Jump to content

@John Ahmet Bir kilowattlık devri daim  makinesi  yaparsan 10000 tl vereceğim??

Recommended Posts

• İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

23 dakika önce, John Ahmet yazdı:

Sen git çalımını orta doğudaki cahil çöl yağmacılarına yap bizi rahat bırak. 

Evet @GREENHOUSE nerede kalmıştık.

Bu devre yanında varsa ledlerin ucundaki voltajı voltmetre ile göster.

Sonra ledlere gelen kabloya ampermetre bağla kaç amper geçtiğini öğrenelim.

Volt ile amperin çarpımı biliyorsun  gücü veriyor.30 watt çıkması imkansız.:)

Birde lambaların ne kadar süre ile yandığını bilmiyoruz.

tarihinde GREENHOUSE tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Fizikteki hava rayı gibi, vakum altında bir den fazla mıknatısla enerjiyi sürtünme yi en aza indirecek şekilde bir tasarım yapılabilir. 

Bu şekilde enerji verimliliği artacak işler çıkabilir. Ama sonsuz döngü 1000 den fazla motor üreticisinin olduğu ve bunlarla her türlü ar-ge çalışmasını yapan mühendislere ve bilim adamlarına bir aptallık affetmek ile eşdeğer bence. 

YouTube bir çok girişimci tarafından amatör videolarla yeni bir şekil ortaya koydu. Sabun imalatından duvar döşeme ye kadar. Bunlar kitaplardan çok daha etkili görsel bir durum. Etkisi wikipedia ve internetin varlığından bile fazla. 

Atomun yapısında elektronlar nasıl dönüyor? Çekim kuvveti ile en başta dönme ? kavramın da tasarım bu fikirle olmalı tesla hayatta olsaydı böyle yapardı. 

Sitelerde Paylaş

instruments_3.jpg

https://voyager.jpl.nasa.gov/mission/

voyager uyduları 41 senedir hala çalışıyorlar.Başlangıçta güçleri 315 watt idi.Siteye  göre Şu anda güçleri 249 watt  altına düşmüş durumda.

%10 verimliliğin altında çalışan https://en.wikipedia.org/wiki/Radioisotope_thermoelectric_generator  sahipler.

http://large.stanford.edu/courses/2013/ph241/jiang1/

Free enerji jeneratörü yaptığını iddia edenler % 700 verimlik ile çalıştığını söylüyorlar.:0_80cbc_37a71a73_L:

Böyle jeneratör bulsak marsa bir sene içinde yerleşirdik.

Sitelerde Paylaş

Bu konuda detaylı araştırma yapıyorsun seni takdir ediyorum ancak bu konuda bilmediğin çok şey var.

Bu devreyle ilgili "Akula0083" şeklinde bir arama yaparsan pilden çekilen ve çıkıştan alınan volt, amperin ölçümleriyle ilgili fazla sayıda video olduğunu görürsün. Zaten burada çıkıştan alınan enerji nereden gelmektedir bu şekilde doğru soruları sorduğunda bunlara verilecek çok net cevaplarım bulunmaktadır. 4 yıldır bu işin içerisindeyim bilgileri doğru kaynaklardan edinirsen bu konuda çok doyurucu açıklamaların olduğunu görürsün. Evet youtube da ve internetin çeşitli mecralarında bu konularda saçma sapan iddialar ortaya atan bir çok deli yada çılgın insan bulunmakta internetin bu gibi çöz kısımları her zaman vardı ancak bu konuda doğru bilgiler sunan doğru çalışmaların olduğunu da bilmelisin.

6 saat önce, GREENHOUSE yazdı:

voyager uyduları 41 senedir hala çalışıyorlar.Başlangıçta güçleri 315 watt idi.Siteye  göre Şu anda güçleri 249 watt  altına düşmüş durumda.

%10 verimliliğin altında çalışan https://en.wikipedia.org/wiki/Radioisotope_thermoelectric_generator  sahipler.

