Jump to content

Tekbirli polis özel harekat yemini hakkındaki düşünceleriniz

Recommended Posts

20 dakika önce, İlluminatus yazdı:

nedir ?

Beyin  aynı anda birden fazla şeyi düşünemez.Herşeyi sırayla yapar.

Tekbiri bu amaçla kullanıp çatışma esnasında ölüm korkusunu azaltmayı amaçlıyorlar.

Ama tekbir söylerken planlamada yapamayacağın için çatışmada başarısızlık ile sonuçlanır.

Örneğin Zikirmatik ile zikir yapanlarda iş kazası çok oluyor.Dalgın bir adam olursun.

Thales’in  cenneti hayal ederek göğe bakarken bir kuyuya düştüğü söyleniyor.

Yine fizikçi Andre marie ampere zihni sürekli problemler ile meşgul olduğu için çok dalgınmış.At arabası çarpıp öldüğü söyleniyor.Ne kadar doğru bilmiyorum.:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş

Türkiye'de laiklik 1950 yılında çok partili hayata geçişle yıkılmıştı zaten.

CHP nin en büyük hatası çok partili hayata geçmesidir.

Müslümanların çoğunluk olduğu bir ülkede ve çok partili bir düzende laiklik ayakta duramaz.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, zeus- yazdı:

Türkiye'de laiklik 1950 yılında çok partili hayata geçişle yıkılmıştı zaten.

CHP nin en büyük hatası çok partili hayata geçmesidir.

Müslümanların çoğunluk olduğu bir ülkede ve çok partili bir düzende laiklik ayakta duramaz.

ben artık bu halka olan inancımı kaybettim bence en büyük hata daha solunu bilmeyen cahil halkı eğitimini tamamlamadan (köy enstitülerinin kapatılması) demokrasiye dahil etmektir  bunun acılarını ve sonuçlarını malesef ülke ve biz çekiyoruz 

şu an tek amacım üniye girip yurtdışına kapak atmak oldu

tarihinde İlluminatus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, İlluminatus said:

ben artık bu halka olan inancımı kaybettim bence en büyük hata daha solunu bilmeyen cahil halkı eğitimini tamamlamadan (köy enstitülerinin kapatılması) demokrasiye dahil etmektir  bunun acılarını ve sonuçlarını malesef en çok biz çekiyoruz 

şu an tek amacım üniye girip yurtdışına kapak atmak oldu

Benim yurtdışından bile umudum yok. Avrupa'yıda İslamcılar basmış. Avrupa İslamlaşıyor.

Dünya'nın geleceği hiç iyi değil.

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, zeus- yazdı:

Benim yurtdışından bile umudum yok. Avrupa'yıda İslamcılar basmış. Avrupa İslamlaşıyor.

Dünya'nın geleceği hiç iyi değil.

Islamofobi  azaldı mi ?

Öyleyse bunun nedeni gerçek müslimlerin (daeş ...)  eylemlerinin engellenmesidir . Güvenliği düşürürler se avrupa gene islam dan uzaklaşır  .  Avrupa nonteistlesiyor diye biliyorum ayrıca 

Sitelerde Paylaş
14 minutes ago, Charles dawkins said:

Islamofobi  azaldı mi ?

Öyleyse bunun nedeni gerçek müslimlerin (daeş ...)  eylemlerinin engellenmesidir . Güvenliği düşürürler se avrupa gene islam dan uzaklaşır  .  Avrupa nonteistlesiyor diye biliyorum ayrıca 

Avrupa'daki müslümanlar çok çocuk yapıyor.

Sitelerde Paylaş

Türkiyenin Ilımlı İslam Devleti olduğunun kanıtı :)  

Sunni halkın yeminli askerleri. Biatçı kafa ile savaşa girip çok düşünmeden adam öldürmeye hazırlar.

İdeal asker modeli. Çok düşünmeyen niye orada olduğunu sorgulamayan sadece ateş edip öldürmek isteyen insan.

Aslında üzerine konuşulacak bir şey değil bu. Sunni Türklerin Sunni kolluk kuvvetleri tabii tekbir çeker :)

tarihinde Somut tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...