Jump to content

huriler ve dünya kadınları

Recommended Posts

cennette huriler kocasına ebediyen bağlıdır...

bir huri gidip kocasını asla aldatmaz....kimse başkasının hurisini baştan çıkaramaz....

tersi olsa ne işin var senin o zaman cennette derler...

--------------------------------------------------------

şaşıracaksınız fakat

aynı garanti dünya kadınları için yoktur...

cennette dünya kadınlarının kocasını aldatma riski vardır...

bu durumda allah nasıl bir yol izleyecektir...

henüz bu konuda fikrim yok...

Sitelerde Paylaş

nefs yine cennete giriyor....

orda nefislerinin cektıgı hersey var dıyor.....

ayette nefsin cennete girdiğini sölüyor...

------------------------------------------

kadınlar tek eşli oldugu için .......

dünya kadınları için boşanma durumu olabilir...aldatma riski olmazsa bile.

-----------------------

10 binlerce yıl cennet hayatında...

dunya kadınları kocasını bağlılık durumu devam edemeyebılır...

en kötü ihitmal dünya kadınlarının terk etme durumu olabilir kocasını

dunya kadını için boşanma riski vardır....

---------------huri için böle bir risk yok...

tarihinde yalanlar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
14 saat önce, yalanlar yazdı:

bir huri gidip kocasını asla aldatmaz....kimse başkasının hurisini baştan çıkaramaz....

--------------------------------------------------------

şaşıracaksınız fakat

aynı garanti dünya kadınları için yoktur...

cennette dünya kadınlarının kocasını aldatma riski vardır...

bu durumda allah nasıl bir yol izleyecektir...

henüz bu konuda fikrim yok...

Cennette huri değişimi olacak mı?Mesela sen benim hurimi beğendin,ben de seninkini beğendim,takas yapabilirmiyiz?

Huriler bu konuya ne der acaba?Kabul ederler mi?

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, yalanlar yazdı:

Ben sınırsız bir seks hayatı var diye biliyordum, bence sen yanlış biliyosun kardeş. Canım çektiğinde gelip senin hurilerin üçünü beşini birden bafileyemeyeceksem neyleyim öyle cenneti. Oldu olacak koca Allah karneyle huri dağıtsın. Teallam yav .

Sitelerde Paylaş

İslam cennet konusunda hiçbir boşluk bırakmamıştır. Kendi hurilerinden sıkılanlar için bulunan çözümü okuyun ve şaşırın.

İbn Ebi'd-Dünya der ki:

... İbn Abbas der ki:

"Cennet'te, bir nehir vardır, adına Beydah denilir, üzerinde yakuttan kubbeler vardır, altında yetişen huriler vardır. Cennet ehli (birbirine) 'Haydin Beydah'a gidelim' derler, gelirler, bu cariyeleri ince ince süzerler, içlerinden hangisinin bu cariyelerden biri hoşuna giderse, onun bileğine dokunur, câriye de onu takip eder." (Ebu Nuaym, Sıfat el-Cenneh, 324)

-----------------------

Özellikle erkek arkadaşlara soruyorum: Bu hadiste sözü edilen yer, tanıdığınız bir yere benziyor mu? Ben benzettim ama kapıda kimin fiş kestiğini çıkaramadım !!

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, Satsuma54 yazdı:

İslam cennet konusunda hiçbir boşluk bırakmamıştır. Kendi hurilerinden sıkılanlar için bulunan çözümü okuyun ve şaşırın.

İbn Ebi'd-Dünya der ki:

... İbn Abbas der ki:

"Cennet'te, bir nehir vardır, adına Beydah denilir, üzerinde yakuttan kubbeler vardır, altında yetişen huriler vardır. Cennet ehli (birbirine) 'Haydin Beydah'a gidelim' derler, gelirler, bu cariyeleri ince ince süzerler, içlerinden hangisinin bu cariyelerden biri hoşuna giderse, onun bileğine dokunur, câriye de onu takip eder." (Ebu Nuaym, Sıfat el-Cenneh, 324)

-----------------------

Özellikle erkek arkadaşlara soruyorum: Bu hadiste sözü edilen yer, tanıdığınız bir yere benziyor mu? Ben benzettim ama kapıda kimin fiş kestiğini çıkaramadım !!

