Jump to content

2002-2018 dönemi için isim önerisi

Recommended Posts

4 saat önce, John Ahmet yazdı:

Yanlış videoyu paylaşmışsın bu video ropörtajın tamamını içeriyor amcanın son söylediği cümle çok etkileyicidir. Aklın you birdir bu geri zekalılarda bu amcanın sahip olduğu zekanın 10'da biri olsa böyle çirkince Erdoğan'a saldıramazlar. Doğru işler yapanı savunmak bu vatan hainlerine göre bir iş değildir. Çok hainler ve bir gün çok kötü şekilde bu cezalarını çekecekler. Ben sol bir partinin iktidar olmasını bekliyorum o zaman zevkle izleyeceğim bu vatan hainlerinin hazin sonunu...

Ben olsam ülkenin önemli bir bölümünü sınır dışı ederdim.

Ayrıca iki yazıyı üst üste yazdım bir önceki yazımı da gözden kaçırmayın.

hadi git dişini fırçala.

tarihinde İlluminatus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Side Effect yazdı:

Onu bunu bilmemde bu forumdaki 2 davar karşı çıkıyorsa ülkenin hali gerçekten içler acısıdır ve bu hali görmeyenlerin acil psikiyatriye gitmesi lazım. Risalei nuru kutsal kitap sanan andavalla onun psödobilimci dangalak kankası gibiler yüzünden ülke bu hale geldi.

sonra islam-terörizm diyince karşı çıkıyorlar bunların tek anladığı asıp kesmek

Sitelerde Paylaş

37 yaşımdayım böyle bir dönem girmedim. Siyaset günlük hayatımıza kadar müdahil oldu. İnsanlar kutuplaştırıldı, salaklaştırıldı. Bir grup holigan oldular. AKP zulmü yaşadık. Bu holiganlar çok özgüvenlilerdi, onlara çomar dendi. Ne denirse alkışladılar. Kurşunların önüne atladılar, tankların tepesine çıktılar. Darbe bastırdıklarına, Türkiye’nin süper güç olacağına inandılar. Her yer lale gibi Rabia heykelleri ile doldu. Bunun bir kahramanlık öyküsü olduğuna inandılar. 

Haburda davul zurnayla karşılayıp içeride vurdular. Çözüm süreci dediler, oturup anlaştılar. Sonra yan yattılar. Bu sürede tamamen serbest bıraktılar. Her yer cephane ile doldurulurken ses çıkartmadılar. Sonra hergün şehitler geldi. 

Bombalar patladı ardarda, 100 er 100 er insanlar öldü. Kimse istifa etmedi biliyor musunuz? 

Yol yaptılar, köprü yaptılar, bissürü bissürü inşaat yaptılar. Peşkeş çektiler. Fabrikaları kapattılar. Kendini yakanlar oldu, isyan edenler oldu. A Haber’de herşey günlük gülistanlıktı. Konuşanı içeri attılar, fikri olanı içeri attılar. Her yer cemaat kadrosu doldu. En son birbirlerine girdiler. Bir sürü insan işinden oldu. Ama Meclis’te kimseye dokunulmadı. Onlar kandırılmıştı.

Daha bir sürü bir sürü şey. Dirilişle sevinip, Abdülhamit’le havalara uçtular. Çomarlar kendilerini kahraman sandılar. Ceplerinden çalınanları görmezden geldiler. “Çalıyor ama yapıyor” dediler “yol yaptı” dediler. Çomarlar çok mutluydu. Gerçekten mutlulardı, altın devirlerini yaşıyorlardı. RTE gürledikçe havaya giriyorlardı. Marşlar bestelendi. Dombra hele çok gözdeydi. Garip danslara şahit olduk. Tuhaf replikler havada uçuşuyordu “Erdoğan’ın g.tünün gılıyık”

Bizler ise çok şaşkındık. Afallamıştık resmen. Olan bitene bir anlam veremiyorduk. Sahi insanlar bu kadar aptallaşabilir miydi? Eminim bundan 50 sene sonra Çomar denilen halk yığınlarının nasıl kandırılıp gaza getirildiklerini izlerlerken insanlar ya da robotlar çok eğleniyor olacaklar ve şöyle diyecekler : ÇOMAR DÖNEMİ - Akıl Tutulması - Episode 1

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...