Jump to content
antimuslim

arkadaşlar forumda gerçekten zengin bireyler varmı?yoksa hepimiz okumuş fakirlermiyiz!

Recommended Posts

6 dakika önce, Red Shift yazdı:

Amina kodugum fakiri. Su soyledigi sozlere bak. Lan sana kim es olur bu gerizekalilikla?

Evet YAANiiiiiii 👍👍👍👍👍👍 Aynen katiliyorum sana👍👍Ben de kendime demiştim ki acaba nasıl siteye geldim ben(daha yeni uye oldum..Birde Turkcem køtu,kusura bakma)......

'Antimuslim' nick var ama olmadi doğrusu.Suriyeli Afganistanli mülteci YOBAZLAR geldi buraya Norvece birkac.Onlar gibi olmaya gerekmez bence..Aynen 'Antimuslim' gibi ilk günden tutturmuslar yok calismazlarmis, buranın dilini öğrenmek istemezmis falan filan..Herseyi devletten bekliyorlar(Yat babam yat)...Birde herşeyi dinleri üzerinden yorumluyorlar CAAHİİL YOBAZLAR..Onlar gibi olmak gerekmez bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Kuzeyturk yazdı:

Foruma hoş ve safa geldiniz.

Bakmayın siz, bu evde kalmış ve ağzı bozuk çok bilmişlere.

Evde kalmayıp, doğru düzgün kendini ifade edenler de var bu mahallede.

Umarım teşrifiniz uzun soluklu ve yapıcı olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, kavak yazdı:

THANK YOU,THANK YOU !!!.🧡...(Bildirmem gerek,ben hic Turk okuluna gitmedim ve Turkce egitim almadim.Onun icin Turkcem iyi degil,kusura bakmayiniz..'Tesrifiniz' ne demek???)

Ben kendime dusundum ki acaba nasil bir siteye gelmisim.Turkiye diger ateistlerden degisik galiba dusundum kendime.Turkiyede degilim,ama genede cogu 'ateistforumlar' ayni olmasi lazim diye dusundum ve yanilmisim sandim,ama sen varsin(Normal Uye)....COK iYi :-)............

Bende evde kalmis sayilirim yani birazcik.40 olmusum ve halen evlenmemisim.Esek sipasi kadar oldum diyor annem bana :-)Ozaman terbiyem sopa mi acaba??.......Yok yok,terbiyeliyim ben terbiyeli..Cok zengin sayilmam ama kendime yetip artacak kadar fazlasiyla var..Bulundugum ulkedeki gibi isci ve emekli haklari mukemmel olmasi cok guzel..Calismamak enayilik olur bence(bircok musluman YOBAZLAR calismiyor burada)..Gønlum de zengin benim,ve kafalarimiz ayni olursa(Deist/Agnostik/Ateist) zenginligimi TURK kiziyla tanismak ve paylasmak istiyorum(ATATURK/CUMHURIYET KIZI).Bulundugum yerde Turk yok pek fazla.Turk tanisma sitelerinde hep musluman.Baska cesit site bulayim dedim ama bizim gibi ateist/deist/agnostik olanlar icin tanisma/arkadaslik edinme sayfalari pek fazla yok galiba turkiyede??Ben sadece bu siteyi buldum..YANLIS YERE GELMiSiM HERALDE?????...

NOT : Bu sayfa kimin ise(bilmiyorum) ama sayfanin bir bølumunde bizim gibiler icin bir tanisma/arkadaslik edinme bølumu olsa cok iyi olur bence (Ne bileyim ben yaaa.Birsey anlamazmisim ben,cahilim ben😀

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, kavak yazdı:

Tesrif ne demek?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, antimuslim yazdı:

senınle bir anlaşma yapalım, ben sana türk bayan bulim sende bana norweçti çok cidddi anlamda evlilik düşüneen bir bayan bul. ben çok ciddiyim. anlaştıkmı? 

Ya yazmak istemiyorum bazen çilden çıkıyorum . yav ne gevzek adamsın. senin müslümanlardan neyin eksik. git sudiarabistana çalış istediyin kadar karı al.  Sana bir şöylüyümü sen bu kafyla çalışmasın  götün yemez . eyer  bizimle matarak geçiyorsan o başka. adam sana karı nasıl bulsun pazardan karpuzmu alıyorsun. ben 12 yaşımdan beri çalışıyorum 3 çocuk büyütüm okutum ama çalışmaktan hiç şikayet etmedim gece sabahlara kadar çalıştım sen diyorsun  zengin olayım beleşten. varmı öyle bir dünya. Allhın aşkına burda  boş boş yazma bir defa senin ne mal olduğun belli deyil senden iyi bir müslüman olur çalışmaz camiye eve git gel.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, antimuslim yazdı:

ben zügürtüm zengin norweçii eşim düşünsün faturaları,   ben sadece hamallık yaparım odun kırarım gerekırse bulaşıkları yıkarım. 

gerekırse evı temızlerım herşeyi yapatım yeterkı şu lanet ülkeden kurtulım. gerekırse norweçlinin kölesi olurum. 

zengin eşim sadece çalışır ve bana paar getirir. bende ona güzel yemekler yaparım gül gibi geçinip gideriz. 

