Jump to content

Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

Recommended Posts

Just now, Jobar said:

Senin babası belirsiz avrupalılara köpek olup daha savunduğu saçmalığı müdafaa edemeyen bir gerizekalı olmaktan iyidir.Avrupalılarda sizin gibileri sözde medeniyet uygarlık naralarıyla ne isterse onu savundurtup böyle havlatıyor ama ne yazikki sen daha doğru düzgün havlamayı bile beceremiyorsun.

Herkesi kendin gibi sanma. Bu 1400 yıl önceki araplar senin gibileri kilometrelerce uzaktan ayaklarına kadar getirtip kare şeklindeki bir yapının etrafında dönme dolap gibi döndürtüyorlar, iki tepe arasında deli gibi koşturuyorlar, kapkara bir taşı öptürüyorlar, hayali bir varlığı taşlatıyorlar, var mı daha ötesi?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 66
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

5 minutes ago, Jobar said:

Senin gibi babası belirsiz avrupalılara köpek olup daha savunduğu saçmalığı müdafaa edemeyen bir gerizekalı olmaktan iyidir.Avrupalılarda sizin gibileri sözde medeniyet uygarlık naralarıyla ne isterse onu savundurtup böyle havlatıyor ama ne yazikki sen daha doğru düzgün havlamayı bile beceremiyorsun.

Adam kendisini arapların havlattığı gibi başkalarını da birileri havlatıyor sanıyor. Yok öyle bir şey, bazıları akıllarını, beyinlerini kullanırlar, senin gibi 1400 yıl önceki arapları kuklası olmazlar.

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Jobar yazdı:

Senin gibiler dangalaklar hata diyor ama savunduğunuz kanunlarınız öyle demiyor.Gerizekalı ben senin gibilerin ötmesine mi bakacağım yoksa uyguladığınız kanunlara mı ? Hata olduğunu söylüyormuşmuşta muşmuş.Evet sen hata dedin diye kimse 14 yaşında seks yapmamaya başladı.Gerizekalı sen herhalde daha okuduğunu anlayamıyorsun.Ben diyorum ki siz evlilik yaşının en az 18 olduğunu savunuyorsunuz ancak uyguladığınız kanunlar(dolayısıyla dolaylı olarak savunduğunuz kanunlar) cinsel ilişki yaşını 14 olarak belirlemiş.Bu senin gibi bir gerizekalı için bile bir çelişki değil mi onu soruyorum ? Cinsel ilişki yaşını 14 yapmışşınız mesela kendisinden 5-6 yaş büyük biriyle ilişkiye girebiliyor ama istese bile rızası olsa bile evlenemiyor bu senin gibi bir gerizekalı için bile fazla aptalca değil mi ? Bunun mantığı ne savunduğunuz 18 yaş sınırı senin gibi bir gerizekalı için bile fazla gerizekalıca değil mi onu soruyorum ? Türkçede sıkıntımı var yoksa anlamamazlıktan gelmeye mi çalışıyorsun ?

Hayvan herif, bizim savunduğumuz kanunlarımıza göre bizim ülkemizde cinsel rüşt yaşı 18'dir. Senin gibi İslamcı köpeklerden oluşan hükumet, o yaşı 14'e indirmek istedi, tecavüze uğrayan çocukları da tecavüzcüleriyle evlendirerek affetmenin yolunu açmaya çalıştı. Biz durdurduk, izin vermedik.

Cinsel ilişki yaşı yasalara göre 18'dir. Benim kişisel fikrimse bu yaşın en erken 21-22 olmasıdır, ama benim fikrim beni bağlar. 

Burada senden başka kimsenin Türkçe ve zeka sorunu yok, sen Arapçı bir köpek olduğun için kendi sapık fikirlerini bizim söylemediğimiz sözler üzerinden aklamaya çalışıyorsun.

Eğer bir kere daha burada birine "Sizin babalarınız belli değil, çocuklarınızın babası belli değil" dersen, kendi çarpık aile yaşantını bize bu şekilde yansıtırsan hem küfür yersin hem de atılırsın.

