Jump to content
antimuslim

arkadaşlar forumda gerçekten zengin bireyler varmı?yoksa hepimiz okumuş fakirlermiyiz!

Recommended Posts

22 saat önce, Bir Buçuk yazdı:

Hayatı boyunca bir vasıf edinememiş(şartlardan dolayı) insanlara sen çalışsaydın senin de olurdu gibi laflar edilmesini doğru bulmuyorum. Evet, bu insanlar çoğu zaman yanlış ata oynayıp haklarını yediriyorlar, ancak bu durum da birçok kez çaresizliklerinin bir sonucu.

Evet, bu dogru.

Fakirlik, beraberinde depresyonu da getirir ve depresyondayken bir seyler basarmak cok daha zorlasir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Türkiye şartlarında eğer size kalan yüklüce bir miras yoksa zenginlik işini unutun.Türkiye şartlarında çalışmayla okumayla bilmem neyle zengin olmak ancak hayaldir.Yok doktor maaşıymış yok bilmem neymiş bunlar hikaye.Paranın gelişine göre gidişide var.1600 lira alan adamın harcamasıyla 10 bin lira alan adamın harcaması bir değil.Ay sonunda ellerinde kalan para üç aşağı beş yukarı aynı oluyor.Babamın dükkanında bütün gün bilgisayar oynayaraktan kasayı bekleyerek ayda 5-6 bin lira kazanıyorum.Altımda gene baba parasıyla son model bir araba ile gene baba parasıyla dayalı döşeli dairem var genede ay sonunu zor getiriyorum çünkü gelen paraya görede harcamam var.Dedem sağolsun zamanında yememiş içmemiş bütün kazandığı parayla arazi yatırımı yapmış.En değerli deniz kenarlarını şehir merkezlerindeki arazileri almaya çalışmış.Şu anda çok değerli yerlerde deniz kıyısı şehir içi vs 21 dönüm arazisi var.Hesaplamalarımıza göre şu anda 60-70 milyon lirayı geçik taşınmaz mal varlığı değeri var.Mütahitlere daire ve dükkan için vermek için iyice değerlenip kat karşılığının %60 olmasını bekliyoruz.Dedemin 3 çocuğu babamında iki çocuğu var.Yani kısmet olursa şu anda 10-12 milyon liralık bir servete sahibim.Torunlarımın torunlarının torunlarına bile yetecek beni ölene kadar godoman yapmaya yetecek kadar bir meblağ.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
42 dakika önce, Jobar yazdı:

Türkiye şartlarında eğer size kalan yüklüce bir miras yoksa zenginlik işini unutun.Türkiye şartlarında çalışmayla okumayla bilmem neyle zengin olmak ancak hayaldir.Yok doktor maaşıymış yok bilmem neymiş bunlar hikaye.Paranın gelişine göre gidişide var.1600 lira alan adamın harcamasıyla 10 bin lira alan adamın harcaması bir değil.Ay sonunda ellerinde kalan para üç aşağı beş yukarı aynı oluyor.Babamın dükkanında bütün gün bilgisayar oynayaraktan kasayı bekleyerek ayda 5-6 bin lira kazanıyorum.Altımda gene baba parasıyla son model bir araba ile gene baba parasıyla dayalı döşeli dairem var genede ay sonunu zor getiriyorum çünkü gelen paraya görede harcamam var.Dedem sağolsun zamanında yememiş içmemiş bütün kazandığı parayla arazi yatırımı yapmış.En değerli deniz kenarlarını şehir merkezlerindeki arazileri almaya çalışmış.Şu anda çok değerli yerlerde deniz kıyısı şehir içi vs 21 dönüm arazisi var.Hesaplamalarımıza göre şu anda 60-70 milyon lirayı geçik taşınmaz mal varlığı değeri var.Mütahitlere daire ve dükkan için vermek için iyice değerlenip kat karşılığının %60 olmasını bekliyoruz.Dedemin 3 çocuğu babamında iki çocuğu var.Yani kısmet olursa şu anda 10-12 milyon liralık bir servete sahibim.Torunlarımın torunlarının torunlarına bile yetecek beni ölene kadar godoman yapmaya yetecek kadar bir meblağ.

deden babanda akıllıymış. az çocuk yapmışlar.

