Jump to content

Bize ne dolardan diyen tipler hakkında

Recommended Posts

8 dakika önce, Faşist97 yazdı:

Özellikle de SHP gibi partiler yüzünden AKP iktidara geldi. Yok biz gelmeden önce İstanbul çöplüktü, suyu bile akmıyordu vs diyerek çok oy kastılar. Haklılar da bu konuda. AKP çok kötü dönemlerden sonra başa geldi. Özelleştirmeyle, sıcak parayla, şunla bunla yapay bir refah ortamı sağladılar. Şimdi ise ülkenin gerçek durumu ortaya çıkıyor.

Çok doğru. İstanbul çöplüktü, su da akmıyordu gerçekten. Apartmanların önüne, arkasında dev su varili bulunan bir araç gelirdi, millet kovalarla su alırdı. Az çekmedik susuzluktan.

Ama bu Tayyip'in belediye başkanlığına denk gelir. AKP daha sonra geldi ve Tayyip'in belediyecilik başarıları burada da hatırlandı haliyle. Bunlar AKP olarak seçimi aldıktan sonra Kemal Derviş'in ekonomi politikalarını güdünce de bir şeyler düzeldi biraz, liberal söylemleri de aptallara güven verdi vs.

Ülke iyice dibe vurmadan bir şeyler değişmez deyip durduk ama o dibe hala var. Şu anda papaz/ABD falan deyip kitlesini sağlam tutuyor, milliyetçilik kozunu iyi oynuyor. Yakınca Ecevitçi kesilecek başımıza...

Sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum çünkü alım gücümüz gerçekten düşecek. Özellikle dar gelirli muhalifler için çok üzülüyorum, AKP'liler açlıktan parasızlıktan geberse de ruhum duymaz.

İslamcılar AKP'den sonra iktidara zor gelir bir daha. Ama henüz gitme zamanları gelmedi.

Bu krizle gitmeyecekler, hiç öyle hayaller kurmayın. Belediye seçimlerini de ezici biçimde alacaklar. 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 58
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

58 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

ABD Allah değil. Bizim yaşadığımız krizle ABD'nin hiç ilgisi ilişkisi yok, bizi mahveden de ABD değil. Tepemizdeki hırsız İslamcı sürü. Krizin rahiple de uzaktan yakından alakası yok. Ne yaptıysa AKP yaptı. Senelerdir milyarlarca doları ülkeye çekip betona gömdü, bütün kurumları sattı, toprakları sağa sola peşkeş çekti vs vs. Yazmış işte arkadaşlar.

Bizi korkunç bir son bekliyor, kriz hepimizi mahvedecek deyip durduk yıllarca. Yani bu kriz bize sürpriz değil. Size sürpriz olmuş, onu da dandik bir papaza bağlayıp AKP'nin suçluluğunu örtüyorsunuz. 

Az terbiyeli ol; görgüsüz öküz. 

Görgüsüz de öküz de senin gibilere denir ancak.ABD nin hiç ilgisi yokmuş duyda gülme.He canım hiç yok zaten Amerikanın Türkiyeye ek vergiler getirmesi Trumpın tehditleri heyetin amerikaya gitmesi falan rahip krizi hiç önemli şeyler değil.Ne yapıyorsa AKP yapıyor bütün suçlu AKP bilerek Tlnin değerini düşürüyorlar sırf fantezi olsun ülkeye aksiyon gelsin diye.                                                                                                                                                                               Şu ülkeye AKP gibi şanslı bir parti daha gelmez.Muhalifleri sizin gibi dangalaklar olduktan sonra daha bir 20 yıl daha çok rahat iktidarı götürürler.Kafanıza kuş pislese AKP yaptı diyeceksiniz yakında.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Jobar yazdı:

Görgüsüz de öküz de senin gibilere denir ancak.ABD nin hiç ilgisi yokmuş duyda gülme.He canım hiç yok zaten Amerikanın Türkiyeye ek vergiler getirmesi Trumpın tehditleri heyetin amerikaya gitmesi falan rahip krizi hiç önemli şeyler değil.Ne yapıyorsa AKP yapıyor bütün suçlu AKP bilerek Tlnin değerini düşürüyorlar sırf fantezi olsun ülkeye aksiyon gelsin diye.                                                                                                                                                                               Şu ülkeye AKP gibi şanslı bir parti daha gelmez.Muhalifleri sizin gibi dangalaklar olduktan sonra daha bir 20 yıl daha çok rahat iktidarı götürürler.Kafanıza kuş pislese AKP yaptı diyeceksiniz yakında.