Sapık it seni...

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Kemalist Fedai yazdı:

Dindarr nickli gerizekalı da bu Jobar nickli sapıkla benzer iddialar içeren bir başlık açmış ve cevabını da çatır çatır almış. Batıda yetişkin birisi 14 yaşındaki birisiyle cinsel ilişkiye giremez.

Beyinsiz biz yetişkin biriyle ilişkiye girebilir mi diyoruz.Ne kadar gerizekalı varsa bize denk gelmiş galiba sizin türkçede bir sorun var galiba.Diyoruz ki 14 yaşında bir 'çocuk' mesela 19 yaşında biriyle istediği gibi ilişkiye girebildiği halde rızasıyla neden evlenemiyor.Yani bir evde karı koca hayatı yaşasalar hiçbir sorun yok ama evlenemezler bunun mantığı nedir sizin gibi gerizekalılar için bile fazlaca gerizekalıca değil mi ? Yani savunduğunuz 18 yaş sınırıyla çelişmiyor mu ? Neden cinsel ilişkiye izin veriyorsunuzda 14 yaşında evlenmeye mesela aynı cinsel ilişkideki gibi 14 yaşındaki biriyle 19 yaşında birinin evlenmesini istemiyor bunu sapıklık olarak görüyorsunuz ?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Jobar yazdı:

Beyinsiz biz yetişkin biriyle ilişkiye girebilir mi diyoruz.Ne kadar gerizekalı varsa bize denk gelmiş galiba sizin türkçede bir sorun var galiba.Diyoruz ki 14 yaşında bir 'çocuk' mesela 19 yaşında biriyle istediği gibi ilişkiye girebildiği halde rızasıyla neden evlenemiyor.Yani bir evde karı koca hayatı yaşasalar hiçbir sorun yok ama evlenemezler bunun mantığı nedir sizin gibi gerizekalılar için bile fazlaca gerizekalıca değil mi ? Yani savunduğunuz 18 yaş sınırıyla çelişmiyor mu ? Neden cinsel ilişkiye izin veriyorsunuzda 14 yaşında evlenmeye mesela aynı cinsel ilişkideki gibi 14 yaşındaki biriyle 19 yaşında birinin evlenmesini istemiyor bunu sapıklık olarak görüyorsunuz ?

Öküz, evlilikle seks aynı şey mi? Evlilik dediğin bambaşka ve çok ağır bir sorumluluk; ve bir çocuk için hiçbir şekilde uygun değil. O yüzden dünyada yasalarla yasaklanmıştır. Senin sapık dininin hakim olduğu yerlerde çocuklarla evleniyor, ömür boyu tecavüz ediyor ve hizmetçi olarak kullanıyorlar. 

Çocukların yeri okuldur okul. 14-15-16-17-18 yaşındaki bir çocuğun yeri okuldur. Bu çağlarda hepsi üniversite okuyor zaten, evlilik yaşı iyice yukarıya çıktı. Onlardan niye bahsetmiyorsun hayvan? Niye ille de küçükleri evlendirmeye çalışıyorsun? Biz çocuklara dokunmayın deyip durduğumuz için mi?

Sen de diyorsun ki "Yook, biz ille de tecavüz edip kendimize karı yapacağız, dinimiz öyle istiyor, peygamber efendimiz öyle yapmış"

Dinine tükürdüklerim.

Anlayışı kıt şeriatçı köpek.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Hayvan herif, bizim savunduğumuz kanunlarımıza göre bizim ülkemizde cinsel rüşt yaşı 18'dir. Senin gibi İslamcı köpeklerden oluşan hükumet, o yaşı 14'e indirmek istedi, tecavüze uğrayan çocukları da tecavüzcüleriyle evlendirerek affetmenin yolunu açmaya çalıştı. Biz durdurduk, izin vermedik.

Cinsel ilişki yaşı yasalara göre 18'dir. Benim kişisel fikrimse bu yaşın en erken 21-22 olmasıdır, ama benim fikrim beni bağlar. 

