Jump to content

Kültürel "Irkçılık"

Recommended Posts

Şimdi, kavak yazdı:

Yanlış biliyorsunuz.

Biz gidebildiğimiz yerlere kadar gitmişiz, hem de önümüze geleni eze eze, ta ki onlar bizi Avusturya önünde durdurana kadar.

Sizin onlara olan nefretiniz de onların, çok umrundaydı sanki.

Neymiş onların kötü kültürlerinin özellikleri ?

Bizans bizi durdurup Anadoluyu işgal etmeye çalıştı. Yapamadı kaybettiler. Ardından biz güçlendiğimizden dolayı bize saldırmaktan çekindiler ( ego için söylemiyorum bir dönem saldırmamalarının nedeni bu. ) Bizde güçlüyken düşmanımızı bitirmek için üstlerine yürüdük. Maalesef Viyana'da kaybettik. Zayıflamaya başladık. Sonra o çok " Barışçıl (!) " batı geldi petroldür kömürdür bilmem nedir sömürmek için saldırdı. İmparatorluk çökmeye başladı ve her İmparatorluk gibi çöktü. Sevri dayattı o medeni(!) batılılar sonra Mustafa Kemal ve silah arkadaşları batılıları postalları altında ezerek kendi bölgelerine şutladı. Bu kadar. 

Kültürlerinin kötü özelliklerine gelirsek , sürekli bir " Biz Medeniyiz siz barbarsınız " triplerinde olmaları. Kendileri tarihteki en büyük katliamları yapmış pisliklerdir ama " barbar " biziz onlara göre. 

Dediğim gibi , medya onların tekelinde. Dolayısıyla kendilerini " Medeni iyi adamlar " olarak lanse edebiliyorlar. İşid denen katil müslüman sürüsünü kendileri silahlandırdı sonra " Biz İşidi bitiricez." diye bir bahane oluşturup ülkeleri işgal ettiler mesela. Ama işgal ettikleri yerlerede Radikal islamcı yeni piyonlar yerleştirdiler aşırı ironik. Batılıların kültüründe emperyalizm mübahtır. Ben anti-emperyalist bir insanım. Emperyalistlere sempati duyacak değilim.

İşin kısası , katliamlar yaparlar , sömürdükleri ülkelerin yerel halkını köleleştirirler birde pişkin pişkin " Ama biz medeniyiz siz barbarsınız. " derler. Ben bu kültürden tabii nefret ederim!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 87
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Daha önce de kısaca değinmiştim, kültürleri güç belirler, kim kimin üzerinde güç sahibi ise kendi çıkarlarını koruyan kültürleri topluma empoze eder. 

Din kültürü, ırkçılık, dil yozlaşması ve bazı spor kültürüne varana kadar böyle yerleşmiştir.

Batı medeniyeti dediğimiz aslında gelişmiş kapitalizmden başka bir şey değildir, ancak daha önceki güç sahiplerinin aksine diğer toplumları yine o toplumlara ait din ve ırkçılık gibi ilkel kültürüyle vurmuştur. Örneğin Atatürk döneminde Batının bir kısmından daha ileri uygulamalara geçilmiş olmasına ragmen daha sonra yine Batının masaüstü müdahalesi ile ülkeyi dinsel kültüre teslim etmişlerdir ve sonuç zaten hepimizin malumu.

Dolayısıyla burada tarima geçildikten ve özellikle üç din peydahlandıktan sonra özgürlükle oluşan bir kültür olmadığı için mutlak kültür de yoktur.

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, Tutunamayan yazdı:

Bizans bizi durdurup Anadoluyu işgal etmeye çalıştı. Yapamadı kaybettiler. Ardından biz güçlendiğimizden dolayı bize saldırmaktan çekindiler ( ego için söylemiyorum bir dönem saldırmamalarının nedeni bu. ) Bizde güçlüyken düşmanımızı bitirmek için üstlerine yürüdük. Maalesef Viyana'da kaybettik. Zayıflamaya başladık. Sonra o çok " Barışçıl (!) " batı geldi petroldür kömürdür bilmem nedir sömürmek için saldırdı. İmparatorluk çökmeye başladı ve her İmparatorluk gibi çöktü. Sevri dayattı o medeni(!) batılılar sonra Mustafa Kemal ve silah arkadaşları batılıları postalları altında ezerek kendi bölgelerine şutladı. Bu kadar. 