Buradan anlaşılıyorki yeni bir mucize keşfettik 

işte islamın seks robotu mucizesi!!

bakın ne diyor bir nehir vardır, adına Beydah(fabrika) üzerinde yakuttan kubbeler vardır,

yazıda nehir kenarında kurulan fabrika müjdelenmiştir üzerinde kubbe var demesi bunun adeta ispatıdır ve fabrikaları müjdelemiştir 

bu yazıdaki detaylar ise uzmanların adeta 5 e böler: altında yetişen huriler vardır.   

burada yetişen derken üretmeyi kast etmiştir üsttekileride birleştirirsek üretim nerede yapılır ?  fabrikada üstte ne diyor altında yetişen huriler vardır yani üretilen 

burada ise üretimden sonraki olaylardan bahsedilmiştir buda müşteri memnunuyetini ve kutsallığını müjdeler 

bu cariyeleri ince ince süzerler, içlerinden hangisinin bu cariyelerden biri hoşuna giderse, onun bileğine dokunur, câriye de onu takip eder."

yani hepsini birleştirirsek üretimden sonra müşteriler gelir ve ürünleri inceler beğendiklerini alırlar seks robotları (huriler) de programlandırıldıkları üzere sahiplerini takip eder 

ey atayizler budamı tesadüf bakın bin yıl önce seks robotları müjdelenmiş 

hatta bu mucizeyi daha kanıtlarla pekiştirelim 

dünyada ilk akıllı seks robotu üreten firme realdoll dur peki bu real dolun merkezi nerede ? 

california da peki oranın neresinde  ?  

san marcos peki san marcosta ne var ? 

nehir peki üstte ne diyor ?

bir nehir vardır ( budamı tesadüf?)

https://en.wikipedia.org/wiki/San_Marcos,_California#/media/File:SanMarcospan.jpg

tarihinde İlluminatus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
12 saat önce, Satsuma54 yazdı:

İbn Ebi'd-Dünya der ki:

... İbn Abbas der ki:

-----------------------

yani gidiyorsun genel eve bileğini tutup çıkarıyorsun odaya vffeds

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, İlluminatus yazdı:

Buradan anlaşılıyorki yeni bir mucize keşfettik 

işte islamın seks robotu mucizesi!!

bakın ne diyor bir nehir vardır, adına Beydah(fabrika) üzerinde yakuttan kubbeler vardır,

yazıda nehir kenarında kurulan fabrika müjdelenmiştir üzerinde kubbe var demesi bunun adeta ispatıdır ve fabrikaları müjdelemiştir 

bu yazıdaki detaylar ise uzmanların adeta 5 e böler: altında yetişen huriler vardır.   

burada yetişen derken üretmeyi kast etmiştir üsttekileride birleştirirsek üretim nerede yapılır ?  fabrikada üstte ne diyor altında yetişen huriler vardır yani üretilen 

burada ise üretimden sonraki olaylardan bahsedilmiştir buda müşteri memnunuyetini ve kutsallığını müjdeler 

bu cariyeleri ince ince süzerler, içlerinden hangisinin bu cariyelerden biri hoşuna giderse, onun bileğine dokunur, câriye de onu takip eder."

yani hepsini birleştirirsek üretimden sonra müşteriler gelir ve ürünleri inceler beğendiklerini alırlar seks robotları (huriler) de programlandırıldıkları üzere sahiplerini takip eder 

ey atayizler budamı tesadüf bakın bin yıl önce seks robotları müjdelenmiş 

hatta bu mucizeyi daha kanıtlarla pekiştirelim 

dünyada ilk akıllı seks robotu üreten firme realdoll dur peki bu real dolun merkezi nerede ? 

california da peki oranın neresinde  ?  

san marcos peki san marcosta ne var ? 

nehir peki üstte ne diyor ?

bir nehir vardır ( budamı tesadüf?)

https://en.wikipedia.org/wiki/San_Marcos,_California#/media/File:SanMarcospan.jpg

3 kez okudum ellerıne sağlık?️

Sitelerde Paylaş

Bu kadınlar ne şanssız varlıklarmış o kadar iyilik et cennete git senin için böyle tasvirli erkekler ortada olmasın. Herhalde arabın tanrısı erkek  dünya kadınlarına cadaloz kafasıyla baktığına göre .Belki daha sonra canı falan sıkılır kadınları cehenneme falan yollar erkek napsın huri varken diğerlerini.