Termoelektrik söylediğin gibi çok verimli değildir. En güzel örnek peltier dir. Ancak bu uyduların bir tarafları 150 küsür dereceye kadar ısınırken güneş görmeyen diğer kısımları -171 dereceye kadar ısınmaktadır. Burada strirling engine kullanılırsa üretilecek enerjiyi tahayyül edemezsin. Konumuz bu değil biliyorum ancak stirling engine konusunu araştırırsan bu o kadar güzel bir sistemdir ki ısıyı neredeyse kayıpsız mekanik enerjiye çevirir. Buradan tekrar %96-98 kayıpla elektrik enerjisine çevirebilirsin. Bu konuda aslında bir NASA projesidir ve hakkında şu linkten detaylı bilgi edinebilirsin.

http://www.qnergy.com/oem-product/

6 saat önce, GREENHOUSE yazdı:

Free enerji jeneratörü yaptığını iddia edenler % 700 verimlik ile çalıştığını söylüyorlar.:0_80cbc_37a71a73_L:

Yanılmıyorsam bu bilgiyi şu linkten https://infinitysav.com/freeenergydevice edindin.

Burada verimliliğin %700 olduğu yazsa da bu yanıltıcıdır. Burada her şey termodinamiğe uygundur. Bunu şöyle izah edeyim. 

100 birim enerji (input) + ? = 700 birim enerji (output) + kayıplar

Burada sistemde bir geri besleme devresi bulunduğundan çıkıştan alınan 700 birim enerjinin 100 birimi inputu beslemektedir. Aradaki bu 600 küsür (kayıplar dahil) birim enerji nereden gelmektedir? Asıl soru budur. Bu radyan enerjidir ve sürekli erişilebilir durumdadır. Evrenin herhangi bir noktasından bu enerjiye erişebiliyorsun. Tıpkı güneş enerjisi gibidir. Zaten güneş enerjisi de bir çeşit radyan enerjidir ancak sadece görünür ışığı kapsar. Günümüzde full spectrum soar cell denilen tüm tayftaki elektromanyetik enerjiyi toplayan güneş panelleri şu an bile üretilmektedir. Ancak bunun için bir silikon panel üretmeye gerek yoktur. Bu çeşitli özel trafolarla ve rezonans frekansı kullanılarak çeşitli şekillerde elde edilebilmektedir. Akula0083 projesi bunlardan biridir ve infinitisave.com sitesinden PCB Device ismiyle çeşitli wattajlarda temin etmen mümkündür. Ben sana bunu bedava olarak gönderdim.

Daha eskilere gidersek aslında bunu Nicola Tesla başarmıştı ve bu konuda patentleri vardır. Tesla bu nedenlerle tarihten silinmek istenmiştir ancak internetin mucizesiyle tüm bunlar ortaya çıkmaya başlamıştır.

Nicola Tesla ile ilgili bu pembe dizi kıvamındaki belgeseli izlersen ki izlediğinde A kalite bir bilim kurgu izlemiş gibi hissedeceksin, bunu anlayacaksın. Bu paylaştığım videonun 38:28 kısmına konumlanırsan bundan bahsediyor. Kısaca ihtiyacımız olan enerji boşlukta zaten vardır ve henüz tüm ülkelerdeki sanayinin bundan habersiz olduğunu söyleyebilirim.

"Halka, enerjinin zaten havada var olduğunu kanıtlamaya karar vermiştim. Bunun için de 80 beygir gücünde bir alternatif akım motoru tasarlayarak güç kaynağı olan bir arabaya benzin yerine yerleştirdim. Elektrikli motorum bir hafta boyunca başka bir güç kaynağı olmaksızın çalıştı. Bu olağan üstü bir başarıydı. Bu aynı zamanda arabanın da saatte 150 km/s hızla gitmesini sağladı ama yatırımcıların tasarımımla hiç ilgilenmemesi beni çok şaşırttı. Çünkü satın alınmayacak bir şeyle hiç kimse ilgilenmezdi. Çünkü insanlar havadan enerji elde ederse, bunun için kimse para ödemezdi. O dönemde bazı gazeteler haberler yaparak benim kötü ruhlarla ilişkim olduğunu söylediler. Bu beni gerçekten çok üzdü."

