Jump to content

AKP seçmeni arkadaşlarımız, yakınlarımız...

Recommended Posts

40 dakika önce, poiuz yazdı:

Gecekonduda oturup, bir tek yüzüğü olan zatın çociklarının gemicikleri olmuş, Man Adalarında milyonlarla oynamaya başlamış (bu icebergin görünen kısmı), adamların evlerinden karton karton paralar, para sayma makineleri bulunmuş ama bundan bizim müslümanlar hiç şüphelenmemiş, "terbiyeli" bir şekilde gözlerini kapatmışlardır!

Bal tutan parmağını yalar sen de ülkenin gayri safi milli hasılasını 3-3,5 katına çıkar senin aldıklarını da helal edelim ancak bunlar iftiradır gerçekte bu iddialar belirtildiği gibi değildir. Bunlar gerçekleri sürekli çarpıtmaya alışmış çirkef bir kitlenin iftiralarıdır. Bunu bilen biri için bu söylediklerinizin bir hükmü yoktur, bunlara cevap yazmış olsam da aslında gerek duymuyorum.

10 dakika önce, Flou yazdı:

Şeriatta harp hileyle kazanılır. Bunlar kendileri dışındakilerle savaş halindedir. Çünkü onlardan değilsen kafir, gavur, vatan haini vs. sindir. Onun için bunlara hiçbir şeyi anlatamazsın. Çaldıkları ettikleri yaptıkları ne kadar pislik varsa allah içindir..

Kimse din merkezli düşünmüyor emin olun. Recep Tayyip Erdoğan sevgisinin çok başka nedenleri vardır. Bu sevgiye sahip insanları AKP seçmeni ile karıştırmayın. Aslında bu durum CHP ve Muharrem İnce için de söz konusudur. Recep Tayyip Erdoğan olmasaydı ilk tercihim Muharrem İnce olurdu dolayısıyla islam - AKP ve anti-islam--CHP yakıştırmalarınızı çok yanlış buluyorum. Millet ittifakında aklınızın alamayacağı kadar müslüman vardır. Biz sizin gibi düşünmüyoruz. Ayrıca Türkiye'deki müslümanların %95'i şeriattan çok uzak bir anlayışa sahiptir bu bilgileri göz önünde bulundurup daha akılcı yorumlar yapın ki insanlar sizi takdir etsin, anlasın.

tarihinde John Ahmet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

türkiyedekı müslümanların % 95 şı seriattan uzaktır çok dogru ama unuttugun birşey var. şeriat yoksa islamda yoktur. biz 

kısaca bu tür insanlara münafık diyoruz. gerçek islamı yaşıyan tek topluluk vardı oda işiddir. işid dısında gerçek islamı yasıyan çok az 

mezhep vardır. dünyada. 

neden? gerçek islam yoktur. 

1: çünku gerçek islamda en temek hukuk islamın olmazsa olmazı yanı temelı serıat hukukudur. 

2. gerçek islamda türban yoktur basortusu vardır. 

3. gerçek islamda hıcrı tajvım vardır mıladı takvım yoktur. 
4: gerçek islamda namaz kılmayan oruç tutmayan camıye gitmeyenler cehenneme gider. 

siz itiraf etmışsınız işste siz nesiniz? siz münafıksınız. müslüman değilsınız.. bu itiraf içın  ne? düşünüyorsunuz. bree cahıller.. 

siz aslında islamın en buyuk düşmanısınız. bunu çok iyi bilenler var bu ülkede özellıklede gerçek müslümanlar 

bu yüzden islamı kullanarak siyaset yapmak trajıkomık oluyor.   

tarihinde godofwar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

9 minutes ago, John Ahmet said:

Bal tutan parmağını yalar sen de ülkenin gayri safi milli hasılasını 3-3,5 katına çıkar senin aldıklarını da helal edelim ancak bunlar iftiradır gerçekte bu iddialar belirtildiği gibi değildir. Bunlar gerçekleri sürekli çarpıtmaya alışmış çirkef bir kitlenin iftiralarıdır. Bunu bilen biri için bu söylediklerinizin bir hükmü yoktur, bunlara cevap yazmış olsam da aslında gerek duymuyorum.

.....

49 minutes ago, poiuz said:

....

