Jump to content

Başlığın adını değiştirebilir misiniz?

Recommended Posts

Merhaba yönetici,

açmış bulunduğum başlığın adını dikkatlice yazmadan oluşturdum sonra misafirim gelince süre dolmuş değiştiremedim.

Şu başlığı - > 

"Mu dini -> 70 bin yıl önceki tek tanrı dini" olarak değiştirebilir misiniz?" 

tanrılı ifadesinden rahatsız oldum lütfen rica ediyorum.

Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...
  • 3 months later...
On 11.06.2019 at 13:18, karamsarhuman yazdı:

silme özelliği değilde, benimde bir ricam olucak, çok öenmli bir konuya temas edicem, iletileri yazarken, editleme süreleri en az 30 dakika olmalıdır, 5 dakika yeterli olmuyor.

sonra sırayla flood  lar oluşmaya başlıyor.. :)

katılıyorum. 5dk çok kısa. uzun yazdığmızda göndermeden dar alanda kontrol zor oluyor. gönderdikten sonra da 5dk düzenleme yapmak için yeterli süre olmuyor.

sırf bu yüzden toplu alıntı ile tek seferde cevap verebilecekken ayrı ayrı alıntılarla ayrı ayrı cevaplar yazıyorum. flood oluyor.

tarihinde ck789 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
11 saat önce, ck789 yazdı:

katılıyorum. 5dk çok kısa. uzun yazdığmızda göndermeden dar alanda kontrol zor oluyor. gönderdikten sonra da 5dk düzenleme yapmak için yeterli süre olmuyor.

sırf bu yüzden toplu alıntı ile tek seferde cevap verebilecekken ayrı ayrı alıntılarla ayrı ayrı cevaplar yazıyorum. flood oluyor.

Beş dakika bilgisi doğru  degil.

İletileri 15 dakika içerisinde değiştirme olanağınız var. Uzun yazılar yazmaya niyetli iseniz, bunu evvela kendi bilgisayarınızda yapmanızı ve son halini alınca foruma yüklemenizi tavsiye ederim. Bazı forumdaşlar burasını chathane zannediyorlar ve bu mantıkla üstünkörü alelacele yazıyorlar. Bence çok yanlış.

edit: Bu satırı 14 dakika sonra ekledim

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 07.10.2019 at 01:08, ck789 yazdı:

Kavak delillendirerek açıklamış. Düzenleme süresi 5 değil 15 dakikadır ki bu bile çok alsında. Tartışmalar sırasında bu yüzden sorun yaşandığı oluyor, ben on dakika sonra düzenleme yaparken birisi iletiyi alıntılayıp yanıtlamış oluyor, sonra o da yanıtını değiştirmek zorunda kalıyor vs.

Buna rağmen 15 dakikayı uygun buluyoruz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...