Hala anlamıyorsunuz. Kendi milletinizin yaptıklarını hiç ama hiç eleştirmeden, hep bu kahrolası diğerleri. Yönteminiz aynı dindarlarınkine benziyor. Biz iyi, diğerleri kötü. İdrak edesiniz diye yazıyorum: Yüzyıllarca yabancı bir milletin eğemenliği altında kaldıktan sonra, birde onlardan anlayış falan mı bekliyordunuz ?.  

21 dakika önce, Tutunamayan yazdı:

Kültürlerinin kötü özelliklerine gelirsek , sürekli bir " Biz Medeniyiz siz barbarsınız " triplerinde olmaları. Kendileri tarihteki en büyük katliamları yapmış pisliklerdir ama " barbar " biziz onlara göre. 

Kısa ve öz yazıyorum. Neredeyse hiçbir milletin yakası beyaz değildir. Katliyamsa biz de katliyam yaptık. Yoksa yüzlerce sene devam eğemenliğimiz süresince, ayaklananlara karşı gül falan uzatmadık herhalde.

Dediğim gibi , medya onların tekelinde. Dolayısıyla kendilerini " Medeni iyi adamlar " olarak lanse edebiliyorlar. İşid denen katil müslüman sürüsünü kendileri silahlandırdı sonra " Biz İşidi bitiricez." diye bir bahane oluşturup ülkeleri işgal ettiler mesela. Ama işgal ettikleri yerlerede Radikal islamcı yeni piyonlar yerleştirdiler aşırı ironik. Batılıların kültüründe emperyalizm mübahtır. Ben anti-emperyalist bir insanım. Emperyalistlere sempati duyacak değilim.

Biz de komşumuzun topraklarını işgal ettik, halen oradayız.

22 dakika önce, Tutunamayan yazdı:

İşin kısası , katliamlar yaparlar , sömürdükleri ülkelerin yerel halkını köleleştirirler birde pişkin pişkin " Ama biz medeniyiz siz barbarsınız. " derler. Ben bu kültürden tabii nefret ederim!

Bu kültürden derken, böyle genelleme yapmak doğru değil.
Sanki orada yaşanların çoğunluğunun böyle bir anlayışı varmış gibi gözüküyor, ki öyle değildir.

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, kavak yazdı:

Hala anlamıyorsunuz. Kendi milletinizin yaptıklarını hiç ama hiç eleştirmeden, hep bu kahrolası diğerleri. Yönteminiz aynı dindarlarınkine benziyor. Biz iyi, diğerleri kötü. İdrak edesiniz diye yazıyorum: Yüzyıllarca yabancı bir milletin eğemenliği altında kaldıktan sonra, birde onlardan anlayış falan mı bekliyordunuz ?.  

Kısa ve öz yazıyorum. Neredeyse hiçbir milletin yakası beyaz değildir. Katliyamsa biz de katliyam yaptık. Yoksa yüzlerce sene devam eğemenliğimiz süresince, ayaklananlara karşı gül falan uzatmadık herhalde.

Biz de komşumuzun topraklarını işgal ettik, halen oradayız.

Bu kültürden derken, böyle genelleme yapmak doğru değil.
Sanki orada yaşanların çoğunluğunun böyle bir anlayışı varmış gibi gözüküyor, ki öyle değildir.

Biz durduk yere öldürmedik. Ha biz hata yapmışmıyız? Her millet gibi yapmışızdır elbet. Ama biz gidip onların topraklarını işgal etmedik onlar bize saldırdı biz kendimizi savunduk. İsyan eden sırp , yunan , bulgarda durduk yere saldırmasaydı elinde güç varken. 

Komşumuzun topraklarını işgal ettik ? Biz o toprakları çaldıysak afrikalılarda Homosapienlerin topraklarını çaldı . 

Sen kaç tane " Ya durun işgal etmeyin orayı bombalamayın orada kadınlar çocuklar var. Siz emperyalist ve yalancısınız." diyen batılı gördün Avrupaya ? Tahminimce sıfır. Çünkü yok.

Batılıların kültürüdür bu. Onlar iyi adamdır hep biz ise kötü adam onlara göre. Emperyalizm batı kültürünün yansımasıdır.

tarihinde Tutunamayan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, kavak yazdı:

Yönteminiz aynı dindarlarınkine benziyor. Biz iyi, diğerleri kötü. İdrak edesiniz

Konu Türk milletinin yaptığı hatalar değil . Türk milleti her millet gibi hata yapmıştır dediğim gibi. Fakat hiç bir zaman bebekleri katletmemiştir batılılar gibi. 