Burada senden başka kimsenin Türkçe ve zeka sorunu yok, sen Arapçı bir köpek olduğun için kendi sapık fikirlerini bizim söylemediğimiz sözler üzerinden aklamaya çalışıyorsun.

Eğer bir kere daha burada birine "Sizin babalarınız belli değil, çocuklarınızın babası belli değil" dersen, kendi çarpık aile yaşantını bize bu şekilde yansıtırsan hem küfür yersin hem de atılırsın.

Sapık it seni...

Beyinsiz ateist kafir köpek.O zaman bizlere dediğiniz gibi diyeceksinki bütün avrupada Malta ve Türkiye dışındaki ülkeler Fransasından Belçikasına hepsi sapık hepsi sübyancı.Hepsi çocuk istismarcısı.Avrupada olduğu gibi 18 yaşından önce cinsel ilişkiye izin veren ne kadar ülke varsa milyarlarca insan hepsi sapık hepsi sübyancı.O zaman gerizekalı değilsen savunduğun şeye göre(tabi gerizekalı değilsen dedim buraya dikkat).Diyeceksinki kanunlarını aldığımız ithal ettiğimiz avrupada Malta dışında sapık sübyancı herkes diyeceksin.Amerikada sübyancı sapık Çinde Hindistanda bir tek bizim Türkiye Malta 18 yaş sınırı olan ülkeler sapık sübyancı değil normal diyeceksin gerizekalı.18 yaşından önce ilişkiye izin verdiği için bütün avrupa ülkeleri Malta dışında sapıktır sübyancıdır diyeceksin.Benim aile yaşantım çarpık falan değil.Ben savunduklarınız bağlamında tahminde bulunuyorum.Alınırsın alınmazsın benim söylediklerimede mi karışacaksın.Kimseye sen şusun demedim tahmin yürütüyorum.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Öküz, evlilikle seks aynı şey mi? Evlilik dediğin bambaşka ve çok ağır bir sorumluluk; ve bir çocuk için hiçbir şekilde uygun değil. O yüzden dünyada yasalarla yasaklanmıştır. Senin sapık dininin hakim olduğu yerlerde çocuklarla evleniyor, ömür boyu tecavüz ediyor ve hizmetçi olarak kullanıyorlar. 

Çocukların yeri okuldur okul. 14-15-16-17-18 yaşındaki bir çocuğun yeri okuldur. Bu çağlarda hepsi üniversite okuyor zaten, evlilik yaşı iyice yukarıya çıktı. Onlardan niye bahsetmiyorsun hayvan? Niye ille de küçükleri evlendirmeye çalışıyorsun? Biz çocuklara dokunmayın deyip durduğumuz için mi?

Sen de diyorsun ki "Yook, biz ille de tecavüz edip kendimize karı yapacağız, dinimiz öyle istiyor, peygamber efendimiz öyle yapmış"

Dinine tükürdüklerim.

Anlayışı kıt şeriatçı köpek.

Cidden söylüyorum sen ya ağır gerizekalısın ya türkçe anlamada nörolojik bir problemin var ya da bilerek demogoji yapıp üste çıkmaya çalışıyorsun.O yüzden dünyada yasaklanmışmış.Ulan gerizekalı ateist köpek bak bakalım bir dünyada cinsel ilişki yaşı kaçmış ? Evlilikle seks aynı şeymiymiş.Evet rıza dahilinde 14 yaşında bir çocuk evlenemez bunu resmiyete dökemez ama 19 yaşında biriyle istediği gibi seks yapabilir hatta aynı evde aile hayatı yaşayabilir bunda hiçbir mahsur yoktur ha ? Yeterki arada nikah olmasın nikah olursa istismar olur 14 yaşındaki çocuk mağdur olur. O zaman dediğim gibi diyeceksinki bütün dünya sapık sübyancı bir tek biz Türkiyede normal insanlarız diyeceksin.Gerci sen gene bu yazdığımı gerizekalı olduğun için anlayamayacak veya gene demogoji ve hakaret edeceksin ama neyse.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Jobar yazdı:

