Jump to content
Ateistforum

Kemalist Devrin Rezilliği

Recommended Posts

4 saat önce, GREENHOUSE yazdı:

Kapitalizm var diye üretilen hiçbir malı kullanmayalım mı?

Her yeri kapitalistler sahiplenmiş.Nerede üretim yapacağız?

Kemalist olarak iphone x kullanmıyormusun?

sosyalizmi halk benimsemiyorsa  sosyalistlerin kapitalist olmaktan başka çaresi yok.

Eski bir sosyalist tanıdğım vardı romanyada patron oldu.sonra iflas etti. Şimdi ingilterede sürünüyor.:0_80cbc_37a71a73_L:

Tam bir aptal yorumu. Okumamış, birikimsiz ve cahilce.. Şu beyinsiz öküze zaman ayırıp cevap veren ahmaktır... 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 44
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

4 saat önce, GREENHOUSE yazdı:

Kapitalizm var diye üretilen hiçbir malı kullanmayalım mı?

Her yeri kapitalistler sahiplenmiş.Nerede üretim yapacağız?

Kemalist olarak iphone x kullanmıyormusun?

sosyalizmi halk benimsemiyorsa  sosyalistlerin kapitalist olmaktan başka çaresi yok.

Eski bir sosyalist tanıdğım vardı romanyada patron oldu.sonra iflas etti. Şimdi ingilterede sürünüyor.:0_80cbc_37a71a73_L:

umarım bir gün sende sürnürsün. askerliyimi  metris sağmacılarda yaptım hep siyasi tutklular vardı. sonra metristen sağmacılara raşındılar onlarla birlikte bizde sağmacılara geçtik.  ilk başata metrise gelmemizin sebei 29 siaysi tutklu kaçmıştı o zaman piayde askeri bakıyordu sona bize devretiler jandarmaya yabi. orda sosaylizimi savunandı çooüunluğu tutukluları mahkemey çıkarıyoruz her askere bir mahkum zimetleniyor ama şansına ne gelirse tam yola çıkcağız lisyete baktım yav benim mahkum kim bir baktım bir bayan  gözüm onun üzerinde o kaçarsa benim askerlik bitmez neyse   adliyey geldik mahkumların beklediyi alkta bir yer var   bekledik öylen oldu bize kunaya dağtılar yemeyimi yedimim gitim benim mahkum yok öyle bir korktum arakdaşlara sordum adliyeymi çağrldıda benim haberim yok meyerse bizmki yan odada asbuyla o aceleyle anlayın şey yapıyorlar odanın birinde sesimi çıkramam kommtana tabi geri döndüm. çok öyle adliyey çıkardığlarımızla arabada vey kolu kelpceliyken konuşuyordum bir gün bir sosayilismiş ben sosayizimin ne olduğunu daha bilmiyorum sonardan öyrendim sordum derdin ne senin devletle  niye mahkumsun ben sosayilzimi savunuyorum nedir eşit haklara ves. amlatı en sonunda  bana dediki sen bahçende elma yetiştirsen ilk önce kendin tatına bakarsın dimi dedi   ben pek anlayamdım meyerse adam şunu alatıyormuş  kız çocuğum olursa kız kardeşin olursa ilk sen tatına bakacaksın  sonarada paylaşcaksın bunu duynca kanım dondu resmen  ama bu gerçeten sosaylismiydi sapıkmıydı anlamdım hiç unutmam. çok acayip fikirlere sahiplerdi  biz asker olarak onalar hiç rahat duramzdılar onların yüzden gece 2 saat uyrsak ne mutlu bize bazen onların rahtlığına özeniyordum yav biden daha güzel yemkler yiyorlar ama yinde kuduruyorlar metrisden omları gece yarsı bir baskınla sağmacılara taşıdık yav neler yaşdık neler soyalizimi ordan az çok tanıyorum tabi ayrı ayrı koları var hepsi aynı fikirde deyil.

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Magnesia yazdı:

Tam bir aptal yorumu. Okumamış, birikimsiz ve cahilce.. Şu beyinsiz öküze zaman ayırıp cevap veren ahmaktır... 

salak adam.

Adam diyor ki sosyalist isen kapitalist toplumun  ürettiği şeyleri kullanma.

iyi o zaman ekmekde yemeyelim.

iphone x örnek veriyor .Çünkü kendisinde olmayan bir  şeyi sosyalist kullanıyor.:)

Adam sosyalizmi zorla terör yoluylamı  getirtecek istemiyor toplum.

sosyalizmi toplum kabul edene kaar kapitalizmin kurallarına göre yaşayacak.Bazıları başarır bazıları başaramaz.Kapitalizmin böyle bir vaadide yok zaten.