Yani hadi diyelim biz çok kötüyüz , bu batılıların emperyalist ve bebek katili olduğu gerçeğini değiştirir mi?

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Tutunamayan yazdı:

Biz durduk yere öldürmedik. Ha biz hata yapmışmıyız? Her millet gibi yapmışızdır elbet. Ama biz gidip onların topraklarını işgal etmedik onlar bize saldırdı biz kendimizi savunduk. İsyan eden sırp , yunan , bulgarda durduk yere saldırmasaydı elinde güç varken. 

Komşumuzun topraklarını işgal ettik ? Biz o toprakları çaldıysak afrikalılarda Homosapienlerin topraklarını çaldı . 

Sen kaç tane " Ya durun işgal etmeyin orayı bombalamayın orada kadınlar çocuklar var. Siz emperyalist ve yalancısınız." diyen batılı gördün Avrupaya ? Tahminimce sıfır. Çünkü yok.

Batılıların kültürüdür bu. Onlar iyi adamdır hep biz ise kötü adam onlara göre. Emperyalizm batı kültürünün yansımasıdır.

Hep benzer terane, niye hiç şaşırmadık acaba ?

Gerçek İslam bu değil gibi olmuş.

Muhterem; kendi ülkeniz işgal edildiğinde, kabul etmezseniz, ne yaparsınız ?.  Tabii ki ayaklanırsınız.

Anlamanız mı kıt, bilmiyorum. Balkanların ve Arapların ayaklanması da  o yüzdendir. Adamlar asırlar süren işgale isyan etmişlerdir. 

Durduk yere öldürmemişiz; Anadolu´dan ta Avrupa´nın göbeğine, Arabistana ve Kuzey Afrikaya kadar elimizde güllerle gitmişizdir herhalde.

Siz bunu külahıma anlatın.

Uzun yıllardan beri Ayrupa´da yaşıyorum, dolayısıyla Avrupa´lıyı ve farklı kültürlerini iyi tanıyorum diyebilirim.

Sizin gibi ırkçısı da vardır ama bunlar azınlıktadırlar.

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Tutunamayan yazdı:

Konu Türk milletinin yaptığı hatalar değil . Türk milleti her millet gibi hata yapmıştır dediğim gibi. Fakat hiç bir zaman bebekleri katletmemiştir batılılar gibi. 

Yani hadi diyelim biz çok kötüyüz , bu batılıların emperyalist ve bebek katili olduğu gerçeğini değiştirir mi?

Size tavsiyem; imkan bulunca Avrupa´yı ziyaret ediniz.

Burada yaşayan insanları yakından tanıma fırsatı olur, ufkunuz genişler.

Belki en azından böyle sakat genelleme yapma alışkanlığınızdan vazgeçersiniz.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, kavak yazdı:

Hep benzer terane, niye hiç şaşırmadık acaba ?

Gerçek İslam bu değil gibi olmuş.

Muhterem; kendi ülkeniz işgal edildiğinde, kabul etmezseniz, ne yaparsınız ?.  Tabii ki ayaklanırsınız.

Anlamanız mı kıt, bilmiyorum. Balkanların ve Arapların ayaklanması da  o yüzdendir. Adamlar asırlar süren işgale isyan etmişlerdir. 

Durduk yere öldürmemişiz; Anadolu´dan ta Avrupa´nın göbeğine, Arabistana ve Kuzey Afrikaya kadar elimizde güllerle gitmişizdir herhalde.

Siz bunu külahıma anlatın.

Uzun yıllardan beri Ayrupa´da yaşıyorum, dolayısıyla Avrupa´lıyı ve farklı kültürlerini iyi tanıyorum diyebilirim.

Sizin gibi ırkçısı da vardır ama bunlar azınlıktadırlar.

Artık anlatmayı denemeyeceğim. Son kez söylüyorum , BİZ YAPMASAK ONLAR YAPACAKTI. Bunu kabul etmiyorlarsa ve bizden nefret ediyorlarsa etmeye devam etsinler. 

Tamam hadi biz kötüyüz diyelim bu batılıların emperyalist olduğu gerçeğini değiştirir mi? Ben sana açık açık sordum bak hem Avrupa'da yaşıyormuşsun elbet o olayların orada nasıl anlaşıldığını az çok görmüşsündür. Hiç Avrupa ülkelerine " Siz yalancı ve emperyalistsiniz! " diyen batılı gördün mü? 

