Jump to content

Kemalist bir parti eksikliği

Recommended Posts

• İleti 112
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Atatürkçü parti zaten var, HEPAR da oy veren çok çok az. 

Bu halk Atatürk'ün izinden bir gitmeyeyim bakayım ne olacak çarpılacak mıyım diye merak etti! :D Ne olacağını da, en sonuna kadar da gidip görmek istiyor. Merak işte! "Du bakelim nolcek?" :lol:

Herif kefeni de giyse, toprağa gömülmeden önce son kez ölüsüne bile verir bunlar! :0_80cbc_37a71a73_L:

Karar vermişler bir kere "du bakem Atatürk'ün izinden bir gitmeyek, nolcek?" Çok merak ediyorlar dayanamıyorlar, illa görecekler ne olacağını!

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, democrossian yazdı:

Bu halk Atatürk'ün izinden bir gitmeyeyim bakayım ne olacak çarpılacak mıyım diye merak etti! :D Ne olacağını da, en sonuna kadar da gidip görmek istiyor. Merak işte! "Du bakelim nolcek?" :lol:

Herif kefeni de giyse, toprağa gömülmeden önce son kez ölüsüne bile verir bunlar! :0_80cbc_37a71a73_L:

Karar vermişler bir kere "du bakem Atatürk'ün izinden bir gitmeyek, nolcek?" Çok merak ediyorlar dayanamıyorlar, illa görecekler ne olacağını!

HEPAR komünist, Rusya ve Çin aşığı Doğu Perinçek'i destekleyerek Atatürk ilkelerini sattı.

tarihinde AteistBilinç96 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 hours ago, Abdülmalik said:

HDP ve İyi Parti seçmenlerinin RTE’ye oy vermesi garip ama imkansız değil,bu partilerin tabanının sığ,doğmatik kafalı çoğunluk tarafından oluşturulduğunu görmemiz gerek.Din elden gitmesin diye duygusal davranmış olabilirler.

Tayyibi seçen birisinin aynı zamanda (terörist dediği) HDPye de oy vermesi bana mantıksız geliyor ama...

Artık vatandaşta ne mantık kaldı ne akıl!

Türkiyede beni artık hiç bir şey şaşırtmıyor :-) 

Sitelerde Paylaş

Hangi partiyi kurarsanız kurun. En Atatürkçü ve en demokrat olsa bile oy verecek seçmen olmadıktan sonra...!

Senaryo 1: 

Referandumdan evet çıkacak, 1-2 sene daha havuz medyanın algı operasyonuyla herşey güllük gülistanlık gösterilecek. İslam Devleti yapılandırılacak. Ortadoğu bataklığına iyice batacağız. Ekonomik olarak birkaç lig aşağı düşeceğiz. Türkiyenin enerji politikasını elinde bulunduran Tayyip ailesi zenginleştike vatandaş fakirleşecek. AKPliler bile savaştan ve ekonomik darboğazdan bıkacak. Türkiyenin iflas etmesine az kala veya (vatandaştan gizlenen) iflasından sonra son Atatürkcüler "el freni" olarak son çare Tayyibe suikast düzenleyecekler. Bu son darbe girişimi olacak!

Referandumdan önce yazmışım, bence hala geçerliliğini koruyor.

tarihinde poiuz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ülke ne? hale gelmış   1946  çok partılı ilk  secımlerde   atatürkün partisi % 85 oy alarak iktidar olmuştu. korkunç bir durum bu. 

son secımde gördükki. türkler artık tarıhte  savaşçı ve millıyetcı ruh yerine 50 tlye akpye ruhunu ve vicdanını  satan bir millet olarak tarıhtekı yerini şimdiden almıştır.  

ruh satılabiilr. ama tarih asla affetmez! bu ruhsuzları her zaman hatırlıyacagız. 

bu saatten sonra türklerin savaşçı ruhu nane ruhu ve tuz ruhu   olmuştur 

tarihinde godofwar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 saat önce, democrossian yazdı:

hepar! atatürkçü bir partidir.. aslında en güçlü atatürkçu partıdır desek yanlış olmaz.  heparın en büyük özellıgı  solcu milletci partıdır. iyimi? kötümü? oldugu kesinlikle tartışılmaz  . demo  bu partı türkiyeyi süper güç yapıcak hatta imparator yapıcak tek partıdır. 

. gizli idoojileri olan bir partıdır. bu konuda net bilgi vermek bilgi kirliliği oluşturur. 

bu partının sistemı askeri bir yönetım  seklıdır tıpkı evren gibi düşün. türkiyenın en güçlu oldugu dönemdi evren dönemı. tüm yolsuzluklar. bitmış

derın devlet çökertılmış ve mafyalar puskurtulmuştur. şimdikı yenı yetme türkler bu partı hakkında çok az şey bilirler. demo.

şimdiki türklere 50 tl ver ruhunu anında satar. bu yüzden hiç acımıyorum. ne? hakediyorsa onuda yaşıyorlar zaten. 

tarihinde godofwar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Atatürk döneminde eğitim sağlık adalet gibi hizmetler şimdiki gibi ücretliydi.

