Jump to content

Diyanet işleri başkanlığına sorular soracak ateistler arıyorum.

Recommended Posts

15 saat önce, teknisyen yazdı:

Mahihaber   beni ateist yapmış.:)

Bireysel isteğimide ateistlerin genel isteği gibi göstermiş.

Danıştığınız diyanet görevlisine söyleyin soruları bireysel olarak değil genel olarak cevaplasınlar.Gerçi bireysel sorulara bile cevap vermiyorlar.

Adamları meşgul etmişsin bir de. Senin yüzünden Diyanet'i arayıp bilgi almış, hepimizi birden ihbar etmişler.

Neyse, Diyanet ateistlerin din konusunda Müslümanlardan daha bilgili ve daha araştırmacı olduğunu söylemiş bu arada. Kibirleri yüzünden Allah'ın varlığını kabul etmeyen ateistleri, bu soruları aracılığıyla inanır yapabilme umudu taşıyorlar.

Başlığın ama kendin email atıp soru sordun mu peki? Yanıt alabildin mi?

Boş işler müdürü seni...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 81
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Adamları meşgul etmişsin bir de. Senin yüzünden Diyanet'i arayıp bilgi almış, hepimizi birden ihbar etmişler.

Neyse, Diyanet ateistlerin din konusunda Müslümanlardan daha bilgili ve daha araştırmacı olduğunu söylemiş bu arada. Kibirleri yüzünden Allah'ın varlığını kabul etmeyen ateistleri, bu soruları aracılığıyla inanır yapabilme umudu taşıyorlar.

Başlığın ama kendin email atıp soru sordun mu peki? Yanıt alabildin mi?

Boş işler müdürü seni...

Ten ten emekli galiba zamanı  çok.

Genede seviyorum onu.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, adalet123 yazdı:

Ten ten emekli galiba zamanı  çok.

Genede seviyorum onu.

Ben de ilk zamanlardan severdim. Samimi, gerçek bulurdum.

Bir süredir günahım kadar sevmiyorum, gram saygı beslemiyorum, her fırsatta da kendisine söylüyorum valla. Kalp kalbe karşıdır mutlaka, o da benim için böyle düşünüyor ve hissediyordur.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Ben de ilk zamanlardan severdim. Samimi, gerçek bulurdum.

Bir süredir günahım kadar sevmiyorum, gram saygı beslemiyorum, her fırsatta da kendisine söylüyorum valla. Kalp kalbe karşıdır mutlaka, o da benim için böyle düşünüyor ve hissediyordur.

Kemalizme atıp  tutması kendi kişiliğini  ve eğitim  seviyesini gösterir.Ama sizin hakkınızda  aynısını  düşünmez bence.Bu forumda emeğiniz büyük, farkındadır.

Sitelerde Paylaş
On 19.08.2018 at 01:11, güven yazdı:

Ayrıca WİKİPEDİYE giriş yapılmıyor chromeden Kamlada giriş yapılmıyor wikipediye nasıl giriş sağlanıyor demin arkadaş link atı açamıyorum

wikipedi yazısının başına sıfır getirilirse açılıyor.mesela :

https://www.0wikipedia.org/

önce wikipediye girip linkin başına (www0..)  sıfır getirmek lazım.

tarihinde fezadabirtürk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
59 dakika önce, güven yazdı:

Yok dosrum açılmadı.  Neden yasaklıyorlar yav hangi çağda yaşıyoruz git gide kara çağa götürüyorlar bizi.

google a vikipedi yazıp tıklayıp sayfaya girip üstteki linke  0 ekledin entere e bastın ve olmadı öyle mi ? ben bu şekilde girebiliyorum.

https://tr.0wikipedia.org/wiki/Vikipedi

tarihinde fezadabirtürk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, adalet123 yazdı:

Kemalizme atıp  tutması kendi kişiliğini  ve eğitim  seviyesini gösterir.Ama sizin hakkınızda  aynısını  düşünmez bence.Bu forumda emeğiniz büyük, farkındadır.

