Jump to content

Forum eski günlerine geri döndürülemez mi?

Recommended Posts

9 saat önce, Kemalist Fedai yazdı:

Forum birkaç sene öncesine kadar bile gayet aktif durumdayken şimdi ise sinek avlıyor. Bir avuç ateist kalmışız sadece. Forumda hiç tartışacak Müslüman yok. 2-3 tane belli başlı gerizekalı kaldı sadece içlerinde.

Senin gibi ateistler ve @jobar gibi müslümanlar olduğu olduğu sürece forumun eski halini alması zor.:)

Herkes forumları bırakıp facebooka twittere geçti.

Onlarda gerçek kimliği ile yazmayanları banlamaya başladılar.Belki birkaç yıl içinde tekrar forumlara  geri dönüş olabilir.

Sitelerde Paylaş
On 15.08.2018 at 23:09, GREENHOUSE yazdı:

Senin gibi ateistler ve @jobar gibi müslümanlar olduğu olduğu sürece forumun eski halini alması zor.:)

Herkes forumları bırakıp facebooka twittere geçti.

Onlarda gerçek kimliği ile yazmayanları banlamaya başladılar.Belki birkaç yıl içinde tekrar forumlara  geri dönüş olabilir.

Neden hayırdır ? Şurda ne zaman yazsam daha söylediklerime karşı adam gibi bir cevap bile veremiyorsunuz diye mi ? 

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Jobar yazdı:

Neden hayırdır ? Şurda ne zaman yazsam daha söylediklerime karşı adam gibi bir cevap bile veremiyorsunuz diye mi ? 

İletilerin hakaret ve küfür içerdiği için söylediklerine cevap vermiyorum.

Hakaret ve küfürlerine karşı verirsem senin gibi biri olurum.

@anibal nickli kişinin müslüman versiyonusun.:)

Hakaret küfür dışında yazdıklarınada örnek vereyim.

Örneğin büyü cin var deyip onlar hakkında bilgi vermiyorsun.

sadece senin bildiğin şey hakkında sana nasıl cevap vereceğiz?:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
33 dakika önce, Charles dawkins yazdı:

Ateistforum un eski kullanıcıları forumun facebook unda mi konuşuyor genel olarak  ?

Yok kendi facebook sayfaları ve grupları var.

Onlarıda facebook gerçek kimlikleri ile yazmadıkları için çoğunu kapadı.

Gerçek kimliği ile yazanlarda özgürce yazamıyorlar.Yazarlarsa katli vacip diye ferman çıkartırlar.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, GREENHOUSE yazdı:

Yok kendi facebook sayfaları ve grupları var.

Onlarıda facebook gerçek kimlikleri ile yazmadıkları için çoğunu kapadı.

Gerçek kimliği ile yazanlarda özgürce yazamıyorlar.Yazarlarsa katli vacip diye ferman çıkartırlar.

:0_80cbc_37a71a73_L: Millet ozaman dönsün forumlara artık. 

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, GREENHOUSE yazdı:

İletilerin hakaret ve küfür içerdiği için söylediklerine cevap vermiyorum.

Hakaret ve küfürlerine karşı verirsem senin gibi biri olurum.

@anibal nickli kişinin müslüman versiyonusun.:)

Hakaret küfür dışında yazdıklarınada örnek vereyim.

Örneğin büyü cin var deyip onlar hakkında bilgi vermiyorsun.

sadece senin bildiğin şey hakkında sana nasıl cevap vereceğiz?:0_80cbc_37a71a73_L:

Ulan daha ne bilgi vereyim.Ben büyücü değilim gidin bir büyücüye eğer sonuçlarına katlanmayı göze alabiliyorsanız gidin kendiniz görün test edin diyorum daha birinizin bile façası yiyipte deneyemediniz.Ben ancak bana hakaret edene hakaret ederim başkasına değil.Lafı çarpıtma.

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Jobar yazdı:

Ulan daha ne bilgi vereyim.Ben büyücü değilim gidin bir büyücüye eğer sonuçlarına katlanmayı göze alabiliyorsanız gidin kendiniz görün test edin diyorum daha birinizin bile façası yiyipte deneyemediniz.Ben ancak bana hakaret edene hakaret ederim başkasına değil.Lafı çarpıtma.