“Bizden önceki birçok jenerasyonda makinelerimiz dünyada herhangi bir yerde elde edilen enerji ile çalıştırıldı. Bu yeni bir şey değil. Gücünü topraktan alan etkileyici Antheus mitosunda, büyük matematikçilerinizin spekülasyonlarına rastladığımız bir şey var. Enerji uzayın her yerinde. Bu enerji statik mi, kinetik mi? Eğer statik ise umutlarımız boşuna; eğer kinetik ise "ve böyle olduğunu biliyoruz" insanlık için makineleri bu doğanın döngüsüne bağlamak sadece bir zaman meselesidir.”

Nikola Tesla

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, John Ahmet yazdı:

Bu konuda detaylı araştırma yapıyorsun seni takdir ediyorum ancak bu konuda bilmediğin çok şey var.

Bu devreyle ilgili "Akula0083" şeklinde bir arama yaparsan pilden çekilen ve çıkıştan alınan volt, amperin ölçümleriyle ilgili fazla sayıda video olduğunu görürsün. Zaten burada çıkıştan alınan enerji nereden gelmektedir bu şekilde doğru soruları sorduğunda bunlara verilecek çok net cevaplarım bulunmaktadır. 4 yıldır bu işin içerisindeyim bilgileri doğru kaynaklardan edinirsen bu konuda çok doyurucu açıklamaların olduğunu görürsün. Evet youtube da ve internetin çeşitli mecralarında bu konularda saçma sapan iddialar ortaya atan bir çok deli yada çılgın insan bulunmakta internetin bu gibi çöz kısımları her zaman vardı ancak bu konuda doğru bilgiler sunan doğru çalışmaların olduğunu da bilmelisin.

Termoelektrik söylediğin gibi çok verimli değildir. En güzel örnek peltier dir. Ancak bu uyduların bir tarafları 150 küsür dereceye kadar ısınırken güneş görmeyen diğer kısımları -171 dereceye kadar ısınmaktadır. Burada strirling engine kullanılırsa üretilecek enerjiyi tahayyül edemezsin. Konumuz bu değil biliyorum ancak stirling engine konusunu araştırırsan bu o kadar güzel bir sistemdir ki ısıyı neredeyse kayıpsız mekanik enerjiye çevirir. Buradan tekrar %96-98 kayıpla elektrik enerjisine çevirebilirsin. Bu konuda aslında bir NASA projesidir ve hakkında şu linkten detaylı bilgi edinebilirsin.

http://www.qnergy.com/oem-product/

Yanılmıyorsam bu bilgiyi şu linkten https://infinitysav.com/freeenergydevice edindin.

Burada verimliliğin %700 olduğu yazsa da bu yanıltıcıdır. Burada her şey termodinamiğe uygundur. Bunu şöyle izah edeyim. 

100 birim enerji (input) + ? = 700 birim enerji (output) + kayıplar

Burada sistemde bir geri besleme devresi bulunduğundan çıkıştan alınan 700 birim enerjinin 100 birimi inputu beslemektedir. Aradaki bu 600 küsür (kayıplar dahil) birim enerji nereden gelmektedir? Asıl soru budur. Bu radyan enerjidir ve sürekli erişilebilir durumdadır. Evrenin herhangi bir noktasından bu enerjiye erişebiliyorsun. Tıpkı güneş enerjisi gibidir. Zaten güneş enerjisi de bir çeşit radyan enerjidir ancak sadece görünür ışığı kapsar. Günümüzde full spectrum soar cell denilen tüm tayftaki elektromanyetik enerjiyi toplayan güneş panelleri şu an bile üretilmektedir. Ancak bunun için bir silikon panel üretmeye gerek yoktur. Bu çeşitli özel trafolarla ve rezonans frekansı kullanılarak çeşitli şekillerde elde edilebilmektedir. Akula0083 projesi bunlardan biridir ve infinitisave.com sitesinden PCB Device ismiyle çeşitli wattajlarda temin etmen mümkündür. Ben sana bunu bedava olarak gönderdim.

