Jump to content
melih007

sitem hit almıyor

Recommended Posts

web sitemde bine yakın yazı var ama hitim düşük bu yüzdende kazanamıyom acaba adwords reklam versem her ay 100 tl lik   adwords ziyaretçileri adsenseye kar ettirebilirmiyim adwords gelenleri adsenseden kazanacam  

web sitem  bu  http://www.websiteler.net 

tarihinde melih007 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, melih007 yazdı:

web sitemde bine yakın yazı var ama hitim düşük bu yüzdende kazanamıyom acaba adwords reklam versem her ay 100 tl lik   adwords ziyaretçileri adsenseye kar ettirebilirmiyim adwords gelenleri adsenseden kazanacam  

web sitem  bu  http://www.websiteler.net 

adsense hesabın kişisel adsense hesabımı? yoksa youtubenın verdıgı adsensse hesabımı? eger youtubeyle ise sitenı youtubeye entegre edersen hem reklam verenlerı nartıcak hemde kar marjın yükselıcektır. ilginç net uzantısı çok iyidir. problem sende olmalı. net uzantısı iyi ama siten çok zayıf sablonlarla yapılmış. sablonları hiç begenmedım. eğer yotubeye entegre ettirirsen sitenı aylık 100 tl ücret vermeden ücretsız reklam  verenlerın olucaktır unutma .birde birşe ysorucam 100 t lkarşılında günlü reklam gelırın ne? kadar görsel bir grafik varsa göster bana ban sana ne? dicem. 

tarihinde antimuslim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, antimuslim said:

adsense hesabın kişisel adsense hesabımı? yoksa youtubenın verdıgı adsensse hesabımı? eger youtubeyle ise sitenı youtubeye entegre edersen hem reklam verenlerı nartıcak hemde kar marjın yükselıcektır. ilginç net uzantısı çok iyidir. problem sende olmalı. net uzantısı iyi ama siten çok zayıf sablonlarla yapılmış. sablonları hiç begenmedım. eğer yotubeye entegre ettirirsen sitenı aylık 100 tl ücret vermeden ücretsız reklam  verenlerın olucaktır unutma .birde birşe ysorucam 100 t lkarşılında günlü reklam gelırın ne? kadar görsel bir grafik varsa göster bana ban sana ne? dicem. 

günlük 1 lira  fakat adwords reklamı alırsam kara geçerim

tarihinde melih007 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, melih007 yazdı:

günlük 1 lira  fakat adwords reklamı alırsam kara geçerim

neeeeee????  günlük 1 liramı . sen git intihar ette kurtul.  :0_80cbc_37a71a73_L:hemde ışık hızıyla  intihar et. acı çekmezsın. 

tarihinde antimuslim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...