Ben emperyalist bebek katillerine , dağdaki eşkiyalara , kabadayılara , ve pedofili islamcı tecavüzcülere saygı göstermiyorum diye ırkçı olacaksam , tamam ırkçıyım .

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, kavak yazdı:

Belki en azından böyle sakat genelleme yapma alışkanlığınızdan vazgeçersiniz.

Bütün araplar , kürtler , batılılar , farslar böyle kötüdür demedim , onlar genellikle kendi milletlerinin  kültüründe büyüdükleri için o kültürün iyi kötü tüm özelliklerini alırlar. Bundan dolayı insanın kafasında genel bir arap , kürt , batılı , fars modeli oluşabilir. Türk modelide oluşabilir iyi veya kötü. 

Sitelerde Paylaş

Artık anlatmayı denemeyeceğim. Son kez söylüyorum , BİZ YAPMASAK ONLAR YAPACAKTI. Bunu kabul etmiyorlarsa ve bizden nefret ediyorlarsa etmeye devam etsinler. 

Tamam hadi biz kötüyüz diyelim bu batılıların emperyalist olduğu gerçeğini değiştirir mi? Ben sana açık açık sordum bak hem Avrupa'da yaşıyormuşsun elbet o olayların orada nasıl anlaşıldığını az çok görmüşsündür. Hiç Avrupa ülkelerine " Siz yalancı ve emperyalistsiniz! " diyen batılı gördün mü? 

Ben emperyalist bebek katillerine , dağdaki eşkiyalara , kabadayılara , ve pedofili islamcı tecavüzcülere saygı göstermiyorum diye ırkçı olacaksam , tamam ırkçıyım .

Arkadaş; konuya onların kültürlerinin kötü olduğunu yazarak başladınız. Resmen onları işaret ettiniz.

Ben de diyorum ki, onlarınki kötüyse, bizim ki de kötü, onların ki iyi ise, bizim ki de iyi. Yoktur birbirinden farkı.

Onlar emperyaliste ve katliyamlar yapmışsa, bizim de onlardan geri kalır tarafımız yoktur.

Evet; Avrupa´da, Amerika´nın hem Suriye, Irak, Güney Kore hem de İran politikasını tasvip etmeyen büyük bir çoğunluk var.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şimdi, kavak yazdı:

Arkadaş; konuya onların kültürlerin kötü olduğu yazarak başladınız. Resmen onları işaret ettiniz.

Ben de diyorum ki, onlarınki kötüyse, bizim ki de kötü, onların ki iyi ise, bizim ki de iyi. Yoktur birbirinden farkı.

Onlar emperyaliste ve katliyamlar yapmışsa, bizim de onlardan geri kalır tarafımız yoktur.

Artık bizim nefsi müdafaa yaptığımızı anlatmayı denemeyeceğim dediğim gibi.

Kaçıncı yazışım hatırlamıyorum artık fakat tekrar yazacağım , Türk kültürününde diğer kültürler gibi iyisi kötüsü vardır. Ben kötü özelliklerinden sıyrılıp iyi özelliklerini benimsiyorum.

Aynısını batılılardanda bekliyorum fakat onlar ne yapıyor? " Siz barbarsınız biz medeniyiz. " diyor. Müslümanları kendileri silahlandırdı üstümüze saldı bunlar birde bize pişkin pişkin islamcı dediler. 

Terörle mücadele ettik faşist dediler . Liste uzar gider. Hem iki yüzlülük yapacaklar , hemde biz medeniyiz diyecekler öyle mi? 

Benim dediğim , bu emperyalistliği ve ikiyüzlülüğü bırakıp ( kültürlerinin kötü yanlarından sıyrılıp ) insan olmaları gerektiği.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Tutunamayan yazdı:

Aynısını batılılardanda bekliyorum fakat onlar ne yapıyor? " Siz barbarsınız biz medeniyiz. " diyor.

Ben size boşuna demiyorum; Avrupa´ya gelin, kendiniz görün.

Burada yaşayanların çoğunluğunun böyle bir düşüncesi yok.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kavak yazdı:

Ben size boşuna demiyorum; Avrupa´ya gelin, kendiniz görün.

Burada yaşayanların çoğunluğunun böyle bir düşüncesi yok.

