Jump to content

Kızlar tipe önem verir mi?

Recommended Posts

Öncelikle kızlar sevmez, bunu bir aklınıza koyun.

Kızlar, tek bir erkek ister, yani çok eşlilik mefhumları yoktur. Bu en yanlış anlaşılmaya müsait olgudur. Şöyle ki, tek bir erkek dedik, erkek, yani ezik, yarım yamalak adam falan değil. Onlar için bu erkeğin tanımı, sürünün dominantı olan alfa bireydir. 

Bu nedenle, bir kadını etkilemenin ve elde tutmanın ilk önceliği dominant olmaktır. 

Bir diğer husus ise, kızların sevmediği noktasında, o zaman nasıl erkek? Aslen o erkek, kızın uğraşmaktan hoşlanacağı ve adam etmeye çalışacağı erkek demektir. Kız, erkekle uğraşmayı keserse, o olay biter. Kız erkekte uğraşacak potansiyel görmezse, o olay başlamaz. 

Diğer hususlar olarak, kızlar paraya bakmaz. Tipe de bakmaz. Bunlar, dolaylı mevzulardır. Yani, ortalamaya göre zengin erkek, kendine güveni daha yüksek olan erkektir, daha çok o sürünün alfasına benziyor olur, daha çok potansiyel vaat eder. Kızlarında ona meyli bu yüzden olur mesela.

Bir şeyi kaçırıyorsunuz. Kızlar da, en nihayetinde insan. Yani aklı fikri var. Elbette, para var, ne güzel yenir bu diyerek düşünebilir, o erkeğe böyle de yaklaşabilir. Fakat, bu, paranız yoksa, yakışıklı değilseniz, kızı etkileyemezsiniz demek değildir. Yani, pratikte, kızlar elbette paraya, yakışıklı olmaya vs. itibar ediyor olabilir. Fakat tersi geçerli değildir, yani, paranız yoksa, yakışıklı değilseniz falan kızı elde edemezsiniz denemez.

Paranız yok, tipsizsiniz, kız bulamıyorsanız, bu bahanelere sığınmayın. 

Ha, peki nasıl etkilenir bir kız? Öncelikle onu düzmeyi düşünmeyeceksiniz. Bunu hissetmeyecek, hissederse size karşı kalkanlarını açık tutar, ulaşamazsınız. Sonra onun gibi olduğunuzu göstereceksiniz. Sonra onu anlayacaksınız. Daha sonra da, ona potansiyel göstereceksiniz. Hepsi bu.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 220
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

8 hours ago, Kuranınizinde said:

Peki bu alfa erkekten bahseder misin? Bir örnek falan verirsen daha iyi anlarız.

Artık o yok, olamaz da..

Ama, Tayyibe aşık olan kızlara bakıp durumu anlamanız mümkündür. 

Kimdir o alfa erkek, sürünün lideridir, onun dediği olur falan filan. Artık homojen bir sürü yok. bir sürü, sürü var. Evde, okulda, gidilen kafede, işyerinde vs. vs. farklı farklı sürüler ve mutlak bir alfa erkek görmek zor.

Diğer yandan, şunu da farkedebilirsiniz. Kadınların işyerindeki patron veya şef gibi tiplere düşkünlükleri. Eğer ortalıkta görebildikleri tek dominant onlarsa, kadınların onlara meyletmeleri kaçınılmaz olacaktır. 

Sitelerde Paylaş
7 hours ago, Kuranınizinde said:

Peki çok çekingen biri bunu nasıl aşar? 

Aşarak aşar. Mesela dağları, önüne çıkan engelleri aşarak, koşarken çöp tenekesinin üzerinden aşarak falan.

Tama, bu gayet ciddi bir cevaptı. Ama daha teknik detay istersen, özgüvenini yükselterek aşabilir. Spor yapmak, bol kitap okumak, belgesel izlemek gibi şeyler, buna çok faydalı olur. Etrafındakilerin kendisinden daha salak olduğunu farkeden mesela, onları domine etmeye yönlenir genelde. Çoğu zaman şu da olur, bir şeyler bildiği farkedilen kişiye, diğerleri kendilerini yönlendirmesi, domine etmesi için ayağıyla geliyor olur.

Sitelerde Paylaş
7 hours ago, Kenopsia said:

İnternette bence kızları en çok etkileyen şeyi üç kelimelik bir kavramda ifade etmişler: "Big dick energy"

Pek değil. Öyle olsaydı, böyle olmazdı.

Ama bu aslı astarı yok bir şey midir? Elbette değil. Bu bir özgüven ve "alemin kralı benim" ifadesidir ki, kızları etkiler. Ayrıca, bir sürü kız için, seks zevklidir, sıradandır, özel bir şey olması gerekmez. Yani, işi bitirip sonra da askıntı olmayacak bir erkek, bazı kızlar için gayet hoş bir erkek olacaktır.

