Jump to content

Kuranda ayetlerin birbirini yalanlaması

Recommended Posts

40 dakika önce, İlluminatus yazdı:

Benim kağıt üzerine yazdığım şeyleri görmelisin kötü yazı arıyorsan

Güven görse şükür eder

onun sorunu benimle, :D benimle kafayı bozmuş annem olsa bu kadar titiz! davranmaz bana ama  bu arkadaş ı çok uzun yıldır. tanıyorum. eskiden klasık determınızmı savunan

deliydi. :D şimdide modern determinizmi savunana aklın yemiş sıyrık bir üşütük!!! fazla üstüne varma ısırır falan! kuduz ! olabilr. dikkatlı! ol. :0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, godofwar yazdı:

onun sorunu benimle, :D benimle kafayı bozmuş annem olsa bu kadar titiz! davranmaz bana ama  bu arkadaş ı çok uzun yıldır. tanıyorum. eskiden klasık determınızmı savunan

deliydi. :D şimdide modern determinizmi savunana aklın yemiş sıyrık bir üşütük!!! fazla üstüne varma ısırır falan! kuduz ! olabilr. dikkatlı! ol. :0_80cbc_37a71a73_L:

şimdi az  düzeltttik yazımıda hala biraz var

istediğini savunabilir sonuçta artık savunduğu daha mantıklı gelmiştir diğerine göre

tarihinde İlluminatus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, İlluminatus yazdı:

Benim kağıt üzerine yazdığım şeyleri görmelisin kötü yazı arıyorsan

Güven görse şükür eder

Ya ben neymişim  haberim yok farkına varmadan meşur olmuşum herkes benden behsediliyor. vatana millete hayırlı  olsun. sabahtan beri bir konuyu inceliyorum rahat bırakın azcık yahu :lol:

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kendi iyilikleri için olan eleştirilerden neredeyse intihara kalkışacak kadar mahvolan bu arkadaşların durumu vahim. Bu kadar aşırı alınganlık iyiye işaret değil. Ben kendinizi geliştirmeniz ve iyi olmanız için teşvik amaçlı eleştiriyorum, acaba farkında mı değilsiniz?

Dili iyi kullanmak çok önemli ve her alanda her yerde lazım değil şart bir gereklilik. Şurada bir ortam bulmak ve iletişim geliştirmek bir fırsattır. Konuşma becerinize yararı olmayacağını düşünebilirsiniz ama yanlış. Yazı dilini geliştirmenin konuşma dilinin düzelmesine de yardımcı olacağının en sağlam göstergesi, okumayan ve yazmayan kişilerin şivelerini değiştiremeyişleri, buna karşın okuyan ve düzgün yazan kişilerin hiç yörelerine özgün şivelerinin olmayışıdır.  

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, adeist yazdı:

Hoca naptın yaw? 500 mg adamı komaya sokar !
50 mg iyidir..

bu adama 500. m.g. az bile kanki :0_80cbc_37a71a73_L:1000. m.g. düşünmüştüm. determinist halüsinasyonlar görmek, çok ciddi travmolojık bir vakadır. ilaç tevavisine tepki vermezse.

lağma yapıcaz. son çare. 

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, güven yazdı:

Ya ben neymişim  haberim yok farkına varmadan meşur olmuşum herkes benden behsediliyor. vatana millete hayırlı  olsun. sabahtan beri bir konuyu inceliyorum rahat bırakın azcık yahu :lol:

güven sen bizim herşeyimizzsin. güven  sen biizm şapiyonumuzsun. yaşaaa. güven paşaa çok yaşaaa canım fedaaa olsun sanaaa oleyyy oleyyy oleyyyy  çempiyin güven.. ::   :lol:

Åampiyon güven spor ile ilgili görsel sonucu

tarihinde godofwar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, democrossian yazdı:

Kendi iyilikleri için olan eleştirilerden neredeyse intihara kalkışacak kadar mahvolan bu arkadaşların durumu vahim. Bu kadar aşırı alınganlık iyiye işaret değil. Ben kendinizi geliştirmeniz ve iyi olmanız için teşvik amaçlı eleştiriyorum, acaba farkında mı değilsiniz?

Dili iyi kullanmak çok önemli ve her alanda her yerde lazım değil şart bir gereklilik. Şurada bir ortam bulmak ve iletişim geliştirmek bir fırsattır. Konuşma becerinize yararı olmayacağını düşünebilirsiniz ama yanlış. Yazı dilini geliştirmenin konuşma dilinin düzelmesine de yardımcı olacağının en sağlam göstergesi, okumayan ve yazmayan kişilerin şivelerini değiştiremeyişleri, buna karşın okuyan ve düzgün yazan kişilerin hiç yörelerine özgün şivelerinin olmayışıdır.  

cahil cahil konuÅup sinirimi bozma benim ile ilgili görsel sonucu

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, godofwar yazdı:

güven sen bizim herşeyimizzsin. güven  sen biizm şapiyonumuzsun. yaşaaa. güven paşaa çok yaşaaa canım fedaaa olsun sanaaa oleyyy oleyyy oleyyyy  çempiyin güven.. ::   :lol:

Åampiyon güven spor ile ilgili görsel sonucu

BURSALI EŞEYİMİZ BİLE DİŞİNİ FIRAÇALDI GÜLMEYE EYLEMÖEYE BEŞLDI:lol:

N414yI.jpg

DUŞLARINIDA BURDAN ALSINLAR ÖMÜR BOYU ŞANPİYON OLURLAR

2yL5y9.jpg

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...