Jump to content

Başı açık AKP ye oy veren kadınlar

Recommended Posts

5 dakika önce, zeus- yazdı:

Başı açık AKP ye oy veren kadınlar. Son zamanlarda bu tipleri çok görmeye başladım.

Bu tipler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bazı başı açık kadınlarda şeriattı savunuyorlar.

Başı açık olanlar da işte light müslimler . Onlardan da  veren oluyor ancak bildiğim kadarıyla  düşük oranla  .

Düşünülecek farklı bir şey yok. Hepsi klasik koyun işte. Ama düşük oran var açık ve   akpli mazoşist. 

Lakin şeriatı savunan açık da görmedim hiç.

Sitelerde Paylaş
46 dakika önce, zeus- yazdı:

Başı açık şeriatı savunan kadınları Facebook'ta görüyorum.

Şeriat Allah'ın kanunlarıdır diyip duruyorlar.

2 seçenek var, ya zır geri zekalılar veya ailesinde akp'den yüklü ihaleler alan, sağlam çıkar sağlayan kişiler bulunup düzenden besleniyorlar.
Şeriat gelirse yurt dışına ilk kapağı atacak olanlar yine bu insan müsvetteleri olacak.

Sitelerde Paylaş

Onlar mukallidler daha sonra başlarını kapatanları da görülür(akp=islam) yada gevşek islamlarını yaşamaya devam ederler, başörtülü ateistler de olduğu için pek düşünülecek bir şey yok onlar da çıkartamıyorlar başörtülerini bilmeden fikir sahibi olmanın bir sonucu,çıkarları için böyle davranıyor da olabilirler ki bu da kenarda duruyor, bu seküler kesime hitap etmek için bir taktik de olabilir.

tarihinde yüpyücecik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim de bir uzaktan akrabam böyle, kendisi 15 yaşında hamile kalıvermiş, sonradan evlenmek zorunda kalmış, kızının da başına benzer şeyler geldi...

Ve bu kadının dövmesi de var.

Bir bayramda gittiğimizde AKP ve şeriatı savunuyor, Osmanlı'da el kesme gibi caydırıcı kuralların gerçekten işe yaradığını düşündüğünü belirtiyordu...

İnsanlar çok ilginçler doğrusu, neyi savunduklarını mı bilmiyorlar, yoksa bildikleri şeylere bir isim koyamamış durumdalar mı, anlamış değilim doğrusu.

Sitelerde Paylaş

Ana muhalefet partisi kemikleşmiş seçmenlerinden gayri yeni seçmen kazanamıyorsa, bu biraz da seçmenlerden ziyade, o partinin yöneticilerinin beceriksizliğindendir.

Bence bunda seçmenlerin kılık kıyafeti o kadar da önemli değil. Bütün mesele seçmenlerin seviyesine inebilmektir, onların dilinden veya jargonundan konuşabilmektir.

Hele ki onları küçümsemenin hiç bir anlamı yok, tam tersine onları tekrar kazanmanın yolları aranıp bulunmalı.

Beğenirsiniz, beğenmezsiniz; piyasadaki insanların bilgi ve eğitim seviyesi ve dini imanı belli.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...