Jump to content

Nihayet Adnan Oktar içeride

Recommended Posts

Biz bu şantaj şebekesinin dağıtılacağını, bu şebekenin başının içeri alınacağını hep umut ettik durduk. Nihayet bu alçağı köpekleriyle birlikte içeri aldılar. Ama canı yanan yüzlerce kişinin acısını dindirmek o kadar kolay olmayacak. Tek umudumuz hak ettiği cezayı alması...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 66
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 hour ago, gariban_derviş said:

haliyle siz evrimcilere az etmedi muhtemelen hepinizin yüzünde gülücükler açmıştır. Ama şu noktası gerçek Adnan Oktar İngiliz derin devletine gerçekten savaş açmıştı. Çok ilginç seçim sonrsı operasyon yapılması.

Herif daha öncede cehaleti ile, kırdığı potlarla, saçmasapan fikirleri ile evrimcileri kahkaha ile kendine güldürüyordu. Bu kadar aptal ve cahil herifi hangi evrimci ciddiye alır? Böyle şarlatanları ancak senin gibiler ciddiye alıp adam yerine kor.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, sağduyu yazdı:

Herif daha öncede cehaleti ile, kırdığı potlarla, saçmasapan fikirleri ile evrimcileri kahkaha ile kendine güldürüyordu. Bu kadar aptal ve cahil herifi hangi evrimci ciddiye alır? Böyle şarlatanları ancak senin gibiler ciddiye alıp adam yerine kor.

Adamın kendi fikirleri değildi yazdıkları. Türkiyenin ve dünyanın en kaliteli üniversitelerinde eğitim görmüş kişilerin yazdıkları kitaplardı onlar. Ekibinin alt yapısı gerçekten sağlam ve kaliteliydi. Sizin için mükemmel bir adım oldu bu bayağı bir bela olmuştu size :)  Ama olayın bu evrim teorisine karşı vermiş oldukları kusursuz mücadele ile ilgili olduğunu sanmıyorum kesinlikle bu işte İngiliz parmağı var.

Sitelerde Paylaş
28 minutes ago, gariban_derviş said:

Adamın kendi fikirleri değildi yazdıkları. Türkiyenin ve dünyanın en kaliteli üniversitelerinde eğitim görmüş kişilerin yazdıkları kitaplardı onlar. Ekibinin alt yapısı gerçekten sağlam ve kaliteliydi. Sizin için mükemmel bir adım oldu bu bayağı bir bela olmuştu size :)  Ama olayın bu evrim teorisine karşı vermiş oldukları kusursuz mücadele ile ilgili olduğunu sanmıyorum kesinlikle bu işte İngiliz parmağı var.

Sana göre öyle bana göre Türkiye'nin ve dünyanın en mallarının biraraya toplanıp saçmalamalarından ibaretti yazılanlar. Akla, bilime düşman olup dogmalara, masallara inananların kalitesi mi olur? Bilime direnenler her zaman kaybetmeye mahkumdur.

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, sağduyu yazdı:

Sana göre öyle bana göre Türkiye'nin ve dünyanın en mallarının biraraya toplanıp saçmalamalarından ibaretti yazılanlar. Akla, bilime düşman olup dogmalara, masallara inananların kalitesi mi olur? Bilime direnenler her zaman kaybetmeye mahkumdur.

Daha bilim varacağı yere varamadı çooooook eksikleri var bilimin çok acele ediyorsunuz bilimin şuanki durumuna güvenilerek ebediyet riske atılmaz. Az akıllı davranmak lazım diye düşünüyorum. Akıl ve Bilim gelecekte neler getirir belli olmaz :)

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, gariban_derviş yazdı:

Daha bilim varacağı yere varamadı çooooook eksikleri var bilimin çok acele ediyorsunuz bilimin şuanki durumuna güvenilerek ebediyet riske atılmaz. Az akıllı davranmak lazım diye düşünüyorum. Akıl ve Bilim gelecekte neler getirir belli olmaz :)

LOL

Napalim? Allah'a mi inanalim yani? Hahaha.

tarihinde Remy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
8 saat önce, gariban_derviş yazdı:

haliyle siz evrimcilere az etmedi muhtemelen hepinizin yüzünde gülücükler açmıştır. Ama şu noktası gerçek Adnan Oktar İngiliz derin devletine gerçekten savaş açmıştı. Çok ilginç seçim sonrsı operasyon yapılması.

