Jump to content

Kemalistler Ve Müslümanlar Arasında Fark Yoktur

Recommended Posts

2 dakika önce, Üzümlü Kek yazdı:

Zaten bana müslüman diyorsun demek istemedim müslümanları destekleyen liberallerle mi karıştırdın demek istiyorum ? Benim otorite iddiam yok burası bir forum ve kendi fikirlerimi beyan ediyorum ama siz Kemalistler " Nasıl Atatürkü sevmezsin la zırvalama solcu ??? " diyorsunuz :D Atatürk düşmanı değilim ama forumdaki kemalistler öyle düşünüp klavye başında köpürdü bana eminim ?<span><span><span><span>

Yok bi de Atatürk düşmanı olsaydın...

Atatürk düşmanı olmamak marifetmiş, bir haltmış gibi yazmanız da yok mu...

Çok umurumdaymış gibi...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 276
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 dakika önce, sağduyu yazdı:

Buna din değil, saygı, anıyı yaşatmak, sevgi ve takdir etmek denir, tarafını belirlemek denir. Atatürk bu ülkede bir yol açtı, aydınlığa giden bir yol, bunun sembolü de bizzat kendisi. Bunu hazmedemeyenler kendi aşağılık dinlerine benzetip aynı seviyede gösterme çabasındalar. Boş bir çaba. Atatürk'ün ortaya koyduğu dünya görüşünün sizlerin aşağılık dinlerinizle hiç bir alakası yok. Atatürk'ten ve onun anlayışından nefret etmenizin tek sebebi dinlerin ne kadar rezil, çağdığı, vahşi bir zihniyet olduğunu ortaya koyması, maskenizi düşürmesi, içinizdeki pisliği ortaya çıkarması. 

Anayasanın neresinde Atatürk'ü sevmek zorunlu, eleştirmek yasak yazıyor?

Selam sağduyu, uzun süredir yoktun. Seni görmek güzel...

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Türk Ateist yazdı:

Sana ne? İnsanlar neyi neden andığını veya neye neden ve ne kadar bağlı olacağını sana mı soracak?

Senin Atatürk ve Kemalistlerden başka işin yok mu? Dinciler ülkeyi her şeyiyle ele geçirmiş, çoluk çocuk akın akın dincinin tecavüzüne uğruyor, ülke batmış, sana batan şey bu kendi halinde Atatürk seven sıradan insanlar mı?

Haddini bil. 

Kemalistleri eleştirdim diye müslümanları meşrulaştırmış ve unutmuş olmuyorum. Onlar Kemalistlerden daha tehlikeli. Bak yine yazdıklarım cımbızlanmış. Düzeltmekten sıkıldım be :D İstediğiniz kadar anın isterseniz firavununuz ilan edin banane ? Ama eleştiri geldiği zamanda boş konuşuyorsun demeyeceksiniz o zaman. 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Üzümlü Kek yazdı:

Kemalistleri eleştirdim diye müslümanları meşrulaştırmış ve unutmuş olmuyorum. Onlar Kemalistlerden daha tehlikeli. Bak yine yazdıklarım cımbızlanmış. Düzeltmekten sıkıldım be :D İstediğiniz kadar anın isterseniz firavununuz ilan edin banane ? Ama eleştiri geldiği zamanda boş konuşuyorsun demeyeceksiniz o zaman. 

Evet, ben de onu diyorum işte. Sana ne? Sana gelip soran oldu mu?

Eleştiri sandığın zırvalar elbette yanıtsız kalmayacak. Sen istediğini "eleştiri" adı altında kusacaksın, biz de susup peki diyeceğiz he mi?

Burada tersi oluyor. "Eleştiriyorum" diyen genellikle malum kesimlerden olduğu için boyası çabuk dökülüyor ve eleştirilerinin altında kalıyor.

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, Üzümlü Kek said:

Senin kemalist dediklerin kimler? Hayat görüşleri nedir? Bir tanımını yap şu kemalist dediklerinin.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, GREENHOUSE yazdı:

BvaQbxFCIAAY89E.jpg:large

Heykellerini yapmak yerine köylere su götürebilirdik.Heykelleri yapılırken hiç rahatsız olmamış.

Hah, bak geldi azılı Atatürk düşmanı köpek...

Bu tip başlıkların yolunu gözler. "Halkın vergilerini içkiye yatıran ayyaş" falan der. E eleştiri oluyor tabii bu.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Üzümlü Kek yazdı:

Kimse kendi putunu görmez hep karşısındakinin putu vardır?

Senin forumdaki tüm başlıkların provokatif. İşin kötüsü cahilsin de. Nefret dolu olmandan kaynaklanıyor gerçi.

Böyle gidersen sonu iyi değil. Raporlarız, atılırsın. O nedenle üslubunu düzelt, saygılı ol, insanları germeden yaz bence. Burada çoluk çocuğa pek rastlayamazsın...

Sitelerde Paylaş
Şimdi, sağduyu yazdı:

Heykelin nesinden rahatsız oluyorsun? Sana neyi hatırlatıyor?

Ekonomide ki beceriksizliğinden rahatsızlık duyuyorum.

1 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Hah, bak geldi azılı Atatürk düşmanı köpek...

Bu tip başlıkların yolunu gözler. "Halkın vergilerini içkiye yatıran ayyaş" falan der. E eleştiri oluyor tabii bu.

Halk  sefil içinde iken içip  eğlenceler düzenlemezdim.

Senin için hava hoş tabi ataların büyük ihtimalle o eğlencelere katılmıştır.Katılmamış ise durumun daha vahim.

Halk sorunları ile ilgilenmeyen yönetciye ayyaş demek bile az.

Sitelerde Paylaş
Just now, Üzümlü Kek said:

O zaman müslümanlar ülkede okul yokken camii yapınca tepki göstermeyeceksin ?

Be salak, caminin temsil ettiği anlayışla Atatürk'ün heykellerinin temsil ettiği anlayış aynı mı? Bu kadar mı salaksın? İki zihniyet arasındaki farkı görmekten bile aciz misin?

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Senin forumdaki tüm başlıkların provokatif. İşin kötüsü cahilsin de. Nefret dolu olmandan kaynaklanıyor gerçi.

Böyle gidersen sonu iyi değil. Raporlarız, atılırsın. O nedenle üslubunu düzelt, saygılı ol, insanları germeden yaz bence. Burada çoluk çocuğa pek rastlayamazsın...

Forumdakilerin bir çoğu neden kabadayı gibi konuşuyor ? Atatürk'ü eleştirdim diye atılacaksam atılayim sorun yok ? 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, sağduyu yazdı:

Be salak, caminin temsil ettiği anlayışla Atatürk'ün heykellerinin temsil ettiği anlayış aynı mı? Bu kadar mı salaksın? İki zihniyet arasındaki farkı görmekten bile aciz misin?

Hadi diyelim Atatürk günümüz için ilerici olsun. Heykelini yaparak mı ilericiliğini sürdüreceksin yoksa fikir savaşı vererek mi ?

tarihinde Üzümlü Kek tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...