Yok yok, mesele Kemalizme atıp tutması değil. Atatürk'e duyduğu takıntılı nefret ve cumhuriyet dönemine yaptığı saldırıların şeriatçı kaynakları referans alması. Kafayı bunlarla bozmuş, habire hakaret ediyor manyak. Manyak işte... Eğitimi de dert değil, insanların eğitimiyle bu anlamda hiç ilgilenip merak etmem veya onları eğitimleri nedeniyle yargılamam. Bu da başka bir cehalettir aslında.

Ama bu harbiden kafayı çizmiş bir adam. 

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, adalet123 yazdı:

Kardeşim  sen tekstil işinde  batmıştın galiba.Ne yaptın,başka  iş  bulabildin mi?

Başka iş aramadım ünv  oukuyan geçler iş bulamıyır ben nasıl bulayım. 9 ara vermştim teksile tekrar oğlanında işi yok ünv bitirmiş iş yok mecburen tekrardan bu işe yine uafaktan başladım.

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, güven yazdı:

Başka iş aramadım ünv  oukuyan geçler iş bulamıyır ben nasıl bulayım. 9 ara vermştim teksile tekrar oğlanında işi yok ünv bitirmiş iş yok mecburen tekrardan bu işe yine uafaktan başladım.

Yurtdışına ihracat yapmak daha karlı  diyenler var bi bak istersen.

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Yok yok, mesele Kemalizme atıp tutması değil. Atatürk'e duyduğu takıntılı nefret ve cumhuriyet dönemine yaptığı saldırıların şeriatçı kaynakları referans alması. Kafayı bunlarla bozmuş, habire hakaret ediyor manyak. Manyak işte... Eğitimi de dert değil, insanların eğitimiyle bu anlamda hiç ilgilenip merak etmem veya onları eğitimleri nedeniyle yargılamam. Bu da başka bir cehalettir aslında.

Ama bu harbiden kafayı çizmiş bir adam. 

Atatürke hakaret etmiyorum.

Hakaret olmayan özelliklerini söylersem olur.

Şeriatçıları referans almıyorum.meclis tutanakları var.resmi gazeteler var.:)

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, adalet123 yazdı:

Yurtdışına ihracat yapmak daha karlı  diyenler var bi bak istersen.

Yur dışı tandık yok olsada devletler arası prsüdürler şirket kur ticart adası vs. uğraş mali müşavir gümrük. uzun işler müşterinolsa gadi uğraş şikret kurajen devlet beli hesabında para görmek istiyor. Artı madi gücün çok kuvetli olması lazım bizimde belli bir bütçemiz var kimine göre iyi kimine göre çok az kısca bizim iş tirloyonların olsa gömdükçe pra istar bir vakum gibidir. he hazır müşteri olur o zaman işler deyişir hazır müşterininde sağlam olcağaı bir gartisi yok beyese çok detaylı işler birde teknoloji deyişti artık model felan internete herkesin elinin altında çok özel tasarmıcı modelist onlarda özel para lazım ingilizcem  olsa balki model anlamında avurpa çin vs ülkrede sitelrer var ben googlede çevri yapıp araştırıyorum bir yerlerde tıkanıp Kalıyorum. 1 DAKİKALIK İŞE BELKİ GÜNLERİMİ VERİYORUM kimsede olmayan bir şey olsun istiyorum çok seçiciyim ama bu  çağga aha beniysini buldum diyor bir piysata çıkıyorsun ooooo sen çok geç kamışın internet çıktı mertlik bozuldu:D

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, güven yazdı:

Yur dışı tandık yok olsada devletler arası prsüdürler şirket kur ticart adası vs. uğraş mali müşavir gümrük. uzun işler müşterinolsa gadi uğraş şikret kurajen devlet beli hesabında para görmek istiyor. Artı madi gücün çok kuvetli olması lazım bizimde belli bir bütçemiz var kimine göre iyi kimine göre çok az kısca bizim iş tirloyonların olsa gömdükçe pra istar bir vakum gibidir. he hazır müşteri olur o zaman işler deyişir hazır müşterininde sağlam olcağaı bir gartisi yok beyese çok detaylı işler birde teknoloji deyişti artık model felan internete herkesin elinin altında çok özel tasarmıcı modelist onlarda özel para lazım ingilizcem  olsa balki model anlamında avurpa çin vs ülkrede sitelrer var ben googlede çevri yapıp araştırıyorum bir yerlerde tıkanıp Kalıyorum. 1 DAKİKALIK İŞE BELKİ GÜNLERİMİ VERİYORUM kimsede olmayan bir şey olsun istiyorum çok seçiciyim ama bu  çağga aha beniysini buldum diyor bir piysata çıkıyorsun ooooo sen çok geç kamışın internet çıktı mertlik bozuldu:D

