Jump to content
Gizli

Gönüllü Atesit Aranıyor ( Balık ve Olta)

Recommended Posts

Uyarı ; Bu konu psikolojik harp,truva beygiri,fitne içerebilir :)

Müslümanlar ile ilmi savaşacak gönüllü atesit,desit ve türevleri aranmaktadır :)

Örneğin Müslümanlara bunun gibi sorular soracak; Neden bu kelimeler hiç bir meal ve tefsirlerde bulunmaz

Bakara 33

8. kâle : dedi
9. e lem : olmaz mı, olmadı mı
10. ekul : ben derim, söylerim
11. lekum : sizin, size

Unutmayın ki sizlerin inkar ettiği Allah'ın dini değil meal yani insanların dinidir.Size yardımcı olmak için buradayım

tarihinde Gizli tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Natüralist Ateist ( Hoşgeldin)

Atesitler Allah yok der ( Bize göre doğruyu söylüyorlar) ( Kanıta Gerek yok )

İman edenler Allah var der ( Bize göre doğruyu söylüyorlar )

İyi de bu nasıl olur peki ? 

Cevap Allah kelimesinin kendisinde..!!

" ALLAH kelimesi nedir "

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Gizli yazdı:

Atesitler Allah yok der ( Bize göre doğruyu söylüyorlar) ( Kanıta Gerek yok )
İman edenler Allah var der ( Bize göre doğruyu söylüyorlar )

İyi de bu nasıl olur peki ? 

Cevap Allah kelimesinin kendisinde..!!

" ALLAH kelimesi nedir "

Allah kelimesinin ne anlama geldiğini Müslümanlara sorun. Onlar bile işin içinden çıkamıyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Görev 2,

ba'dı kelimesi tüm Kur'anda sonra diye çevirisi yapılmışken sadece şu ayette neden onun bir parça ile diye çevirisi yapılmıştır.

Bakara 73

3. bi ba'dı-hâ : onun bir kısmı ile

Bu ayet çevirisi yapılırken neden İslam alimleri yahudilere bu ayetin hükmünü sorup onlardaki hadislere göre meal verdiler ?

İşte siz bunu müslümanlara soracaksınız ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ATESİT NEDİR? ATHEİZMİN EVRİMLEŞMEMİŞ HALİMİ? YOKSA YENİ BİR İNANIŞMI?  :D  

bu şuna benzemiş delinin biri sahte mealler yazmış.  bu mealleri okuyunlarda delirmişler, ve onlarda farklı türde mezheplere ayrılarak kafasının ve mantıgının

durumuna göre ayetler ve hadisler eklıyerek. bir sonrakı cahal cuhal zihnıyetı bir güzel keklemışler. 1400 yıldır. bu cahallarla yaşıyoruz. 

bu zihniyet yüzünden hala bir adım ileri  gidemedik.  yıl olmuş 2018 hala osursam abdestım kacarmı?? :D 

oruçluyken mastubasyon yapsam ama boşalmasam. oruç gidermı?  :D 

bu ne? yahuuuuu  :D biilmciler marsa gidicek çok yakında biz neyle ugraşıyoruz. zaman kaybısınız. çok yazık çok.. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sen önce atheizmi ve deizmi  doğru yazmasını öğren, daha yazı yazmayı bilmiyorsun, kuş kadar aklınla bize akıl vermeye kalkıyorsun. :D  cahilsin oğlum klasik müslümansın; 

işte inanmadığın  sahte  ayetlerdeki, ilmi ve özgün sözcüklerin, anlamlarını eşicek kadar zavallısın. :D  

Gizli

• Advanced Member
  •  
  • Gizli
  • Normal Üye
  •  0
  • 102 ileti

Müslümanlar ile ilmi savaşacak gönüllü atesit,desit ve türevleri aranmaktadır :)

tarihinde godofwar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, godofwar yazdı:

ATESİT NEDİR? ATHEİZMİN EVRİMLEŞMEMİŞ HALİMİ? YOKSA YENİ BİR İNANIŞMI?  :D  

bu şuna benzemiş delinin biri sahte mealler yazmış.  bu mealleri okuyunlarda delirmişler, ve onlarda farklı türde mezheplere ayrılarak kafasının ve mantıgının

durumuna göre ayetler ve hadisler eklıyerek. bir sonrakı cahal cuhal zihnıyetı bir güzel keklemışler. 1400 yıldır. bu cahallarla yaşıyoruz. 