Arap putun bize bir şey yapamıyor  büyücü ne etsin 

Yoksa büyücüler putundan daha mı güçlü  değilse direk putuna de  bizi  helak etsin  :0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Charles dawkins yazdı:

Arap putun bize bir şey yapamıyor  büyücü ne etsin 

Yoksa büyücüler putundan daha mı güçlü  değilse direk putuna de  bizi  helak etsin  :0_80cbc_37a71a73_L:

Aptal kafir Allah siz azılı müşriklerin hesabını bile sorgu gününe erteliyor.Tıpkı İblisin hesabını ertelediği gibi.Eğer hesab gününden önce sırf kafirliği yüzünden birini helak edecek olsaSa ilk önce İblisi helak ederdi.Siz azılı müşrikler ve kafirler İblisin kafirliği yanında hiç sayılırsınız.Ama merak etmeyin hesab gününden sonra o çok özlem duyduğunuz cehennemde kebab olurken İblisle bol bol sohbet edecek zamanınız olur.Cehennem çok dolu trilyonlarca kafir insan ve cin var bize sıra gelmez diye üzülme ne de olsa sonsuz zaman içinde elbet sanada sıra gelir sende İblisle konuşacak zaman bulursun.

Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, Jobar yazdı:

Aptal kafir Allah siz azılı müşriklerin hesabını bile sorgu gününe erteliyor.Tıpkı İblisin hesabını ertelediği gibi.Eğer hesab gününden önce sırf kafirliği yüzünden birini helak edecek olsaSa ilk önce İblisi helak ederdi.Siz azılı müşrikler ve kafirler İblisin kafirliği yanında hiç sayılırsınız.Ama merak etmeyin hesab gününden sonra o çok özlem duyduğunuz cehennemde kebab olurken İblisle bol bol sohbet edecek zamanınız olur.Cehennem çok dolu trilyonlarca kafir insan ve cin var bize sıra gelmez diye üzülme ne de olsa sonsuz zaman içinde elbet sanada sıra gelir sende İblisle konuşacak zaman bulursun.

Hayallere bak.

Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, Jobar yazdı:

Sen arap putuna selamlarımı ilet  

Sitelerde Paylaş
On 19.08.2018 at 01:45, Jobar said:

Jobar ben asıl senin cevap yazmadığın mesajlar hatırlıyorum. Öyle yazamadınız edemediniz demekle olmuyor bu işler.

Hatta cinci hoca önerine ben de "tamam" demiştim ilgili yerde yanlış hatırlamıyorsam.. Sonra senden ses çıkmadı.

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, teflon yazdı:

Jobar ben asıl senin cevap yazmadığın mesajlar hatırlıyorum. Öyle yazamadınız edemediniz demekle olmuyor bu işler.

Hatta cinci hoca önerine ben de "tamam" demiştim ilgili yerde yanlış hatırlamıyorsam.. Sonra senden ses çıkmadı.

Ulan git bak bakalım benim yazdıklarıma nerede yazamamışım.Tamam diyorsan yarın hemen gel fethiye garından seni ben alayım 100 lira paranıda vereyim.Bizzat git gör.Senin gibi onlarcasına yazdım hiçbirinizden daha ses seda soluk yok.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Jobar yazdı:

Ulan git bak bakalım benim yazdıklarıma nerede yazamamışım.Tamam diyorsan yarın hemen gel fethiye garından seni ben alayım 100 lira paranıda vereyim.Bizzat git gör.Senin gibi onlarcasına yazdım hiçbirinizden daha ses seda soluk yok.

Arap Putu kendini kanıtlayamıyor ancak cinci hocalar mi kanıtlayabiliyor  :0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, Charles dawkins yazdı:

Arap Putu kendini kanıtlayamıyor ancak cinci hocalar mi kanıtlayabiliyor  :0_80cbc_37a71a73_L:

Allahın varlığı apaçıktır ahmak kafir.Ancak sizin gibi ahmaklar bunu anlayamaz veya anlasa  bile reddeder.Boş boş ötmede façan yiyorsa git bakalım gerçek bir büyücüyede gör bakalım cinler var mıymış yokmuymuş ? Koca forumda daha bir kişi bile deneyip beni yalanlayamadı.

Sitelerde Paylaş
58 dakika önce, Jobar yazdı:

Allahın varlığı apaçıktır ahmak kafir.Ancak sizin gibi ahmaklar bunu anlayamaz veya anlasa  bile reddeder.Boş boş ötmede façan yiyorsa git bakalım gerçek bir büyücüyede gör bakalım cinler var mıymış yokmuymuş ? Koca forumda daha bir kişi bile deneyip beni yalanlayamadı.

Anlıyorum bedevî bey. Senin gibi bir bedevî istiyor diye büyücüyle mi uğraşalım. Koca forum senin gibi bi gerizekalının  putunu hayalı varlıklarla kanıtlama iddiasını niçin önemsesin?

Mümkünse arap putuna dua et  yarattığı  cinlerle çarpsın müslim olmayanları  sizde cihat yapma görevini yapmak zorunda kalmassınız. Ama yapamıyor işte bunu.  Gücü ateistlere yetmeyince mecbur müslimlere öldürme emri veriyor. Ama o da kendince haklı. Zavallı bedevî putu ne eyleyebilir ki :0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...