Aklıma bir tanıdığım geldi bende yeni öyrendim hanımı mali müşavir kendisi mağazda tezgarlık yapıyor. tabi eskiden tanıştıkları için evlenmişler çoluk çocuk olmuş. Tanıdığım geçen bana anlatıyor. şimdi çalışmıyor ev işlerinin hepsini yapıyorum karım bana laf sokuyor çocuklara diyor babanız son 3 yıldır hiç eve para getirdimi herfin zoruna gidiyor. oda senin gibi geveze telfon elinden düşmez herşeyi biliyor herkesi tanıyor. Ama hiç bir icrat yok. sen ne yaksın arkadaş kılıktan kılığa giriyorsun. Oldu kusuruma bakmayın sana karı ayarlasınlar sana para versinler birde senin yerine gerdeye girsinler sen zahmet eteme. ne insanlar var bu dünayda.

tarihinde güven tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 saat önce, antimuslim yazdı:

norveçten bana bayan bir eş bulurmusun? :)   bu cehennemden kurtulmam gerekiyor. hayallerimde 4 yer var. 1. si norveç 2. side isveç  . 3. süde canada. .4. süde avustralia.ama param yok. zügürt bir adamım. 

Kalbini kırmak istmem dost acı söyler. Sen en iysi  varoş bir kesime yerleş orda genel evler iyi iş yapıyor peçete felan tutarsın kendini buralarda heba etme. Ha o zaman tanrı olursun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, güven yazdı:

Yazamadan edemeyeceğim. İnsanlara karşı ön yargılı olunmaması gerektiğinin canlı kanıtı gibisin. Hatta bazen kendimden utanma sebebimsin. 

Senin yerinde ben olsaydım, zannediyorum ki ben sen olamazdım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Sütlü Kase yazdı:

Yazamadan edemeyeceğim. İnsanlara karşı ön yargılı olunmaması gerektiğinin canlı kanıtı gibisin. Hatta bazen kendimden utanma sebebimsin. 

Senin yerinde ben olsaydım, zannediyorum ki ben sen olamazdım. 

Sildim  cevap vermeye deyemezsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Sütlü Kase yazdı:

Bu bir övgüydü. Yanlış bakıyorsun yazdıklarıma. 

Kusuruma bakma ben biraz kalın kafalıyım  özür dilerim  diyorum. AMA dam öldürüp özür dilemek  gibi oluyor üzgünüm şimdi içimde fırtınalar koptu   afınıza sığınsam afedermisin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, güven yazdı:

Kusuruma bakma ben biraz kalın kafalıyım  özür dilerim  diyorum. AMA dam öldürüp özür dilemek  gibi oluyor üzgünüm şimdi içimde fırtınalar koptu   afınıza sığınsam afedermisin.

Problem değil.

Asıl seni,  zamanla böyle düşünmeyi alışkanlık haline getirtmişler utanmalı.

Yani, bir kaç yerde sana karşı saygısızca yargıda bulunulmasına rastladım. Halbuki tersi olmalı ve tersi olsaydı belki beni yanlış anlamazdın. saygısızlar utanmalı demek istedim. İlk cümle biraz düşük oldu. 

tarihinde Sütlü Kase tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, Sütlü Kase yazdı:

Problem değil.

Asıl seni,  zamanla böyle düşünmeyi alışkanlık haline getirtmişler utanmalı.

Bir haftadan fazaldırismi lazım deyil başlığı açan arakadaşı araştırdım yazılarını okudum tabi tek tek aklımada tutmdım. Admalar kovuluyorlar ya adı üstünde kovuluyorlar tekrar başaka isimle geliyorlar insanda biraz onur gurur şeref haysiyet omurga olur insansın yahu. tekrar neye giriyorsun O siteye. GİRMELRİ YETMEZMİŞ GİBİ BİRDE Nabaza göre şerbet verip sanki başka birsiymiş gi utanmadan yazıyorlar bir deist oluyorlar bir agonist bir müslüman duruma göre hareket ediyorlar. yav neyse  o ol . ben şahsen desit agonist vs karşı deyilim. İSAN olarak zorlanıyorum döneklik kadar dünayda kötü  bir şey yoktur. döneklik dedim insan deyişbilr ama bu kadar fırladak olunmaz.