Sen Atatürk'ün kale dediği fabrikaları ve diğer kuruluşları özelleştirirsen, ülkeyi 470 milyar dolarlık dış borcun altına sokarsan, 16 sene sadece asfalt ve betona para yatırırsan, ülkeyi samanı bile ithal edecek kadar dışa bağımlı bir hale getirirsen sonucu da bu olur işte.

16 sene boyunca hiçbir bok üretmediniz, sadece ithal ettiniz, borçlanmaktan ve özelleştirmekten başka bir bok yapmadınız, asfalta para döktünüz.

Keşke Allah var olsa da belanızı verse.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Jobar yazdı:

Geri zekalı, senin ABD'ye yaptığın alümünyum vs ihracatın ne kadar? Toplam ihtacatının binde 7'si bile değil. O mu çökertecek senin ekonomini? 

Senin ekonomin sümsük bir papazın küçük bir dokunuşuyla böylesi alt üst olacak kırılgansa bu suç kimin? Kaldı ki neden o da değil.

AKP çaldı çırptı, "babalar gibi satarım" dedi sattı, samanı bile ithal edecek durumlara düşürdü ülkeyi, tarımı bitirdi, üretimi sıfıra indirdi, bilimi eğitimi yok etti vs vs vs vs... Bin tane neden sayarım sana.

ABD'ymiş. Allah'ın geri zekalı cahilleri.

Görgüsüz öküzsün tabi. Dedesinin malıyla gelmiş burada züppelik yapan, aramızda dar gelirli olması muhtemel insanları "muhalif" olmaları yüzünden aşağılamaya kalkan züppesin.

İşe yaramaz aylağın tekisin kesin. Dar gelirli insanlar çekecek bu krizin yükünü, görgüsüz züppe. Senin gibi dede parasına konmuş asalaklar da AKP'nin peşine takılıp internetlerde böyle öküz öküz savunacak.

Sinirlendim akşam akşam.

Sitelerde Paylaş

Dış mihraklarmış, rahipmiş. Buldunuz bir günah keçisi, bütün suçu ona yıkın. Şu rahip de imdadınıza hızır gibi yetişti. Halkın nazarında kendinize mağduriyet çıkaracak bir kozunuz oldu. Doların yükselmesinin önüne geçmek için fabrikalar açıp o fabrikalarda çalışacak kalifiye elemanlar yetiştirmelisin. Üretim ve ihracat yaparak, dış ticarette rekabet ederek parana değer kazandırabilirsin. Şu an devletin para kaynağı vergiler ama bu yeterli gelmediğinden çözüm olarak vergileri arttırıyorlar. Cumhurbaşkanı yastık altındaki dövizlerinizi çıkarın, nakite dönüştürün çağrısı yapıyor. Dolar bozdurana bedava döner ayran, bedava tıraş kampanyaları da başlar yakında. Millette döviz var da sanki nakite dönüştürecek. Bize akıl vereceğine bu nasihati yakın çevresine iletsin. Mesela danışman adı altındaki yalayıcıların astronomik aylıklarını kısmadan başlasın. Sarayın 1 dakikalık gideri 1.600tl/saat. Oradan tasarrufa başlasın.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Türk Ateist yazdı:

Geri zekalı, senin ABD'ye yaptığın alümünyum vs ihracatın ne kadar? Toplam ihtacatının binde 7'si bile değil. O mu çökertecek senin ekonomini? 

Senin ekonomin sümsük bir papazın küçük bir dokunuşuyla böylesi alt üst olacak kırılgansa bu suç kimin? Kaldı ki neden o da değil.

AKP çaldı çırptı, "babalar gibi satarım" dedi sattı, samanı bile ithal edecek durumlara düşürdü ülkeyi, tarımı bitirdi, üretimi sıfıra indirdi, bilimi eğitimi yok etti vs vs vs vs... Bin tane neden sayarım sana.

ABD'ymiş. Allah'ın geri zekalı cahilleri.