Biz evrimcileri az güldürmedi demek daha doğru

Üniversiteside darwinist eğitim verildiği için gençler terör örgütüne katılıyor.

11 eylül olaylarını darwinciler yapmıştır

20 yüzyıldaki bütüm katliam ve soykırımlardan darwinizm sorumludur

Evrim karşıtı ve bakın kesin evrimi çürütüyorum diyip bir balık zokasını (olta yemi)  güya kanıt olarak kitabında sunması ve kitabındaki bunun gibi bir 

çok hatayı ortaya çıkartan dawkins tarafından çok pis alaya alınması

Terörden darwinizm sorumludur demesi

Kendi ekibinden olan 2 doktorun evrim tartışması programında ergin deniz özsoy tarafından  rezil edilmesi. (Hoplus baktus fosili) 

Ve bir sürü saçma sapan iftira olay ve yalan

tarihinde İlluminatus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
11 saat önce, gariban_derviş yazdı:

Evrimcilerin maskarasıydı. Gülmekten kırılırdık sahtekarın kendi yazmış gibi ortaya saçtığı tercüme edilmiş kusmuklara bakıp... Tümü yalandan ibaret o yazıları ancak sen ve senin gibi beyinsiz tenekeler gerçek sanırdı... Buraya o ya da onun gibi yalanlara vakıf elemanları tartışmaya çağırdık durduk yıllarca. Bir teki uğramadı, oysa ki burayı çok iyi bilirler, durmaksızın savcılığa şikayet edip yayın yasağı getirtirlerdi. Yıllar içinde bu ahlaksız gürühun yasaklatması yüzünden Ateistforum sayısız domain adresi değiştirmiştir. 

Bilmem ne atlası diye bastırdığı, kimsenin sallamadığı renkli, pahalı atlası bedava dağıtırdı. Bugün arasan bir tane örneği kalmamıştır piyasada. Çünkü sayfaları mangal yakmakta kullanıldı. Bu sayfalar içinde bir sürü zırva yazmış, zırvanın yanına da bir böcek resimi konulmuştu. Bu böcek resmi yıllarca Harun Yahya ile maytap geçilmesine neden oldu. Resim balık avı için yapılmış, altında iğnesi görünen kaliteli bir zokanın resmiydi. 

Sitelerde Paylaş

Üstte Ateistforum'un değiştirdiği domain adreslerinden söz edilmiş. Bir anekdot ekleyeyim; Adnan Oktar gurubu Ateistforum'u defalarca savcılığa şikayet edip domain adresinin Türkiye'ye erişimini yasaklattı. Çünkü yazdıkları yalanları çürütüp internete yayan tek düşmandı Ateistforum. Ateistforum Türkiye'de erişime kapatılınca, yönetim olarak bu yasağı yeni domain adresleri alarak aşmaya çalıştık. Ateizm1.org, o kapatılınca ateizm2.org diye giderken sıra ateizm3.org geldi. Bakalım durumu nedir diye incelediğimizde ateizm3.org'un Harun Yahya sitesine linkli olduğunu, yani onlar tarafından satın alındığını gördük. Peki 4'te, 5'te, 6'da, 7'de, 8'de, 9'da ve takip edenlerde durum nedir diye baktık sanırım 13'e kadar hepsi Harun Yahya'ya linkli, diğer değişle onlar tarafından satın alınmıştı. Yani akılları sıra bu seriyi alıp, bizim adres almamızı engelleyecekler, sanki çarelerin sonu gelirmiş gibi... Biz de gittik ateistforum.org'u aldık... Uyandılar, bir daha uğraşmadılar.. Ama bu sefer domainler üzerinden uğraşmayı bırakıp, başka şekilerde uğraşmaya devam ettiler...