tarihinde güven tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Atamın. BİR SÖZÜ Var. idolijileri  herşeyi bir kenera atalım bu dünyada çalışmadan yaşayan bir halk varmı veye bir hayvan avını bulmadan yaşama hakı varmı yok. Böyle bir önderimiz varken son 16 yıldır tüketmeye dayalı borca dayalı hem birey hem devlet olarak satıp yaşamaya alıştık. sonarda iş yok güç yok diye şikayet ediyoruz. ünüverste açtım eeee alat yapın varmı yok bunlar mezun olduğu zaman ne olacak düşünen yok. Bu gençliyi baba parsı yemeye banın annenin vediyi amanin oksunda benim evladım adam olsun memur olsun diye okutular. şimdi iş beynemiyorlar ünveriste gençleri haklılar  bir anlamda sen okula zorla belkide gönderdin ne oldu hiç. yaş gelmiş 25 30 za bina kapılarında kola içip büsküvü yiyorlar gel çalış yok bu iş bana göre deyil zordur kolay olan ne var anlamdım. Neyse atamın sözüyle taçlandırayım konuyu.

aH6C2L.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, güven yazdı:

yav ne gevzek adamsın. senin müslümanlardan neyin eksik. git sudiarabistana çalış istediyin kadar karı al.  Sana bir şöylüyümü sen bu kafyla çalışmasın  götün yemez . eyer  bizimle matarak geçiyorsan o başka. adam sana karı nasıl bulsun pazardan karpuzmu alıyorsun. 

Aynen katiliyorum sana:-) :-)..Arabistanda kadin 'bedava'  sayilir ama adam calismak istemiyorum diyor....Birazcik ingilizce øgrense tavlayabilir elbet yabanci kiz,ama calismak istemeyen ingilizce dil øgrenemez..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Kuzeyturk yazdı:

THANK YOU,THANK YOU !!!.🧡...(Bildirmem gerek,ben hic Turk okuluna gitmedim ve Turkce egitim almadim.Onun icin Turkcem iyi degil,kusura bakmayiniz..'Tesrifiniz' ne demek???)

Ben kendime dusundum ki acaba nasil bir siteye gelmisim.Turkiye diger ateistlerden degisik galiba dusundum kendime.Turkiyede degilim,ama genede cogu 'ateistforumlar' ayni olmasi lazim diye dusundum ve yanilmisim sandim,ama sen varsin(Normal Uye)....COK iYi :-)............

Bende evde kalmis sayilirim yani birazcik.40 olmusum ve halen evlenmemisim.Esek sipasi kadar oldum diyor annem bana :-)Ozaman terbiyem sopa mi acaba??.......Yok yok,terbiyeliyim ben terbiyeli..Cok zengin sayilmam ama kendime yetip artacak kadar fazlasiyla var..Bulundugum ulkedeki gibi isci ve emekli haklari mukemmel olmasi cok guzel..Calismamak enayilik olur bence(bircok musluman YOBAZLAR calismiyor burada)..Gønlum de zengin benim,ve kafalarimiz ayni olursa(Deist/Agnostik/Ateist) zenginligimi TURK kiziyla tanismak ve paylasmak istiyorum(ATATURK/CUMHURIYET KIZI).Bulundugum yerde Turk yok pek fazla.Turk tanisma sitelerinde hep musluman.Baska cesit site bulayim dedim ama bizim gibi ateist/deist/agnostik olanlar icin tanisma/arkadaslik edinme sayfalari pek fazla yok galiba turkiyede??Ben sadece bu siteyi buldum..YANLIS YERE GELMiSiM HERALDE?????...

NOT : Bu sayfa kimin ise(bilmiyorum) ama sayfanin bir bølumunde bizim gibiler icin bir tanisma/arkadaslik edinme bølumu olsa cok iyi olur bence (Ne bileyim ben yaaa.Birsey anlamazmisim ben,cahilim ben😀

Kusura bakmayın ancak şimdi biraz vakit bulabildim. Aş derdi, iş derdi, çoluk çocuk derdi, hatun derdi; ancak akşamdan akşama veyahut hatunu kandırabilirsem, hafta sonları buraya takılabiliyorum. Bizim  ufku zengin forumdaşlar da sizi bu konuda aydınlatmamışlar, hepsini kınıyorum.:D

Teşrif etmek:
1. şereflendirmek, onurlandırmak
2. bir yere gelmek

Mutlu mesut olmak için evlenmek şart değil. Bir kız arkadaşınız veya hayat arkadaşınız var ise, gerisi tefferuat. Yine de Türk kızlarıyla tanışmak istiyorsanız, tabii ki Türk´lerin çok olduğu mekanlara gitmekten başka bir seçenek yok. Ayrıca burası karşı cinsle tanışmak için pek elverişli sayılmaz. Ciddi ilişkiler peşindeyseniz, memlekete gitmekten başka yolu yok bence. Avrupa´da yaşadığınıza göre, Türk´lerin yoğun oldukları Almanya, Fransa, Belçika veya Hollanda´ya da bir uğrayabilirsiniz.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.