Görgüsüz öküzsün tabi. Dedesinin malıyla gelmiş burada züppelik yapan, aramızda dar gelirli olması muhtemel insanları "muhalif" olmaları yüzünden aşağılamaya kalkan züppesin.

İşe yaramaz aylağın tekisin kesin. Dar gelirli insanlar çekecek bu krizin yükünü, görgüsüz züppe. Senin gibi dede parasına konmuş asalaklar da AKP'nin peşine takılıp internetlerde böyle öküz öküz savunacak.

Sinirlendim akşam akşam.

Ulan gerizekalı suç senin onun bunun.AKP nin mi ? Türkiye halkının geri kalmışlığının.AKP 5 trilyon gdpli ülke mi miras aldıda bu hale getirdi.Önceki iktidarlar uzay bilim programları yapıyordu hergün bi buluş yapıyorduda AKP mi engelledi gene aynı tas aynı hamam.Fabrikaymış şuymuş satmışmış.Ulan duyanda AKP gelmeden önce kişi başına gelir 50 bin dolardı sanacak.Önce bir kendinize bakın.AKP gelmeden önce sanki para zenginlik içinde yüzüyordunuz dangalaklar.AKP gelmeden önce kişi başına düşen gelir 2-3 bin dolardı buna ne diyeceksin ?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Görgüsüz öküz falan değilim ama sen salaksın.Ben züppelik falan yapmıyorum yukardaki kişi yurtdışında yaşadığı için baya bir seviniyordu doların artmasına Türkiye umrumda değilde dedi zaten ona söylüyorum senin gibi muhaliflerin çoğunluğıu asgari ücretle tl ile çalışan adamlar o kadar sevinme onların cebindeki parada eriyor diye.Ayriyeten benim zenginliğimde fakirliğimde kimseyi ilgilendirmez ben doğru bildiğimi söylüyorum.AKP yi falanda savunduğum yok sizin gibi dangalaklara karşı doğru bildiğimi söylüyorum.Evet dedemin parasına kondum senin dedende onun dedeside muhaliflerin dedeside zamanında çalışşaymış ki sizde konsaymışşınız şimdi ötmezdiniz burda.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Jobar yazdı:

Ulan gerizekalı suç senin onun bunun.AKP nin mi ? Türkiye halkının geri kalmışlığının.AKP 5 trilyon gdpli ülke mi miras aldıda bu hale getirdi.Önceki iktidarlar uzay bilim programları yapıyordu hergün bi buluş yapıyorduda AKP mi engelledi gene aynı tas aynı hamam.Fabrikaymış şuymuş satmışmış.Ulan duyanda AKP gelmeden önce kişi başına gelir 50 bin dolardı sanacak.Önce bir kendinize bakın.AKP gelmeden önce sanki para zenginlik içinde yüzüyordunuz dangalaklar.AKP gelmeden önce kişi başına düşen gelir 2-3 bin dolardı buna ne diyeceksin ?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Görgüsüz öküz falan değilim ama sen salaksın.Ben züppelik falan yapmıyorum yukardaki kişi yurtdışında yaşadığı için baya bir seviniyordu doların artmasına Türkiye umrumda değilde dedi zaten ona söylüyorum senin gibi muhaliflerin çoğunluğıu asgari ücretle tl ile çalışan adamlar o kadar sevinme onların cebindeki parada eriyor diye.Ayriyeten benim zenginliğimde fakirliğimde kimseyi ilgilendirmez ben doğru bildiğimi söylüyorum.AKP yi falanda savunduğum yok sizin gibi dangalaklara karşı doğru bildiğimi söylüyorum.Evet dedemin parasına kondum senin dedende onun dedeside muhaliflerin dedeside zamanında çalışşaymış ki sizde konsaymışşınız şimdi ötmezdiniz burda.

Şimdi birkaç iletine baktım da... Bileydim sana hiç cevap vermezdim.

Şeriatçı köpek seni. Al o dedeni ve AKP'ni, defol git şuradan.

