Jump to content

Kuran'da Çocuk Yok

Recommended Posts

neden bukadar komplex akıyo sözlerinden.yoksa milli eğitim seni kapısının önünden geçirmiyoda ondanmı bukadar bozuksun.. :rolleyes:

Yok ben 12 yıllık öğretmenim de bu camiada bu kadar sığ düşünen, cümle kurmasını dahi başaramıyan, muhakeme yeteneğinden yoksun birini ilk defa görüyorum..

Daha önce sınıfta uyuyan, Dünya'nın yaşından bile bihaberleri görmüştüm, ama bu kadarı da pes..

Sitelerde Paylaş
bana cewap werdiğine göre sende benim yaş grubumda olmalısın.bukadar büyük bi yaş grubunda olan biri butür saçmalıkları aşmalı.belki sizin yaşınız 20lerde.ama anladığım kadarıyla zeka yaşınız en fazla 10...bu size werdiğim karşılık diil.bi anaokulu öğretmeni diil bi lise öğretmeniyim ben.belki sizin damarınıza bastım bu konuda.çünkü işsiz güçsüz ancak bu sitelerde konumu gayet yüksek insanlarla dalga geçen biri olmaktan başka bi şey diilsinizdir.pardon ne mezunuydunuz.ispatlarmısınz.liseden çok olduğunu sanmıorum.ispatlarmısın.madem benim ispatımı beğenmıosun.tabi ispatlayacak kadar büyüksen..

Yazık :)

Ben şu makamdayım diye iddia etmiyorum ki ispatlayayım. Ayrıca kimsenin ispatlamasına da gerek yok, biri kalkıp "öğretmenim" deyip, bir öğretmenin örnek davranışlarından hiç birini sergilemiyor, aksine TC dilini en kötü şekilde kullanıyorsa, ben o öğretmenin, öğretmenliğinden şüphe ederim, inanmam, tıpkı allah denen saçmalık gibi. Allahım diyor, ben yarattım diyor, ama göremezsin beni anca kendi kendini kandıracaksın diyor. Yaptığın bundan farksız. Bir öğretmene en azından şu andan sonra yakışır biçimde davran, utandır bizi :)

Sitelerde Paylaş
Çocuk eğitiminin öneminin altını bir kez daha çizmek ne kadar gerekli bilemiyorum.

Bilmediğimiz birşey değil elbette.

Bunun ilk şartının sınırsız ve koşulsuz sevgi olduğunun bilinciyle, aynı vurguyu

Kur'an'da aramak fazlaca iyimserlik mi olur?

.

.

.

başlığı ve ilk cümleyi okudum !ötekileri okumaya bile gerek yok.ben anladım.

ve sadece gülüyorum.

Sitelerde Paylaş
neden bukadar komplex akıyo sözlerinden.yoksa milli eğitim seni kapısının önünden geçirmiyoda ondanmı bukadar bozuksun.. :rolleyes:

Burada kimse mesleği ya da kariyeriyle birilerini ezmeye çalışmıyor. Farkettinse bu forumun

çoğunluğu yüksek eğitim almış, Türkçe'yi iyi ve doğru kullanan, mürekkep yalamış insanlardan oluşmuş.

Senin yazım dilin ve dilbilgisi kurallarını katledişin rahatsız etti. Bir de öğretmen olduğunu söyleyince

doğal olarak şaşırdık. Çünkü bir öğretmene yakıştıramadığmız gibi, yine bir öğretmen olarak,

(canının öyle istiyor diye) bu şekilde yazmaya ve konuşmaya hakkın olmadığını düşünüyoruz.

En azından ben öyle düşünüyorum.

Ayrıca Kur'an'ı okumamızı önermişsin. Sence burada kulaktan dolma bilgiyle yazan bir tane insan var mı?

İnançsızlardan sözediyorum elbette, yani birinci paragrafımda sözettiğim insan grubundan. Kaynağından

edinmediğin eksik bilgiyle, eleştirme hakkın da olmamalı değil mi?

Türkçe'ni düzeltmen dileğiyle.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...