Jump to content

Epifiz bezi

Recommended Posts

2 dakika önce, murad yazdı:

sen konudaki tarihi bilgileri ve arastirmalari gozardi ederek bir tek ruh kelimesine takilirsan tartisamayiz.bu da senin samimi olmadigini gosterir...bosver

Tarihi bilgi varsa neden bu adamın dediklerine dayanarak video oluşturan birisini kaynak olarak veriyorsunuz? Başka bir kaynak versenize?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 107
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tarihi bilgi varsa neden bu adamın dediklerine dayanarak video oluşturan birisini kaynak olarak veriyorsunuz? Başka bir kaynak versenize?---

bu video belirli kaynaklardaki bilgileri toplamis.bilgielrin dogru olup olmadigini ben arastirdim.tarihsel hatalari yok...bu video kisa ve oz toparlamis diye paylasdim.

Sitelerde Paylaş

O zaman lütfen normal bir kaynak verin

iste boyle yaparsiniz.3 sayfa tartistiniz.baktinz olmadi, simdi videoya bok atiyorsunuz.videoda antik medeniyetlerin bir kacindan ornek verilmistir: eger bu bilgilerin yalan ya dogru oldugunu bilmiyorsaniz her biri hakkinda en fazla 5 dakikalik bir arastirma yapmaniz yeterlidir.ama bilmiyorsaniz ve bilmeden videoyu elestirmeye calisiyorsaniz  o zaman  bu tartisma abes olur !  

yine soyluyorum: epifiz bezini antik medeniyetlerin bir cogu tasvir etmis, ne ise yaradigini anlamis ve ona nasil etki edeceklerini de bilmisler.bazilari buna 3. goz demis, bazilari bilgeligin kapisi, bazilari ise inanclarindan dolayi ruhsal aleme acilan kapi....

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, murad yazdı:

iste boyle yaparsiniz.3 sayfa tartistiniz.baktinz olmadi, simdi videoya bok atiyorsunuz.videoda antik medeniyetlerin bir kacindan ornek verilmistir: eger bu bilgilerin yalan ya dogru oldugunu bilmiyorsaniz her biri hakkinda en fazla 5 dakikalik bir arastirma yapmaniz yeterlidir.ama bilmiyorsaniz ve bilmeden videoyu elestirmeye calisiyorsaniz  o zaman  bu tartisma abes olur !  

Kaynakçadaki yerlere bakmadım mı?

15 dakika önce, murad yazdı:

yine soyluyorum: epifiz bezini antik medeniyetlerin bir cogu tasvir etmis, ne ise yaradigini anlamis ve ona nasil etki edeceklerini de bilmisler.bazilari buna 3. goz demis, bazilari bilgeligin kapisi, bazilari ise inanclarindan dolayi ruhsal aleme acilan kapi....

Veya halüsinojenik bitkilerin yol açtığı halüsinasyonlara yanlış mana vermiş, ardından da "madde dışı" alemi gördükleri için buna "üçüncü göz" demişler.

Sitelerde Paylaş

Fizikte hava rayı deneyi vardır. Ray üzerinde minicik deliklerden sürekli hava verilir. Üzerine konan cisim havada asılı kalır. Ve ray tam su terazsinde olduğunda deneye başlanır. Bu deneyde cisime azıcık üfleseniz bile sabit hızda gittiğini görürsünüz. Newton hız hareketlerini sabit ivmeli veya çarpışma bu deneyde gözlemleyebilirsiniz. 

Şimdi, bunun beyindeki bezle ne ilgisi var? Bu deneyi fiziksel olarak yaptığınızda sürtünmeyi aşmanız ve enerji ile süpermen gibi hissedebilirsiniz. 

Bilimsel olarak nedensellik, bütüne bakan öznel kavrama değildir. Hiç bir vaka nedensellik ilkesinden sapamaz.

Epifiz bezi, rüya halüsünasyon vb. Kavramların içinde: süpermeni bulmak, geleceği görmek, mutlu insan olmak, dmt ile otobüste kovboy şapkası takıp disco disco yapmak, bütünü nedenselliğe aykırı algılamaktır. 

Bu, büyük sır kitabında, istede gelsin olayında, 

Kedi deneyin de, 

Reiki gibi hususlarda, 

Erke dönengecinde, 

Düz dünya iddiasında, 

Tanrı maddeci inde, 

Paralel evren masalların da, 

Şu müziği dinle kadınlar seni arzular olaylarında, 

... 

