Jump to content

Nihayet Adnan Oktar içeride

Recommended Posts

11 saat önce, Ebu Kafir yazdı:

37072109_957096257828802_378622544767143

Önce tarikat evlerinde hapsedilip dirençleri kırılana kadar tecavüze uğruyorlarmış bu kızlar,
dirençleri kırılıp cemaat liderine biat ettikten sonra hepsi benzer estetik ameliyattan geçirilip adnan hoca denen herif bu görüntüden (çıkık elmacık kemiği, büyük göğüs, kalça vs.) hoşlandığı için resimdeki hale getiriliyorlarmış, bildiğiniz modern cariyeler yani ..

Para sen nelere kadirsin. yav bu adam bu kadar parayı nerden buluyordu.hepsi aynı torandan çıkmış gibiler seri üretim oldumu ucuzada mal ediliyor tabi.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 66
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Fethullahçılardan sonra Furkan Vakfı, şimdi de Adnan Oktar cemaati. Erdoğan'ı yavaş yavaş sevmeye başlıyorum galiba. Diğer din tüccarı şarlatanlara da son vereceklerse muhalif olsam da desteklerim. Yani yetmez ama evet. Ama bahsi geçen suçlara yönelik iddialar yıllardır vardı. Muhtemelen iktidara ait elinde bilgi, belge gibi şantaj unsuru çok sayıda arşivi olduğundan iktidara sıkıntı çıkarmaması için operasyon yapma gereği hissettiler, ki zaten emniyetin yayımladığı bilgi notunda da 'özel hayatın gizliliğini ihlal, kişisel verilerin kaydedilmesi" ibaresi var. O yüzden samimi bir hamle olarak görmek mantıksız şu an.

tarihinde Şövalye tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 13.07.2018 at 10:49, Magnesia yazdı:

Evrimcilerin maskarasıydı. Gülmekten kırılırdık sahtekarın kendi yazmış gibi ortaya saçtığı tercüme edilmiş kusmuklara bakıp... Tümü yalandan ibaret o yazıları ancak sen ve senin gibi beyinsiz tenekeler gerçek sanırdı... Buraya o ya da onun gibi yalanlara vakıf elemanları tartışmaya çağırdık durduk yıllarca. Bir teki uğramadı, oysa ki burayı çok iyi bilirler, durmaksızın savcılığa şikayet edip yayın yasağı getirtirlerdi. Yıllar içinde bu ahlaksız gürühun yasaklatması yüzünden Ateistforum sayısız domain adresi değiştirmiştir. 

Bilmem ne atlası diye bastırdığı, kimsenin sallamadığı renkli, pahalı atlası bedava dağıtırdı. Bugün arasan bir tane örneği kalmamıştır piyasada. Çünkü sayfaları mangal yakmakta kullanıldı. Bu sayfalar içinde bir sürü zırva yazmış, zırvanın yanına da bir böcek resimi konulmuştu. Bu böcek resmi yıllarca Harun Yahya ile maytap geçilmesine neden oldu. Resim balık avı için yapılmış, altında iğnesi görünen kaliteli bir zokanın resmiydi. 

işin ilginci bu bedava dağıtılan  bu kitapların maliyeti harbiden devasa dawkins bundan şöyle bahsedir 

4:43 ten itibaren

Sitelerde Paylaş
On 13.07.2018 at 08:05, Remy yazdı:

LOL

Napalim? Allah'a mi inanalim yani? Hahaha.

Belki sizler değil ama gelecek nesil kesinlikle inanacak. Sadece sabır ve zaman meselesi :) görebilirmiyiz bilmiyorum. Demek istediğim şuan bilim herhangi bir noktada değil ve alacağı çok uzun bir yol var gelecek çok daha farklı şekillenebilir  o yüzden diyorum fazla aceleci olmamak lazım diye:)

Sitelerde Paylaş
On 13.07.2018 at 08:24, İlluminatus yazdı:

Biz evrimcileri az güldürmedi demek daha doğru

Üniversiteside darwinist eğitim verildiği için gençler terör örgütüne katılıyor.