Sitelerde Paylaş

2002 yılında yüzde 10.3 olan işsizlik oranı 2017 itibarıyla yüzde 10.9’a yükseldi. Resmi işsiz sayısı 15 yılda 2.5 milyondan 3.5 milyona çıktı. 2002’de yıllık 15 milyar dolar olan dış ticaret açığı 2017 itibarıyla 77 milyar dolara çıktı. Türkiye, 2018’in sadece ilk iki ayında 14,8 milyar dolarla, 2002 yılının tümündeki kadar dış ticaret açığı verdi. İhracatın ithalatı karşılaması geriledi. Cari açık, 2017’de milli gelirin yüzde 5.5’ine ulaştı. Türkiye’nin 2002 sonunda 129.6 milyar dolar olan dış borcu, 2017’de 453.2 milyar dolara yükseldi.

Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, Jobar yazdı:

Yalancı it. Evet AKP'den önce de ülkede bilim yoktu ama bu kadar bilim düşmanlığı da yoktu. TÜBİTAK'ın evrim ile ilgili yayınları vardı mesela eskiden. Şimdi ise evrim teorisi müfredattan çıkarıldı. Bilime bundan daha büyük darbe mi olur?

Ayrıca eğitime de en büyük zararı AKP verdi. 

Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, Jobar yazdı:

Evet şeriatcıyım ateist köpek ne yapacaksın ? Forum babanın malı mı ? Müslümanlar yazamaz diye kural var mı ? Hiçbir halt yapamazsın.Cevap vermeyince hakaret etmek ancak sizin gibi beyinsizlere mahsustur.Hiçbir yere defolmuyoruz defolacak varsa o da sizin gibi ateist köpeklerdir sizin devriniz bitti artık.

Bu ayet gerçeten ibretlik bir ayet ulan çöl bedevisi DİNSİZ Kime yemin eder utanmazlar birde allahtan gelmiş gibi yuturuyorlar bu  araplar.

Kalem/10-14 ve 15
Yemin edip duran, aşağılık, daima kusur arayıp kınayan, durmadan söz taşıyan, iyiliği hep engelleyen, saldırgan, günaha dadanmış, kaba saba; bütün bunların ötesinde bir de soysuz olan kimseye mal ve oğulları vardır diye, sakın boyun eğme. Âyetlerimiz kendisine okunduğu zaman, “Öncekilerin masalları!” der.

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Faşist97 yazdı:

Bok gelecek. Biz çoktan şeriatı sikip attık. Halkı da dinsizleştirdik, dinden uzaklaştırdık, sekülerleştirdik. Tekrar tersine çevirebileceğini mi zannediyorsunuz her şeyi? Türkiye İslamlaşmayacak, daha da sekülerleşecek. 

Bak bu konuda haklısın benim gibi ilk okulu bile doğru düzgün okumamış birsi dinden çıktıysa bu gidişat devam edecek. kurandan ilk şüplendiyim gün türçesini açtım biz diyor o zaman korkardım hanıma deim biz ne demek kurana . allah bilir dedi. sonra tayyip çıktı dindar kindar nesil yetiştireceyim dedi ben o zamanlar bu siteyi bilmiyorum agonistik sitede deyerli yazarları okuyor  ondan sona başka siteler bursı hocamın bana verdiyi okuma yazama kitap okumamı sağlayan hocama teşekkürlerimi sunarım hocamın borcunu ödüyemem öyle bir para veya maden yok ödemem için.

Sitelerde Paylaş

İki yaklaşım da doğru değil, çünkü kutuplaşma oldukça toplumsal barış olamaz. Toplumsal barışın olmadığı ülke, huzuru, çağdaşlığı ve refahı yakalayamaz. İsteyen herkes istediği yerde özgürce yaşayabilmeli, bu her bireyin temel hakkı olmalı.

Nasıl ki inanç özgürlüğü ve daha önemlisi fikir özgürlüğü varsa, ikametgah özgürlüğü de tartışılmaz bir nokta olmalı. Kimsenin kimseyi bir yere kovma lüksü yoktur.

Sitelerde Paylaş
52 dakika önce, Jobar yazdı:

Evet şeriatcıyım ateist köpek ne yapacaksın ? Forum babanın malı mı ? Müslümanlar yazamaz diye kural var mı ? Hiçbir halt yapamazsın.Cevap vermeyince hakaret etmek ancak sizin gibi beyinsizlere mahsustur.Hiçbir yere defolmuyoruz defolacak varsa o da sizin gibi ateist köpeklerdir sizin devriniz bitti artık.