Senin gibiler dangalaklar hata diyor ama savunduğunuz kanunlarınız öyle demiyor.Gerizekalı ben senin gibilerin ötmesine mi bakacağım yoksa uyguladığınız kanunlara mı ? Hata olduğunu söylüyormuşmuşta muşmuş.Evet sen hata dedin diye kimse 14 yaşında seks yapmamaya başladı.Gerizekalı sen herhalde daha okuduğunu anlayamıyorsun.Ben diyorum ki siz evlilik yaşının en az 18 olduğunu savunuyorsunuz ancak uyguladığınız kanunlar(dolayısıyla dolaylı olarak savunduğunuz kanunlar) cinsel ilişki yaşını 14 olarak belirlemiş.Bu senin gibi bir gerizekalı için bile bir çelişki değil mi onu soruyorum ? Cinsel ilişki yaşını 14 yapmışşınız mesela kendisinden 5-6 yaş büyük biriyle ilişkiye girebiliyor ama istese bile rızası olsa bile evlenemiyor bu senin gibi bir gerizekalı için bile fazla aptalca değil mi ? Bunun mantığı ne savunduğunuz 18 yaş sınırı senin gibi bir gerizekalı için bile fazla gerizekalıca değil mi onu soruyorum ? Türkçede sıkıntımı var yoksa anlamamazlıktan gelmeye mi çalışıyorsun ?

Buna ben türküm diyecek adam varmı cevap verecek. yada müslüman cevap versin aişnin 9 yaşında evlendiyinide unutmayın.

kurana göre ZİNANIN ispatı 4 erkek ŞAHİTTİR eğer sevişirken iş üstünde gören 4 erkek şahit yoksa ZİNA da yoktur  CEZA da YOKTUR

NİSÂ - 15 : Kadınlarınızdan zina edenlere karşı içinizden dört şahit getirin. Eğer onlar, şahitlik yaparlarsa, bu kadınları ölüm alıp götürünceye kadar veya Allah onlara bir çıkış yolu açıncaya kadar evlerde hapsedin.

KURANA GÖRE HÜKÜM BELLİDİR...DIŞINDA DAVRANMAK KURAN dışılıktır.

allah sadece 4 şahit istiyor

Sitelerde Paylaş

İSLAM BİR SAPIK DİNŞDİR BAKIN AYETLERE UTANMADAN BİRDE İSLAMI SAVUNUYOR @Jobar  EFENDİ BUYUR OKU ANLAMADINMI BİR DAHA OKU.

Onlar/Müminler, mahrem yerlerini günahlardan korurlar. Yalnız eşleri ve ellerinin altında bulunan cariyeleri ile ilişki kurarlar.(Müminûn, 23/5-6).

“Eğer (birden çok evlilikte kadınlar arasında) adaleti gerçekleştirmekten endişe ederseniz, bir kadınla veya eliniz altında olan cariyelerle yetinin.(Nisa, 4/3).

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Jobar yazdı:

Gerizekalı salak işte biz de ona cevap verdik o konuyu iyi oku. Verdiğim haberi de oku. Öğrencileriyle ilişkiye giren kadın öğretmenlerin başlarına neler gelmiş oku.

Sitelerde Paylaş
34 minutes ago, Oğuzhan276 said:

9 yaşında evlenmekte sakınca yoktur.Var diyen varsa islama saldirmak icin bahane ariyordur.İslama saldırmak için orada burada sebep aramayın.

Troll..?

Alçak adam seni en iyisi amerikaya postalayalim ekonomiyide batirdiniz zaten orada yasarsiniz artik.

Troll..?

tarihinde teflon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
16 minutes ago, Oğuzhan276 said:

Ne trolu lan alcak adam ateizm komunizm fasizm bunlarin hepside amerikan oyunu ekonomiyi batiranda amerika yakinda oraya kacarsaniz sasmam.

evet, troll :)

1- 9 yaşında evlenmekte nasıl sakınca yoktur?

2- Ekonomi nasıl batırıldı? Çok mu iyiydi?

Tane tane yazarsan ciddiye alınabilirsin belki.