Anladım  seni.Ben otel işletiyorum şehir  merkezinde olduğu  için  fena değil  işler.Ama giderler çok  arttı.Neyseki avrupalılar, araplar ve gurbetçiler var yoksa işimiz zor.Otele gelen kendi yaşıtım kızlara göz  gezdiriyorum sürekli  bir an önce  tanışıp  evlenip gitmek istiyorum  buradan.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, adalet123 yazdı:

Anladım  seni.Ben otel işletiyorum şehir  merkezinde olduğu  için  fena değil  işler.Ama giderler çok  arttı.Neyseki avrupalılar, araplar ve gurbetçiler var yoksa işimiz zor.Otele gelen kendi yaşıtım kızlara göz  gezdiriyorum sürekli  bir an önce  tanışıp  evlenip gitmek istiyorum  buradan.

biz avurpa sıdantında mal üretmemiz zor adamlar kumaşın içinde ne katar pamuk var baskın pilastik baskıysa kanşrseb içerir su bazlı bası kaliteli boyasunu en iy boyden kulancaksın. ha dersen rusya azaebeyca ukranıya üklerş biraz daha kolay ama bizim türk milletine güvebniyo adam bu malı alıyor yerine hiç alaksı olmayan yırtık pıtık mal gönderşyorlarç türkiurdr iyi müştrri yakalayan türkün dürslüyünü kasnulnmişe arık türkiyey gelmior çana dolu dolarla otlerde kalmak istediyi mal bulmak zır oluyor iyi bir firma bulmuş türkiyeden vasapatab aebinde nodleri beyniyor siparişini geçiyor işimi oyutan oturtmuş müştei artık eskisi gibi gelmiuor.Otelcilite zor meslek turisimin ilk başaldığı dönmlerde çok iyiudi raknet artı yabavı müşteri bim paramıza göre bedav tatil yapıyorlar  biz türkler o kadar ucuza tatil yapmıyoruz. açokxası bu ülkeden bende kaçmayı düşünüyorum ama bizi almazlarki alaslarda benim çoluk çocuk var onları oara götrmeme götüdröfr ix bilmeyiz yol bilmeyiz sevgiyle kal he otalcilikte bir köle gibi çalışmanı gerktiriyor saryalata  yaşauanlara hizmet ediyorsun resmen kölesin

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, güven yazdı:

biz avurpa sıdantında mal üretmemiz zor adamlar kumaşın içinde ne katar pamuk var baskın pilastik baskıysa kanşrseb içerir su bazlı bası kaliteli boyasunu en iy boyden kulancaksın. ha dersen rusya azaebeyca ukranıya üklerş biraz daha kolay ama bizim türk milletine güvebniyo adam bu malı alıyor yerine hiç alaksı olmayan yırtık pıtık mal gönderşyorlarç türkiurdr iyi müştrri yakalayan türkün dürslüyünü kasnulnmişe arık türkiyey gelmior çana dolu dolarla otlerde kalmak istediyi mal bulmak zır oluyor iyi bir firma bulmuş türkiyeden vasapatab aebinde nodleri beyniyor siparişini geçiyor işimi oyutan oturtmuş müştei artık eskisi gibi gelmiuor.Otelcilite zor meslek turisimin ilk başaldığı dönmlerde çok iyiudi raknet artı yabavı müşteri bim paramıza göre bedav tatil yapıyorlar  biz türkler o kadar ucuza tatil yapmıyoruz. açokxası bu ülkeden bende kaçmayı düşünüyorum ama bizi almazlarki alaslarda benim çoluk çocuk var onları oara götrmeme götüdröfr ix bilmeyiz yol bilmeyiz sevgiyle kal he otalcilikte bir köle gibi çalışmanı gerktiriyor saryalata  yaşauanlara hizmet ediyorsun resmen kölesin

Doğrudur  haklısın ama başka  ne iş  yapılır  bilmiyorum.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, adalet123 yazdı:

Doğrudur  haklısın ama başka  ne iş  yapılır  bilmiyorum.

