Jump to content

Tüm siyasi partiler daha önceden anlaştımı?

Recommended Posts

evet arkadaşlar malesef dogru bu saibeli  secimden sonra , tüm partiler gizlice aralarında anlaşarak. başkanlık diliminden nasıl? pasta koparabilirimin hesabını yapmışlardır. bunu çok net görüyoruz. olan yine oyu veren vatandaşlara olucak. bu ülkede insanları ne? kadar degersız olduğunuda kanıtlıyor . bu kuzuların 

sessizliği insanlar arazı oldu. herkes toz size garıp gelmıyormu? 

belkıde şu an erdogan ince ve diğerlerı yemek yiyior olabilir. ve zaferlerının tadını çıakrıyor olabilirler.  bu ülke vatandaşların sadece oy kullanırken 

ciddiye alınıyor. dertlerımız günledir..  yazıyoruz. herkes kayıp. dogal olarak nerde? bu devlet diyoruz. biz nerde? yaşıyoruz. bu ülke ne? hale gelmış.

dahada kötüsü  oy  60 milyonu aptal yerine koyan bu liderler şimdi nerde? kayıplar. son 24 sattır kımsse? ortalarda yok. 

bu işin sinyallerını söyle aldık. 

önce ince basın toplantısı düzenlıyor. hılesız bir secımde kaybettıgını anlatıyor. 2 . perdede isede herkes oratdan kayboluyor. farkettınızmı? 

nerdesiniz? biz vatandasız nerdesınız? biz açıklama beklıyoruz .. secımlerde hıleler bile göstere göstere yapıldı. 16 yıldır akp 

atamıza ve laik düzene meydan okuyarak ve hıle yaparak kazanmıştır. bunların hesabını sorucak adamlarda aniden! ortadan kayboluyor. 

https://www.youtube.com/watch?v=1bkPunFZegM

tarihinde godofwar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu işin sonunda en büyük  zararı akplıler görücek. çünkü akplılerın kendi aralarında kutuplaşması fazla uzun sürmez ekonomık tamamen batarsa ilk önce akplıler 

kendı aralarında bölünücektır. bunun ciddi sinyallarını akpnın% 14 luk oy kaybıda ispatlamıştır. 

zam geldiginde akplılerde  bu zamdan etkılenıcek. ekonomı kötü olursa bir akplı ile bir chplı arasındakı tek fark biri sagcı digerıde solcu olması olucaktıur. 

son noktayı koyalım. seçimin kaybedeni tüm oy veren vatandaslardır. altını çizelım. 

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, yalanlar yazdı:

oy oranları bütün partilerin hosuna gidecegi sekilde ayarlanmış gibi sanki

uyanalım uyandıralım arkadaşlar, bunlar milletvekı oldular. ayda 30.000 t lmaas alıcaklar. onlar pirzola biftek yerken vatandaslarda çöpten ekkmek toplayacaktır. 

hiç birşey değişmemış.  artık bu ülkeden tamamen umudumu kestım. bu ülke bitmış. sadece uzatmaları oynuyor. ülke battıgındada akplıler  akplı siyasetcılerı 

katledicektır. bunu görmek aslında buyuk zevk olucaktır. çünkü akplıler chplıler gibi değil. aç kalırlarsa herşey toz duman olur. iç savastan beter oluruz tek sartla 

vatandaslar darbe yapar tüm siyasetçılerı ve onları beslıyen kopeklerınde cesetlerını  sokakta salladırırlar.  çok büyük katlıamlar olucak bu sessizlik bunun habercısıdır. 

Sitelerde Paylaş

İşte tüm siyasi partiler anlaştığı için faşist diktatörler seçimle gitmez diyoruz.

Örneğin Muharrem İnce YSK'yı dünyaya dar edeceğini söylemiş ve söz vermişti ama tersini yaptı, dünyada görülmedik hileler bu seçimde olmasına rağmen tersi davrandı ve sözünü yiyerek milleti de sattı.

