Jump to content

Kızlar tipe önem verir mi?

Recommended Posts

7 minutes ago, deadanddark said:

Bu soruya cevap verecek hic kiz yok mu bu forumda?

Kzıların hangi dediğini anladın ki sen? Kızların yaptıklarına bak. Bir yanda Adriana Lima, adı sanı belli. Öbür yanda, metin hara, sadece anasının sevebileceği bir tip. Bundan iyi cevap olur mu?

Bak mesela, ne kadar yakışıklı, ne kadar bebek yüzlü bir damat:

yüz nakli recep evlendi ile ilgili görsel sonucu

Ama garibimin, yüzü falan eciş bücüş kızın birisi başını yakmış işte, ne dersin?

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 220
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 dakika önce, anibal yazdı:

Değilim. Ama yaş 50'yi buldu artık. 

Merak edeceksen, evet, sevgilim var. Evet, yarı yaşımda. Evet, evlenelim diyor, ben zengin olayım öyle diyorum. Evet, ben bildiğin çulsuzum, o baya baya zengin. Evet, o gayet güzel, okulun en güzel kızı deniyordu, üni.de. Evet, tipsizin biriyim, göbekli falan böyle. Evet, boyu benden uzun gibi, hele topuklu giyince. 

Evlenirsen zengin olursun. Okulun en güzel kizi konusunda ortak bir yönümüz ortaya cikti. Ilk askimda cok tecrübesizdim. Beni ezdi. Bitirdim, pisman oldum, baristik sonra yine bitti. Sonra bana garip bir haller oldu. Sanki yercekimini yendim ve kizlar hep altimda kaldi. Sadece onlar degil bütün insanlar. Hepsi birer cüce oldu. Boyum 1.90 zaten. Kisa boylular kosarak geliyor. Uzun ve topuklular önce gülümsüyor sonra saclarini savuruyor, iki ileri bir geri yapiyor, umursamiyorum. Bilmiyorum, sanki androidlestim. Kimse benden degerli degil moduna girdim. Yagimi sürekli kontrol eder eskimisse degistirim. Benden daha degerlisi annem babam ve kardeslerim.

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, deadanddark said:

Evlenirsen zengin olursun. Okulun en güzel kizi konusunda ortak bir yönümüz ortaya cikti. Ilk askimda cok tecrübesizdim. Beni ezdi. Bitirdim, pisman oldum, baristik sonra yine bitti. Sonra bana garip bir haller oldu. Sanki yercekimini yendim ve kizlar hep altimda kaldi. Sadece onlar degil bütün insanlar. Hepsi birer cüce oldu. Boyum 1.90 zaten. Kisa boylular kosarak geliyor. Uzun ve topuklular önce gülümsüyor sonra saclarini savuruyor, iki ileri bir geri yapiyor, umursamiyorum. Bilmiyorum, sanki androidlestim. Kimse benden degerli degil moduna girdim. Yagimi sürekli kontrol eder eskimisse degistirim. Benden daha degerlisi annem babam ve kardeslerim.

Enteresan gelebilir mi bilmiyorum, ama bak ne yazmışım yukarda, bir önceki sayfada şimdi daha doğrusu:

Temel gerekler.

1. Temiz olacaksın.

2. Standartların olacak, herşeyi beğenmeyecek, herşeyle idare etmeyeceksin. 

3. Dominant olacaksın.

4. Özgüvenli olacaksın.

5. Asla ve asla kadınlara düşkün olmayacaksın. Ben onlara değil, onlar bana muhtaç kafasında olacaksın. Seninle yatmaları mesela, senin onlara bir lütfun olacak, bu kafada olacaksın. Öyle, tayt giyenin kıçına bakmadan yapabilenlerden olacaksın basitçe. 

Sana bir şeyler anlatıyor mu, sence bunlar?

Bak, yakışıklı olman olaya yetmemiş, ezdirmişsin kendini. Normal, yapar bunu kızlar. 

