Jump to content

Peygamber devesi böceği mucizesi

Recommended Posts

42 dakika önce, fezadabirtürk yazdı:

http://www.ensonhaber.com/cinli-adamin-alnindan-burun-cikti-2013-09-26.html

yıllar önce izlediğim bir belgeselde küçük bir çocuğun kopan parmağının yenilenmesi  aşama aşama   anlatılıyordu .  bu yenilenmenin sadece çocuklara mahsus,zamanla kaybedilen bir özellik olması ana çıkmaz..50 yıl sonra başarabileceklerini düşünüyorum.

Verdiğin bağlantıda kök hücre ile burun oluşturulmuş.

Benim gözlemlediğim olayda çok kısa sürede bacak oluştu. 

Deri değişmeden önce bacak yoktu.Değiştikten sonra bacak vardı.:)

Denizyıldızının bacakları kertenkele kuyruğu gibi  oluşması günlerce haftalarca sürmedi.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, GREENHOUSE yazdı:

Verdiğin bağlantıda kök hücre ile burun oluşturulmuş.

Benim gözlemlediğim olayda çok kısa sürede bacak oluştu. 

Deri değişmeden önce bacak yoktu.Değiştikten sonra bacak vardı.:)

Denizyıldızının bacakları kertenkele kuyruğu gibi  oluşması günlerce haftalarca sürmedi.

( saçmalama özgürlüğümü kullanacağım,nede olsa bedava ) doku Hücrelerinin hızla bölünmesini , çoğalmasını sağlamak için dışardan ek enerji vermek gerekebilir...hücrelere elektrik vermek gibi..hani frenkeştayn ölüyü canlandırmak için yıldırımın enerjisinden faydalanıyorduya..o tarz bir şey..belkide insan enerjisi yetersiz..böceğin enerjisi bizden fazla..bu enerji normal bir enerji olsaydı bebeklerin kopan  parmakları yenilenmezdi.bebeklerden çok daha güçlü olduğumuz kesin.demekki bu güç farklı bir güç,enerji..

veya ortamı değiştirmek lazım.hava,oksijen vs bulunduğumuz ortam hızlı hücre yenilenmesine fırsat vermiyor olabilir..yeni bir kol,bacak oluşması isteniyorsa içinde bulunduğumuz şartlar değiştirilmeli..bebekler ana rahminden yeni çıktılar..dünyadaki ortam için henüz  yeniler.belki bir parça ana karnında ki ortamın enerjisine ,özelliklerine sahipler..nede olsa bebeğin sıfırdan oluşması ana rahminde başlıyor..ana rahmi..kol,bacak oluşması için ana rahmi gibi bir ortam mı gerekli ? rahim de kol,bacak oluşturulabilir mi ? sıfırdan bebek oluşabiliyorsa neden olmasın ?  rahim yaratım merkezi..özel bir laboratuvar..rahmin gizemi..

gözlerinin önündeki böceği çözememişler marsa araç gönderiyorlar..garip.. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...