Jump to content

Türkiye Faşist Partisi

Recommended Posts

Türkiye Faşist Partisi Parti Programıdır!

İktidara Geldiğimiz Gün veya Başka Bir Şekilde Ülkenin Yönetimi Devraldığımız Gün Uygulamaya Konulacak Programımızdır.

1- Avrupa Birliği'ne katılım süreci süresiz olarak durdurulmuştur. AB'ye girmek isteyen her kişi "Vatan Hainliği", "Başka bir ülkenin mandalığını isteme", "Ülkeyi başka bir ülkenin topraklarına dahil etme" v.b. suçlarla yargılanacak ve bizim koyduğumuz kanunlara göre infazı gerçekleştirilecektir.

2- NATO üyeliğinden çıkılacaktır.

3- Asya Kıtası'da yeni bir Türk Birliği kurulması çalışmasına başlanacak. Türk Ortak Pazarı Kurulacak ve Ülkenin tüm ithalat ve ihracatı yalnızca bu ülkeler ile yapılacaktır.

4- A.B.D., A.B., Rusya, Çin, İsrail'e ekonomik amborga uygulanacak, bu ülkelerle hiç bir ekonomik veya siyasi ilişkilere girilmeyecektir.

5- Ülkedeki Türk ülkesine bağlı olmayan tüm konsolosluklar kapatılacaktır.

6- Ülkedeki yabancı menşeili tüm fabrikalar (Tütün, dondurulmuş gıda, Meşrubat, Alkollu İçki Fabrikaları başta olmak üzere), dernekler kapatılacaktır. Ülke dışında üretilmiş ürünün alımı-satımı yasaklanacaktır.

7- Tarım Alanları Devlet kontrolü altına alınacak, nereye ne ekilceğine devlet karar verecektir. Böylece her yıl ne kadar ürün alınacağı hesaplanıp ekonomik dalgalanmalar engellenecek, herkes istediğini rahatlıkla yiyebilecektir.

8- Anayasa ve Kanunlar tümüyle Türk ırkının yararına, ülkenin sonsuzluğunu sağlayacak şekilde değiştirilecektir.

9- Tüm cezaevleri tek kişilik hücre tipine dönüştürülecek ve iktidara geldiğimiz cezaevinde bulunan suçlular tekrar yargılanarak yeni koyduğumuz kanunlara göre cezaları verilecektir.

10- Ülkedeki tüm yabancı paralara el konulacaktır. Yabancı paraların sahiplerine kesinlikle bir ödeme yapılmayacaktır.

11- Ülkedeki tüm yabancı ürünlere el konulacak, işe yarayanlar devlet tarafından kullanılacak, vatandaşlara (eğer varsa) aynı ürünün Türk Malı olan şekli verilecektir. Eğer devletin el koyduğu bu ürünün Türk Malı şekli yoksa yerine Türk parası olarak sahibine ödeme yapılacaktır.

12- Tüm özel televizyonlar kapatılacak ve sadece devlet televizyonları yayın yapacaktır.Gazeteler kapatılmayacaktır. Fakat gazetenin ortaklarından ve çalışanlarından en az birinin uyruğu Türk değil ise bu gazeteye devlet el koyacaktır. Gazeteler de kesinlikle yabancı uyruklu, sonradan Türk vatandaşlığına geçmiş işçi çalıştırılamayacaktır.

13- Özelleştirmeler durdurulacak, daha önceki hükümetlerin özelleştirdiği kesimlerden devlet uygun gördüklerine el koyacaktır. Bundan Devlet'e ait hiçbir kurum veya kuruluş veya üretim tesisi özelleştirilmeyecektir.

14- Tüm Türk ülkeleri ile anlaşarak bu ülkelerin tek devlet altına alınması sağlanacak, böylece ayrı ayrı yaşayan aynı ırka bağlı Türkler Tek Bayrak - Tek Devlet altında birleşecektir.

15- TBMM kapatılacak bunun yerine kurulan Türk Birliği tek kişinin yönetimine dayalı halk arasında Diktatörlük diye bildiğiniz yönetim şekline dönüştürülecektir. Diktatörü Askeri Kuvvetler belirleyecek, halk seçimi yapılmayacaktır. Bu yöntem halkın duygusal seçim yapmasını engellemek içindir. Devlet duygularla değil yalnızca akılla yönetilmelidir.

16- Yabancı uyruklu veya sonradan Türk uyruğuna geçmiş işçiler sınır dışı edilecek, vatandaşlıktan çıkarılacaktır.

17- Ülkede Türk olmayan kişi yaşamayacağı için tüm kilise ve sinegoglar ve Camiler hariç diğer tüm ibadet yerleri kapatılacaktır.

