Jump to content

Ateistlerin en büyük sorunu kanımca şu ;

Recommended Posts

4 dakika önce, evrenselalp yazdı:

hayır değilim, bu forumdada herkes bir garip davranıyor, herkes birini birine benzetiyor.  sanırım çok enteresam bir yere geldim. 

yalnız bu forum gerçekten, oldukça kaliteli bir yer. konu başlıkları ve konulara yapılan yorumlar oldukça etkileyici. 

atheistleri eleştirebilirim ama onlara saygı duyduğum bir gerçektir. atheistlerden çok şey öğrendim. nemi? öğrendim;

dürüstlüğü doğruluğu fedakarlığı, ve en öenmlisi gerçekleri öğrendim. bu yüzden atheistler benim için değerlidir.

atheizm olmasaydı bu gün bu seviyede olmazdım. atheist bilim adamları bana çok şey ögretti.

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.Ben ateist değilim,ama ateistlerde çok iyi bir insanlar olduğunu düşünüyorum.Aslında bu forum garip değil.Son bir kaç gündür  forumda troller olduğu için forum size  garip gelmiştir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 89
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

4 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Yemin ederim bütün deliler bu foruma geliyor...

Yahu hepimiz seni hemen tanıdık ama doğru düzgün yanıtlar verdik ki sen de azıcık evril, doğru düzgün yaz, bir şeyler öğren.

Vıcık vıcıksın...

bayanlara karşı her zaman saygılıyımdır, özelliklede evli bayanlara karşı, hele birde atheist bayansa ,o zaman ne dese? haklıdır. 

bayanlar her zaman gül gibidir. çicektir. kalpleri ve duyguları çok hassastır. ama ben aradığınız kişi değilim. 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, evrenselalp yazdı:

bayanlara karşı her zaman saygılıyımdır, özelliklede evli bayanlara karşı, hele birde atheist bayansa ,o zaman ne dese? haklıdır. 

bayanlar her zaman gül gibidir. çicektir. kalpleri ve duyguları çok hassastır. ama ben aradığınız kişi değilim. 

1 dakika önce, Charles dawkins yazdı:

Artık  ! ve ? lerini doğru kullanmayı öğrenmişsin :D

Yaklaşmışsın  :D

Sitelerde Paylaş

Her er ot rof demek istemiştim! Yani aslında her er ot of demeye çalışmıştım. Hata olmuş. Belki her yer ot of demeye çalışmış da olabilirim tam hatırlamıyorum. O kadar klavye hatası olur. Tuşları az uzak yapsalar!

Erler ot da kızlar çok mu matah. Değil tabi. Here ro trof! Here! Come in!

Bayağı saçma oldu değil mi... İyi saçma oldu. Eeee az da benim saçmalama hakkım olmalı! :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...