Şu anlattıklarınla, tipin önemli olmadan, zaten sokağa bir kaç gol önde çıkıyorsun. Bir sürü kız için, baya uğraşılası olacaksın, özellikle seni adam etme fırsatı veriyorsun ki, bulunmaz nimet onlar için. boy, pos, tipte iyi diyorsun. Ama asosyal, yalnız bir tip. Seni kendine erkek yapması için muazzam bir potansiyel gösteriyorsun.

Sitelerde Paylaş

Neye benziyorsun dersen bu oyuncu benim ikizim gibi.

Bir gün arkadaslar gel seni bir filme götürelim dediler, gittim. Tanimam etmem adami. görünce sasirdim tabi. Sinemadan cikinca herkesin dönüp dönüp bana bakmasi sinirlerimi bozdu. Hepsini birakip kactim sinemadan. Hayatimdaki en kötü anlardan biriydi. Belkide bu yüzden bakan kizlardan uzak duruyorumdur. Insanlarin anlamsiz bakislari cok rahatsiz edici.

https://www.pinterest.com/pin/490540584383896048/

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, anibal yazdı:

Enteresan gelebilir mi bilmiyorum, ama bak ne yazmışım yukarda, bir önceki sayfada şimdi daha doğrusu:

Sana bir şeyler anlatıyor mu, sence bunlar?

Bak, yakışıklı olman olaya yetmemiş, ezdirmişsin kendini. Normal, yapar bunu kızlar. 

Şu anlattıklarınla, tipin önemli olmadan, zaten sokağa bir kaç gol önde çıkıyorsun. Bir sürü kız için, baya uğraşılası olacaksın, özellikle seni adam etme fırsatı veriyorsun ki, bulunmaz nimet onlar için. boy, pos, tipte iyi diyorsun. Ama asosyal, yalnız bir tip. Seni kendine erkek yapması için muazzam bir potansiyel gösteriyorsun.

Biyik ve sakal biraktim. Ortacag sovelyeleri gibi. Dartanyan oldum sanki biraz rahatladim.

Ergenlik zamani kizlarin elinde oyuncak olma ihtimali yüksek. Zaten onlarda yarisirlar, en yakisiklisini ben ayartacagim diye.Yazdigim liste güzelmis. 5. numarayi orada yasayan bütün öküzler uygulasa kadinlar ve kizlarda biraz nefes alsa keske.

tarihinde deadanddark tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, deadanddark said:

Neye benziyorsun dersen bu oyuncu benim ikizim gibi.

Bir gün arkadaslar gel seni bir filme götürelim dediler, gittim. Tanimam etmem adami. görünce sasirdim tabi. Sinemadan cikinca herkesin dönüp dönüp bana bakmasi sinirlerimi bozdu. Hepsini birakip kactim sinemadan. Hayatimdaki en kötü anlardan biriydi. Belkide bu yüzden bakan kizlardan uzak duruyorumdur. Insanlarin anlamsiz bakislari cok rahatsiz edici.

https://www.pinterest.com/pin/490540584383896048/

Tipinin önemi yok.

Bu lafı millet yanlış anlamaya müsait, tekrar edeyim. Tipinin önemi yok, yakışıklı isen de hiç bir halta yaramaz demek değil. Tipsizsende hemen her kızı elde edebilirsin demek aslında. 

Evet, yakışıklı isen, muhakkak bir sürü kız için, potansiyel görüleceksin. Bilinmeyen bir diğer şey şu. Kızlar, ciddi ciddi, erkek bulmakta çok sıkıntı içindeler. Ve onalr, bir erkeğe, bizim bir kıza ihtiyaç duyduğumuzdan daha çok ihtiyaç duyuyor. bir çoğu da acemi oluyor, erkekte neye bakması gerektiğini bilmiyor. Aklıyla, ahanda yakışıklı falan derken, kendini bir sürü derdin içine sokup gidiyor. Peki olay ne? 