Biliniz ki bu e=mc2 bir v=1/2mv2 matematiksel çıkarımıdır. İzafiyet dahi newtondan şaşmaz. Epifiz bezide şaşmaz. Böbrek gibi kan damarları ile sarılı olmasından alıp süpermene giden bu yaklaşım, bize bezin süpermene dönüşmesini değil psikolojik vakayı anlatıyor. 

Sitelerde Paylaş

Veya halüsinojenik bitkilerin yol açtığı halüsinasyonlara yanlış mana vermiş, ardından da "madde dışı" alemi gördükleri için buna "üçüncü göz" demişler.  ---

"Ve ya" fazla olmus. ?  zaten boyledir aciklamasi bu konunun ...Lakin antik medeniyetler(sumerler misirlilar yunanlar ve.s) inanclarina gore degerlendirmisler. Isin ozu ise  her neye gore degerlendirmis olsalar da  bu bilgileri yani epifiz bezinin mahiyeti, onun sekli semali ve hangi yollarla(biktiler ve karanlik) ona etki edilecegini de bilmisler...

tarihinde murad tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, murad yazdı:

Veya halüsinojenik bitkilerin yol açtığı halüsinasyonlara yanlış mana vermiş, ardından da "madde dışı" alemi gördükleri için buna "üçüncü göz" demişler.  ---

"Ve ya" fazla olmus. ?  zaten boyledir aciklamasi bu konunun ...Lakin antik medeniyetler(sumerler misirlilar yunanlar ve.s) inanclarina gore degerlendirmisler. Isin ozu ise  her neye gore degerlendirmis olsalar da  bu bilgileri yani epifiz bezinin mahiyeti, onun sekli semali ve hangi yollarla(biktiler ve karanlik) ona etki edilecegini de bilmisler...

Şekli şemâli sadece bir tesadüf. Madde dışı şeyleri görebildikleri için buna "üçüncü göz" demişler. Hangi yollarla etki edebileceği de basit bir deneme-yanılma yoluyla bilinebilir, bilmemeleri mucize olurdu. Mahiyeti? Madde dışı şeyleri gördükleri zaman tabiî ki de bu etkinin -bezin değil, etkinin- önemli olduğunu düşünecekler.

tarihinde Natüralist Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şekli şemâli sadece bir tesadüf.. 

emin misin??

tekraren uzun uzun yazmaktansa link veriyorum.horusun gozu bu orneklerden biri sadece;

https://www.artigercek.com/horus-un-gozu-talamus-un-kesfi

yine de link bulunan sayfaya hakaret etmek yerine anlayin ki sayfa sadece belirli bilgileri toplamistir.isin ruhsal tarafiyla ilgilenmeye bilirsiniz fakat benzerliklerde tesaduf sozkonusu bile olamaz !!!

lutfen konulara birazcik objektiv olun..

Not; telefondan yazdigim icin yazilar kisa oluyor.

Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, murad yazdı:

tekraren uzun uzun yazmaktansa link veriyorum.horusun gozu bu orneklerden biri sadece;

https://www.artigercek.com/horus-un-gozu-talamus-un-kesfi

yine de link bulunan sayfaya hakaret etmek yerine anlayin ki sayfa sadece belirli bilgileri toplamistir.isin ruhsal tarafiyla ilgilenmeye bilirsiniz fakat benzerliklerde tesaduf sozkonusu bile olamaz !!!

lutfen konulara birazcik objektiv olun..

İşin tek tuhaf olan noktası bu bezin göze benzemesi, bir de sizin normal bir kaynak vermeniz.

Ayrıca, ikisinin de göze benzemesi dışında neleri benzer? Ne misyonları var? Yazmamış.

Sitelerde Paylaş

Epifiz göze mi benziyormuş! :0_80cbc_37a71a73_L: Yok ya! Sahi mi! Hani çam kozalağına benziyordu? :lol:

Kaşı, kirpiği filan da var mıymış! :D İris? Gözbebeği? Bunlar filan da olaydı bari!

Şimdi ama yani iki olasılık oluyor. Ben ne edeyim, apaçık görünen iki olasılık var. Bu kadar zırvalayıp saçmalayan ya kafadan eksantirik bir kaçıktır, ya tanrı satabilmek için ekşiyip köpürmüş yoğurdunun kaymak gibi olduğuna dair yeminler eden sahtekar bir yalancıdır.

