Jump to content

Kemalistler Ve Müslümanlar Arasında Fark Yoktur

Recommended Posts

3 dakika önce, Üzümlü Kek yazdı:

Ben taviz derken diyaneti kurması ve meclisi dua açması gibi hareketlerden bahsediyorum.

Dinayetin kuruluşu cematlere insanlar inamasın  dini vecibelrini yerine getirsinler diye kuruldu biz istesekte istemsekte  müslüman çoğunluktadır ha müslüman var diye dişnsiz olmuycakmı  tabiki olacak. tarhte herzaman dinsiz var olmuştur olacakta.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 276
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Üzümlü Kek said:

Kısaca özet geçeyim şeriatçılar yani müslümanlar ve kemocanları birbirine kırdırıyor halk ikiye bölünüyor bölücüleride destekleniyor ve ekonomik olarak bağlı olduğumuz için istediği zaman kıtlık yaratabiliyor ( ingilizler hintlileri kontrollü kıtlıkla öldürmüştür ) Bunun sonucunda Kemalistlerde iktidara gelse müslümanlar veya bölücülerde iktidara gelse bir şey değişmiyor çünkü abd hepsini kontrol altına alacak güce sahip. Bu komplo teorisi falan değil 27 Mayısta Natoya bağlıyız deyip 12 Eylülde yankeelere our boys did it dedirten Kemalistler değildi kimlerdi ? Dincilerin yankee yancısı olduğunu anlatmama gerek yok kendi ağızlarıyla itiraf ediyorlar zaten eşbaşkanlar. Eğer omurgalı sosyalist bir iktidar başa geçerse yinede tam olarak kurtulamayız çünkü tek başına gücü yetmez eğer dünya gücü değilse abd emperyalizminin ezilmesi için sürekli devrim olması gerek. Ezilen halkların tamamı devrim yapıp birleşmeli ve birbirini kollamalı aksi takdirde ezilmeye devam ederler.

İçi boş sloganlara devam. Ezilen halklar birleşip devrim yapmalıymış. Devrim yapılırsa sanki sömürü bitecek. Ki halkların birleşmesi diye bir şey söz konusu bile olamaz, zaten çoktan hepsi ayrışmış. Böyle boş hayallerin peşinde koşmanın bir manası yok. Yapılabileceklere bakalım biz.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, güven yazdı:

Dinayetin kuruluşu cematlere insanlar inamasın  dini vecibelrini yerine getirsinler diye kuruldu biz istesekte istemsekte  müslüman çoğunluktadır ha müslüman var diye dişnsiz olmuycakmı  tabiki olacak. tarhte herzaman dinsiz var olmuştur olacakta.

Laik bir rejimde diyanet olmaz. Laik bir rejimde devletin marşında dini ögeler bulunmaz. Bunların ikiside var. Bu laiklikten taviz vermektir. Müslümanları toplayıp katletsin demedim zaten istesede yapamazdı.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, sağduyu yazdı:

İçi boş sloganlara devam. Ezilen halklar birleşip devrim yapmalıymış. Devrim yapılırsa sanki sömürü bitecek. Ki halkların birleşmesi diye bir şey söz konusu bile olamaz, zaten çoktan hepsi ayrışmış. Böyle boş hayallerin peşinde koşmanın bir manası yok. Yapılabileceklere bakalım biz.

Ezberletilmiş cümleleri söylemeyi bırak artık. Bunun dışında yapabileceğin bir şey yok. Onların sisteminde onları ezemezsin. İmkansız. Ben yapılması gerek diyorum kesin olacak değil. Ayrıca ayrışmaları çıkar ilişkisi kurmalarına engel değil. Tarihsel olaylar affedilse ve kültürel farklar yok edilirse birleşebilirlerde ama bunun olması zor. Bunun yerine çıkar ilişkisi daha mantıklı. Sovyetler ve çin böyle yaptı. Onların halkları birbirlerini çok mu seviyorlardı ? Hayır.

tarihinde Üzümlü Kek tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Üzümlü Kek yazdı:

Ben Sosyalistim. Siz bilmeyen kesimdensiniz. Sizi müslümanlarla birbirinize kırdırıp haberiniz yokken sömürüyorlar. Aynısı ıraktada suriyedede yaptılar. Sizde uyuyorsunuz...