Kızın içinde bir kız daha var. Evrimin geliştirdiği, seçicilik falan işini üstlenen, seksüel seleksiyonun mimarı olan alttaki dişi. Bir de bu dişiden hariç, insan olan, düşünen, bakan, gören falan biri daha var. Üstteki insan kız, ahanda yakışıklı, ahanda benle ilgileniyor falan derken atlıyor erkeğin üstüne. Buna alttaki dişi uyanıyor bir müddet sonra, bakıyor, bu erkek, lazım olan erkek değil. Sonra işler sarpa sarıyor, senin başına gelenler oluyor. Ha, kızda bundan kötü etkileniyor tabi. 

İşte bu noktada, eğer o tipe mipe bakmayan ve asıl karar verici olan, alttaki dişiye ulaşabilirseniz, olayın rengi değişiyor, kız sizi elde etmek için debelenmeye başlıyor. 

Kızlar, mutlak alfa erkeği bulamıyor, bulmaları da mümkün değil. O kapı kapandı artık bugünün toplumlarında. O zaman, başka kriterlere bakmaları gerekiyor. Ama haliyle bunları da göremiyor erkeklerde. O zaman, onlarda, potansiyel vaat eden birini, ama tipiyle, ama varlığıyla, ama başka şekilde gördüklerinde, onu kendilerine erkek yapmak için uğraşmaya başlıyorlar. Olay da buradan gelişiyor. 

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, anibal yazdı:

Kızlar, mutlak alfa erkeği bulamıyor, bulmaları da mümkün değil. O kapı kapandı artık bugünün toplumlarında. O zaman, başka kriterlere bakmaları gerekiyor. Ama haliyle bunları da göremiyor erkeklerde. O zaman, onlarda, potansiyel vaat eden birini, ama tipiyle, ama varlığıyla, ama başka şekilde gördüklerinde, onu kendilerine erkek yapmak için uğraşmaya başlıyorlar. Olay da buradan gelişiyor. 

Agzinda klavyen kadar calisiyor mu? Konusmakta, güzel konusmak ve her konuda birseylerden söz edebilmekte etkilemis olabilir senin uzun topukluyu. Susan erkekte vazgecilir olabilir.

Sitelerde Paylaş
7 minutes ago, deadanddark said:

Agzinda klavyen kadar calisiyor mu? Konusmakta, güzel konusmak ve her konuda birseylerden söz edebilmekte etkilemis olabilir senin uzun topukluyu. Susan erkekte vazgecilir olabilir.

Sence?

Velakin, kızları etkilemenin yolu, az, öz, doğru konuşup, çokca dinlemek. Onlar anlaşılmak istiyor. 

Neden, ne önemi var anlaşılmanın taa o kadar? 

Düşün, kız hamile ve elmaya ihtiyacı var. Hamileler bunu bilir, cidden. Erkeğe "git elma getir" dediğinde, erkeğin onu anlayabilmesi lazım. Yani ne var bunu anlamayacak di mi? 

Adem ile havva dan gelmedik. Nasıl, o mutlak alfayı bulmaya genetik program varsa, eskiden kalan, aynı şekilde, henüz doğru dürüst konuşmayı beceremediğimiz dönemi aklına getir. Bir kadın, bu dönemde, artık her ne idiysek, h.erectus falandık herhalde, kendini anlayan erkeği seçebilirse, o zaman evrimsel avantaj kazanacaktır.

Yani, kadının kendini anlayan erkeği arıyor olması, onun için hayat memat meselesi.

Yaninin yanisi, kadın size "anlamıyorsun" demeye başladıysa, o iş feci yara almıştır. Onu anlıyor olmanız, sandığınızdan çok önemli. Velakin asıl zor olan, onu, o bir şey söylemeden anlıyor olmanız gerekmesi.