Dokunulmazlık  onun döneminde başladı hala devam ediyor.

Onun döneminde de dışa bağımlıydık.Şimdide bağımlıyız.

Kemalizmin ekonomik sorunlarımıza çözümü yok.

Altı ok içinde bilimcilik bile yok.:)

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, godofwar yazdı:

ne? hakediyorsa onuda yaşıyorlar zaten. 

Aynen katılıyorum. Yalnız şu soru işaretleri cümlenin sonuna konur!

Bu uyarılarımı kıllık yapmak olarak gördüğünden ve rahatsız olduğundan eminim. Ama ben de rahatsız ol diye uyarıyorum. Mars'ta yapay zeka var gibi tutarsız iddiaların olsa da çizginden çok da rahatsız değilim. Düzelecek bir kaç yanlışın var sadece. Seninle olabilecek olan sorunum, sana bir uyarıda bulunduğumda alakasız başka konuları gündeme getirerek karşı suçlamalara geçmen. Yok deterministmişim de, heralde yani, kesinlikle deterministim de ne alakası var? Böyle törpü isteyen bir iki tarafın var.  

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, GREENHOUSE yazdı:

Atatürk döneminde

Devletçi bir anlayışta dediğin işler olmaz. Atatürk liberal görüşlüydü ama devletçilik aşamasından geçmeden liberalizme geçemeyeceğini biliyordu. Tıpkı demokrasi ile devrimlerini yapamayacağını bildiği gibi. Atatürk bir insanın başarabileceğinin çok üzerinde işler başarmış olağanın çok üzerinde bir liderdir.

Dokunulmazlık şöyledir: Bir vekil önemli bir birleşime giderken bir bahane ile gözaltına alınıp birleşimde alınan kararın etkilenmesini önlemek gereklidir.

Topluiğne bile yapamayan bir ülkede uçak fabrikası açmış ve uçaklarını ihraç etmiş bir Atatürk'ten bahsediyorsun. Sende utanacak yüz olsa yüzün kızarırdı. Sende utanacak yüz yok. Yıldızı ateşböceği zanneden bir kurbağa gibisin. Pis dilin Atatürk'e uzanır sanıyorsun.

Bilim zaten her işin anası babasıdır. Bir tercih meselesi değildir ki altı okun içinde yer alsın. Ne kadar saçma sapan laflarla iftira attığını göremeyecek kadar da idyotsun. Atatürk'e saçma sapan iftiralar attığın sürece sen bir böcek bile değilsin. Böcek senden şereflidir. 

Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, democrossian yazdı:

Aynen katılıyorum. Yalnız şu soru işaretleri cümlenin sonuna konur!

Bu uyarılarımı kıllık yapmak olarak gördüğünden ve rahatsız olduğundan eminim. Ama ben de rahatsız ol diye uyarıyorum. Mars'ta yapay zeka var gibi tutarsız iddiaların olsa da çizginden çok da rahatsız değilim. Düzelecek bir kaç yanlışın var sadece. Seninle olabilecek olan sorunum, sana bir uyarıda bulunduğumda alakasız başka konuları gündeme getirerek karşı suçlamalara geçmen. Yok deterministmişim de, heralde yani, kesinlikle deterministim de ne alakası var? Böyle törpü isteyen bir iki tarafın var.  

Bu arkadaş forumun eski delilerinden Dindarr oluyor sanırım. Çok saçma ve aptalca fikirleri vardı. Aklından zoru vardı.

Şimdi deist olmuş galiba ama hala dogmatik, ateistlere falan düşman.

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Tengrizm yazdı:

Ülkeye gerçek Atatürkçü kemalist parti kurulması lazımdır.

Evet, öyle olunca millet susuzluğunu giderir gibi bu partiye teveccüh edecek hemen ilk seçimde oyların %1500ünü alacak.

Siz hiç akıllanmayacakmısınız yav.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, AteistBilinç96 yazdı:

Emine Ülker Tarhan, Birgül Ayman Güler, Ümit Kocasakal, Metin Feyzioğlu, Osman Pamukoğlu, İlker Başbuğ gibi isimler neden bir araya gelip CHP'ye alternatif yeni bir parti kuramıyor?

Onların partisi var zaten. Vatan partisi.

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, AteistBilinç96 yazdı:

Bence Kılıçdaroğlu gibilerin de bir partisi var: HDP.

Yapma yav. İyi parti gibi eski MHPli kadroları seçime sokarak yada Ekmeleddin gibi İslamcı MHPden milletvekili olmuş kişileri aday göstererek mi HDPli olunuyor.

Sitelerde Paylaş

Emine Ülker Tarhan CHPden ayrıIdı.AnadoIu patisini kurdu hiç oy aIamadı ve çok kötü kazık yemiş oIdu.."Beni RTE kurtardı "diyen Başbuğ kaIe dahi aIınamaz.Beğemesekde  Atatürkün partisi CHPdir..ÖnemIi oIan zoru başarmaktır.Oda CHPyi düzeItebiImektir..Gerisi Macera ve hüsrandır.İnce CHPden ayrıIırsa yanIış yapar

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...