18- Ülkedeki yabancı kökenli derneklerin yöneticileri ve tüm çalışanları ile birlikte tüm üyeleri idam edilecek, derneği tüm taşınır ve taşınmaz mallarına el konulacaktır.(Lions Derneği gibi)

19- Ülkenin sınırları içindeki maden(bor, altın,kömür gibi) ve yer altı kaynakları(su,petrol gibi) devletin kontrolünde işlenecektir.

20- Tüm yabancı okullar ve hastaneler ve benzeri kurumlar kapatılacak taşınır ve taşınmaz mallarına devlet el koyacaktır.(Örnek: Robert Koleji, American Hospital)

21- Türkçe anadil olarak kullanılacak ülke dahilinde Türkçe harici bir dille konuşmak, yayın yapmak yasaklanacak ve bu yasağa uymayanlar idam edilecektir. :rolleyes:

___________________________________________________________________-

İnternette rastladım..

Daha böyle bir partinin varlğından bile haber değiliz.

:lol: Haydi oylar "TFP" y :lol:

Süper...Süper....Süper

işte istediğim böyle bir program

Ve bunu uygulamaya sokabilecek cesaretli ve güçlü bir

Hükümet... :rolleyes:

Sitelerde Paylaş
  • İleti 63
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

şiddetle ve hararetle bekliyoruz..

ben SS şefi olarak görev almak isterim..

hadi canım, ha gayret..nokta..

hocam sen manyakmısın yoksa faşistmi anlayamadım

ne seni bu kadar gıcık ediyor? acayip cins üslubun var

tarihinde isturbo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu nebiçim faşist parti türkiyenin en büyük sorunu olan kürtlere ne yapacağını hakkında birşey dememiş

:lol: Bişey demeleri mi gerekiyor :lol:

:lol:Kürtlere ne yapacakları belli olmuyor mu :lol:

tarihinde turkmaned tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
sende bir göt olmalısın

asalım tümünü yüreğin rahatlayacakmı?

terbiyesizlik yapma ben kürtleri yok edelimmi dedim sadece soru sordum eğer merak ediyorsan insanların öldürülmelerine karşıyım benimde bir sürü sevdiğim kürt arkadaşlarım var onların öldürülmelerine asla razı olmam ama ermeni ve rumlara yapıldığı gibi kapının önüne konmalı bence kürtlerde

Sitelerde Paylaş
sende bir göt olmalısın

asalım tümünü yüreğin rahatlayacakmı?

çok ciddiye alma.

önce biraz hayal kırıklığına uğruyorsun.

ateist deyince insanın aklına

tüm tabuları yıkmış insanlar geliyor.

ama anlaşılıyor ki bazıları sadece

dine saldırmayı biliyo,

diğer bi kısım kutsallarda aynı derecede objektif olamıyor.

alışman gerekecek. ;)

Sitelerde Paylaş
terbiyesizlik yapma ben kürtleri yok edelimmi dedim sadece soru sordum eğer merak ediyorsan insanların öldürülmelerine karşıyım benimde bir sürü sevdiğim kürt arkadaşlarım var onların öldürülmelerine asla razı olmam ama ermeni ve rumlara yapıldığı gibi kapının önüne konmalı bence kürtlerde

hadi canım biz sanki soruyu sorarken ardında ne düşünceler yattığını bilmiyoruz

nefret bizi hiç bir yere götürmez.

Sitelerde Paylaş
çok ciddiye alma.

önce biraz hayal kırıklığına uğruyorsun.

ateist deyince insanın aklına

tüm tabuları yıkmış insanlar geliyor.

ama anlaşılıyor ki bazıları sadece

dine saldırmayı biliyo,

diğer bi kısım kutsallarda aynı derecede objektif olamıyor.

alışman gerekecek. ;)

eğer bir gün senide kürtler yolunu kesip gasp edince veya bir yakının bombalı eylemde ölünce ne dediğimi daha iyi anlayacaksın

tarihinde Osiris tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
eğer bir gün senide kürtler yolunu kesip gasp edince veya bir yakının bombalı eylemde ölünce ne dediğimi daha iyi anlayacaksın

mesele sadece kürtler mi?

bu lanet terörü besleyen şey

bizim bu hareketlerimiz değil mi?

senin bu tavrınla sorun çözülecekse arkandayız.

ama çözülmedi bunca zaman.

önce kendimize bakıp nerde hata yapıyoruz dememiz lazım?

Sitelerde Paylaş
işte istediğim böyle bir program

Ve bunu uygulamaya sokabilecek cesaretli ve güçlü bir

Hükümet.

İslam denen hastalığı bıraktın galiba. Yukarıda yazan şeyleri isteyen kişi müslüman olamaz. Dinciler yukarıdaki yazıyı nefretle okumuşlardır. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...