Ha, bu da aslında bu işin en kolay kısmı. Dinleyin basitçe, kafi. Ama dinleyin, o anlatırken, aklınız iddaa'da ya da dır dır bitsede yatak faslına geçsek falanda olmasın. 

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, anibal yazdı:

Sence?

Velakin, kızları etkilemenin yolu, az, öz, doğru konuşup, çokca dinlemek. Onlar anlaşılmak istiyor. 

Neden, ne önemi var anlaşılmanın taa o kadar? 

Düşün, kız hamile ve elmaya ihtiyacı var. Hamileler bunu bilir, cidden. Erkeğe "git elma getir" dediğinde, erkeğin onu anlayabilmesi lazım. Yani ne var bunu anlamayacak di mi? 

Adem ile havva dan gelmedik. Nasıl, o mutlak alfayı bulmaya genetik program varsa, eskiden kalan, aynı şekilde, henüz doğru dürüst konuşmayı beceremediğimiz dönemi aklına getir. Bir kadın, bu dönemde, artık her ne idiysek, h.erectus falandık herhalde, kendini anlayan erkeği seçebilirse, o zaman evrimsel avantaj kazanacaktır.

Yani, kadının kendini anlayan erkeği arıyor olması, onun için hayat memat meselesi.

Yaninin yanisi, kadın size "anlamıyorsun" demeye başladıysa, o iş feci yara almıştır. Onu anlıyor olmanız, sandığınızdan çok önemli. Velakin asıl zor olan, onu, o bir şey söylemeden anlıyor olmanız gerekmesi.

Yani bu kadar eziyete deger mi? Bir kiza analik babalik etmeye mi geldik bu dünyaya? Bul kendin kadar güzelini, kendin kadar anlayislisini degil mi? Hic bir kiz bana bakmiyor demek ne kadar kücük düsürücü ve asagilayici kendini. Nedir bu icinizdeki evde kaldim korkusu? Ben ne cirkin kizlar tanidim, zekasi yeter sevmeye.

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, deadanddark said:

Yani bu kadar eziyete deger mi? Bir kiza analik babalik etmeye mi geldik bu dünyaya? Bul kendin kadar güzelini, kendin kadar anlayislisini degil mi? Hic bir kiz bana bakmiyor demek ne kadar kücük düsürücü ve asagilayici kendini. Nedir bu icinizdeki evde kaldim korkusu? Ben ne cirkin kizlar tanidim, zekasi yeter sevmeye.

Büyük ihtimalle bulamazsın. Bulduğunla yetinirsin. 

Dahası, bulacağın şey, kendine bir ömür törpüsü olur çıkar, büyük ihtimalle.

Ne dediğimizi hatırla. Kadına, doğru erkek benim derseniz, o sizi yüceltmeyi, adam etmeyi kendine görev bilir. Her açıdan tatmin olursunuz. 

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

madem kızlar paraya bakıyor benim nasıl sevgilim oluyor üstelik herşeyi yaşadığım güzel bi kız

demekki tezin çürüdü. beş kuruşum yok cebimde hatta masrafların çoğu ondan (ben istemesemde)

bunuda bi açıkla bakalım ?

Sende payina düseni almissin iste, abartilacak bir durum degil. Her erkege bir kiz düserse sorun yok zaten.

Sitelerde Paylaş
On 26.02.2019 at 23:18, anibal yazdı:

Kzıların hangi dediğini anladın ki sen? Kızların yaptıklarına bak. Bir yanda Adriana Lima, adı sanı belli. Öbür yanda, metin hara, sadece anasının sevebileceği bir tip. Bundan iyi cevap olur mu?

Bak mesela, ne kadar yakışıklı, ne kadar bebek yüzlü bir damat:

yüz nakli recep evlendi ile ilgili görsel sonucu

Ama garibimin, yüzü falan eciş bücüş kızın birisi başını yakmış işte, ne dersin?

Kiz hipermetrop olmasin. Photoshop oldugunu söyleyin bunun yoksa kendimi daha cok sevecegim, cünkü aklim en azindan basimda.