Sitelerde Paylaş

Hile yapılmadı. Baykal habur olaylarında oy oranını anketlerde %35 e çekmişti. Sonra Kemal başa geçti malum. Baykalın hiç milliyetçilik ilkesinden saptığını gördünüz mü? 

Seçimlerde kazananı belirleyen her zaman karadenizlilerdir. Karadenizliler %50 sağcı ve %50 solcudur. Ama hepsi %100 milliyetçidir. Türbanlısıda mini etekliside milliyetçidir. 

Karadenizliler, coğrafyada hem büyük illerdedir hem de köylerinde. Bu adamlar, alevilerin Tunceli kısmını pek sevmez. Ben severim. Kürtlere karşıda bir ön yargım yok. Ama Karadenizliler böyledir. 

Hdp nin oy aranı taş çatlasa %8. Kürtler "türkiye merkezinde ki milliyetçiliğin üstüne inşa edilmiş bir kürt milliyetçiliği yapmıyorlar." tabanı İslami veya sosyalist olduğu iddia edilen bir emperyalistlerin desteklediği terör örgütlerinin üstüne inşa edilen bir kürt milliyetçiliği yapıyorlar. 

İşte bu yüzde 8 için, %40 lık bir kitleyi okuyamayan anlamayan CHP nin başına musallat bir yönetimleri var. Eğer bu şekilde devam ederlerse bir gün chpli halk o kurultaylarını basacak ve taş üstünde taş bırakmayacaklar. 

İnce inde bir başarısı yok. Ekmelettinde ki toplam oyu aynı şekilde aldılar. Ekonomi bitmiş şirketler patlamış ama halk hala AKP ye oy vermiyor. Karşılarında 30 yıldır terörle cocuklarını kaybetmişlere göz kırpan güvensiz bir cisim var. O yüzden oy vermiyor. 

AKP nin beton, eski Türkiye, başörtüsü diyen bir kitlesi var denip avunmak aptallıktır. Bu kitle AKP de %10 bile değil. 

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Rhodium yazdı:

Hile yapılmadı. Baykal habur olaylarında oy oranını anketlerde %35 e çekmişti. Sonra Kemal başa geçti malum. Baykalın hiç milliyetçilik ilkesinden saptığını gördünüz mü? 

Seçimlerde kazananı belirleyen her zaman karadenizlilerdir. Karadenizliler %50 sağcı ve %50 solcudur. Ama hepsi %100 milliyetçidir. Türbanlısıda mini etekliside milliyetçidir. 

Karadenizliler, coğrafyada hem büyük illerdedir hem de köylerinde. Bu adamlar, alevilerin Tunceli kısmını pek sevmez. Ben severim. Kürtlere karşıda bir ön yargım yok. Ama Karadenizliler böyledir. 

Hdp nin oy aranı taş çatlasa %8. Kürtler "türkiye merkezinde ki milliyetçiliğin üstüne inşa edilmiş bir kürt milliyetçiliği yapmıyorlar." tabanı İslami veya sosyalist olduğu iddia edilen bir emperyalistlerin desteklediği terör örgütlerinin üstüne inşa edilen bir kürt milliyetçiliği yapıyorlar. 

İşte bu yüzde 8 için, %40 lık bir kitleyi okuyamayan anlamayan CHP nin başına musallat bir yönetimleri var. Eğer bu şekilde devam ederlerse bir gün chpli halk o kurultaylarını basacak ve taş üstünde taş bırakmayacaklar. 

İnce inde bir başarısı yok. Ekmelettinde ki toplam oyu aynı şekilde aldılar. Ekonomi bitmiş şirketler patlamış ama halk hala AKP ye oy vermiyor. Karşılarında 30 yıldır terörle cocuklarını kaybetmişlere göz kırpan güvensiz bir cisim var. O yüzden oy vermiyor. 