Terör yolunu seçenler başaramadı zaten.

sosyalizmi zenginden alıp fakire vermek sananlar gitsinler kitap okusunlar:Asıl onlar cahil.

tarihinde GREENHOUSE tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 saat önce, güven yazdı:

umarım bir gün sende sürnürsün. askerliyimi  metris sağmacılarda yaptım hep siyasi tutklular vardı. sonra metristen sağmacılara raşındılar onlarla birlikte bizde sağmacılara geçtik.  ilk başata metrise gelmemizin sebei 29 siaysi tutklu kaçmıştı o zaman piayde askeri bakıyordu sona bize devretiler jandarmaya yabi. orda sosaylizimi savunandı çooüunluğu tutukluları mahkemey çıkarıyoruz her askere bir mahkum zimetleniyor ama şansına ne gelirse tam yola çıkcağız lisyete baktım yav benim mahkum kim bir baktım bir bayan  gözüm onun üzerinde o kaçarsa benim askerlik bitmez neyse   adliyey geldik mahkumların beklediyi alkta bir yer var   bekledik öylen oldu bize kunaya dağtılar yemeyimi yedimim gitim benim mahkum yok öyle bir korktum arakdaşlara sordum adliyeymi çağrldıda benim haberim yok meyerse bizmki yan odada asbuyla o aceleyle anlayın şey yapıyorlar odanın birinde sesimi çıkramam kommtana tabi geri döndüm. çok öyle adliyey çıkardığlarımızla arabada vey kolu kelpceliyken konuşuyordum bir gün bir sosayilismiş ben sosayizimin ne olduğunu daha bilmiyorum sonardan öyrendim sordum derdin ne senin devletle  niye mahkumsun ben sosayilzimi savunuyorum nedir eşit haklara ves. amlatı en sonunda  bana dediki sen bahçende elma yetiştirsen ilk önce kendin tatına bakarsın dimi dedi   ben pek anlayamdım meyerse adam şunu alatıyormuş  kız çocuğum olursa kız kardeşin olursa ilk sen tatına bakacaksın  sonarada paylaşcaksın bunu duynca kanım dondu resmen  ama bu gerçeten sosaylismiydi sapıkmıydı anlamdım hiç unutmam. çok acayip fikirlere sahiplerdi  biz asker olarak onalar hiç rahat duramzdılar onların yüzden gece 2 saat uyrsak ne mutlu bize bazen onların rahtlığına özeniyordum yav biden daha güzel yemkler yiyorlar ama yinde kuduruyorlar metrisden omları gece yarsı bir baskınla sağmacılara taşıdık yav neler yaşdık neler soyalizimi ordan az çok tanıyorum tabi ayrı ayrı koları var hepsi aynı fikirde deyil.

Evet öyle sapık fikirli sosyalistlerde var.

Kadın üretim aracı o halde toplum onu ortak kullanmalı diyorlar.

Ayrıca sen değil miydin iflas ettim diye başlıklar açan.

Kapitalizmi hala savun bakalım.Kazanırken tatlıydı değil mi?

Kazanamayanlar umurunda değildi.Şimdi onlar kazanıyor sen sürünüyorsun.

Yakında intiharda edersin.:0_80cbc_37a71a73_L:

tarihinde GREENHOUSE tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, GREENHOUSE yazdı:

Evet öyle sapık fikirli sosyalistlerde var.

Kadın üretim aracı o halde toplum onu ortak kullanmalı diyorlar.

Ayrıca sen değil miydin iflas ettim diye başlıklar açan.

Kapitalizmi hala savun bakalım.Kazanırken tatlıydı değil mi?

Kazanamayanlar umurunda değildi.Şimdi onlar kazanıyor sen sürünüyorsun.

Yakında intiharda edersin.:0_80cbc_37a71a73_L:

Hiç böyle ülesini düşnmayan bir iktidar göremdim  itatlatı serbes bıraktı senin malın çin malının yanında eridi toprak satışını sebeset etti ipini koparan türkiyye geldi suriyeliler zatenbok gibi para var her yeri işgal etmişler. vasa bizim gibi enayi ülke bende gideyim oraya. katalizimi  savunmadım ama dünayda geçerli başaka bir sistem yok. Şu an dünayada bir ARAYIŞ  İÇİNDEDİR. YA 3 DÜNAY SAVAŞI ÇIKCAK yada bir başka sitem bulunacak. bu hükümet kapitalizim savunmuyor kapitalizimin yalaksı ne deseler onu yapıyor her yer avme oldu esnef bitti  milleti kırediye  kartına alıştırdı millet çalışmayı bıraktı lüks tüketime geçti şimdi önü alınamıyor neyse. Evet iflas etim sebebide bu hükümetir herşeyi ital ediyoruz üretim yok. İntahar etsem ne olacak  doğadan birisi eksilecek yerime başaksı gelecek taki doğanın gazabına uğrayana kadar insan oğlu doğaya çok zar verdi vermeyede devem ediyor doğda bir gün bunun öcünü alacak.

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...