Daha eskilere gidersek aslında bunu Nicola Tesla başarmıştı ve bu konuda patentleri vardır. Tesla bu nedenlerle tarihten silinmek istenmiştir ancak internetin mucizesiyle tüm bunlar ortaya çıkmaya başlamıştır.

Nicola Tesla ile ilgili bu pembe dizi kıvamındaki belgeseli izlersen ki izlediğinde A kalite bir bilim kurgu izlemiş gibi hissedeceksin, bunu anlayacaksın. Bu paylaştığım videonun 38:28 kısmına konumlanırsan bundan bahsediyor. Kısaca ihtiyacımız olan enerji boşlukta zaten vardır ve henüz tüm ülkelerdeki sanayinin bundan habersiz olduğunu söyleyebilirim.

"Halka, enerjinin zaten havada var olduğunu kanıtlamaya karar vermiştim. Bunun için de 80 beygir gücünde bir alternatif akım motoru tasarlayarak güç kaynağı olan bir arabaya benzin yerine yerleştirdim. Elektrikli motorum bir hafta boyunca başka bir güç kaynağı olmaksızın çalıştı. Bu olağan üstü bir başarıydı. Bu aynı zamanda arabanın da saatte 150 km/s hızla gitmesini sağladı ama yatırımcıların tasarımımla hiç ilgilenmemesi beni çok şaşırttı. Çünkü satın alınmayacak bir şeyle hiç kimse ilgilenmezdi. Çünkü insanlar havadan enerji elde ederse, bunun için kimse para ödemezdi. O dönemde bazı gazeteler haberler yaparak benim kötü ruhlarla ilişkim olduğunu söylediler. Bu beni gerçekten çok üzdü."

“Bizden önceki birçok jenerasyonda makinelerimiz dünyada herhangi bir yerde elde edilen enerji ile çalıştırıldı. Bu yeni bir şey değil. Gücünü topraktan alan etkileyici Antheus mitosunda, büyük matematikçilerinizin spekülasyonlarına rastladığımız bir şey var. Enerji uzayın her yerinde. Bu enerji statik mi, kinetik mi? Eğer statik ise umutlarımız boşuna; eğer kinetik ise "ve böyle olduğunu biliyoruz" insanlık için makineleri bu doğanın döngüsüne bağlamak sadece bir zaman meselesidir.”

Nikola Tesla

free enerji  üreten devri daim makineleri konumuz .

Elinde bu makinelerden var mı?

Teknik özelliklerini yazar mısın?

Varsa satıyormusun? satıyorsan kaça satıyorsun?Çalışmazsa para vermem.:0_80cbc_37a71a73_L:

Bu makineleri yaptıkları iddia edenler nedense satmaktan kaçınıyorlar.Garanti veremiyor musun?:0_80cbc_37a71a73_L:

Akula 0083 ile ilgili videolar aldatmaca içeriyor.Videoların zaten süresi kısıtlı.

Verdiğin şema kondansatör depolanmış enerji ile çalışıyor.Free enerji yok.Elektronik bilgim var.

Sınırsız ledleri yakmaz bu devre.:)

Ledlerin toplam gücüde 30 watt olması imkansız.

tarihinde GREENHOUSE tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, GREENHOUSE yazdı:

Bu free enerji  üreten devri daim makineleri konumuz?

Elinde bu makinelerden var mı?

Teknik özelliklerini yazar mısın?