Sitelerde Paylaş
8 hours ago, Düşünen Hayvan said:

Kadınlarda acı çektirme ve öğretme güdüsünü genelleyemeyiz. Çünkü kendi rızasıyla abuk sabuk hareketler yapan kızlar da var ve bunlar çoğunlukta.

Bu güdüleri aslen genelleyebilrdin, ama kadınlarda acı çektirme güdüsü yok, öğretme güdüsü ise var, bu şekilde genelleyebilirsin. 

Kızların abuk sabuk işler yapması başka mesele. Bir noktayı kaçırıyorsunuz. 

Siz öyle sokakta eli cebinde gezerken, sizi bulacak olan kız.

Şuradaki kızı elde edecek olan erkek. 

İşte bu ikisi arasındaki meseleyi anlamanız önemli. Siz eli cebinde sokağı arşınlarken, atıyorum, birinden bir bebek peydahlamış kızın biri gelip, sizi bakireyim falan kandırıp, kocası yapabilir. Vardır böyleleri, emin olun. Fakat bu, sizin o kız için ideal, iyi, doğru erkek olduğunuz falan anlamına gelmez.

Burada bahsettiklerimiz, daha doğrusu benim tarif ettiğim hususlar, işte şu kız dediğiniz kızın, ne yaparsanız, ne olursa sizi doğru erkek olarak görüp size teslim olacağıyla ilgilidir. 

Teslim olmayı biraz ağır gibi görebilirsiniz. Ama işin gerçeği bu. Kadın, size teslim olup, bir nevi köleniz, hizmetçiniz olmak güdüsüne sahip. Bu da, tersten anlamaya çok müsait bir şey. Bu, aman onu dövmeli, herşeyini kısıtlamalı etmelisiniz falan demek değil. Bu olayın çerçevesi, farklı kızlara göre, farklı belirlenir. Şu lafı yabana atmayın: "Ben bilmem, kocam bilir". 

Sitelerde Paylaş

Fitness yap, estetik operasyon geçir. Para biriktirip en azından burnunu yaptır. Operasyonsuz kız bulmakta zorlaşıyor. Sakal kesimin yüz hatlarini dúzeltsin. Çirkin kızlara bak... Aklıma gelmişken belirteyim ,yakışıklı erkeklerin şanssızlığı etraflarında çok kadın olacağını düşünerek bazı kadınlar tarafından görmezden gelinmeleridir. O tip kadınlar seni bulabilir.

Sitelerde Paylaş
On 25.02.2019 at 10:36, anibalfan said:

Daha çok açık seçik falan giyinen,erkeklerle rahatça takılabilen,erkeklerden deneyip en iyisini bulmaya çalışan türdeki bir kızı nasıl etkileyebilirim?

Biz kızın açık saçık giyinmesi veya giyinmemesi herhangi bir belirleyici mesele değil.

Kızların yarısından çoğu erkeklerden deneyip bulmaya çalışır. BU kadarcık bilgi ile bir kızı etkileyemezsin.

16 hours ago, deadanddark said:

Fitness yap, estetik operasyon geçir. Para biriktirip en azından burnunu yaptır. Operasyonsuz kız bulmakta zorlaşıyor. Sakal kesimin yüz hatlarini dúzeltsin. Çirkin kızlara bak... Aklıma gelmişken belirteyim ,yakışıklı erkeklerin şanssızlığı etraflarında çok kadın olacağını düşünerek bazı kadınlar tarafından görmezden gelinmeleridir. O tip kadınlar seni bulabilir.

Tipinin hiç önemi yok. Önemli olan, başka şeyler ve bunların içinde para falanda yok.

Sitelerde Paylaş
7 hours ago, anibalfan said:

İşte benim sorumda şu ne yaparsam kızın deneyip bulduğu erkek olabilirim?

O kızına bağlı. Her kız için ayrı değil, ama 3-5 gruba ayrılabilir.

Basitçe, ona hep ben, ben diyerek yaklaş. Basitçe maksut aşkar'ı yemek yaparken izle. Dikkat, "tavamı alıyorum", "elmamı soyuyorum"... Bu tür bir tavrın olsun o tiplere karşı. Bu sana en azından ilişkiye başlamak için dikkatini çekme fırsatı sağlayabilir.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, anibal yazdı:

O kızına bağlı. Her kız için ayrı değil, ama 3-5 gruba ayrılabilir.

Basitçe, ona hep ben, ben diyerek yaklaş. Basitçe maksut aşkar'ı yemek yaparken izle. Dikkat, "tavamı alıyorum", "elmamı soyuyorum"... Bu tür bir tavrın olsun o tiplere karşı. Bu sana en azından ilişkiye başlamak için dikkatini çekme fırsatı sağlayabilir.

A evet biliyorum o adamı 24 kitchen da vardı 

Peki neden benli yaklaşmam lazım ki kıza nedeni nedir? 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...