Ha bu şekilde yazmaya devam edersen ciddiye alınmaz, en kısa sürede de atılırsın haberin ola.

Boş boş söv nereye kadar?

Bu arada @izoter sen misin yoksa?

Sitelerde Paylaş
5 minutes ago, Oğuzhan276 said:

Ben buraya cihat etmeye geldim atilirsam bilisim sehidi olurum alcak hain seni vatanini dolara satan alcaklar surusu sizi...

Arkası boş yani yazdıklarının. Tamam anladık troll.

Bilişim şehidi?! :) :D

Ciddiye alınmasına gerek olmayan "bilişim virüsü" diyelim biz şuna.

Hakikaten, kim seni niye ciddiye alsın ki şu halinle..

Ha bu arada vatanını dolara satanlar,16 senedir buradalar. ;)

Sitelerde Paylaş

7-8-9 yaşlarında çocuklar, akranlarıyla ilk cinsel meraklarını oynuyarak test etmeye çalışabilirler.
14-17 yaş arası cinsel ilk deneyimlerini yapmaya başlarlar, tabiiki yine kendi akrankarıyla. Bazen direk cinsel ilişkiye girmeseler de bunun büyük bir zevk olduğunun farkına varırlar.
Batıda aileler çocuklarının bu deneyimlerden hamile kalmamaları için onları bilgilendirir ve önlem almalarında yardımcı olurlar.
Müslümanlar bunu büyük bir ahlaksızlık olarak görür veya göstermeye çalışır.

Amma...
müslüman arkadaş 60 yaşındaki babasının 14 yaşında bir kızı annesinin yanında ikinci bir kadın olarak eve almasını ve bu kızın babasının koynuna girmesini savunmaya çalışır!
Birazcık beyni olan, birazcık vicdanı olan bir kişi aradaki farkın ne kadar büyük olduğunu rahatça görebilir!

Peki batıda küçük çocuklarla cinsel ilişkiye giren yetişkinler yok mu?
Tabiiki vardır. Ama bu bir suçtur ve cezalandırılır. 
İslamda ise bu bir suç değildir (hatta Muhammed de 9 yaşında bir kızla gerdeğe girdiği için bu bir sünnettir diyenler bile vardır)
Kısaca batı cezalandırır, islam evlendirir!!!

Ayrıca doğaya bakarsak hiç bir köpek, arslan, fil veya başka bir hayvan türü bir yavruyla cinsel ilişkiye girmeye çalışmaz!!!!
Üzerinde biraz düşünmek gerek ama değil mi?

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Kemalist Fedai yazdı:

Gerizekalı salak işte biz de ona cevap verdik o konuyu iyi oku. Verdiğim haberi de oku. Öğrencileriyle ilişkiye giren kadın öğretmenlerin başlarına neler gelmiş oku.

Ulan gerizekalı verdiğin konuyu okudun benim söylediğim şeye bir cevap yok.Git sorduğum soruyu bir daha oku anlayamıyorsan tekrar tekrar oku sığır.Sana diyorum ki madem bu avrupalılar 14 yaşında biriyle 19 yaşında birinin aynı evde karı koca hayatı yaşamasına müsade ediyor ama evlenmelerine müsade etmiyor bunun nedeni nedir evliliğe bu kadar karşı olmanızın nedeni nedir diye soruyorum dangalak ? Anlayabildin mi soruyu ? Anlayamadıysan tekrar tekrar oku.Yani şimdi ben atıyorum Belçikada 19 yaşında olsam ve 14 yaşında bir kızla istediğim gibi cinsel ilişkiye giriyorken ve bunun hiçbir cezası yokken aynı evde istediğim gibi karı koca hayatı yaşayabilirken kızında ailesininde rızası dahilinde evlenmeye kalktığımda neden evlenemiyorum ve istismarcı durumuna düşüyorum evliliğe bu kadar karşı olmaktaki amaç ne ? Bu sizin gibi gerizekalılar için bile fazlaca gerizekalıca değil mi onu soruyorum ? Anlayabildin mi ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...