Jump to content

Muharrem Ince : Derdimiz Ülke ve çocuklarımız

Recommended Posts

şu kılıçdardan kurtulup ince gibi hitabeti iyi birisi geçerse bide içindeki teröristleri atatürk düşmanlarını temizlerse bir şansı olabilir

chp istanbulu kaybedecek not alın bu sözlerimi 

chp nin istanbula atadığı canan kaftancıoğlu başlı başına bir oy kaybetme sebebi  hem dindar hem laik kesim için 

Sitelerde Paylaş

Ben Muharrem İnce'nin ayrı bir parti kurmasından yanayım şu anki CHP'ye hiç yakışmayan çok sevdiğim bir şahsiyettir. Nesnelerin interneti diyor, sanayi 4.0  diyor, benim  gibi bir Homo connecticusu temsil edebilecek bir liderdir. Vaadlerinin altını doldurabilirse sonraki seçimlerde AKP'den çok oy devşirebileceğini düşünüyorum. Genel başkanlığa geçmesi biraz tükürdüğünü yalamak gibi olacaktır.

Sitelerde Paylaş

CHP, AKP ve MHP'den oy alamaz. Bu iki partinin tabanında biat itaat kültürü ve İslam perdeli putperestlik hakimdir. Partinin seçmenleri size çıkıp açıkça "Benim dinim imanım Tayyip Erdoğan. Proje falan umurumda değil. Her türlü pisliği yapsa yine de oy veririm" demeyecek zaten. Ya Kılıçdaroğlu'nda liderlik vasfı yok diyecek, ya CHP teröre destek veriyor diyecek, bunların hiç biri yoksa CHP camileri yıkıp minarelerinden sabun yaptırdı diyecek. Bununla beraber CHP, Atatürk devrimlerinin altı oyulurken mankurt bir kitlenin tepkisinden korktuğu için sesini çıkaramayan bir parti konumundan devrimci bir parti konumuna gelmesi zayıf ihtimal. Her şey oy değildir. %5 ile baraj altında kalacağını bilsen de asla taviz vermeyeceğin onurun, duruşun ve ideallerin olsun.

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, Charles dawkins yazdı:

Chp nin kurtuluşu için tükürdüğünü yalamak zorundadır .  Ayrıca çok hata yaptı .  En büyüğü de bizi seçim gecesi yalnız bırakması oldu

O çünkü adil olmaktan yanaydı. Yaygaracıların yanında olmak istemedi. Bu kişiyi bu yüzden çok seviyorum. Adil bir insana benziyor. Hak yemeyecek kadar asil bir duruşu var. Siz henüz bu kişiyi tanıyamadınız. Evet şimdi genel başkanlığı zorlasa da yapabileceğini görünce bundan son anda vazgeçecektir. Şu an kendini deniyor, yerini öğrenmek istiyor.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, John Ahmet yazdı:

O çünkü adil olmaktan yanaydı. Yaygaracıların yanında olmak istemedi. Bu kişiyi bu yüzden çok seviyorum. Adil bir insana benziyor. Hak yemeyecek kadar asil bir duruşu var. Siz henüz bu kişiyi tanıyamadınız. Evet şimdi genel başkanlığı zorlasa da yapabileceğini görünce bundan son anda vazgeçecektir. Şu an kendini deniyor, yerini öğrenmek istiyor.

Ne alaka . Bal gibi de hata yaptı .  Seçmenlerini akşam bütün muhalifler terketti . Ben başkanlığa geçeceğini düşünüyorum  . Tabi kurultay olması gerek ilk

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...