Hayır ama başka bir olasılık olsa da görünse, söylesem. 

Epifiz göze benzer, yok horusun gözü yok piramitin gözü yok Hintlinin gözü bundan gelir diye bu kadar da saçma salak zırvalanmaz. Öyle her gördüğün karaltıyı cin şeytan tanrı melek sanacaksan ohoooo… Tırlatırsın kafayı bilader! Ben ben seni dostça uyarıyorum. Tırlatırsın kafayı. 

Biraz kafan çalışıyorsa bu dostça uyarıyı dikkate alır, kendine gelirsin. Yoksa balatalar gider bu şekilde sürmeye devam edersen. Şu zırvaladığın epifiz göze benzer horusun gözü filan saçmalıklarının gülünç olduğunu çocuk anlar, çocuk!

Allah elinizde kaldı satamadınız, tanrı verelim bu bak daha iyi dediniz, onu da satamadınız. Uzaylı verelim mi bak uzaylı, kelepir, çok da ucuza, indirimli fiyat kaçırma diye çırpınmaya başladınız. Sökmez bilader, sökmez ateistlere yahu! Anla şunu artık, sökmez! Ateistlere allah satamayacağın gibi tanrı da satamazsın, uzaylı da! Kendini rezil kepaze eder, epifiz göze benzer horusun gözüne diye saçma salak komedi olursun, başka bir şey olmaz.

Sitelerde Paylaş

Tiroid bezi de kelebeğe benzer. Dünyaya hayat eken uzaylı tanrılar bunu tasarımda gırtlağın altına yerleştirmişlerdir ki, can boğazdan gelir mesajını yaratılışa gizlesinler! Kelebek, yani can. Pır pır uçuverir gider. O yüzden kelebek, ruhu temsil eder. 

Bu uzaylı tanrıların kafası müthiş fena çalıştığı için, daha bu tiroitle ne mesajlar vermişler neler neler. Örneğin modern çağda keşfedilecek olan Buttlefly Effect Teorisi! Yani Kelebek Etkisi Teorisi!

Ağzınız açık kaldı değil mi! Daha ne marifetler var bu uzaylılardaaaa… Durun siz! :0_80cbc_37a71a73_L:

Ağladıkça ağladıkça, görecek görecek göreceksin... :D

Sitelerde Paylaş

Yarın gizem sitelerinde embesil gizemciler flaşı patlatmasın! "TİROİD VE UZAYLI HAYAT TASARIM MÜHENDİSİ TANRILARIN DUDAK UÇUKLATAN GİZEMLERİ!" ININI NIINNNNN! :0_80cbc_37a71a73_L:

Az daha gaz verelim dur şu embesillere… 

Tiroid bezi ile gündeme gelen kelebek etkisi teorisi, dünyanın en gelişmiş teorisi olan ve modern süper bilgisayarlar tarafından ancak analizi kısmen yapılabilen Modern Kaos Teorisi ile nirvanaya ulaşmıştır! Heeey uzaylı tanrılar heeey coştum size geliyoruuuuum! Uçtum uçtum, coştum! :lol:

Sitelerde Paylaş

Epifiz göze mi benziyormuş! :0_80cbc_37a71a73_L: Yok ya! Sahi mi! Hani çam kozalağına benziyordu? :lol:

The pineal gland, also known as the conarium or epiphysis cerebri, is a small endocrine gland in the vertebrate brain. The pineal gland produces melatonin, a serotonin-derived hormone which modulates sleep patterns in both circadian and seasonal cycles. The shape of the gland resembles a pine cone, hence its name. The pineal gland is located in the epithalamus, near the center of the brain, between the two hemispheres, tucked in a groove where the two halves of the thalamus join .

https://en.wikipedia.org/wiki/Pineal_gland

simdi git o tarafta oyna.ettigin kufurleri de bir yerine ...

insan olmadigin icin fazla yanit yazmayacagim.kisa kisa gececegim. senin gibi kor bilgi cahili biri ruh kelimesi gordugunde kufur olarak algilar.aristoyu soven demokritosu oven adamdan fazla bir sey beklemem...git en azindan bugun dalga gectigin dunya duz mu yuvarlak mi konusunda aristonun da demokritosun da dusuncelerine bak.zir cahilsin.attigim linklere bak.,cahil adam seni...

