Jump to content

Kemalistler Ve Müslümanlar Arasında Fark Yoktur

Recommended Posts

7 dakika önce, democrossian yazdı:

O zaman mert değilsin. İttirip gidebilirsin salak müslüm oturuğu kokulu ağızlı seni... Bir daha böyle salaklık yaparsan seni eşşekten düşmüş karpuzdan beter ederim. Haddini bil, ülkenin en değerli insanlarına ağzını açarken dikkat et ağzına müslüm oturuğu kaçmasın!

Acınası... İletileriminden rahatça bakabilirsin direkt olarak suçlama yaparsam inkar edeceklerini biliyorum çünkü. Tahmin ettiğim gibi cımbızlamışsın. Ben müslümanlardan tiksinen ve elimde olsa hepsini ortadan kaldıracak biriyim sen müslüman yandaşı olmakla suçluyorsun. Birde kabadıyı gibi " Bir daha salaklık yaparsan seni eşşekten düşmüş karpuzdan beter ederim. " yazmışsın.

tarihinde Üzümlü Kek tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 276
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kültleştirme vardır  yanlışta olsa yapılmıştır buna hiç bir itirazım yok ama putlaştırma yoktur bu bir iftiradır diye düşünüyorum

atatürk benim için bilimin ilericiliğin bir sembolüdür en büyük ilham kaynağımızdır türkiye gibi orta doğu coğrafyasında bir ışık demektir o sebepten bu coğrafyada çıkmış en ilerici bilimi düşünen halkın yararına iş yapan kişi atatürktür 

Sitelerde Paylaş
Şimdi, İlluminatus yazdı:

atatürk benim için bilimin ilericiliğin bir sembolüdür en büyük ilham kaynağımızdır türkiye gibi orta doğu coğrafyasında bir ışık demektir o sebepten bu coğrafyada çıkmış en ilerici bilimi düşünen halkın yararına iş yapan kişi atatürktür 

Bunda hemfikirim. 

Sitelerde Paylaş

Kemalistler kendileri gibi bağnaz , sloganlarla hareket eden , sol koyunu olmayan herkesi müslüman , Atatürk düşmanı ve çöl aşığı mı sanıyor ? Bu başlıkla emin olmuş oldum , Kemalist = Müslüman. Müslümanlarda onlara muhalif olanı batı götü koklamakla suçlar zaten. Kemalistlerde müslüman götü koklamakla suçluyor.

Sitelerde Paylaş

Hayır bu müslimler mertçe Atatürk dinimizi gözden düşürdü onun için onu sevmiyoruz niye demeyip de yok müslim değiliz bilmem ne diye yalan söyleyip geliyor ben onu anlamıyorum! Müslümüz deyince sizi yiyecek miyiz yahu! Bir mert olun bir dürüst olun be! Hayatınızda bir kere mert dürüst oldunuz mu siz merak ediyorum!

Gün geçmez bir yalancı sahtekar çıkıp gelir! "Eee ben de müslim değilim ama..." deyip ağzından müslim oturukları saçmaya başlar. Lan bir kere bir mert dürüst olun müslimim ben arkadaş deyin be!

Kimse laga luga yapmasın. Atatürk'ün sevilmesinden müslimden başkasının rahatsız olması olanaksızdır. 

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, democrossian yazdı:

Hayır bu müslimler mertçe Atatürk dinimizi gözden düşürdü onun için onu sevmiyoruz niye demeyip de yok müslim değiliz bilmem ne diye yalan söyleyip geliyor ben onu anlamıyorum! Müslümüz deyince sizi yiyecek miyiz yahu! Bir mert olun bir dürüst olun be! Hayatınızda bir kere mert dürüst oldunuz mu siz merak ediyorum!

Gün geçmez bir yalancı sahtekar çıkıp gelir! "Eee ben de müslim değilim ama..." deyip ağzından müslim oturukları saçmaya başlar. Lan bir kere bir mert dürüst olun müslimim ben arkadaş deyin be!

Kimse laga luga yapmasın. Atatürk'ün sevilmesinden müslimden başkasının rahatsız olması olanaksızdır. 

Yahu sen maaşlı trol müsün? Atatürk'ün sevilmesi değil kültleştirilmesi konu. Yine cımbızlamış cümlelerimi. Müslüman gibi hareket eden biri varsa  o kişi sen oluyorsun bu durumda.