Akula 0083 ile ilgili videolar aldatmaca içeriyor.Videoların zaten süresi kısıtlı.

Verdiğin şema kondansatör depolanmış enerji ile çalışıyor.Free enerji yok.Elektronik bilgim var.

Sınırsız ledleri yakmaz bu devre.:)

Ledlerin toplam gücüde 30 watt olması imkansız.

Yazımı çok bildiğin için okumamışsın, okursan nasıl olabildiğini anlayacaksın. Ayrıca belgeseli izlemeni öneririm son zamanlarda kaliteli bilim kurgu filmi yok ve bu niyetle bile izlenebilir. Okursan doyurucu açıklamalarımın olduğu devam yazılarımı okuyabilirsin. Daha spesifik sorular bekliyorum.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, John Ahmet yazdı:

Yazımı çok bildiğin için okumamışsın, okursan nasıl olabildiğini anlayacaksın. Ayrıca belgeseli izlemeni öneririm son zamanlarda kaliteli bilim kurgu filmi yok ve bu niyetle bile izlenebilir. Okursan doyurucu açıklamalarımın olduğu devam yazılarımı okuyabilirsin. Daha spesifik sorular bekliyorum.

Ben film istemiyorum.:0_80cbc_37a71a73_L:

Elinde bu tür  makine var mı?

Spesifik soru yok.Çünkü bu makinelerden hiçbirini yapmamışsın.

Neyi soracağım sana?

Hayallerini mi?:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, GREENHOUSE yazdı:

Ben film istemiyorum.:0_80cbc_37a71a73_L:

Elinde bu tür  makine var mı?

Spesifik soru yok.Çünkü bu makinelerden hiçbirini yapmamışsın.

Neyi soracağım sana?

Hayallerini mi?:0_80cbc_37a71a73_L:

Radyan enerji diyorum daha ne diyeyim sana sadece bilmiyorsun.

John D. Bessler

John Bedini

John Searl

John Skinner

Stanley Meyer

Thomas Henry Moray (Bunu mutlaka araştır)

En önemlisi Nicola Tesla ve patentleri

Götünüz sıkıştıkça atarlanıyorsunuz. Ben bunları götümden uydurmuyorum. Önce hakkında bilgi sahibi olun sonra yazın. Ben insanların %99.999999 'unun devridaim vb. konulara inanmadığının farkındayım merak etme.

Ve defol git daha da sana yazmayacağım.

Sitelerde Paylaş
57 dakika önce, John Ahmet yazdı:

Radyan enerji diyorum daha ne diyeyim sana sadece bilmiyorsun.

John D. Bessler

John Bedini

John Searl

John Skinner

Stanley Meyer

Thomas Henry Moray (Bunu mutlaka araştır)

En önemlisi Nicola Tesla ve patentleri

Götünüz sıkıştıkça atarlanıyorsunuz. Ben bunları götümden uydurmuyorum. Önce hakkında bilgi sahibi olun sonra yazın. Ben insanların %99.999999 'unun devridaim vb. konulara inanmadığının farkındayım merak etme.

Ve defol git daha da sana yazmayacağım.

Bu isimlerini verdiğin insanların böyle bir buluşu var mı?

Varsa nerede?

Çok mu gizli bu cihazlar.?

Verdiğin şemayı denemeden atmışsın?Deneseydin çalışmadığını bilirdin.

Bu cihazlardan çalışan birini yapmadan atıp durma bir daha.:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
On ‎23‎.‎05‎.‎2018 at 20:03, John Ahmet yazdı:

mizah kabul edersiniz diye düşünmüştüm

Bak arkadaş! Yanlış ifadeyle mizah olmaz. Mizahın bir inceliği esprisi olması lazım. Kullanman yanlış olan bir ifadeyi mizah için kullandım diyemezsin. Yok öyle bir şey.