Sitelerde Paylaş

37072109_957096257828802_378622544767143

Önce tarikat evlerinde hapsedilip dirençleri kırılana kadar tecavüze uğruyorlarmış bu kızlar,
dirençleri kırılıp cemaat liderine biat ettikten sonra hepsi benzer estetik ameliyattan geçirilip adnan hoca denen herif bu görüntüden (çıkık elmacık kemiği, büyük göğüs, kalça vs.) hoşlandığı için resimdeki hale getiriliyorlarmış, bildiğiniz modern cariyeler yani ..

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, gariban_derviş yazdı:

Penise sürülecek aklı olan herkes gerekli araştırmaları yaptıktan sonra evrimin yüzde yüz gerçek olduğundan kesin emin olur. Bunca senedir bu forumda olmana rağmen hala Adnan'ın mücadelesini takdir ediyorsan ciddi zeka sorunların var demektir.

Sitelerde Paylaş

Adnan Oktar’ın para kaynakları...

Örgüte isnad edilen 31 ayrı suç var. Bunlar içinde nitelikli dolandırıcılıktan vergi kaçakçılığına kadar birçok ekonomik suç da yer alıyor. Adnan Oktar'ın ve müritlerinin finansal şatafatının kaynağı da buradan geliyor.

Müştekilerin anlattığına göre, komün hayatı yaşayan 300 kişilik örgütün yıllık çevirdiği parasal hacim 1 milyar TL... En önemli şirketleri, BST Yapı, Global Yayıncılık ve A9 Kanalı. Örgütün parası beş kaynaktan sağlanıyor. Birincisi, zengin ailelerin çocukları üzerinden elde edilen miraslar... Bu mirasa örgüt hülle yoluyla el koyuyor veyahut zorla vekaletnameler imzalatılarak mal varlığına çöküyor.

Bu yolla, 100 milyon TL gelir elde ediliyor. İkincisi, Global Yayıncılık üzerinden aklanan paralar.

Global Yayıncılık üzerinden basılan kitaplar parayla örgüt sempatizanlarına dağıtılıyor. Toplanan himmetler bu şirket ve A9 kanalı üzerinden sisteme sokuluyor. Üçüncüsü, off-shore'larla kaçırılan vergiler... Adnan Oktar ve örgütünün Dubai, Rusya, Cezayir, Romanya, Ukrayna ve ABD'de şirketleri var. Bunlar Hong Kong, Çin ve Dubai'deki off-shore şirketlerle destekleniyor.

Bu kanaldan 200 milyonluk ticari döngü var. Türkiye'ye mal getirirken off-shore şirketler üzerinden işlem yapıp vergi kaçırıyorlar.

Menşei değiştirip senede 30-40 milyon TL'lik transit ticarete imza atıyorlar.

Dördüncüsü, banka dolandırıcılığı. Örgüt elemanları küçük çaplı şirketler kurup, bankalardan çek alıyorlar. Bu çekleri kendi aralarında döndürüyorlar.

Sonra firmaları iflas ettirip borcu bankaya bırakıyorlar.

Buradan yılda 10-15 milyon TL gelir elde ediyorlar. Hatta örgüt bu işlere bakan departman dahi kurmuş. Beşincisi de YorkTesti gibi faaliyetler.

Örgüt bu testin distribitörlüğünü almış.

İnsanlara belli bir para karşılığı bu test uygulanıyor.

Laboratuvarda test yapılacağı bahanesiyle kanları alınıyor. Ona göre günlük beslenme programı oluşturulacağı söyleniyor.

Örgütün yüzlerce kişiyi dolandırdığı bu yolla da 20 milyona yakın para topladığı söyleniyor.

Paralar sosyal medya hakimiyetinde, nüfus ajanlığında ve çocuk istismarında kullanılıyor.