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Üzümlü Kek yazdı:

Müslümanlarda , Kemalistlerde Fanatizmin doruk noktalarındalar. Bu benzetmeye karşı çıkma taraftarıydım fakat forumdaki Kemalistlerin bağnazlığı bu gerçeği bana tekrar hatırlattı. Hayatlarının merkezine Kemalizmi yerleştirmişler ve Atatürk adını bir put , bir kült haline getirmişler. Bu kült öylesine yüceltilmiş , öylesine abartılmış ki Atatürk'ün ideolojisinin Fransız ihtilalinden alıntıladığı ve Türk ırkına uyarladığı Liberteryenizm olduğunu kabul edemiyorlar. Bunun nedeni başka fikirlerden esinlenmeyi yabancı hayranlığı sanmaları. Onlara göre Atatürk kadar üstünü , zekisi , aydını yoktur. Atatürk başka bir yerden alıntı yapamaz , Atatürk başka fikirlerden esinlenemez. Onlara göre Atatürk budur. Kemalistler Mustafa Kemal Atatürk'e onu tabulaştırarak en büyük kötülüğü yapıyorlar fakat farkında değiller. 

Dipnot: Mustafa Kemal Atatürk'ün şahsına ve düşüncelerine değil Kemalistlerin bağnazlığına muhalif bir tavır sergilediğim barizdir. Sözleri cımbızlayıp oraya buraya çekmeyi denemeyiniz.

Sen nesin benim gbilere kemalisler diyorsun bu termi müslümanlar kulanır evet ben kemelistim ama öyle böyle deyil onu tanıdıktan sonara çok seviyorum 40 yaşıma kadar müsümandım  Atürk hakında o kadar yalan yalış laflae edrdiler Allah kokusubdan dil dudağım kurdu nasıl salam deme şansın yok hepsi müslüman güya atürk o kadar günahı varmış yer kabul etmyormuş çocuktuk okul okumam sayılmaz  ilk çnce hocaların hakı ayrılırdı tarlada soru hiç bir hoca acından öldümü yok  işk ölüyü bile giymedim çaqntaqmda kalamimde ufak bir şey oludu onunla okumaya çalışııyot ezikliyim bir taraf gerkes diploma aldı ben resim çektiremiyorum paqram yok en sonın baba teyzemin oğlunun ben ufak önlüyle resim çektirdim ama 7-9 ay aodu para neden,yle resmimi aiıp diploman olcakuztımıyım istanbula geldim gakirlikten benim babam nhafızdı çok talebesi vartı ben yosuluk nedeniyleist geldim tek başıma çok xorlandımyerim yok yurdum yok otobüs paramı ödüyen çldü ona bocum kaldı askerlik hiç param olmadan bitrdim sıgaeada içiyordum keplete toplana buyukm izmaritlerş cevbe atardsım askerlik biti 7-9 kızla tanıştım tan bana göre kofsiyonda açlışıuotdum pata birtrip isretim aldım kunumusu unutum. benunutma yazmayıda unuymuştum biri saysinde sağolsun bana zora okuu atatürk kitpları deyi ona yormayın 17 ağıstos depreminde biri gekdiki karolun yanıngai ermişler ayağa kalmışla ben kızdıöhad, g,telim o polisim yanına sona yalan oldu çoltı müslüman tarzı okıdunu sana canım dostum derler kiplar okuyorum atürk yime aklıma yoksonra dinsizli başardım bunu başaran insan çok az yüzdeye vurduğumusdaatürk nukunu  dinle laikl,k n,t atada yümrz demi sana cami aç demiş dinaytı kurdu ve aratürkü objektirfle mokudum çokmsevdim atamı bu ön görülerüleri benim ona savgim art hiç bir zaman bizim teliöidedir onu put yapmadık hele biz siz oldunu bende olmadını dğşndüyün tayına kul köle olmak ne yablış olduğu bildiyimiz halde  nası kendimize putarıyalım.şimdi bu bayana niz twittedw facde süekli payalaşmasak bu gün katkola götüurlmüyecekti. atatürkümn ona sunudu pireyseliyi o dine deyiti ve bu şekilde hakaret ediyor aldımu şimd,

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

siz malesef bunları götemiyorsunu ismini yeni duydum super? olan kmse yok burda aklın yolu bir dir atürk isterse fıransadan alsın ama bu düşünmene engel deyil lailkle din işleri birnir karıştırmayın isterim deyip duruyorlar eski türküyeyi özledik, tayyibe kadar peyber oktara mehti dedini zülkymencılara allah muhmmden sınarsı içi peygamberlilk veriyor diyip sapklaşıuprlar bu türküye azda ola atürkün kurduğ üle bmyleyse atürkü sişdiniz sis araplarıda gaçersiniz araplır patsı var  sizin neyiniz var çalışmadan yat zikir çek