bu zihniyet yüzünden hala bir adım ileri  gidemedik.  yıl olmuş 2018 hala osursam abdestım kacarmı?? :D 

oruçluyken mastubasyon yapsam ama boşalmasam. oruç gidermı?  :D 

bu ne? yahuuuuu  :D biilmciler marsa gidicek çok yakında biz neyle ugraşıyoruz. zaman kaybısınız. çok yazık çok.. 

yav gardaş  sana bir soru elin adamı marsa gideckte bizim elimiz armutmu topluycak:lol: tabi bizim osuruk  basıncımızı hafige alama ayrıca metan gazı içerir osruğu bıraktımı biz marsa deyil düyer güneş gezgeblerine yolculuk yaparız islamı bu kadar  hafife almayın,

LUHdy2.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Gizli yazdı:

güven ( İmanlıyken marsa gidemedin inkar edince nerelere gidebildin)

İnkar ettikten sonra bilimsel keşiflerini yazarmısın buraya

godofwar( Kardeş diye yazılır Gardaş diye okunur ) Şimdi sen bunuda anlamazsın:)

Önemli olan onun inanıp inanmaması değil toplumun yüzde 90 nın bu tür zevzevkliklerle meşgul olup boş boş sadece hayatını bilinmez bir cennet için yaşadığını zannetmesi. Çoğunluğu müslüman bir ülkede eğer müslümanlık gerçekten doğru bir dinse neden bu kadar yüzyıllar boyu batının biliminin gerisinde kalmayı becerebildi.  Şu an müslümanların bilim şeyinde değil çoğu hayatlarını boş yaşayan insan. Aslında sorman gereken soru şu:

İmansızken marsa gidemedik, iman etmeye başlayınca nereye gittik.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Side Effect ( Marsa bir şekilde gidersin gelirsin ama ölünce geri gelen yok sorun burada)

Ateizmin temel taşı Allah'ı göster inanayımdır ( Gözleri fiziksel kör olanlar hariç)

En temel sorun neden imala bilim kıyas edilir

Bilime artınca iman artıyor bilim azalınca iman azalıyormu

Ya da bugün Abd müslüma olsa sen müslüman mı olacaksın bilim ileride ya orada

Bilimin ilerlemesi ile Allah'ı göster inanyım arasında ki ters yahut doğru orantı nedir

Bu arada dindarlardan nefret ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, Gizli yazdı:

Side Effect ( Marsa bir şekilde gidersin gelirsin ama ölünce geri gelen yok sorun burada)

Ateizmin temel taşı Allah'ı göster inanayımdır ( Gözleri fiziksel kör olanlar hariç)

En temel sorun neden imala bilim kıyas edilir

Bilime artınca iman artıyor bilim azalınca iman azalıyormu

Ya da bugün Abd müslüma olsa sen müslüman mı olacaksın bilim ileride ya orada

Bilimin ilerlemesi ile Allah'ı göster inanyım arasında ki ters yahut doğru orantı nedir

Bu arada dindarlardan nefret ederim

Boş boş aforizma yapmaya hiç gerek yok sen bana önce inanç olduktan sonra müslümanların yaptığı çoğu icadı getir ateistlerle kıyasla yaz bende inanayım. Gelipte burda marsa gidersinde ölümde gelemezin gibi saçma sapan söz sapıtmaların sadece kendini zayıf düşürür.  Ateizmin temel taşı tanrıya kanıt aramaktır göster inanayım gibi zayıf bir mantık değil. Bilimle iman tabikide kıyas edilir üstte açıklaması yapılmış osursam abdest gidermi eniştemle yattım günaha girdimmi gibi saçma sapan şeylerle uğraşan halktan bilimle uğraşan bireyler bekleyemezsin. Bilim adamlarının çoğu ateisttir yapılmış anketler var git bak. Bilim ilerledikçe sorgulama artar ol deyince ol mantığı bireyin bilgisi arttıkça yavaş yavaş çökmeye başlar yerini olaylarda mantıklı mekanizma arayan hale döner. Sana müslüman devletlerin hiçbirinin batıya kıyasla  adam gibi bilimde yol almadığını söylüyorum sen gelmiş bana allahla bilim arasındaki orantıyı soruyorsun bunu göremeyecek kadar kör olamazsın.  Hangi cemaaten bilim adamı çıktığını gördün yada 4 4lük bir müslümanın bilim adamı olduğunu gördünde orantısızlıktan bu kadar eminsin. Ayrıca konu abdnin ateist olması falan değil burada genel konuşuyoruz ve konumuz müslümanlık doğru dinse neden 1400 yıldır adam gibi devlet çıkıp bunu kullanıp bilimde ilerleyemedi veya süper bir devlet kuramadı. Şimdi sen yukardaki sorulara aforizma yapmadan cevap vermeden yazarsan sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Side Effect ( Mesajı yanlış yere atıyorsun)

Sorduğun soruların çoğu müslümanları ilgilendirir beni değil

Gayet samimi söylüyorum aforizma değil

Çölde su yok Allah beş vakit abdest alın mı demiş ?