Kaşı, kirpiği filan da var mıymış! :D İris? Gözbebeği? Bunlar filan da olaydı bari!

Şimdi ama yani iki olasılık oluyor. Ben ne edeyim, apaçık görünen iki olasılık var. Bu kadar zırvalayıp saçmalayan ya kafadan eksantirik bir kaçıktır, ya tanrı satabilmek için ekşiyip köpürmüş yoğurdunun kaymak gibi olduğuna dair yeminler eden sahtekar bir yalancıdır.

Hayır ama başka bir olasılık olsa da görünse, söylesem. 

Epifiz göze benzer, yok horusun gözü yok piramitin gözü yok Hintlinin gözü bundan gelir diye bu kadar da saçma salak zırvalanmaz. Öyle her gördüğün karaltıyı cin şeytan tanrı melek sanacaksan ohoooo… Tırlatırsın kafayı bilader! Ben ben seni dostça uyarıyorum. Tırlatırsın kafayı. 

Biraz kafan çalışıyorsa bu dostça uyarıyı dikkate alır, kendine gelirsin. Yoksa balatalar gider bu şekilde sürmeye devam edersen. Şu zırvaladığın epifiz göze benzer horusun gözü filan saçmalıklarının gülünç olduğunu çocuk anlar, çocuk!

Allah elinizde kaldı satamadınız, tanrı verelim bu bak daha iyi dediniz, onu da satamadınız. Uzaylı verelim mi bak uzaylı, kelepir, çok da ucuza, indirimli fiyat kaçırma diye çırpınmaya başladınız. Sökmez bilader, sökmez ateistlere yahu! Anla şunu artık, sökmez! Ateistlere allah satamayacağın gibi tanrı da satamazsın, uzaylı da! Kendini rezil kepaze eder, epifiz göze benzer horusun gözüne diye saçma salak komedi olursun, başka bir şey olmaz.

bilgisayarina yazik.bu kadar bos sozler yazmak icin tasarlanmadi o makine !   tek bir arguman tek bir bilimsel elestiri yok.devamli kufur alaycilik ! iyi ki bilim senin gibilerinin umuduna kalmamis. ..

Tiroid bezi de kelebeğe benzer. Dünyaya hayat eken uzaylı tanrılar bunu tasarımda gırtlağın altına yerleştirmişlerdir ki, can boğazdan gelir mesajını yaratılışa gizlesinler! Kelebek, yani can. Pır pır uçuverir gider. O yüzden kelebek, ruhu temsil eder. 

Bu uzaylı tanrıların kafası müthiş fena çalıştığı için, daha bu tiroitle ne mesajlar vermişler neler neler. Örneğin modern çağda keşfedilecek olan Buttlefly Effect Teorisi! Yani Kelebek Etkisi Teorisi!

Ağzınız açık kaldı değil mi! Daha ne marifetler var bu uzaylılardaaaa… Durun siz! :0_80cbc_37a71a73_L:

Ağladıkça ağladıkça, görecek görecek göreceksin.

ne yazik ki yine de tek bir kanit arguman ya bilimsel hatta bilimsel bir yana mantikli bir elestiri bile yok.kendi kafana gore alay etmissin.eminim konuyla ilgili   ..ik kadar bilgin olmadigi icin diger bir cok gerizekali gibi bos konusuyorsun.eh iste her zaman muhammedin karilarini tartisacak degiller sizlerle.sizin tek bilginiz o konular.artik onlar da bir boka yaramiyor yasadigimiz hayatta.gibin siz muhammedin hergun ne yeyip ictigine kadar arastirin.hatalar bulun elestirin. hz. ali bile islama bu kadar kafar yormamistir :D    sizin gibi salaklar isi gucu birakip 10 yildir ayni konulari farkli basliklarda yeniden aciyor ve kininizi kusuyorsunuz.siizn islam disinda bir seyden anladiginiz yok....gidin o tarafta oynayin !