AKP nin beton, eski Türkiye, başörtüsü diyen bir kitlesi var denip avunmak aptallıktır. Bu kitle AKP de %10 bile değil. 

chp sorun var ama sandığın gibi  etkiliyci deyil. chp dedinmi özelikle andoluda andoludan büyük şehire gelen dinciler chp dedinmi dinsiz parti adı çıkmış kimseyi ikna edemiyorsun ben kardeşlrimi ikna ememiyorum çok zor din varken chp gibi parti zor gelir başa

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, bilgivehis yazdı:

İşte tüm siyasi partiler anlaştığı için faşist diktatörler seçimle gitmez diyoruz.

Örneğin Muharrem İnce YSK'yı dünyaya dar edeceğini söylemiş ve söz vermişti ama tersini yaptı, dünyada görülmedik hileler bu seçimde olmasına rağmen tersi davrandı ve sözünü yiyerek milleti de sattı.

çok dogru söyledin kardeşım.   hepimiz aldatıldık. tüm vatandaşlara burdan çagrı yapıyorum. hepiniz aldatıldınız. bunu hesabı er yada gec sorulucaktır. :276:

tarihinde godofwar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
21 hours ago, güven said:

chp sorun var ama sandığın gibi  etkiliyci deyil. chp dedinmi özelikle andoluda andoludan büyük şehire gelen dinciler chp dedinmi dinsiz parti adı çıkmış kimseyi ikna edemiyorsun ben kardeşlrimi ikna ememiyorum çok zor din varken chp gibi parti zor gelir başa

Türkiyede Atatürkçülerin oranı %20, milliyetçilerin oranı %15, muhafazakarların oranı %10, demokratların ise %8 şeklindedir. Bu bir çok araştırmada çıkan sonuç. 

Dincidediklerin sadece %10 ham oyu varken %50 oy alabiliyor. CHP nin ham oranı ise %35 yalnış duymadın, tam %35. Ama gel görki %22 oy alıyor. Yani fikirlerinden bile az oy alan bir parti. Neden? 

Çünkü CHP nin 6 okundaki siyasi yapısını bozdu. En başta milliyetçilik ilkesi. Türkiyede MHP neden kuruldu? Zaten MHP, CHP nin alt kümesidir AKP nin değil. Ama karşımızda istiklal savaşı sonrası 2 yy osmanlı meclis ve savaş tecrübesi ile programını oluşturmuş çağın ilerisinde bir yapıyı y-CHP yaptılar. 

Düşün ki, programlarında madenlere yerel özerklik var. İnce, kazanır kazanmaz tüm Avrupa ülkelerine gideceğim diyor. Ben Çine gideceğim dese oyu %35 olacak ama ben avrupaya gideceğim diyor. 

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, Rhodium yazdı:

Türkiyede Atatürkçülerin oranı %20, milliyetçilerin oranı %15, muhafazakarların oranı %10, demokratların ise %8 şeklindedir. Bu bir çok araştırmada çıkan sonuç. 

Dincidediklerin sadece %10 ham oyu varken %50 oy alabiliyor. CHP nin ham oranı ise %35 yalnış duymadın, tam %35. Ama gel görki %22 oy alıyor. Yani fikirlerinden bile az oy alan bir parti. Neden? 

Çünkü CHP nin 6 okundaki siyasi yapısını bozdu. En başta milliyetçilik ilkesi. Türkiyede MHP neden kuruldu? Zaten MHP, CHP nin alt kümesidir AKP nin değil. Ama karşımızda istiklal savaşı sonrası 2 yy osmanlı meclis ve savaş tecrübesi ile programını oluşturmuş çağın ilerisinde bir yapıyı y-CHP yaptılar. 

Düşün ki, programlarında madenlere yerel özerklik var. İnce, kazanır kazanmaz tüm Avrupa ülkelerine gideceğim diyor. Ben Çine gideceğim dese oyu %35 olacak ama ben avrupaya gideceğim diyor. 