11 eylül olaylarını darwinciler yapmıştır

20 yüzyıldaki bütüm katliam ve soykırımlardan darwinizm sorumludur

Evrim karşıtı ve bakın kesin evrimi çürütüyorum diyip bir balık zokasını (olta yemi)  güya kanıt olarak kitabında sunması ve kitabındaki bunun gibi bir 

çok hatayı ortaya çıkartan dawkins tarafından çok pis alaya alınması

Terörden darwinizm sorumludur demesi

Kendi ekibinden olan 2 doktorun evrim tartışması programında ergin deniz özsoy tarafından  rezil edilmesi. (Hoplus baktus fosili) 

Ve bir sürü saçma sapan iftira olay ve yalan

Belki uç noktada fikirleri vardı hatta hatalarıda olan bir insandı fakat bazı sağam çalışmaları vardı ama özellikle son dönemlerde İngiliz siyaseti ve eçcinsellik üzerine eteresan anlatımları vardı. Neyse yapacak birşey yok hani öyle birşey ki gece gündüz savunulacak bir olay değil. Sadece ateistlere takılmak istedim o kadar :)

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, gariban_derviş yazdı:

Belki sizler değil ama gelecek nesil kesinlikle inanacak. Sadece sabır ve zaman meselesi :) görebilirmiyiz bilmiyorum. Demek istediğim şuan bilim herhangi bir noktada değil ve alacağı çok uzun bir yol var gelecek çok daha farklı şekillenebilir  o yüzden diyorum fazla aceleci olmamak lazım diye:)

Sen bilimden ne anlarsin? IQ testi yapsak, 100'u gecemezsin. Istersen dene?

http://test.mensa.no

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, gariban_derviş yazdı:

Belki uç noktada fikirleri vardı hatta hatalarıda olan bir insandı fakat bazı sağam çalışmaları vardı ama özellikle son dönemlerde İngiliz siyaseti ve eçcinsellik üzerine eteresan anlatımları vardı. Neyse yapacak birşey yok hani öyle birşey ki gece gündüz savunulacak bir olay değil. Sadece ateistlere takılmak istedim o kadar :)

Balık zokasını fosil diye yutturmaya çalışacak kadar ''sağam" çalışmaları vardı

nlRYl0.jpg

tarihinde İlluminatus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Remy yazdı:

Site ilginçmiş :) Ancak iq ile bilimden ziyade iq ile bilimsel buluş arasında bir bağlantı olabileceği kanısındayım. Bilimden anlamak için süper zekaya sahip olmaya gerek yok süper zekalı birisi bir keşif yapar orta zekalı birisi o keşfi anlar o keşfi tanır ve bilir. Ben sadece nacizane görüşümü söyledim bana göre bilim hiç biryere ulaşabilmiş değil. Hatta bence çok daha geride. Belkide bir hiçiz hala. Bu kadar düşük seviyede hatta belkide sıfır noktasının çok az üstünde olan bir veriler bütününe güvenip herşeyi yoktan var etmiş bir yaratıcıyı inkar etmek bana çok mantıklı gelmiyor. Topladığımız veriler ve bu verileri değerlendirme yeteneklerimiz hala çok zayıf hatta bana göre yok denecek kadar az bir konumda. Gel sen kendini riske etme :)

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, gariban_derviş yazdı:

Sana bu konuda katılıyorum. Tanrı öyle bir yerdedir ki ve öyle bir evren yaratmıştır ki tanrı var yada yok demeniz aynı anda gerçek olabiliyor. Bilim ilerledikçe bunu daha iyi anlayacağız. Bununla ilgili daha önce yazılarım olmuştu ancak bu Adnan Oktar denen şefersizle neden çok daha önce ilgilenilmiyordu hiç anlayamamıştım. Zaman zaman A9 TV'yi açıp böyle biri gerçekten var hakkında açılan bir yığın davaya rağmen devlet böylelerine nasıl göz yumumabiliyor hep düşünmüşümdür. Anneannelerimizden dedelerimizden kalma islam anlayışı ve bilgisiyle alakası olmayan bu örgüte bir son verilmeliydi ve gereğini yaptılar. Bir düşünün bu kedicikler ve islam ikisi yan yana nasıl koyabiliyorsunuz. Bir ara islamı modernleştirme çabaları olduğunu düşününp belli bir tahammüldeydim ancak 56 yıl önce hakkındaki şikayetleri öğrendikten sonra fikrim değişti. Şehrimizdeki bir askeri hastaneden şizofren raporu varmış ve onu bugüne kadar bu rapor korumuş. Böyle hainler kendini nasıl koruyacağını iyi biliyor.  Umarım hak ettiği cezayı alır.

3 saat önce, Remy yazdı:

Sen ateistleri daha zeki mi sanıyorsun? Emin ol daha aptallar. Bunu şöyle düşün herhangi bir konudaki fikre sahip bir insanın elindeki kısıtlı argümanlarla bir fikre daha fazla yoğunlaşması aptallığın yada geri zekalılığın tanımıdır. Bu konuda düşünürsek en zekiler agnostiklerdir ve onları deistler takip eder. Öyle ya evren kendiliğinden oluşmuş olamaz o halde bir güç olmalı dersin ve bu noktada eldeki tüm verilerden bağımsız bir felsefe ile tanrıya inanabilirsiniz. Yada varlığını ve yokluğunu bilemeyiz dersiniz ve agnostik bir kulvardan devam edersiniz. Bunlar zekaya işarettir. Ancak yoktur gibi kesin bir inanışa ve öngörüye sahip insanlar kesinlikle geri zekalıdır. Bu bundan sonra böyle biline... :)

Bu arada benim IQ 189 'dur inanmayan çeşitli şekillerde sınayabilir.

tarihinde John Ahmet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
35 minutes ago, John Ahmet said:

Sen ateistleri daha zeki mi sanıyorsun? Emin ol daha aptallar. Bunu şöyle düşün herhangi bir konudaki fikre sahip bir insanın elindeki kısıtlı argümanlarla bir fikre daha fazla yoğunlaşması aptallığın yada geri zekalılığın tanımıdır. Bu konuda düşünürsek en zekiler agnostiklerdir ve onları deistler takip eder. Öyle ya evren kendiliğinden oluşmuş olamaz o halde bir güç olmalı dersin ve bu noktada eldeki tüm verilerden bağımsız bir felsefe ile tanrıya inanabilirsiniz. Yada varlığını ve yokluğunu bilemeyiz dersiniz ve agnostik bir kulvardan devam edersiniz. Bunlar zekaya işarettir. Ancak yoktur gibi kesin bir inanışa ve öngörüye sahip insanlar kesinlikle geri zekalıdır. Bu bundan sonra böyle biline... :)

Olmayan bir şeyin olduğunu inanmak ya da cahil ilkel insanların uydurdukları bir karaktere olabilir de olmayabilir de demek mi zeki olmak?

Konu din olunca insanların IQ'su 100, 150 veya 200 olsun farketmiyor, insanlar akıllarını, zekalarını inkar edip masallara, palavralara inanmaya devam ediyorlar. İnanç aptallara göredir, zeki insan bilmek ister.

Evren kendiliğinden oluşamazmış, onu başlatan bir güç olmalı demeliymişiz. Peki bu güç nasıl kendiliğinden var? O gücü de oluşturan bir güç olmalı senin mantığına göre. 