10 çocuk filan yapsalardı.Miras filan kalmazdı.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, güven yazdı:

Zengin olmak isteyen müslüman olsun ganimet savaşını başlatsınlar Oda olmuyorsa cariyesini satp bol bara  kazanabilr. çümkü ALLH FUHUŞA GIGINI ÇIKATMIUOR SARAY SANITIM İBREHİ KAYSI ÇOK GÜZEL AM LIZ KARDEŞİM HİRAFUNI8NNYAPANINA YAIYOR VE ORDA YATLINCA DEVE KOYUNLAR EIL GİGİUOT BU NASI NİR PRYHAMNERDİR

hocam bu hangi? dil yahuu çivi yazısı yada hiyoroglif falanmı? eski mısırmı? :0_80cbc_37a71a73_L:kaç promilsin? 400 mü? senden  bir ricam olucak; 

lütfen; bu foruma gelirken alkol kullanmayınız. saglıga ve yazıya zararlıdır. 

tarihinde antimuslim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, antimuslim yazdı:

hocam bu hangi? dil yahuu çivi yazısı yada hiyoroglif falanmı? eski mısırmı? :0_80cbc_37a71a73_L:kaç promilsin 400 mü? sen bir ricam olucak; 

lütfen; bu foruma gelirken alkol kullanmayınız. saglıga ve yazıya zararlıdır. 

Disleksi hastası olabilir.

Bende bazen ayna yazısı gibi yazıyorum.Kelimelerin son hecesini başa ilk hecesini sona yazıyorum.Acaip bir hastalık bu.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

:lol:

13 dakika önce, GREENHOUSE yazdı:

Disleksi hastası olabilir.

Bende bazen ayna yazısı gibi yazıyorum.Kelimelerin son hecesini başa ilk hecesini sona yazıyorum.Acaip bir hastalık bu.:)

benim yazım çok iyidir. benım klavyem bozuk laptop klavyesı alamıyorum 350  tl diyor bilgisayarcı.. bana çinden getirmek gerekıyor alibaba.com duymuşsunudur. ordakı fiatı 45. t.l..  bu arada özelıne bakarmısn? sana  p.m. attım. ben sadece soru işaretlerını bazen yanlış yere koyuyorum ..diil bilgisi ve imla kurallarını iyi bilirim. asıl problem çok hızlı yazmam ve klavyeye ara sıra yazmadıgında  kafa atmamdır. :):lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Biraz okudum ve çok zengin değilim ama Kendime fazlasıyla yetip de artıyor bile.Ama Turkiyede doğmadım Turkiyede yaşamıyorum o yönden şanslıyım.Turkiyedeki gibi herşey sadece para degil.Turkiyede doğup yaşamış olsaydım bilmem nasıl olurdu,ama Turkiyedeki şartlar zor oldugunu biliyorum,duyduğuma göre birçok okumuş iş bulamıyormuş,doğru mu?.Ama bazi zengin olanları görüyoruz yani, burnu on karış havada.Zengin olsa ne yazar gönlü fakir olanın.......

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, Kuzeyturk yazdı:

Biraz okudum ve çok zengin değilim ama Kendime fazlasıyla yetip de artıyor bile.Ama Turkiyede doğmadım Turkiyede yaşamıyorum o yönden şanslıyım.Turkiyedeki gibi herşey sadece para degil.Turkiyede doğup yaşamış olsaydım bilmem nasıl olurdu,ama Turkiyedeki şartlar zor oldugunu biliyorum,duyduğuma göre birçok okumuş iş bulamıyormuş,doğru mu?.Ama bazi zengin olanları görüyoruz yani, burnu on karış havada.Zengin olsa ne yazar gönlü fakir olanın.......

nerde? yaşadığınızı öğrenebilirmiyim? :)  türkiyede zengin doğanlar çok şanslıdır, türkiyede zengin olmak tanrı olmaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, antimuslim yazdı:

nerde? yaşadığınızı öğrenebilirmiyim? :)  türkiyede zengin doğanlar çok şanslıdır, türkiyede zengin olmak tanrı olmaktır.

Biliyorum biliyorum.Zenginlik tanrı olmaktır,Turkiye bu😊 ismimden belli olmuyor mu nerede yaşadığım??Kuzeyde kuzeyde😊Norveç😊...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Kuzeyturk yazdı:

Biliyorum biliyorum.Zenginlik tanrı olmaktır,Turkiye bu😊 ismimden belli olmuyor mu nerede yaşadığım??Kuzeyde kuzeyde😊Norveç😊...

norveçten bana bayan bir eş bulurmusun? :)   bu cehennemden kurtulmam gerekiyor. hayallerimde 4 yer var. 1. si norveç 2. side isveç  . 3. süde canada. .4. süde avustralia.ama param yok. zügürt bir adamım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Kuzeyturk yazdı:

mükemmel öyle değilmi? 

norveç ile ilgili görsel sonucu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, antimuslim yazdı:

norveçten bana bayan bir eş bulurmusun? :)   bu cehennemden kurtulmam gerekiyor. hayallerimde 4 yer var. 1. si norveç 2. side isveç  . 3. süde canada. .4. süde avustralia.ama param yok. zügürt bir adamım. 