Genelde bu gibi durmlarda ekonomi dış siyeset bitmiş yani iyi olan hiç bir şey yoken  chp  b partisi olsun bu seçimi lamsı gerekirdi. ama dikkat edersen bir ekonomi seçimi olmadı. lider seçimi oldu akp kemiik bir oyu vardı onu korudu mhp yanına aldı seçimi beklmediyimiz bir sonuçla kazandı akp demiymde tayyip diyelim. ekonomi seçimlerde ceçişte örnekleriyle  etkili oluyordu olmasıda beklenir ama bu seçim liderlik seçimi oldu tayyip kazandı. bakın gerçelerden kaçamayız bizim türküyede lider karizmatik .iç seçmeini konsilede edecek şekilde olmadımı başka yerden oy alamsın. aziz nesinin nur içinde yatsın dediki türküyedeki seçemenin yüzde 60 aptaldır. %99 korkaktır türükeyinin gerçeyi bu. bu seçimden sona 5 yıl sonara ne olur bilmeyis ekenomi etkili olursa bu hükümt kaybeder ama cidi ceplerini yakacak şekilde olursa deyişir yok yine dırç borçlanmaya devem  derse akp yine kazanır.  bizim ahlkımız bağıran çağıran işte lider buna denir olursa chp  olur bişeyler m öyle bir liderde göremiyorum muhrem incede olmaz yok banim bacım ananam baş örtülü diyerkten muhfzar kesimden oy alamsın inandırcı gelmiyor deiyim gini chp dinsiz cb  açıklamsı tezek pis cehepe  yayyip ounu koruyor asıl chp nasıl deyişecek bu kadar seçim kaybediyorlar başkanlıktan gitmiyorlar galata saraydan örnek veryşm bir liseli gurup var ç bşrde alaylı gurup var kendi içimde bölünmüş delgeler yanı seçime gidelim dediyi an kemel bey yine kazanır  kemilkşmiş bir  dehesi var time seçilir ama yok ter bırakıyorum incede gelse fzala bşr şey deyişmez belki bu 5. eçimde sende  beklenti keklenir ama böyle vasıfta insan chp var ama iki yüzlük yapıırle ben cumauaya  gitim sen, hiç göröedin ine bet diye önünü kesiyordu. iyi düünülmeli  iyi bir li,der  lazım umruğunu vurcak adamla olur şu  anda ben görmiyoeum?

Sitelerde Paylaş

TÜRKAN SAYLAN FETÖCÜLERİ DEŞİFRE ETTİĞİNDE AKP SAYLANI ERGENEKONCU olmakla SUÇLAYIP RESMEN SÜRÜNDÜRE SÜRÜNDÜRE ÖLÜMÜNE SEBEB OLMUŞTU. İZLEYİN LÜTFEN GERÇEKLERİ.. Türkan saylan çocuklara feto okullarında neler anlatıldığını beyinlerinin nasıl yıkandığını anlatıyor.

Sitelerde Paylaş
On 25.06.2018 at 22:08, godofwar yazdı:

evet arkadaşlar malesef dogru bu saibeli  secimden sonra , tüm partiler gizlice aralarında anlaşarak. başkanlık diliminden nasıl? pasta koparabilirimin hesabını yapmışlardır. bunu çok net görüyoruz. olan yine oyu veren vatandaşlara olucak. bu ülkede insanları ne? kadar degersız olduğunuda kanıtlıyor . bu kuzuların 

sessizliği insanlar arazı oldu. herkes toz size garıp gelmıyormu? 

belkıde şu an erdogan ince ve diğerlerı yemek yiyior olabilir. ve zaferlerının tadını çıakrıyor olabilirler.  bu ülke vatandaşların sadece oy kullanırken 

ciddiye alınıyor. dertlerımız günledir..  yazıyoruz. herkes kayıp. dogal olarak nerde? bu devlet diyoruz. biz nerde? yaşıyoruz. bu ülke ne? hale gelmış.

dahada kötüsü  oy  60 milyonu aptal yerine koyan bu liderler şimdi nerde? kayıplar. son 24 sattır kımsse? ortalarda yok. 

bu işin sinyallerını söyle aldık. 