Bizim devrimiz hiçbir zaman olmadıki ? :) 

Kemalist dönemden bahsediyorsan o devir Ateist falan değil Pozitivist. 

İslama öyle abarttığınız gibi zarar vermedi Kemal Paşa. 

Siz aşağılık kompleksinizden ve güçsüzlüğünüzden hemen saldırdınız oraya buraya.

Eğer Kemal paşa Sunni İslamı ılımlı hale getirmeseydi dünya üzerinde prestijiniz İŞİD militanlarıyla eşdeğer olurdu.

Bugün İslamın varolmasının tek sebebi Atatürk'ün başını çektiği Deist-Müslüman arası inançlı insanların İslamı yumuşatmasıdır.

Yoksa dünyanın sizin varlığınıza müsaade edeceği yok. 

Müslümanların aklı olsaydı dinlerini reforme edip günümüz çağına ve bilimine uyarlamaya çalışırlardı.

Kemal paşa bu reform sürecini Diyaneti kurarak başlattı ama siz çöpe attınız.

İbrahimi din geleneğini ve çöl kanunlarını tekrar canlandırdınız. 

Siz salaksınız. Kurtarıcınıza sövdünüz. 

Sunni İslamı reforme edebilecek tek adama ihanet ettiniz. 

Şeriatçıların hayvanlığını şu cümle çok net bir şekilde özetliyor aslında

' Bir şeyin insanlık dışı olması İslamcının umurunda değildir. Elverirki İslam dışı olmasın. ' 

Evet siz tam olarak bu cümlede anlatılansınız :) 

Hayatını çöl kanunlarına adamış basit yobaz sürüsü. 

Ayrıca belki inanmazsın ama Kemal Paşanın döneminde Ateistim deseydin Kemalizme muhalif olduğun düşünülebilirdi.

Çünkü Kemalistler Ateizm değil Pozitivizm terimini kullanırlar. Ateizm terimini kullananlar Komünistlerdir.

Öyle Devlet Ateizmi falan uygulanmıyordu. O Şeriatçıların uydurması. Fakat keşke uygulansaydı.

tarihinde Somut tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, Jobar yazdı:

Bizde sizin o laik seküler cumhuriyetinizi sikip atacağız çok yakında göreceksiniz köpekler geliyor mu gelmiyor mu.Daha şimdiden sikik laik düzeniniz çatırdamaya başladı.İşte o gün geldiğinde hepiniz sıçanlar gibi kaçacak delik arayacaksınız.Kaçamayanların hepsinin ölüsünü dirisini.Halk çoktan özüne dönmeye başladı bile.Ne bok yerseniz yiyin bunu engelleyemezsiniz.

Kardeşim sallada biraz az salla.ATATÜRK  15 yılda bu yobaz islamın yerine laikliyi kurdu. siz 16 yıldır yıkamaya çalışıyor yıkanıyorsunuz yıkmasınızda zaten. tayyip sıkıştığında ATATÜRKE Sarılıyor 15 temuzda akape binasını atatürkün ersmiyle süslediniz  boş hayler peşinde koşmayın  biz ölmeyi göze almışız sizin gibi kefen giymiyoruz kefen giyen ölmüştür ölüden ne fayda gelir bu ülkye.

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, Jobar yazdı:

Şimdi müslümanlara yallah arabistana diyen ne kadar laik varsa bizde o zaman defolun Fransaya İngiltereye diyeceğiz.

Şeriat isteyenler dediğin ülkelere gidiyor zaten. Yobazlarınız, cahilleriniz, bitli sakallı ninja kiyafetli kara fatmalarınız ülkelerinden kaçarak o ateist, LGBT yürüyüşù yapan laik, gâvur, dinsiz imansız ülkelere gidiyorlar. Yabancının elini ayağını öperek oralara yerleşiyorlar. Orada düzeni kurup, götleri rahata biraz erip kanları bitlenince başlıyorlar "Şeriat istiyoruz,  demokrasiye hayır, kendi mahkemelerimizi kurmak istiyoruz," diye çığırtkanlık yapmaya. Hatırlatayım dedim.

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, Jobar yazdı:

İşte o gün geldiğinde hepiniz sıçanlar gibi kaçacak delik arayacaksınız.