Diyeceksiniz ki, bunlar neden devlet tarafından daha önce tespit edilmedi?

Aslında edildi ama özellikle 2002-2015 yılları arasında Adnan Oktar ile FETÖ elebaşısı Fetullah Gülen arasındaki ilişki bu yasadışı faaliyetlerin ortaya çıkmasını engelledi.

Malum, 2002-2015 arasında Maliye, Gümrük, Emniyet ve yargı kanalında FETÖ elemanları çok güçlüydü. Bu sayede Oktar ve örgütü ellerini kollarını sağlayarak gümrüklerde cirit attı. Maliye kaçırılan vergiye göz yumdu. Polis suçun üzerine gitmedi. 15 Temmuz'daki hain darbe girişiminden sonra devletteki kadrolar hallaç pamuğu gibi dağıtılınca örgüte yönelik operasyonun da düğmesine basıldı.

Bu iş daha çok su kaldıracak...

Şimdilik burada bitireyim...”

https://odatv.com/iste-adnan-oktarin-para-kaynaklari-13071829_m.html

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, gariban_derviş yazdı:

Sende mi müridisin bu adamın? Çok içerlenmişsin bakıyorum.

Evrimi yalan, sahte bilgilerle ben de çürütürüm,o iş kolay, arka planda ne döndüğüne bak sen, yukarıda alıntıladım.

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, gariban_derviş yazdı:

Hangi sıfatla İngiliz derin Devletine savaş açabiliyor?İngiliz derin devletinin sırlarını planlarını nereden biliyor?Onunda arkasında Siyasal iktidarmı vardı?MİT in eş başkanımıydı?Hakkındaki esas suçlama ortada o seks makinalarıyla Türkiyenin önemli kişilerinin bilgilerini elde edip belirli yerlere satmak!MOSAD la CIA ile işbirliği.Bunun dışında bol para getirecek her türlü kanunsuzluk.O serveti yukarıdan senin Allah yollamadı herhalde değilmi?

tarihinde Antonius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
12 hours ago, İlluminatus said:

Biz evrimcileri az güldürmedi demek daha doğru

Üniversiteside darwinist eğitim verildiği için gençler terör örgütüne katılıyor.

11 eylül olaylarını darwinciler yapmıştır

20 yüzyıldaki bütüm katliam ve soykırımlardan darwinizm sorumludur

Evrim karşıtı ve bakın kesin evrimi çürütüyorum diyip bir balık zokasını (olta yemi)  güya kanıt olarak kitabında sunması ve kitabındaki bunun gibi bir 

çok hatayı ortaya çıkartan dawkins tarafından çok pis alaya alınması

Terörden darwinizm sorumludur demesi

Kendi ekibinden olan 2 doktorun evrim tartışması programında ergin deniz özsoy tarafından  rezil edilmesi. (Hoplus baktus fosili) 

Ve bir sürü saçma sapan iftira olay ve yalan

Kalın harflerle yazdığım olayda Ergi Hoca "skimalaformu biliyor musunuz?" diye bir soru sormuştu. Karşısındaki 2 doktor da "eveet biliyoruz" diye yanıtlamışlardı. :D :D :D Ergi Hoca da "onu ben uydurdum öyle bir ara form yok" diye yanıtlamıştı. :D :D :D

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Spud yazdı:

Kalın harflerle yazdığım olayda Ergi Hoca "skimalaformu biliyor musunuz?" diye bir soru sormuştu. Karşısındaki 2 doktor da "eveet biliyoruz" diye yanıtlamışlardı. :D:D:D Ergi Hoca da "onu ben uydurdum öyle bir ara form yok" diye yanıtlamıştı. :D:D:D

Aynen, dün gibi hatırlıyorum. Hepsi ağızdan dolma tüfek, barut bitince her şey bitiyor... Ne yazık ki bunları sanki büyük bilim adamlarıymış gibi sundular, televizyonlarda her gün reklamlarını yaptılar...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...