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, güven yazdı:

siz malesef nınları götemiyorsunu ismini yeni duydum puper olan k,mse yok burda aklın yolu bir dir atürk isterse fıransadan alsın ama bu dşnbişer ele geç,tdi padışah hakilfat isterim deyip duruyorlar eski türküyeyi özledik,

Benim Kemalist tanımımla sizinki aynı değil. Bundan dolayı fikir ayrılığı oluşuyor. Olay çok yanlış anlaşılmış , ben Atatürk'ü sevmeyin bakın o Fransa'dan alıntı yaptı demiyorum. Tam tersine kültleştirmek yerine gerçekleri kabul edin diyorum. Atatürk'ü doktriner bir inanç haline getirmek Atatürk'e ihanettir.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Üzümlü Kek yazdı:

Benim Kemalist tanımımla sizinki aynı değil. Bundan dolayı fikri ayrılığı oluşuyor. Olay çok yanlış anlaşılmış , ben Atatürk'ü sevmeyin bakın o Fransa'dan alıntı yaptı demiyorum. Tam tersine kültleştirmek yerine gerçekleri kabul edin diyorum. Atatürk'ü doktriner bir inanç haline getirmek Atatürk'e ihanettir.

inan  sen müslümalarla tartışöısın ama  onların dedikleri şekilde tartışmısın bi ateisler  zaten puta karşıyız karşı pşduğumuz halfam outm yapacağız atürki komik olma

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Üzümlü Kek yazdı:

Benim Kemalist tanımımla sizinki aynı değil. Bundan dolayı fikir ayrılığı oluşuyor. Olay çok yanlış anlaşılmış , ben Atatürk'ü sevmeyin bakın o Fransa'dan alıntı yaptı demiyorum. Tam tersine kültleştirmek yerine gerçekleri kabul edin diyorum. Atatürk'ü doktriner bir inanç haline getirmek Atatürk'e ihanettir.

bizim öyle bir derdimiz yok o senin hezyanıni islasmcılardan algülüm bergülüm tartuşma alışkamlığı oluş sende

Sitelerde Paylaş

Öncelikle ben bir ateistim eğer beni Atatürk düşmanı bir müslüman sandıysan bunu belirteyim. Atatürk'ü kültleştirenler 12 Eylül darbesini yapan Gardırop Atatürkçüleridir. Onların devamı bu rozet Atatürkçüleri oluyor işte.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Üzümlü Kek yazdı:

Öncelikle ben bir ateistim eğer beni Atatürk düşmanı bir müslüman sandıysan bunu belirteyim. Atatürk'ü kültleştirenler 12 Eylül darbesini yapan Gardırop Atatürkçüleridir. Onların devamı bu rozet Atatürkçüleri oluyor işte.

Sen atissin  pota tamıyorsun ama biz batıyoruz bunumu  dekmi isrtiyorsunuz.12eylül ataüçülere yapıldıu  sen ılımlı ismama devam et

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, güven yazdı:

Sen atissin  pota tamıyorsun ama biz batıyoruz bunumu  dekmi isrtiyorsunuz.12eylül ataüçülere yapıldıu  sen ılımlı ismama devam et

Hayır... Sizin puta taptığınızı iddia eden yok kültleştirenlere tepkiliyim ben. Sizin Kemalist tanımınız başka olduğundan kültleştirmeyenleride hedef aldığımı düşünmüşsünüz. Ben İslam denen Faşist ideolojinin en büyük destekçisi ve gizleyicisi olan ılımlı İslamı niye benimseyeyim? İş sen gerçek ateistin ben değilim tartışmasına gidiyor.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Üzümlü Kek yazdı:

Eğer ayrıntılı açıklamam gerekecekse ; Gardırop Atatürkçülüğü = sağcı zihniyete yakın dogmatik Kemalizm. 

Senin Kemalizm tanımın = dogmalardan arınmış ve kültleşmemiş bir Kemalizm. 

Yanlışım varsa düzeltin.

Doğmatikten küllşmiş tabi ben  olayala objatif bakarım allah gibi bir tanırı objetif bir şeklde okup kormadan yalan olduğu nulduysan atatürede tapmıyorum sagı duyorum  çok büyük bir liderdi

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...