Yoo, öyle delik aramaya hiç gerek olmayacak. Sıkılınca, sizden biri gibi görünüp burkalı kızkardeşine bir köşede boyundan yumulacağım. Bu işin doğası budur. İnsan doğası hiçbir rejimle bastırılamaz, yani kusura bakma. Hele çarşafın altından yapılan işlerdeki tat başka hiçbir şeyde yoktur.

15 saat önce, Jobar yazdı:

O sözde türbanlılarında canı cehenneme sizinde.Görürüz bakalım kimin devri bitecek.

Öyle şeylerin devri hiç bitmez. Sen insanı hiç tanımıyorsun. 

Sonra ölünce arkamdan cenaze namazı da kıldıracağım size. Laiklikte görünürüm, şeriatte görünmem. Bil bakalım ben neyim?

Senin bu distopya ancak bir nükleer savaş sonrası fırsatçılık ortamında falan mümkün olabilir. 

Unutma, evrim kuramını kabul etmeyen primatın başına gelenler evrimin bir sonucudur. Ama bu pek olmadı sanki. Buraya oturmadı son cümle ama neyse. Mesaj vermek istedim. Lafı evrim kuramıyla bağlayayım dedim. Evet neyse.

Rejiminizi heyecanla bekliyorum.

tarihinde Bir Buçuk tarafından düzenlendi
Hakaret silindi
Sitelerde Paylaş
16 saat önce, isabettin yazdı:

Yoo, öyle delik aramaya hiç gerek olmayacak. Sıkılınca, sizden biri gibi görünüp burkalı kızkardeşine bir köşede boyundan yumulacağım. Bu işin doğası budur. İnsan doğası hiçbir rejimle bastırılamaz, yani kusura bakma. Hele çarşafın altından yapılan işlerdeki tat başka hiçbir şeyde yoktur.

Bu şeriatçı köpek kim, biliyor musun? Dün akşam iletilerine şöyle bir bakınca tanıdım.

3 yaşındaki çocukla da nikah kıyılır ama seks için adet görmesini beklemek gerek diyen ve biz karşı çıkınca bizi batının ahlaksızlığını almakla suçlayan...

Annesi ablasına büyü yaptığı için o ablası cinlerin istilasına uğrayan; o cinleri çıkarması için gittikleri cinci hocanın seansı aldığı videoyu getirip foruma asan ve  bize de böylelikle cinlerin varlığını kanıtlayan şeriatçı. Sen hatırlarsın çünkü o başlığa sen de yazmıştın bilimci kimliğinle.

Atılmıştı forumdan.

Bunlar böyle pislik işte. 

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, Türk Ateist said:

3 yaşındaki çocukla da nikah kıyılır ama seks için adet görmesini beklemek gerek diyen ve biz karşı çıkınca bizi batının ahlaksızlığını almakla suçlayan...

Annesi ablasına büyü yaptığı için o ablası cinlerin istilasına uğrayan; o cinleri çıkarması için gittikleri cinci hocanın seansı aldığı videoyu getirip foruma asan ve  bize de böylelikle cinlerin varlığını kanıtlayan şeriatçı. Sen hatırlarsın çünkü o başlığa sen de yazmıştın bilimci kimliğinle.

Atılmıştı forumdan.

Evet, öyle bir konu geçtiğini hatırlıyorum. Üç yaşındaki bir çocuk nikah gibi karşılıklı irade beyanına dayalı bir bağıtın nasıl taraflarından biri sayılabiliyor, anlamak mümkün değil. Anlamak ancak üç yaşında çocuğa göz koyan pezevengin puştluğunda ve çocuğu o göz koyana veren babası olacak itin çıkarcılığında aramakla mümkün.

Sitelerde Paylaş

Bu videodaki kızı hiçbir rejimle bastıramazsın. Bu kızın içindeki cini (!) hiçbir cinsavar savamaz. O kendi kendisinin cini. Cinleri de o yarattı. Hayatı yaratan da o. Bereket tanrıçam benim! Bastırdıkça daha çok bereket saçar. Onun doğası bu. Doğanın kendini ne koşul altında olursa olsun yeniden oluşa dökme ve üretme coşkusu ile bakıyor gözleri. Şeriat çok boyutlu bir rejim. Beklenmedik renkler barındırıyor. Ağzımdan akan suyu da siliyim. Hahahaha. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...