Sana samimi tavsiyem, acil olarak kendini gözden geçir ve bu egemen güç yalakalığı, safsata düşkünlüğü hastalıklarını gözden geçir. Bunlar sende kişilik bozuklukları ortaya çıkarır. Onca deve kadar yanlışı olan bir dinci faşist diktatöre yalakalık yaparak ahlakını korumak olanaksızdır. Yalaka olursan yalama olursun. Bundan kaçınılamaz. 

Ayrıca düz dünyayı savunmak yani kepazelik, rezalet, bu çukura ben nasıl düşer nasıl bu kadar cahil olabilirim diye kendini sorgula. Devri daimin olamayacağı da öyle bilimsel bir karmaşık, uzmanının anlayabileceği filan zor bir konu değildir. Lise eğitimi düzeyi devri daim gibi bir saçmalığın olamayacağını kavramaya yeterli gelmesi lazım. Bunun için üniversite okumak şart değil!

Bunları gözden geçirmen sana dostça bir tavsiye. İster uyar, ister uymazsın. Beni sert eleştiriyorum diye düşman sanma. Ben dost canlısı biriyimdir. Ama yanlış gördüm mü sert uyarmak gibi bir huyum vardır. Çünkü ben Kafka'cıyım. O şöyle der: "Beyninize şimşek gibi inecek kitaplar okuyun. Bir kitap sizi sarsıp uyandırmıyorsa ne işe yarar?"

Kafka bu ilkeyi her kitabında uygulamıştır. Onun kitaplarını okuduğunda eleştirinin şiddetinden midene kramp filan girebilir, bu kadar sert ve acımasızca eleştirmek bir zulüm diye isyan edebilirsin. Ama o ilkesini uygular ve en sert dozdan eleştirir. Örneğin Dava kitabında insan türünün ne kadar yozlaşmada sınır tanımayabilecek bir hayvan türü olduğu konusunda o kadar sert eleştirilerde bulunur ki için kararır.

Ben Değişim kitabını okuduğumda insanlar bu kadar da sert eleştirilmez artık insaf diye içime daral geldi. Ama adam haklı. İnsan türü yozlaşmaya çok fazla açık. Zekasını çok kötüye kullanabiliyor. Adamın en sert uyarıları yapması tam yerinde!

Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...
On 24.05.2018 at 15:03, GREENHOUSE yazdı:

instruments_3.jpg

https://voyager.jpl.nasa.gov/mission/

bu başlığı açalı 2 yıl olmuş.

@John_Ahmet  hala makine yapacak. :)

Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, mirasyedi yazdı:

bu başlığı açalı 2 yıl olmuş.

@John_Ahmet  hala makine yapacak. :)

Cidden sen hala makine mi bekliyorsun? 1kW yeterli öyle değil mi? Dolayısıyla boyut da önemli değilse sana bir oda büyüklüğünde mekanik bir sistemin tüm matematiksel hesaplarını sunayım ve 10 bin TL mi ver. Yan çizmek yok konuyu anlamak için çaba göstereceksin ve zaten çok kolay açıklanabilen fazladan torku kolaylıkla hesaplayabilecksin.

Bunu burada değil, kendi özdevinim tasarımım başlıklı konuda paylaşacağım. 4. sayfasından itibaren suyun kaldırma kuvveti ile ilgili olanı kastediyorum. Bunu henüz hiç paylaşmadım. Okuyan aşağıdaki şekli kastediğimi sanmasın diye özellikle belirteyim. Şimdi yazmaya başlıyorum. Dikkatle oku ve sabırlı ol. Bir yanlış gördüğünü sanıp hemen zıplama! :)

tarihinde John_Ahmet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, John_Ahmet yazdı:

Cidden sen hala makine mi bekliyorsun? 1kW yeterli öyle değil mi? Dolayısıyla boyut da önemli değilse sana bir oda büyüklüğünde mekanik bir sistemin tüm matematiksel hesaplarını sunayım ve 10 bin TL mi ver. Yan çizmek yok konuyu anlamak için çaba göstereceksin ve zaten çok kolay açıklanabilen fazladan torku kolaylıkla hesaplayabilecksin.