Sitelerde Paylaş
48 dakika önce, John Ahmet yazdı:

Sana bu konuda katılıyorum. Tanrı öyle bir yerdedir ki ve öyle bir evren yaratmıştır ki tanrı var yada yok demeniz aynı anda gerçek olabiliyor. Bilim ilerledikçe bunu daha iyi anlayacağız. Bununla ilgili daha önce yazılarım olmuştu ancak bu Adnan Oktar denen şefersizle neden çok daha önce ilgilenilmiyordu hiç anlayamamıştım. Zaman zaman A9 TV'yi açıp böyle biri gerçekten var hakkında açılan bir yığın davaya rağmen devlet böylelerine nasıl göz yumumabiliyor hep düşünmüşümdür. Anneannelerimizden dedelerimizden kalma islam anlayışı ve bilgisiyle alakası olmayan bu örgüte bir son verilmeliydi ve gereğini yaptılar. Bir düşünün bu kedicikler ve islam ikisi yan yana nasıl koyabiliyorsunuz. Bir ara islamı modernleştirme çabaları olduğunu düşününp belli bir tahammüldeydim ancak 56 yıl önce hakkındaki şikayetleri öğrendikten sonra fikrim değişti. Şehrimizdeki bir askeri hastaneden şizofren raporu varmış ve onu bugüne kadar bu rapor korumuş. Böyle hainler kendini nasıl koruyacağını iyi biliyor.  Umarım hak ettiği cezayı alır.

Adnan Oktarın ne olduğundan hala emin olamıyorum. Son bazı belgesellerinde özellikle eşcinsellik ve İngiliz siyaseti ile alakalı çok önemli tespitleri vardı. Mesela Yeni Masonik Düzen adında çıkarmış olduğu  kitap gerçekten okunmaya değer. Ama dediğim gibi hani oturup üzerinde fikir yoracağım bir olay değil bu.

Anneanelerimizden kalan din demişiz ancak bu din ne kadar doğru orasıda muamma. Okuduğu kuranı bile anlamayan bir nesilden bahsediyoruz. Dilimiz Türkçe ama Kuran ve hadis kitapları Arapça. Tam bir tezat içinde kalmış halkın bildiği islam gerçekten ne kadar sağlıklı olabilir? Kuranın sadece duvarlarda  asılı olduğu ve okunmadığı bir kuran. Bilmiyorum ama bence eski dönem tam bir cahiliye dönemi gibi geliyor bana.

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, gariban_derviş yazdı:

Site ilginçmiş :) Ancak iq ile bilimden ziyade iq ile bilimsel buluş arasında bir bağlantı olabileceği kanısındayım. Bilimden anlamak için süper zekaya sahip olmaya gerek yok süper zekalı birisi bir keşif yapar orta zekalı birisi o keşfi anlar o keşfi tanır ve bilir. Ben sadece nacizane görüşümü söyledim bana göre bilim hiç biryere ulaşabilmiş değil. Hatta bence çok daha geride. Belkide bir hiçiz hala. Bu kadar düşük seviyede hatta belkide sıfır noktasının çok az üstünde olan bir veriler bütününe güvenip herşeyi yoktan var etmiş bir yaratıcıyı inkar etmek bana çok mantıklı gelmiyor. Topladığımız veriler ve bu verileri değerlendirme yeteneklerimiz hala çok zayıf hatta bana göre yok denecek kadar az bir konumda. Gel sen kendini riske etme :)

Verdigim siteye gir ve bana sonucunu soyle.

Sitelerde Paylaş

Böyle kaçıkların etraflarına toplayacak bu kadar çok keriz bulabilmeleri çok enteresan. Tabii bu kadar saçma sapan işleri yutturabilmenin tek yolu var: Din. Dini göstermeden bu kadar saçma sapan abuk sabuk işleri yutturamazsın. Cehaletin korkunç boyutlarının bir aynası bu olay. Evrim yalan yaratılış, inşallah, maşallah ile bu kadar abuk sabuk saçma sapan işleri yıllarca götürmüş olmak çok vahim bir gösterge. Cehaletin boyutları korkunç yerlere ulaştı. Buna daha önce de operasyon yapılmak çok istendi ama dinci milletvekillerinin bunun toplantılarında olduğu görülünce dokunulamadı. Adil Serdar Saçan organize suçlar müdürü iken milletvekili filan dinlemeyip bununla uğraştı, sonuç alamadı. Kendi başını yaktı. Bunun da zaman aşımından davaları düştü.