Bilemiyorum çok para kazanıyorsan ayıya dayı diyeceksin  köprüyü geçtinmi başka iş yaparsın o kazandıpın paryla arasa ev gibi mülk yatırımı yapar otelden bıktın nbıraksan dahi mülk gelirlerin sani yaşatır. Benim en büyük hatam mülke yatyım yapmamaktı yav evi vz ne yapayım iş zaten bunları bana kazdırıyor evler dükanlar almadım gidip makineler para bağladım örnek nakış makimesi  tek bir makinenin fiyatı 80000 eroydu hepsi çöp oldu gitti ama o paralara şimdi em o dayerm verdi bazen insanın basireti bağlanıyor

Sitelerde Paylaş

İşte ambeleee,

Diyenete bir SORUDA benden.

Din adamlarını FANFİNFONDA tavan yaptıran NEDİR?

DİNDİR  mutlakada,dinin nesi?

Yorulmamakmı?

Enerji sarfedecek bir şey bulamamakmı?

AKLI  değil,NAKLI(arabın yazdıklarını)devamlı okumakmı?

Yoksa Müslüman ülkelerdeki SICAKLIKMI sizi azdırıyor.

Senin adamlarından birileri diyürki,bir baba ÖZBEÖZ kızına sarılmada şehvet duyması SUÇ değildir.

Bir başka SÜPER SAPIKDA vaazında diyürki,1 yaşındaki bebeylede evlenilir.

Bir başka SÜPER SAPIKTA diyürki 6 yaşındaki kızla evlenilebilir.

Bir başka SAPIKTA 14 yaşındaki kızla evlenilebilir.

Bir SAPIKLAR  SAPIĞIDA anayla ,kızkardeşle evlenilemez deye kuranda yazmıyor.Kuranda YASAK olmayan SERBESTTİR demektir ,demek istiyor.

Dini kuruluşlarda yatılı kız ve oğlanlara tecavüzler TAVAN yapmaya devam ediyor.Sizin Muhammette evlattigiyla halasının kızını evlendiriyor.Bir gün evlatlığı evde yokken eve gider ve evlatlığını karısının gözlerinin çok güzel olduğunu  görünce dayanamaz kız senin GÖZLERİN çok güzel söyler ve çıkar gider.Ardından evlatlık eve gelir.Karısı derki biraz önce babalığın burdaydı.Bana dediki gelinim GÖZLERİN  çok güzel.Bu sözü duyan evlatlık derki benim BABALIĞIN canı seni istemiş.------------------------------------------------------------------------------------------------Onun canının istediğini evlide olsa bizim arapların ALLAHI ona verirmiş.Artık sende benim karı değilsin seni BOŞADIM.Sorar karısına benim babalığı sende istiyormusun.?Kadından ses yok.Bu ne demek SUKUT  EVET  demektir.Bu BOŞAMAYI  duyan MEHEMMET tam 99 TAKLA atıp evlatlığını çağırır ve derki,EVLATLIK sen boşadığın karına git onu bana iste.Veeeeeeee evlatlık gider eski karısını eski karısından babalığına ister.Derki ALLAHIN KAVLİ vede Allahın çoh sevdiği peygamber DAYINA seni GARI  OLARAK  istiyorum lafını daha bitirmeden eski koca,eski KARIDAN ATEŞLİ bir  İSTİYORUM,İSTİYORUM,İSTİYORUM deyince,o zaman kalk babalığımın evine git.Kadın göbek atarak yeni kocasına gider.

Şimdi diyenete soruyorum İSLAM kimin sözü?ALLAHINMI,ARABINMI MUHAMMEDİN ve ÖĞRETMENLERİNİNMİ??

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...