Ben açık açık sordum. Böyle emperyalist yapıda insancıklar değilse bu batılılar neden hiç Avrupa ülkelerinin yaptığı pisliklere tepki göstermiyorlar?

O kadar insancılsalar neden " Senin Suriye'de ne işin var? İşidi bahane ediyorsun onu sen silahlandırdın NATO! " diyip eylem yapmıyorlar?

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Natüralist Ateist yazdı:

Yunanistan neden Sevr'de ağır koşullar altında kalmamızı istedi? Osmanlı tekrar güclenip kendilerini ele geçirmesin diye.

Neden kadınlara tecavüz ettiler ? Neden insanları yaktılar ? Neden halk silahsızken vurdular ? Kendilerini korumak istediklerinden mi yaptılar bunu? Masum ve silahsız insanlar mı onları öldürecekti ?

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, John Ahmet yazdı:

Senin onlara düşman olup olmaman hiç bir şeyi değiştirmiyor. Onların sahip olduğu genel özellikler kadınları cezbedebiliyorsa senden daha mutlu ve huzurlu yaşayabiliyorlar. Ne demek istedim hemen hiç çekinmeden söyleyeyim. 

Ben bütün erkekler için söyleyebilirim ki hemen her erkek

• sahip olduğundan daha fazla kıla sahip olmak ister.
  • genel olarak koyu tenli olmayı istemese de daha siyah saç sakal ve kıla sahip olmak ister. (buna kısaca kontrast diyelim)
  • ve en önemlisi daha büyük bir penise sahip olmak en büyük hayalidir.

Bunlar Türk kadınının bir erkekte aradığı temel fiziksel özelliklerdir. Her ne kadar ben sarışın renkli gözlü erkeklerden hoşlanırım diyenleri olsa da asla itibar etmeyin yalan söylüyorlar ancak bu özelliklerde batılı biri olsa sırf sünnetsiz merakından hayır diyemeyebiliyorlar.

Gel gelelim yukarıda saydığım üç özelliğin kadınlar tarafından kıymet bilinmesinden dolayı bu özelliklere doğuştan senden daha belirgin şekilde sahip olanlar malı götürüyor. Sen istediğin kadar ağla debelen senin hayalini kurduğun o muhteşem güzellikteki, masum, renkli gözlü kültürlü dilberler yanlarında böyle tipler istiyorlar. Kazara bu tür kızların yanında yine kendi gibi sarışın yada renkli gözlü bir erkek görürsen bil ki ya kardeşidir yada o an yanında olmak zorunda olduğu bir akrabasıdır.

Bence bir erkeği mutlu kılan özellikler bunlardır çünkü karşılık bulduğundan kesinlikle emindir. Şimdi nerede ahlak, nerede insanlık, nerede kendini bilgiyle beslemiş insanlar diye ağlayıp duralım hepsi nafile Türk kızı belki de diğer bütün kültürlerdeki kızlar görece bu özellikleri daha belirgin gösteren erkeklere doğru akmaktadır. Dolayısıyla kültürleri aşağılamanın bundan nasiplenmenin bir faydası yoktur. Kadınlar hangi tür erkeğe yönelirse hegomonya o tip erkeklerdedir.

İtiraf etmelidir ki Türkiye'de esmer hegomonyası vardır. Irkı kökeni ne olursa olsun bu özelliklerdeki bir erkek toplum tarafından saygı görür, kadınlar tarafından çok fazla desteklenir.

Velhasıl, Türkiye'de hayat denilen şey, bu girift girdap ve dehlizlerden geçilerek bunun farkında olarak yada olmayarak yaşanıyor.

Bu yazım kimsenin dikkatini çekmedi mi? Ben bir arkadaşın iddia ettiği gibi troll falan değilim. 

Bazı ırklardan ve kültürlerden nefret ettiğini söyleyenleriniz olmuş bunu söylemeyenler de aslında böyle düşünüyor bunu biliyorum. Fakat bunun asıl nedeni farklı ırklardaki insanların sizden daha fazla cinsel potansiyele sahip olma düşüncesi bu nefretinize sebep oluyor. kadın erkek fark etmeksizin bu nedenle böyle düşünüyorsunuz. Farklı kültürlerdeki kadınlardan nefret etme sebebiniz ise onların da bu cinsel potansiyele yönelmeleri ve sizin böyle düşünmenizdir.