Bu halkın rahatça oynayıp nemalanabileceğin iki duyarlığı var:

1. tabii ki din. Allah için yapıyorum diye hırsızlık, dolandırıcılık yap, haaa allah için mi tamam o zaman... Allah için olduktan sonra cinayet, tecavüz, her şey olur. Yeter ki allah için olsun!

Bir de ikincisi var, o da milliyetçilik. Yerli malı marka üreteceğiz, uçak yapacağız, füze yapacağız, ekonomi gelişecek, güçleneceğiz, Osmanlı gibi dünyaya egemen olacağız de, olanca parayı toplayıp sıvış. 

İkisini birleştirince zaten bunları var ya, nereye istersen sür. Uçuruma sür, giderler. Uçurumdan patır patır dökülürler, bunu da görürler, hâlâ gitmeye devam ederler. Bu halk böyle bir halk. Bütün iş gazı vermekte. Dolduruşu verdin mi sür sürebildiğin kadar. İşte ama dolduruşu neyle vereceksin, ne gazı vereceksin; kullanacağın gazlar bu ikisi...

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, democrossian yazdı:

Böyle kaçıkların etraflarına toplayacak bu kadar çok keriz bulabilmeleri çok enteresan. Tabii bu kadar saçma sapan işleri yutturabilmenin tek yolu var: Din. Dini göstermeden bu kadar saçma sapan abuk sabuk işleri yutturamazsın. Cehaletin korkunç boyutlarının bir aynası bu olay. Evrim yalan yaratılış, inşallah, maşallah ile bu kadar abuk sabuk saçma sapan işleri yıllarca götürmüş olmak çok vahim bir gösterge. Cehaletin boyutları korkunç yerlere ulaştı. Buna daha önce de operasyon yapılmak çok istendi ama dinci milletvekillerinin bunun toplantılarında olduğu görülünce dokunulamadı. Adil Serdar Saçan organize suçlar müdürü iken milletvekili filan dinlemeyip bununla uğraştı, sonuç alamadı. Kendi başını yaktı. Bunun da zaman aşımından davaları düştü.

Bu halkın rahatça oynayıp nemalanabileceğin iki duyarlığı var:

1. tabii ki din. Allah için yapıyorum diye hırsızlık, dolandırıcılık yap, haaa allah için mi tamam o zaman... Allah için olduktan sonra cinayet, tecavüz, her şey olur. Yeter ki allah için olsun!

Bir de ikincisi var, o da milliyetçilik. Yerli malı marka üreteceğiz, uçak yapacağız, füze yapacağız, ekonomi gelişecek, güçleneceğiz, Osmanlı gibi dünyaya egemen olacağız de, olanca parayı toplayıp sıvış. 

İkisini birleştirince zaten bunları var ya, nereye istersen sür. Uçuruma sür, giderler. Uçurumdan patır patır dökülürler, bunu da görürler, hâlâ gitmeye devam ederler. Bu halk böyle bir halk. Bütün iş gazı vermekte. Dolduruşu verdin mi sür sürebildiğin kadar. İşte ama dolduruşu neyle vereceksin, ne gazı vereceksin; kullanacağın gazlar bu ikisi...

Şu muridlere baksana 

https://www.facebook.com/MaocuBozkurt/videos/vb.400818553608947/635784613445672/?type=2&theater

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, gariban_derviş yazdı:

Genel olarak dini inançlardan söz ediyorsanız, ki zaten neredeyse insanlık kadar eskidir diyebiliriz. Bilinçlenmenin başlangıcına, farkındalığın farkında olmaya noktasına kadar geriye gider. Bilhassa bilgisizlikten beslenmiştir, ki bunun sonu yoktur. Bilgisiz, cahil ve saf insanlar her zaman olacaktır. Bunun yanında nihai son olan ölümü bir türlü kabullenemeyip ısrarla olağanüstü bir varlığın peşinde koşanlar da yok değil.
En önemlisi ise, doğuştan itibaren ailesinin ve çevresinin etkisiyle beyinleri yıkanmış, dolayışıyla yaşadığı yerin dininin en doğru olduğunu olarak zannedenlerin içinde zekası düşük insanlar olduğu gibi, zeka küpü insanlar da yok değil. Küçük yaştan itibaren senelerce hergün çan sesi veya ezan sesi dinlemek zorunda kalırsanız, bu sesler size ninni gibi gelir hatta hoşunuza bile gider. Ondan sonra futbol takımı tutar gibi, tarafgir olursunuz veya ona sempati duyarsınız. Hasılı piyasadaki bütün dinlere ve tanrılarına eşit mesafede olmak her babayiğidin harcı değildir, o aşamaya gelmek biraz zaman ve cesaret ister.

Ancak piyasadaki belli(!) bir dinden bahsediyorsanız ve ilerde herkesin ona meyledeceğini zannediyorsanız, yanlış yoldasınız.    :D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, kavak yazdı:

Genel olarak dini inançlardan söz ediyorsanız, ki zaten neredeyse insanlık kadar eskidir diyebiliriz. Bilinçlenmenin başlangıcına, farkındalığın farkında olmaya noktasına kadar geriye gider. Bilhassa bilgisizlikten beslenmiştir, ki bunun sonu yoktur. Bilgisiz, cahil ve saf insanlar her zaman olacaktır. Bunun yanında nihai son olan ölümü bir türlü kabullenemeyip ısrarla olağanüstü bir varlığın peşinde koşanlar da yok değil.
En önemlisi ise, doğuştan itibaren ailesinin ve çevresinin etkisiyle beyinleri yıkanmış, dolayışıyla yaşadığı yerin dininin en doğru olduğunu olarak zannedenlerin içinde zekası düşük insanlar olduğu gibi, zeka küpü insanlar da yok değil. Küçük yaştan itibaren senelerce hergün çan sesi veya ezan sesi dinlemek zorunda kalırsanız, bu sesler size ninni gibi gelir hatta hoşunuza bile gider. Ondan sonra futbol takımı tutar gibi, tarafgir olursunuz veya ona sempati duyarsınız. Hasılı piyasadaki bütün dinlere ve tanrılarına eşit mesafede olmak her babayiğidin harcı değildir, o aşamaya gelmek biraz zaman ve cesaret ister.

Ancak piyasadaki belli(!) bir dinden bahsediyorsanız ve ilerde herkesin ona meyledeceğini zannediyorsanız, yanlış yoldasınız.    :D

Dediğim gibi bu sadece zaman meselesi. Böyle kusursuz bir düzen kendinden olması imkansız. Acaba geçmiş medeniyetlermi dediğin gibi gerideydi yoksa aslında şuanki dünya medeniyetimi daha geri birşey demek zor. Bir takım iddialar ortada dolaşıyor ancak ispatlamak çok zor özellikle kafaları azıcık kalın olanlara :) Ama bu sondan kaçış yok kesinlikle bilim asıl sıçramayı yaptığında bütün taşlar yerli yerine oturacak ve insanlık asıl altın çağına ulaşacak. Allah var ise şuan dünyanın geldiği durum çok vahim ve kuranın yasalarına tamamen aykırı bir noktada. Buna Allahın izin vereceğini zannetmiyorum daha fazla. Ya yok edici bir kıyamet gelecek gibi ya da kıyama kalkış manasında insanlığın ciddi manada çağ atlayacağı kıyama duracağı bir döneme gireceğiz gibi duruyor. Bu geçiş çok şiddetli, sancılı ve bayağı bir kanlı olacak gibi. Ama insanlık ergeç gerçek sıçramayı yapmak zorunda kalacak. Ya sıçrama ya yok oluş bakalım insanlığın kaderinde neler bekliyor bizi hep birlikte göreceğiz :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...