Sitelerde Paylaş
On 03.06.2018 at 10:09, İlluminatus yazdı:

seks robotu değilmi cennetteki huriler ?

Allah'ın yarattığı robot olur mu kardeşim.Dünya kadınları robot mu?Onları da Allah yaratıyor sonuçta ne farkı var?Huri robotsa insanda robot o zaman. Böyle mantık mı olur?

Huriler seks robotuysa cehennemde ki zebaniler ne?Hepsinin canı var. Senden farklı değil can itibari ile hiç bir canlı. Havva da robot o zaman ne de olsa Adem varken o yoğ idi.Böyle saçma mantık olamaz.Kendinden başka herşey robot olur bu bakış açına göre ki son derece yanlış.

Sonra başkasının hurisine bakmaz cennette olan kişi,o kişilerin(cennet ehlinin) ahlakında böyle birşey yoktur.Ha dersen ki başkasının hurisine aşık olursak ne olacak? Yine negatif korelasyon kurmuş olursun.Cennette Allah'ı gördükten sonra başka aşk kalmaz. Sevgi duyarsın sadece varlığa,Allah için.Orda vasıfların başka olacak belli. Biz buna insan olmak diyoruz(insan-ı kamil).

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, DeepBlue yazdı:

Allah'ın yarattığı robot olur mu kardeşim.Dünya kadınları robot mu?Onları da Allah yaratıyor sonuçta ne farkı var?Huri robotsa insanda robot o zaman. Böyle mantık mı olur?

Huriler seks robotuysa cehennemde ki zebaniler ne?Hepsinin canı var. Senden farklı değil can itibari ile hiç bir canlı. Havva da robot o zaman ne de olsa Adem varken o yoğ idi.Böyle saçma mantık olamaz.Kendinden başka herşey robot olur bu bakış açına göre ki son derece yanlış.

Sonra başkasının hurisine bakmaz cennette olan kişi,o kişilerin(cennet ehlinin) ahlakında böyle birşey yoktur.Ha dersen ki başkasının hurisine aşık olursak ne olacak? Yine negatif korelasyon kurmuş olursun.Cennette Allah'ı gördükten sonra başka aşk kalmaz. Sevgi duyarsın sadece varlığa,Allah için.Orda vasıfların başka olacak belli. Biz buna insan olmak diyoruz(insan-ı kamil).

olur kuranda diyor zaten 

dünya kadınları adı üstünde insandır insan düşünebilir iradelidir ama cennetteki huri tasfirlerine bakılırsa düşünemez iradesi yoktur tek bi şeye programlanmıştır sekse sadece sana bakar senden başkası ile konuşamaz  senden başkasınada bakmaz çünki sadece senin için yaratılmıştır tek amacı senin zevklerini karşılamaktır 

bu seks robotu değilde nedir ?

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, İlluminatus yazdı:

olur kuranda diyor zaten 

dünya kadınları adı üstünde insandır insan düşünebilir iradelidir ama cennetteki huri tasfirlerine bakılırsa düşünemez iradesi yoktur tek bi şeye programlanmıştır sekse sadece sana bakar senden başkası ile konuşamaz  senden başkasınada bakmaz çünki sadece senin için yaratılmıştır tek amacı senin zevklerini karşılamaktır 

bu seks robotu değilde nedir ?

Öyle kadın dünyada da yok mu?Burda anltılmak istenen sıddıkıyet.

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, Satsuma54 yazdı:

İbn Ebi'd-Dünya der ki:

... İbn Abbas der ki:

-----------------------

Hadis derken?Nasıl hadis oluyor? Başında :

İbn Ebi'd-Dünya der ki:

diyor.Peygamber der ki demiyor ki!..

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, DeepBlue yazdı:

Eşlerine bağlı kadınlar yok mu?Hayvanlar da bile var. 

aynı şey değil  bi tarafta fabrikada üretilen robot misali tek amacı seni tatmin etmek olan iradesiz  düzinelerce  varlık bi taraftada düşünen yiyip içen hayatta sevdiği sevmediği şeyleride olan iradeli bir insan var

tarihinde İlluminatus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...