Bunu burada değil, kendi özdevinim tasarımım başlıklı konuda paylaşacağım. 4. sayfasından itibaren suyun kaldırma kuvveti ile ilgili olanı kastediyorum. Bunu henüz hiç paylaşmadım. Okuyan aşağıdaki şekli kastediğimi sanmasın diye özellikle belirteyim. Şimdi yazmaya başlıyorum. Dikkatle oku ve sabırlı ol. Bir yanlış gördüğünü sanıp hemen zıplama! :)

Makine istiyorum. şema değil.

Garanti belgeside olmalı.Dolandırılmak var sonuçta.

notere gidelim yada. :)

infinitisav göndermedi.bir sürü bahane saydı.

Dışarıdan enerji girişi olmayacak.

Dışarıdan enerji girişi olursa güneş panelinden farkı kalmaz.

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, mirasyedi yazdı:

Makine istiyorum. şema değil.

Garanti belgeside olmalı.Dolandırılmak var sonuçta.

notere gidelim yada. :)

infinitisav göndermedi.bir sürü bahane saydı.

Dışarıdan enerji girişi olmayacak.

Dışarıdan enerji girişi olursa güneş panelinden farkı kalmaz.

İşte paylaştım oku ve itirazın varsa söyle ve yanlış anladığın yerleri düzelterek devam edelim.

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, mirasyedi yazdı:

james randi gibi 1 milyon dolar verebilsem keşke. :) 

Ne oldu sonunda g.t oldun, morardın kaldın değil mi? Bir milyar da versen kendini affettiremezsin. Zaten bu sistemden güç alan hareketli bir dildo hazırlayıp karşı görüştekiler, itiraz edenler anlayıncaya kadar işkence uygulamak lazım. Geri zekalı muamelesi gördüğüme mi yanayım, sizin donuk zekanıza mı üzüleyim, bilemedim.

Bakın arkadaşlar videoyu burada da paylaşayım ve herkes anlasın. Dikkatinizden kaçabilir uç taraftakiler şamandıranın kaldırabileceği kadar olan demir ağırlıklardır ve suyun kaldırma kuuvetleri etikisinde bu miller şamandıraya bağlı olduğu için ağırlıkları hareket ettirerek doğru zamanda kuvvet kolunu arttırarak tork oluşturmaktadır. Zaten bu kadar basit olanı bile anlamıyorsanız s.ktirin gidin.

Bir daha bana yapılamaz demeyin. Şimdi uzayın.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, John_Ahmet yazdı:

Ne oldu sonunda g.t oldun, morardın kaldın değil mi? Bir milyar da versen kendini affettiremezsin. Zaten bu sistemden güç alan hareketli bir dildo hazırlayıp karşı görüştekiler, itiraz edenler anlayıncaya kadar işkence uygulamak lazım. Geri zekalı muamelesi gördüğüme mi yanayım, sizin donuk zekanıza mı üzüleyim, bilemedim.

Bakın arkadaşlar videoyu burada da paylaşayım ve herkes anlasın. Dikkatinizden kaçabilir uç taraftakiler şamandıranın kaldırabileceği kadar olan demir ağırlıklardır ve suyun kaldırma kuuvetleri etikisinde bu miller şamandıraya bağlı olduğu için ağırlıkları hareket ettirerek doğru zamanda kuvvet kolunu arttırarak tork oluşturmaktadır. Zaten bu kadar basit olanı bile anlamıyorsanız s.ktirin gidin.

Bir daha bana yapılamaz demeyin. Şimdi uzayın.

Bu kadar basit ise neden yapmıyorsun?
yıllarca araştırıp duruyorsun evinde çalışan bir tane numune yok.:)

kütle merkezi hesabı aldığın kitapta var.otur hesapla.

dengede çıkacak. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...