Ben de bir Turk bayan istiyom,ama Turkiyeyi bilmiyorum.Turkiye çok tuhafiye ülke bence.😊'Atatürk kızı' bir bayan arkadaş bulsam çok iyi olcak..Tesadüf burayı buldum,ama bilmem.Boyle yerlere takılmazlar pek heralde??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Kuzeyturk yazdı:

Ben de bir Turk bayan istiyom,ama Turkiyeyi bilmiyorum.Turkiye çok tuhafiye ülke bence.😊'Atatürk kızı' bir bayan arkadaş bulsam çok iyi olcak..Tesadüf burayı buldum,ama bilmem.Boyle yerlere takılmazlar pek heralde??

senınle bir anlaşma yapalım, ben sana türk bayan bulim sende bana norweçti çok cidddi anlamda evlilik düşüneen bir bayan bul. ben çok ciddiyim. anlaştıkmı? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, antimuslim yazdı:

mükemmel öyle değilmi? 

norveç ile ilgili görsel sonucu

yeşilliği aldatmasın buz gibi ülke orası.:)

4 dakika önce, Kuzeyturk yazdı:

Kışın ısınma masrafları ne kadar tutuyor orada?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, GREENHOUSE yazdı:

ben zügürtüm zengin norweçii eşim düşünsün faturaları,   ben sadece hamallık yaparım odun kırarım gerekırse bulaşıkları yıkarım. 

gerekırse evı temızlerım herşeyi yapatım yeterkı şu lanet ülkeden kurtulım. gerekırse norweçlinin kölesi olurum. 

zengin eşim sadece çalışır ve bana paar getirir. bende ona güzel yemekler yaparım gül gibi geçinip gideriz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, GREENHOUSE yazdı:

Yok ya,neresi soğuk.Alışıyor insan.Ben kis aylarında yatarken pencereyi açık tutuyorum biraz,çok güzel oluyor gerçekten👍Soğuk falan degil.Kötü hava diye birşey yok-Sadece kötü elbise var....

Evin büyüklüğüne bağlı ısınma masrafları.Odun sobası varsa ucuz olur.Ceyran biraz pahalı olabilir tabi.......

NOT : Bu sayfa ne zamandır var?Yeni mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, antimuslim yazdı:

ben zügürtüm zengin norweçii eşim düşünsün faturaları,   ben sadece hamallık yaparım odun kırarım gerekırse bulaşıkları yıkarım. 

gerekırse evı temızlerım herşeyi yapatım yeterkı şu lanet ülkeden kurtulım. gerekırse norweçlinin kölesi olurum. 

zengin eşim sadece çalışır ve bana paar getirir. bende ona güzel yemekler yaparım gül gibi geçinip gideriz. 

Dağdaki köyden falan bazı YOBAZ erkekler geliyor Turkiyedeki turistik yerlere.Hic köyden dışarı çıkmamışlar👎👎.Onlardan farkin yok mu senin yaaa😂?Bulaşık mulasik elbette yıkayacaksın ama 'para getirsin' ne demek..Okadar zengin degil yani(ortadirek)..Üstelik çalışarak olunuyor ne oluyorsa..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Kuzeyturk yazdı:

Dağdaki köyden falan bazı YOBAZ erkekler geliyor Turkiyedeki turistik yerlere.Hic köyden dışarı çıkmamışlar👎👎.Onlardan farkin yok mu senin yaaa😂?Bulaşık mulasik elbette yıkayacaksın ama 'para getirsin' ne demek..Okadar zengin degil yani(ortadirek)..Üstelik çalışarak olunuyor ne oluyorsa..

tamam bende çalışırım, :)   norweçli eşime saygı ve sevgı de kusur  etmem , yeterkı norweçli eş bu bana, bende sana türk bir eş bulucam sende evlenirsin. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Antimüslim Avukat olduğunu öğrendim.Diğer yazıları okumadım.Bende Hukukçuyum.Bu Ülkede Avukatlıktan(serbest)para kazanıp geçinebilmek imkansız denecek kadar güçtür.Sen bakma o iki dirhem bir çekirdeklere çoğu ailecek zengindir.Ve para tüketmekten gayrı kazanamazlar.Ha avukatlığın yanında bir ticaret yapıyorsa başka.Sana tavsiyem git Hakimlik sınavını kazan ve hakim Savcı ol.Birde ilerisi için Noterliğe başvur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...