Jump to content

Seçmene dair bir analizim.

Recommended Posts

14 dakika önce, godofwar yazdı:

ve bu ülkenın kaderide bellı oldu. şimdi konuşmak istemıyorum yarın çok önemli  açıklamalar yapıcam. dostum. ama önce şu anda 

y.s.k.k.nın  kadıkoyde 1 mılyon oy sayılmadı ispatı var. yarın sonuclansın .. çok net konusucam.. henuz herşey bitmedı.. y.s.k..oylarhala sayıyor... benım  tahmınım  y.s.k.ada satın alınmıştır. şu an kadıkoyde tvden izliyorum. oylar daha yenı gelıyor. oyları elde getırdıler . oyları getırende turbanlı akplılerdır. tüm dunya bunu gördu bakalım ne? olucak.. 

https://www.youtube.com/watch?v=Cn1XFqDP68Q

İzmirde bir okulda oylar bekletiliyormuş toplanan chplilerin dağılması için polis havaya ateş açmış.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, gariban_derviş yazdı:

İzmirde bir okulda oylar bekletiliyormuş toplanan chplilerin dağılması için polis havaya ateş açmış.

oyların daha % 70 şı sayıldı akplıler silah atıyor. arabayla korna yapıyor. yarın kaybederlerse nasıl? insan yüüzne çıkıcaklar 

merak ediyorum.. 

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, kavak yazdı:

Saçmalayın, ălenen suç işliyorsunuz ve bu forumun geleceğini tehlikeye atıyorsunuz.

Yanlış yoldasınız.

biz yanlış yoldayızç ama hile yapanlar dogru yolda öylemı? haberın yok galıba mıllet sokaklara çıktı bile .. 

https://www.youtube.com/watch?v=Cn1XFqDP68Q

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, yalanlar yazdı:

yahu erdoğan su an %51

acılan sandık 133.000

daha 50 bin sandık var....

izmirin cogu acılmadı..

az önce aldıgım bir habere göre 7 y.s.k. üyesı vicdanına dayananamış ve istıfa etmıştır.  bu iyi haber halen vicdanlı insanlar var işte umut bu .. dostum..  sonuna kadar pes etmek yok.  akpnın halen kaybetme ihtimalı var. vezaman gectıkçe bu dahada güçlenıyor. 

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, godofwar yazdı:

az önce aldıgım bir habere göre 7 y.s.k. üyesı vicdanına dayananamış ve istıfa etmıştır.  bu iyi haber halen vicdanlı insanlar var işte umut bu .. dostum..  sonuna kadar pes etmek yok.  akpnın halen kaybetme ihtimalı var. vezaman gectıkçe bu dahada güçlenıyor. 

Stailinin bir sözü vardır ''the people who cast the votes decide nothing. The people who count the notes decide everything.

tarihinde İlluminatus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
10 saat önce, yalanlar yazdı:

muharrem ince.....sokaklara dök insanları

bu gece karısmazsa ortalık ne zaman karısacak...

pısırık herif hadi artık...

bu muharrem incedenve r.t.e.den.. bi bok olmaz. oyları kontrol  etmek  etmek vatandaşın işi değildir. muhalıf partilerın avukatlarının işidir. bize adam gibi adam gerekıyor. ayrıca artık hdp ve cehpde başkanlıga ortak oldu. artık vatandası ne ?r.t.e. düşünür nede? ince. onlar

istedığını aldı olan yine akplı koyunlara ve bize olucak. biz fakır halka olucak. zaman bize gelıcek fgaturalar bize gelıcek. gör bak 

akp yenı zamlar yapsın. akplılerın tamamı oy vermese yıne akp kazanıcaktır. çünku oy sandıkta değil. hilede kazanılır. 

tarihinde godofwar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...