Sen ne dediyni bilmiyorsun bizde buna karşıyız ırakta orta doğuda olanları biz onaylamıyoruz zaten bu islamı tam yaşayan ülke hiç bir zaman başarılı olmaz islam dinini tam yaşayan doğaya zardan başaka bir şey deyil kuranı okuyupta anlamayanda ben geri zeka diyorum

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, güven yazdı:

Sen ne dediyni bilmiyorsun bizde buna karşıyız ırakta orta doğuda olanları biz onaylamıyoruz zaten bu islamı tam yaşayan ülke hiç bir zaman başarılı olmaz islam dinini tam yaşayan doğaya zardan başaka bir şey deyil kuranı okuyupta anlamayanda ben geri zeka diyorum

Bundan farkında değilsiniz diyorum işte. Siz karşısınız ama bilmeden onların istediğini yapıyorsunuz. Halkı ayrıştırıyorsunuz. Halk birbirine çoktan düşman oldu. Laikler ve müslümanlar birbirine girdiğinde abd amacına ulaşmış olacak.

Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, Üzümlü Kek said:

Ben taviz derken diyaneti kurması ve meclisi dua ile açması gibi hareketlerden bahsediyorum.

Sen bu ülkenin müslümanlardan oluştuğunun farkında değilsin herhalde. Bu ülkeyi kurtarabilmek için yeterince güçlenene kadar tabii ki halkın hassasiyetlerini dikkate almak zorundaydı, Atatürk gibi zeki bir adamın kendin gibi salak olmasını beklemiyorsun herhalde.

Gücü ele geçirince laikliği getirip din kurallarını çöpe atmadı mı bu adam? Senin gibi mal olsaydı bunları yapabilir miydi?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, sağduyu yazdı:

Sen bu ülkenin müslümanlardan oluştuğunun farkında değilsin herhalde. Bu ülkeyi kurtarabilmek için yeterince güçlenene kadar tabii ki halkın hassasiyetlerini dikkate almak zorundaydı, Atatürk gibi zeki bir adamın kendin gibi salak olmasını beklemiyorsun herhalde.

Gücü ele geçirince laikliği getirip din kurallarını çöpe atmadı mı bu adam? Senin gibi mal olsaydı bunları yapabilir miydi?

Ben istesede bunları yapamayacağını söyledim. Hakaret ederek küçüklüğünü gösteriyorsun. Ama istesede yapamadı diye laiklikten taviz verdiğini görmemiş gibi davranmam.

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, Üzümlü Kek said:

Diyaneti güç elindeyken açtı...

Diyanet gibi bir kurum açmadan halka din hakkındaki gerçekleri nasıl gösterecekti? Ne istiyorsun Atatürk'ten, tüm halkı karşısına almasını mı? Bu kadar mı salaksın? Tüm halkın inandığı bir dine apaçık cephe alarak neyi başarabilirdi? 

Halkın neredeyse tamamının müslüman olduğu bir ülkede laikliği bile getirmek büyük başarıyken adamın takıldığı noktaya bak! Diyanet kurulmuş, meclis dua ile açılmış. Bir insan nasıl bu kadar salak olabilir, hayret!

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, sağduyu yazdı:

Diyanet gibi bir kurum açmadan halka din hakkındaki gerçekleri nasıl gösterecekti? Ne istiyorsun Atatürk'ten, tüm halkı karşısına almasını mı? Bu kadar mı salaksın? Tüm halkın inandığı bir dine apaçık cephe alarak neyi başarabilirdi? 

Halkın neredeyse tamamının müslüman olduğu bir ülkede laikliği bile getirmek büyük başarıyken adamın takıldığı noktaya bak! Diyanet kurulmuş, meclis dua ile açılmış. Bir insan nasıl bu kadar salak olabilir, hayret!

Yahu aptal insan neden yaptığı değil yapıp yapmadığı önemli. Şu zombiler kıvırmak ve cımbızlamaktan başka bir şey bilmez mi ? Laiklik ihlal edildi mi ? Edildi. O zaman ? 

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Üzümlü Kek yazdı:

Bundan farkında değilsiniz diyorum işte. Siz karşısınız ama bilmeden onların istediğini yapıyorsunuz. Halkı ayrıştırıyorsunuz. Halk birbirine çoktan düşman oldu. Laikler ve müslümanlar birbirine girdiğinde abd amacına ulaşmış olacak.

