Jump to content

Kemalistler Ve Müslümanlar Arasında Fark Yoktur

Recommended Posts

• İleti 276
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Şimdi, sağduyu yazdı:

Senin dincilerin maşası olduğun gayet açık, senin gibileri çok kulandı onlar. Senin gibi gerizekalılar olmasa Atatürk'ün getirdiği çağdaş ilkeleri nasıl aşındıracaklar? Adamlar ellerini ateşe sokmadan senin gibi salakları böyle kullanırlar işte. İş işten geçtikten sonra ağlamanız, zırlamanız da fayda etmeyecek.

Gerici bağnaz Kemalist. Dincilere hak verdiğim falan yok. Onların putlarıda sizinki gibi yıkılmalı.

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, Üzümlü Kek said:

Gerici bağnaz Kemalist. Dincilere hak verdiğim falan yok. Onların putlarıda sizinki gibi yıkılmalı.

Adamlar zaten senden hak vermeni falan beklemiyor, senin gibi gerizekalıları kullanarak Atatürk'ün kurduğu sistemi yıkıp kendi düzenlerini kurmak istiyorlar. Atatürk'ün kurduğu sistemi yıktıktan sonra sizin gibi salakları temizlemek onlar için çocuk oyuncağı.

tarihinde sağduyu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şimdi, ateyizreis yazdı:

Kemalizm böyle bir düşüncedir. Kendinden başkasına hayat hakkı vermek istemez. O yüzden gericilik diyorum ya. Adamlar hala 1930'ların köhne ve hantal gerici zihniyetiyle insanları korkutmaya çalışırlar. 

Atatürk seni engeldi köhne zihniyt yaşıyoruz öylemi. siz ne yaptınız  onu anlatında öyrenelim hala ülkede dinayat başakanı diyor kız kardeşinize şehvet duyamanızda günah yoktur. ÇOK İLERİ GİDİYORUZ. YAKINDA  ŞEHLER MÜRTLERLE UZAY YOLCULUĞUNA ÇIKCAĞIZ

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, sağduyu yazdı:

Senin gibi mallar oldukça onlar daha da çoğalır ve bu mallıkla onların değirmenine su taşımaya devam eder.

Mallar kemalistler olmasın.

Halk tv yayınlarına bak.Muhammed devrimci.Akla en yakın olan din islam dinidir. gibi kitapları dağıtıp duruyorlar.

Birde atatürk ü incik boncuk yapıp satıyorlar.:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, sağduyu yazdı:

Adamlar zaten senden hak vermeni falan beklemiyor, senin gibi gerizekalıları kullanarak Atatürk'ün kurduğu sistemi yıkıp kendi düzenlerini kurmak istiyorlar. Atatürk'ün kurduğu sistemi yıktıktan sonra sizin gibi salakları temizlemek onlar için çocuk oyuncağı.

Yahu aptal adam ben Kemalistlere muhalif olduğumdan gidip dincilerle işbirliği mi yaptım ? Hayır. İkinizde aynısınız. Biriniz darbeci postal yalayıcısı biriniz sapık arap götü yalayıcısı. Hiçbirinize destek vermiyorum. Birini yok etmek için diğerini desteklemediğimi nasıl anlatıcam daha ? Sahiplerinizi yücelterek sizi sömürenleri yüceltiyorsunuz. Maşa sizsiniz.

tarihinde Üzümlü Kek tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Just now, Üzümlü Kek said:

Burjuvazinin köleleri burjuvaları savunuyor :D Leninin sözü tam olarak bu anı özetliyor : Biz köylüler için savaşırken onlar kilisede efendileri için mum yakıyordu.

Bırak bu içi boş sloganları. Bir boka yaramadığı çoktan görüldü. Kölelikten kurtulduğunu sananlar gidip bir avuç ayrıcalıklı azınlığın kölesi oldular, sefalet içinde yaşamaya devam ettiler.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, güven yazdı:

Atatürk seni engeldi köhne zihniyt yaşıyoruz öylemi. siz ne yaptınız  onu anlatında öyrenelim hala ülkede dinayat başakanı diyor kız kardeşinize şehvet duyamanızda günah yoktur. ÇOK İLERİ GİDİYORUZ. YAKINDA  ŞEHLER MÜRTLERLE UZAY YOLCULUĞUNA ÇIKCAĞIZ

Söyleyeceklerini düzgün Türkçe ile söylersen daha iyi olur. Böyle özenti, sosyal medya ağzıyla söylemezseniz memnun olurum. Lütfen güzel Türkçe'mizi koruyalım. Böyle özenti dil size yakışmıyor.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, sağduyu yazdı:

Bırak bu içi boş sloganları. Bir boka yaramadığı çoktan görüldü. Kölelikten kurtulduğunu sananlar gidip bir avuç ayrıcalıklı azınlığın kölesi oldular, sefalet içinde yaşamaya devam ettiler.

Hadi patronun ( sahibin ) sana fazla ikramiye verecek bunu dediğin yine iyisin :D

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, güven yazdı:

Nede olsa arap kanı var dansülük arap kültürünün vaz geçilmezlerindendir. Sende türk kanı yok boş lakırtı başka iş yarmasın

Kemalist olmayan arap sevici müslüman ve şeriatçı ilan ediliyor forumda :D Türkler gibi geri bir topluma ait olmak istemezdim zaten. türk = arap = kürt

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, sağduyu yazdı:

Aynen ya ondan işsizlik  ve açlık bitti 

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, sağduyu yazdı:

kapitalizmde ev sahibi olmak için kaç sene çalışıyorsun?:)

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, Üzümlü Kek said:

Yahu aptal adam ben Kemalistlere muhalif olduğumdan gidip dincilerle işbirliği mi yaptım ? Hayır. İkinizde aynısınız. Biriniz darbeci postal yalayıcısı biriniz sapık arap götü yalayıcısı. Hiçbirinize destek vermiyorum. Birini yok etmek için diğerini desteklemediğimi nasıl anlatıcam daha ? Sahiplerinizi yücelterek sizi sömürenleri yüceltiyorsunuz. Maşa sizsiniz.

O adamlar senin gibilerle işbirliği falan yapmazlar, senin gibileri Atatürk'ün kurduğu sisteme saldırtırlar, senin gibi salakları kullanıp sonra da bir kenara atarlar. Siz de bu salaklık oldukça hiç bir şey yok edemezsiniz. 

Sitelerde Paylaş
Şimdi, GREENHOUSE yazdı:

kapitalizmde ev sahibi olmak için kaç sene çalışıyorsun?:)

Bırak ya anlatmayı deneme şu yankee yancısı Kemalistlere. Yarı sömürge devletlerinde bağımsız ve özgür olduklarını düşünüp burjuva köleliğine devam etsinler. Daha müslümanları bile ezemediler :D

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, sağduyu yazdı:

O adamlar senin gibilerle işbirliği falan yapmazlar, senin gibileri Atatürk'ün kurduğu sisteme saldırtırlar, senin gibi salakları kullanıp sonra da bir kenara atarlar. Siz de bu salaklık oldukça hiç bir şey yok edemezsiniz. 

Diyorum işte. Kemalistler ve müslümanlar zombilerden farksız. Atatürkçü değilsen şeriatçı işbirlikçisi ilan ediyorlar. Müslümanlarda müslüman değilsen batı işbirlikçisi ilan ediyorlar. Açık konuşuyorum eğer şansım olsaydı kemalist kitleyide ve müslüman kitleyide ezerdim. Fark yok çünkü.

tarihinde Üzümlü Kek tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...