Müslümanlar, kendi içlerinden çıkan pisliklere karşı çıkmak yerine bunları görmezden gelerek veya bir bahane arayarak savundukça İslamın "pislenmesini" hızlandırmaktadırlar.

....

Peygamber ahlakı, Ömerin adaleti vs 

Hepsi teori, övündüğüz eski masallar, başka bir şey değil.

Realitede "din, Allah" diye bu cahilleri si.meyen kimse kalmadı. 

Ya hiç bir şeyi anlayamıyorsun.

Ya da bu sistemden çıkar sağlıyorsun.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, godofwar yazdı:

siz itiraf etmışsınız işste siz nesiniz? siz münafıksınız. müslüman değilsınız.. bu itiraf içın  ne? düşünüyorsunuz. bree cahıller.. 

siz aslında islamın en buyuk düşmanısınız. bunu çok iyi bilenler var bu ülkede özellıklede gerçek müslümanlar 

Ben müslüman değilim bu doğru hatta kimliğimde bile "Dini: İslam" yazmaz fakat müslümanları ve bunu gerçekten yaşayan dürüst insanları severim ve desteklerim. Benim dinim de zaten daha eski olsa da yine islama uzanır. 

Sen iyi ve zeki bir insan değilsin benim değer yargılarıma göre bu iki unsur çok önem taşıyor. Neci olursan ol bu iki özelliği taşımıyorsan benim için insan dahi değilsindir. Bunu bilmeni isterim.

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, John Ahmet yazdı:

Ben müslüman değilim bu doğru hatta kimliğimde bile "Dini: İslam" yazmaz fakat müslümanları ve bunu gerçekten yaşayan dürüst insanları severim ve desteklerim. Benim dinim de zaten daha eski olsa da yine islama uzanır. 

sen zekı olsaydın benım zekı oldugumu zaten  anlardın burdakı eklerde  gizli olan .  mantık hatası yaptıgını göremıyecek kadar zeki değilsin  ..müslüman değilsen neden? akpnın avukatlıgını yapıyorsun. kimlıgınde müslüman yazmıyan çok arkadasım var. ama müslümanlar. neden?kimliğin arkasına sıgınıyorsun bana bak sana dikkatlı ol demıştım. senı uyarıyorum burdakı herkesı kandırabılırsın ama benı sonsuza dek kandıramazsın.dikkatlı! ol. sen zekanı sahtekarlık üzerine kuruyorsun bu benım bir avantajdır. 

müslüman değilsen neden? akpye oy veriyorsun. demekkı sen müslümansın. bitmedı! demekkı sen sagcısın bitmedi! utanmadan birde yalan söylüyorsun chpye sen günahını bile vermezsın! işiniz gücünüz provakatıf 

sözlerden öte gitmıyor ne? yazıkkı.bak kardeş. akıllı ol! aklı basında yorumlar yaz. yazmıyorsan senı rezıl ederım. herkese. en iyisi sen benı engelle .. yada bende uzak dur. aksı halde üzülürsün.. 

çünku müslümanlar solcu olmaz. çünku müslümanlar sagcı olur. olmak zorunda bu sizin en önemlı ıdolojınızdır. 

demekkı sen gerçekten şu delıllerle ve yaptıgın mantık hatarıyla neymışsın? müslümanmışsın. 

şimdu bu durumda ne? oluyor ben senden daha zekiyim. ve bunu sen ispatladım.. senı kendı silahınla vurdum. istesen tekrar dene.. 

tekrar vururum. 

tarihinde godofwar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
17 hours ago, godofwar said:

işte bu yüzden müslüman iken deist olduk sonrada agnostık olduk dostum. :)  çok anlamlı yazmışsın oldukça etkıleyıcı. hala sizler 

gibi iyi ve duyarlı insanların varlıgı benı mutlu ediyor. iyiki varsınız. 

Bu güzel sözler için teşekkürler.
Bence aslında bu duygular/hisler hepimizun içinde var. Ama iyiyi/doğruyu/güzeli içimizde değil de (sözde) kutsal kitaplarda veya onun bunun sözlerinde ararsak bu duygular ne yazık körleşiyor.

Ve kararlarımızda içimizden gelen bu sesi değil de bilmem hangi hocanın sözlerini veya bilmem hangi kitabın kanunlarını dinler oluyoruz. Maalesef!

Sanırım bu konuda hemen hemen hemfikiriz.

İyi günler.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...