Eeeee  tamam işt TAYYİP Niye buları dokşturuyor çendi çıkarı için ayakta kalmak için birbrine düşaman yartmak zorunda. Şunuda söylüyüm.Tayy denen adam çok zeki deyil buların hepsini tayyip yapamaz onda o kafa yok yobazdan yobazlık yapmasını beklersin. tayyibe bunu yaptıranlar var orta doğu bop başkanıyım 34 yerde demiş tayyip bir piyorndur bu  arada sırası gelmişken elinde imanı varken handen olmak istiyor en azından deniyoraile şirketi kuruyor bakalım ne olacak.

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, Üzümlü Kek said:

Yahu aptal insan neden yaptığı değil yapıp yapmadığı önemli. Şu zombiler kıvırmak ve cımbızlamaktan başka bir şey bilmez mi ? Laiklik ihlal edildi mi ? Edildi. O zaman ? 

Senin gibi Atatürk'e saldıran gerizekalılar oldukça daha laiklik çok ihlal edilir. Laikliği yıkmak isteyenlerin değirmenine su taşımaktan başka ne boka yarıyorsunuz?

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, güven yazdı:

Eeeee  tamam işt TAYYİP Niye buları dokşturuyor çendi çıkarı için ayakta kalmak için birbrine düşaman yartmak zorunda. Şunuda söylüyüm.Tayy denen adam çok zeki deyil buların hepsini tayyip yapamaz onda o kafa yok yobazdan yobazlık yapmasını beklersin. tayyibe bunu yaptıranlar var orta doğu bop başkanıyım 34 yerde demiş tayyip bir piyorndur bu  arada sırası gelmişken elinde imanı varken handen olmak istiyor en azından deniyoraile şirketi kuruyor bakalım ne olacak.

İslamofaşistin kutuplaştırdığı muhalif kesimde bu suça ortak oluyor.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, sağduyu yazdı:

Senin gibi Atatürk'e saldıran gerizekalılar oldukça daha laiklik çok ihlal edilir. Laikliği yıkmak isteyenlerin değirmenine su taşımaktan başka ne boka yarıyorsunuz?

Cevap vermedi ve yine dincilikle suçladı. Tipik Kemalist. Tekrar söylüyorum nedeni değil yapıp yapmaması önemli. İhlal etti mi ? Evet. Aması yok bu işin.

Sitelerde Paylaş

Cevap vermedi ve yine dincilikle suçladı. Tipik Kemalist. Tekrar söylüyorum nedeni değil yapıp yapmaması önemli. İhlal etti mi ? Evet. Aması yok bu işin.

Yahu sen dincilerden daha malsın, dinciler de hiç olmazsa senin gibi malları kullanacak zeka var, sen de o da yok. Sen ancak dincilerin kullandığı bir aletsin.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, sağduyu yazdı:

Yahu sen dincilerden daha malsın, dinciler de hiç olmazsa senin gibi malları kullanacak zeka var, sen de o da yok. Sen ancak dincilerin kullandığı bir aletsin.

Klasik Türk. Onun yandaşı değilsen onun düşmanının piyonu oluyorsun. Mantık bu. 

Sitelerde Paylaş

Klasik Türk. Onun yandaşı değilsen onun düşmanının piyonu oluyorsun. Mantık bu. 

Sizin kemalist diye saldırdığınız kesim olmasa bu dinciler sizin gibi ahmak sosyalistleri çiğ çiğ yerler. Sizlerde daha hangi tarafla ittifak yaparsak yararımıza olur diye düşünecek zeka bile yok, aptallar sürüsü. Bu ahmaklıkla neyi başaracağınızı sanıyorsunuz?

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, sağduyu yazdı:

Sizin kemalist diye saldırdığınız kesim olmasa bu dinciler sizin gibi ahmak sosyalistleri çiğ çiğ yerler. Sizlerde daha hangi tarafla ittifak yaparsak yararımıza olur diye düşünecek zeka bile yok, aptallar sürüsü. Bu ahmaklıkla neyi başaracağınızı sanıyorsunuz?

Kemalistleri dincilere tercih ederim ama iki tarafında gerici ve bağnaz olduğunu unutmam. Dinciler müslüman olmadığımız için öldürüyor Kemalistler Sosyalist olduğumuz için 12 Eylül'de asıyor. Fark nedir ? Bizi öldürmek istiyor iki tarafta. TSK zaten Natocu ve Anti-komünist orduda istemiyor bizi. Sosyalistlerin TC ile bağlarını koparması daha iyi. Ama TC'yi sahiplenmeyecekler diye gidip terör sempatizanı ve kürtçü olmamaları lazım. Devrim ırklar ve dinler üstüdür. Hiçbir ırk ve dinin çıkarı gözetilemez.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...