Gibi.....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Gizli yazdı:

Side Effect ( Mesajı yanlış yere atıyorsun)

Sorduğun soruların çoğu müslümanları ilgilendirir beni değil

Gayet samimi söylüyorum aforizma değil

Çölde su yok Allah beş vakit abdest alın mı demiş ?

Gibi.....

Bu yazdığın bile aforizma bana bilimle iman ilişkisini soruyorsun cevap verincede çamurda debeleniyorsun süpermüslümanmısın nesin yakında kitap falan indirirsin kafamıza.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Side Effect ( Çok Sıkıcısın :)

O, gökleri ve yeri örneksiz yaratandır. Bir işe hükmetti mi ona sadece “ol” der, o da hemen oluverir. ( Bakara 117)

Bir deve yahut at günlük yaşantımızda doğar büyür buna normal süreç denir

Ama aynı at ,deve kavimler Allah dan şu kayaların içinden çıkıp gel derse işte burada ( Bakara 117) devreye girer

Yani Kün(Ol) hitabı mucize gibi durumlarda işler

1400 yıldır müslümanların ilerlememesi eğer ki dinin doğruluk yahut yanlışlık durumuna bir gösterge ise o zaman 

Abd ye gidersin hristiyan olursun yani ateist değil

Çünkü kullanılan parametreye göre böyle olması gerekir

Ayrıca 1400 yıldır müslümanlar ilerlememişse Suçlu neden Allah'ın dini olsun ki ?

Müslümanlar kendi dinlerini yaşıyorlar Allah'ın değil

Günde beş vakit abdesti kim icat etti Allah'mı insanlar mı ?

Ya Oruç ?

Çölde aç olanlara Allah oruç mu tutun dedi yoksa bunu insanlar mı üretti

Kısaca Tanrı mı Suçlu Yoksa İnsan mı?

Ayrıca herkese ayrı ayrı aynı cevapları vermekten bıktım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Gizli yazdı:

Side Effect ( Çok Sıkıcısın :)

O, gökleri ve yeri örneksiz yaratandır. Bir işe hükmetti mi ona sadece “ol” der, o da hemen oluverir. ( Bakara 117)

Bir deve yahut at günlük yaşantımızda doğar büyür buna normal süreç denir

Ama aynı at ,deve kavimler Allah dan şu kayaların içinden çıkıp gel derse işte burada ( Bakara 117) devreye girer

Yani Kün(Ol) hitabı mucize gibi durumlarda işler

1400 yıldır müslümanların ilerlememesi eğer ki dinin doğruluk yahut yanlışlık durumuna bir gösterge ise o zaman 

Abd ye gidersin hristiyan olursun yani ateist değil

Çünkü kullanılan parametreye göre böyle olması gerekir

Ayrıca 1400 yıldır müslümanlar ilerlememişse Suçlu neden Allah'ın dini olsun ki ?

Müslümanlar kendi dinlerini yaşıyorlar Allah'ın değil

Günde beş vakit abdesti kim icat etti Allah'mı insanlar mı ?

Ya Oruç ?

Çölde aç olanlara Allah oruç mu tutun dedi yoksa bunu insanlar mı üretti

Kısaca Tanrı mı Suçlu Yoksa İnsan mı?

Ayrıca herkese ayrı ayrı aynı cevapları vermekten bıktım

Demekki 1400 yıldır bir kitap anlaşılmıyorsa açık değildir tanrı yazması hiç değildir. Madem kitap bu kadar anlaşılmaz yeni kitap niye inmemiş acaba. Sen daha kendi din mensublarınla kavga ediyorsun oruç abdest benim sorunum mu. Dahada cevaba gerek yok her seferinde suçu kitaba değil müslümanlığa atmak islamı yüzde yüz doğru kabul etmiş at gözlüğü takmış bir kafanın sonucudur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Side Effect ( Allah'ın sistemi)

Allah-Rasul-Kitap

Rasul Kitabı açıklarsa Mübin olur

Şerhi budur

Ters Mantık ;

Demekki 1400 yıldır bir kitap anlaşılmıyorsa açık değildir tanrı yazması hiç değildir.

Aksine insani bir kitap kendini hemen belli eder ve herkes tarafından deşifre edilebilir

Çünkü insan duygusal bir varlıktır ve bu duygusallık kelimelere yansır kendini belli eder

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...