önce ince basın toplantısı düzenlıyor. hılesız bir secımde kaybettıgını anlatıyor. 2 . perdede isede herkes oratdan kayboluyor. farkettınızmı? 

nerdesiniz? biz vatandasız nerdesınız? biz açıklama beklıyoruz .. secımlerde hıleler bile göstere göstere yapıldı. 16 yıldır akp 

atamıza ve laik düzene meydan okuyarak ve hıle yaparak kazanmıştır. bunların hesabını sorucak adamlarda aniden! ortadan kayboluyor. 

https://www.youtube.com/watch?v=1bkPunFZegM

kardeş siyasetçiler cehennem kütüğüdür çoğu. Şimdi özellikle belediyelerde ve devlet ihalelerinde pastalar çok büyüdü. Milyar dolarlık ihaleler alınmaya başladı. Mesut Yılmaza bakıyorsun 1 milyar dolarlık ihale almış ve haberimiz bile yok. Keza Tansu Çiller desen o da aynı. Zaten vatan millet hikaye ne zannediyoruz millet akpye müslümanlık ve islam adınamı oy veriyor?

Yalnız bu defa çok kötü baltayı taşa vurdular bu defa ellerine büyük bir kan bulaştı. Suriyede 1 milyona yakın müslümanın direk katledilmesine vesile oldular ki işte bu olayın kısası ergeç olacaktır. Ben çok kötü şeyler bekliyorum siyasetçiler ve yandaş işadamları çok fena azdılar. Hatta çok ilginç alem haberleri geliyor. Dünya çapında takılıyorlar. Az önce face te bir tartışmaya şahit oldum bir taraf AKP liler diğer taraf Saadetliler birbilerine pkkya ve hdp yardımcı olmakla suçluyorlar. Halk bildiğin mal olmuş aslında iki tarafında iddiası doğru AKP de Saadette pkk ile kolkolaydı. CHP de aynı durumda.Biz ise çıkarımız uğruna hangi parti işimize geliyorsa onu savunup diğerini pkk ya destek olmakla suçluyoruz. Hayatta siyasetle işim olmadı ve işimde olmaz. Enteresan bir şekilde birbirlerine saldırmalarını sonra tükürdükleri yeri yaladıklarını izliyorum. Ammmmma dediğim ibi bu defa İlahi kısas var ortada. Irak, Libya ve Suriyede elimize çok fazla müslüman kanı bulaştı. Ergeç bizde bu bedeli ödeyeceğiz gibi geliyor.

Yalnız Devlet Bahçelinin Çakıcıyı ziyaret etmesi ve af istemesi gerçekten ilgimi çekti bilmediğimiz birşeyler var ve bize hissettirmiyorlar ama ergeç ortaya çıkacak gibi duruyor.

Sitelerde Paylaş

Seçim gecesi tüm cb adaylarına simültane bir operasyon çekildiği barizdir. Sokaklarda da akpnin silahlı itleri dolaşmıştır. Özellikle şehirlerin en nezih ve muhalif semtlerinde caddelerinde ateş ederek dolaştılar.

"Gece ne olduğunu açıkla" baskısı muharrem ince'yi kendi seçmenine hakaret edecek noktaya kadar itti. Kabak kovulan trt çalışanlarına ve ismail Küçükkayaya patladı.

Sitelerde Paylaş
On 27.06.2018 at 13:50, Kenopsia yazdı:

Seçim gecesi tüm cb adaylarına simültane bir operasyon çekildiği barizdir. Sokaklarda da akpnin silahlı itleri dolaşmıştır. Özellikle şehirlerin en nezih ve muhalif semtlerinde caddelerinde ateş ederek dolaştılar.

"Gece ne olduğunu açıkla" baskısı muharrem ince'yi kendi seçmenine hakaret edecek noktaya kadar itti. Kabak kovulan trt çalışanlarına ve ismail Küçükkayaya patladı.

https://www.youtube.com/watch?v=ovhAFOaOEeI

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...