Jump to content

Tayyip gidici gibi ama...

Recommended Posts

burdan tüm y.s.k. yetkililerine sesleniyorum.  akpnin hile yapması nasıl? engellenicek. y.s.k. nın .. merkezi akpnin oldugu akp kontrolundekı yerde. evet nasıl? engellenicek. akpnın hilesi.ne? gibi önlemler alındı..lafla olmuyor bu işler ne? gibi önlemler alındı. bilmek istiyoruz.görmek istiyoruz belge istiyoruz.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, godofwar yazdı:

burdan tüm y.s.k. yetkililerine sesleniyorum.  akpnin hile yapması nasıl? engellenicek. y.s.k. nın .. merkezi akpnin oldugu akp kontrolundekı yerde. evet nasıl? engellenicek. akpnın hilesi.ne? gibi önlemler alındı..lafla olmuyor bu işler ne? gibi önlemler alındı. bilmek istiyoruz.görmek istiyoruz belge istiyoruz.

Müslümanın partisi AKP'dir. AKP demek gerçek Müslümanlık demektir. Çalma, çırpma, hırsızlık, yalan dolan, üçkağıt vs bunların hepsi gerçek Müslümanın özellikleri.

Sitelerde Paylaş

t.c.k anayasasının hangi? maddesinde böyle bir kural var. milletle oyun oynamayın. bedeli çok agır olur. ne? demeek yahuuu akplıler y.s.knın sayması gereken  oyları sayıcak bizde 

secim var diye umutlanıcaz.. 

oylar neden? akpnın merkezınde sayılıyor. neden? tarafsız bir sahada her partıden bir yetkılı olmuyor. hangi? hukuk kuralı hangi? adalet hangi? maddde hangi? 

prosedurde böylesıne açı kacık hileli ve şaibelı secım var. dünyada ve evrende eşsisiz. iş işten geçmeden derhal tüm yetkılılerı göreve davet ediyorum.

bu şekılde bir secım yapmayı düşünüyorsanız . secımlerı protesto edicem. ve oy kullanmıyacagım. ve benim gibi milyonlarca insan oy kullanmıyacaktır. 

akpnın ömrü 2015 tekı % 39 ile bitmıştır artık uzatmaları oynamaktadır. laik ve hukuk devletin gerekçeleri ile 

bu secım bagdaşmamaktadır. 

adıl ve herkesın görebilecegı biçimde oylar tek tek   milletin gözü önunde hemde canlı yayında.. sayılmalıdır.  işte secımı engelleyen anayasa proseduru.

1: eger ülke ohaldeyse secım yapılmaz.

2: eger ohalde secımı yapılırsa y.s.k nın tüm kontrolü iktidarın elınde olucak

3: kanun hukmunde kararname aslında korsan bir uygulamadır. anayasada böyle bir kural yoktur. iktidarın böyle bir yetkısıde yoktur. bu sartlar altında secım yapılamaz. çok acık biçimde anayasa hukumlerıyle  ilgili secım maddelerı ihlal edilmektedır.. 

tarihinde godofwar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...