Saydığın kültürdeki insanların gerçekten böyle bir cinsel potansiyele sahiip olduğunu iddia etmiyorum ancak sizlerin bilinçaltınızdaki bu endişeler bu kişilerden nefret etmenize sebep oluyor. Her şeyi cinsellikle açıklayan Freudian görüşü işinize geldiğinde destekliyor işinize gelmediğinde desteklemiyorsunuz.

Saydığınız kültürlerin farklı olmasına bile cinsellik konusu ve Freudian görüşteki açıklamalar sebep olmaktadır. Bu nedenle benim bir troll olmadığımı ve sizin bilinçaltınıza ittiğiniz bu gerçekleri anlamanızı istedim.

Onlardan nefret etmenize sahip oldukları kültür yapısı, dili, dini değil asıl Freudian görüşteki temel unsurlar sebep olmaktadır. Bu çok kesin ve nettir. Zencilere yapılan ırkçılığın ve nefret dolu eylemlerin arkasındaki sır budur. Buna itiraz dahi etseniz bilinçaltınız bunu kabul eder.

tarihinde John Ahmet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şimdi, John Ahmet yazdı:

Bu yazım kimsenin dikkatini çekmedi mi? Ben bir arkadaşın iddia ettiği gibi troll falan değilim. 

Bazı ırklardan ve kültürlerden nefret ettiğini söyleyenleriniz olmuş bunu söylemeyenler de aslında böyle düşünüyor bunu biliyorum. Fakat bunun asıl nedeni farklı ırklardaki insanların sizden daha fazla cinsel potansiyele sahip olma düşüncesi bu nefretinize sebep oluyor. kadın erkek fark etmeksizin bu nedenle böyle düşünüyorsunuz. Farklı kültürlerdeki kadınlardan nefret etme sebebiniz ise onların da bu cinsel potansiyele yönelmeleri ve sizin böyle düşünmenizdir.

Saydığın kültürdeki insanların gerçekten böyle bir cinsel potansiyele sahiip olduğunu iddia etmiyorum ancak sizlerin bilinçaltınızdaki bu endişeler bu kişilerden nefret etmenize sebep oluyor. Her şeyi cinsellikle açıklayan Freudian görüşü işinize geldiğinde destekliyor işinize gelmediğinizde desteklemiyorsunuz.

Saydığınız kültürlerin farklı olmasına bile cinsellik konusu ve Freudian görüşteki açıklamalar sebep olmaktadır. Bu nedenle benim bir troll olmadığımı sizin bilinçaltınıza ittiğiniz bu gerçekleri anlamanızı istedim.

Onlardan nefret etmenize sahip oldukları kültür yapısı, dili, dini değil asıl Freudian görüşteki temel unsurlar sebep olmaktadır. Bu çok kesin ve nettir. Zencilere yapılan ırkçılığın ve nefret dolu eylemlerin arkasındaki sır budur. Buna itiraz dahi etseniz bilinçaltınız bunu kabul eder.

Sen teist misin? Çok garip bir kafa yapın var senin dünya düzdür demiyor muydun ayrıca sen? 

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, John Ahmet yazdı:

Onlardan nefret etmenize sahip oldukları kültür yapısı, dili, dini değil asıl Freudian görüşteki temel unsurlar sebep olmaktadır. Bu çok kesin ve nettir. 

Şuan ırkçılık üzerine kurulu tüm  teorileri çürüttün bay troll. Ciddi ciddi adam cinselliğe bağlamış. Ben batılılardan cinsel hayatları farklı diye mi nefret ediyorum ulan? Kültürlerinden tiksiniyorum . Sence dağdaki kürtlerin cinsel hayatının neyini kıskanabilirim? Marjinal gözükücem diye boş boş zırvalıyorsun. Dünya düzdür diyen adamdan ne bekliyorsam.

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, John Ahmet yazdı:
  • sahip olduğundan daha fazla kıla sahip olmak ister.
  • genel olarak koyu tenli olmayı istemese de daha siyah saç sakal ve kıla sahip olmak ister. (buna kısaca kontrast diyelim)
  • ve en önemlisi daha büyük bir penise sahip olmak en büyük hayalidir.

Tamam anladım %100 trolsün. Demek zencilerin penisi daha kıllı , daha koyu tenli ve büyük olduğu için nefret ediliyomuş zencilerden :D :D Hayır ciddi olduğunu düşünmek istemiyorum. Hem reisçi hem düz dünyacı hemde kültürel ırkçılığı cinselliğe bağlıyor... Bu kadar olamaz. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...