Yarın gizem sitelerinde embesil gizemciler flaşı patlatmasın! "TİROİD VE UZAYLI HAYAT TASARIM MÜHENDİSİ TANRILARIN DUDAK UÇUKLATAN GİZEMLERİ!" ININI NIINNNNN! :0_80cbc_37a71a73_L:

Az daha gaz verelim dur şu embesillere… 

Tiroid bezi ile gündeme gelen kelebek etkisi teorisi, dünyanın en gelişmiş teorisi olan ve modern süper bilgisayarlar tarafından ancak analizi kısmen yapılabilen Modern Kaos Teorisi ile nirvanaya ulaşmıştır! Heeey uzaylı tanrılar heeey coştum size geliyoruuuuum! Uçtum uçtum, coştum! 

ve yine ve yine tek bir elestiri yok.tek bir bilimsel cumle yok.sadece bildigin maksimum seviyede zirvaliklar.yazik o bilgisayara.sende olmasina eminim o da sitem ederdi dili agzi olsaydi ....

zira boyle bir tarasimi boyle sacma zirvaliklarla dolu cumlelerinle mesgul ediyorsun !!!

ne zaman adam gibi yazacaksan o zaman ciddiye alinacaksin.aksi takdirde bu alayci tavirlar inan kendini avutursun.bana gore sen zir cahilsin !

Sitelerde Paylaş

Bir şekli benzetmek istediğin şeye benzetirsin. Çam kozalağını da göze benzetebilirsin elbet. Su damlasına da benzetebilirsin. Benzetmeye çalıştıktan sonra sorun yok. 

Sorun şu: Evirdin çevirdin zorladın benzettin diye bu bir şeyi kanıtlamaz. Buna kanıt adını vermek akla hakarettir. Sahip olduğumuz en değerli şeye, bizi insan yapan değerimize niye hakaret ettirelim? Hak ettiğin yanıtı tabii alacaksın. İnsan aklına hakaret ettirmeyiz.

Sitelerde Paylaş

İngilizce alıntıda da epifiz çam kozalağına benzer diyor ha, horusun gözüne :D piramitin gözüne :lol: benzer filan demiyor!!! 

Hemen her gün çam kozalağı görürüm, bir gün bile bunlar ne kadar da göze benziyor diye bir kez bile aklımdan geçmedi!!! :D

Hele hele "anaaaa horusun gözü gibi lan bunlar! Anaaa vallaha tastamam piramitin gözü, yeminlen aynısı haaa!" da hiç demedim! :0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş

Eeeey çam ağacı eeey çam ağacı! "Gaşın gözün şirin sözün aldı yazıh canımı!" Kiminin canını alırsın kiminin aklını! Kozalak... Göz... Alâka mı? Lan öyle çevir böyle çevir göze neresi benziyor bunun yahu? Dur bahçeye çıkıp bir daha bakayım şu kozalaklara!!!

Haaa anladım, kozalağı yakarsın köz olur. Köz deyince de aklına göz gelir! Haaaa! Tamaaaam! 

Çoktandır böyle eğlenmemiştim! İlaç bunlar yahu, ilaç! :lol: Hatta köz deyince töz de gelir aklına! Tam varoluş felsefesi! Vay anasına sayın seyirciler beee! :D Bahçemde ne varoluş sırları varmış haaa!!! Görecek göz pardon kozalak lazımmış!!! :0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş

Bir şekli benzetmek istediğin şeye benzetirsin. Çam kozalağını da göze benzetebilirsin elbet. Su damlasına da benzetebilirsin. Benzetmeye çalıştıktan sonra sorun yok. 

gercekten ne kadar guzeldir bilimin boyle dusunenlere muhtac olmamasi. bu yaptigin yorum ne kadar bilimseldir? birak bilimi ne kadar mantiklidir???konuyla ilgili gercetekn bilgin yok.cok yazik. 

Naturalist ateist nikcli arkadasi  bir konuda begeniyorum ki elestirdigi anda sacmaladigini anlar anlamaz konuyla ilgili hemen arastirma yapiyor ve oyle geliyor.malesef sende bu yok  

pineal sozunun kokune bak.konu antik tarihtir.bulutlara bakarak konusmuyoruz.cahil cahil yorum yapma ! hem o tasvir etmisler hem de ona etki etmenin yontemini bilmisler.hadi diyelim bitkilerden aldiklari dmt-yi tesadufen bulmuslar.peki bu dmt-yi kullandiklarinda neden 3. gozlerinin acildigini iddia etmisler ve bu 3. gozun de ne tesaduf yerlestigi yeri direk gosteriyorlar ve bu da yetmiyor onun neye benzedigini soyluyorlar.isin icinden cikamadigin icin buyuk ihtimalle daha sacma sapan cevap yazacaksin ama bence azacik objektiv olursan ne demek istedigimi anlarsin...128793129 defa soyluyorum ki: ben bir ruh ya tanri arayisinda degilim,sadece tarihciyim ve antik tarihi 10 yildir arastiriyorum ve malesef bazi seyler bizim bildigimiz kadar ilkel degil !   olayin bir bilimsel aciklanmasi elbette vardir ama bu olaylara sacmalik demek bu konuda arastirma yapanlarin pek umrunda olmaz zira konuyu da izah etmez bu tarz alaycilik !!!

Sorun şu: Evirdin çevirdin zorladın benzettin diye bu bir şeyi kanıtlamaz. Buna kanıt adını vermek akla hakarettir. Sahip olduğumuz en değerli şeye, bizi insan yapan değerimize niye hakaret ettirelim? Hak ettiğin yanıtı tabii alacaksın. İnsan aklına hakaret ettirmeyiz

kendi aklinca ALGI yaratmaya calisiyorsun.guya burada sen bilmi ben ise dini savunuyormusum gibi. yazik...

ben kanit degil eldeki tarihi bulgulari ve bu bez uzerine tecrubeleri paylasiyorum.bu konuda hatalisin demek ne kadar cahilce biliyor musun? bu konuyu bu bilgilerin dogru yanlis oldugu tartismasina gore acmamistim.ama sizin gibi bilgi dusmanlari konunun ozunu bir kenara birkip 5 sayfa ruh kelimesine takildiniz simdi de alay etmeye basladiniz.cunku baktiniz ruh kelimesinden bir yere varilmayacak sonra alaycilik.umarim bir daha alay etmek yerine konuyla ilgili bilgili olursun ki bir daha yuzune linkleri cirpmak zorunda kalmam..en azindan verdigim linke bak.emin ol orada senden daha mantikli elestiriler yapmis bilim adamlari var.bari oradan alinti yap da desinler ki bilgisi var tartisiyor argumanlar getiriyor.yoksa  " hahaa hehehe salak manyak" gibi sozlerle ergen profili cizdigine emin ol ! 

Sitelerde Paylaş

Eeeey çam ağacı eeey çam ağacı! "Gaşın gözün şirin sözün aldı yazıh canımı!" Kiminin canını alırsın kiminin aklını! Kozalak... Göz... Alâka mı? Lan öyle çevir böyle çevir göze neresi benziyor bunun yahu? Dur bahçeye çıkıp bir daha bakayım şu kozalaklara!!!

Haaa anladım, kozalağı yakarsın köz olur. Köz deyince de aklına göz gelir! Haaaa! Tamaaaam! 

Çoktandır böyle eğlenmemiştim! İlaç bunlar yahu, ilaç! :lol: Hatta köz deyince töz de gelir aklına! Tam varoluş felsefesi! Vay anasına sayın seyirciler beee! :D Bahçemde ne varoluş sırları varmış haaa!!! Görecek göz pardon kozalak lazımmış!!!

yazdigin her cumlede ezikligini gorebiliyorum.bir psikologa bu yaziyi gostersem buyuk ihtimalle der ki " acizlik bu kadar mi belli edilir?"    sinirlenme.. unutma boyle konular sana gore degil.sen git muhammedin kac kari aldigini tartis... :)   boyle ergen yorumlarindan dolayi onemsiz bir kisilik durumuna dusuyorsun.buna emin ol.

Sitelerde Paylaş

Bu mantıkla gidersek Afrika kabile büyücülerinin kullandığı halisünojen mantarlar uzaydan tanrılar tarafından getirildi. O yüzden büyücünün halisünojen uyuşturucu bakımından zengin idrarını içip onunla birlikte halisünasyonlar gören yerliler varoluşun sırlarını keşfediyorlar!

Tabii büyücünün idrarını içmek öyle herkese nasip olmaz! :D Kabilenin en ayrıcalıklı üyeleri ancak içebilir. Uzaylı tanrıları görmek kolay mı öyle be! :lol: Nah şu kadar çam kozalağı gibi yürek ister yürek!

Dur şimdi bir teori daha atalım ortaya! Çam kozalağı gibi yürek deyince varoluşun kim bilir hangi büyük sırrını çözdüm. Vaaay beee! Peygamberim ulan ben! Benden başka kim çam kozalağı gibi yürek lafını edebilirdi! Kitabını indir tanrı! Peygamber var burada! Doğru düzgün bir şey indir ama. Şimdiye kadar indirdiklerin gibi olursa geri yollarım ona göre! 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...