Sitelerde Paylaş

zengin adamı kullanan kızlar konu cinsellik oldumu bana deli oluyor ama. gayet yakışıklıyım 21 yaşındayım cinsellik performans aslan gibi. benim evim yok kirada kaliyordum maddi durumlardan dolayi kangoo da kalıyorum suan arabanın içine demir plaka kısa bar koydum ayarlı göğüs sehpası koydum yatak koyacak yer yok başka ihtiyaclarim var protein tozu aldim şeker yağlı besinler herşeyden uzak durdum cunku ben çabalıyorum. sürekli seninle aramızdaki fark bu işte. konuya gelecek olursak omuzlar top gibi biceps bitimi damarlar gözüküyor. sürekli bi sevgilim olur imkanlar kisitli ev yok mecburen kızı bodrum katına depoya indirdim sordum dedim bak dar orası eşyalar var istemezsen anlarım dedim yok gelirim sen iste dedi...

ben nasıldım biliyormusun dünyanın en mutlu erkeği.

bülbülü altın kafese koymuşlar vatanım demiş.

trilyonlarca paran olsada seni sen olduğun için değilde paran için seven biriyle asla mutlu olamazsın. eskiden bunu bilen erkekler önce köleyi azad eder sonra sorardı çünkü biliyorki gönül işiyle olan bir ilişkinin menfaate bakan bi ilişkiye göre bin basacak. yani paraya gorede evlilik olmaz hicbisekilde olmaz seni sen olduğun için sevecek yoksa kendini kandirirsin sadece kendi kendine beni seviyor dersin sonra seni gercekten seven bi kizla olduğunda dersinki senelerdir ben kendimi kandiriyormusum bunun arasindaki farki yasamadan anlayamazsın.

tarihinde "dünyayaışınlanıpçoğaldık" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 hours ago, deadanddark said:

Kiz hipermetrop olmasin. Photoshop oldugunu söyleyin bunun yoksa kendimi daha cok sevecegim, cünkü aklim en azindan basimda.

Bilindiği kadar, kızın öyle bir sorunu falan yok, jemşire mi, ne öyle bir şey bu hatun kişi.

Kendisine ömür boyu mutluluk dileriz. Ama mutsuz olursa, bunun sebei emin olun ki eşinin tipi olmayacak asla.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

zengin adamı kullanan kızlar konu cinsellik oldumu bana deli oluyor ama. gayet yakışıklıyım 21 yaşındayım cinsellik performans aslan gibi. benim evim yok kirada kaliyordum maddi durumlardan dolayi kangoo da kalıyorum suan arabanın içine demir plaka kısa bar koydum ayarlı göğüs sehpası koydum yatak koyacak yer yok başka ihtiyaclarim var protein tozu aldim şeker yağlı besinler herşeyden uzak durdum cunku ben çabalıyorum. sürekli seninle aramızdaki fark bu işte. konuya gelecek olursak omuzlar top gibi biceps bitimi damarlar gözüküyor. sürekli bi sevgilim olur imkanlar kisitli ev yok mecburen kızı bodrum katına depoya indirdim sordum dedim bak dar orası eşyalar var istemezsen anlarım dedim yok gelirim sen iste dedi...

ben nasıldım biliyormusun dünyanın en mutlu erkeği.

bülbülü altın kafese koymuşlar vatanım demiş.

trilyonlarca paran olsada seni sen olduğun için değilde paran için seven biriyle asla mutlu olamazsın. eskiden bunu bilen erkekler önce köleyi azad eder sonra sorardı çünkü biliyorki gönül işiyle olan bir ilişkinin menfaate bakan bi ilişkiye göre bin basacak. yani paraya gorede evlilik olmaz hicbisekilde olmaz seni sen olduğun için sevecek yoksa kendini kandirirsin sadece kendi kendine beni seviyor dersin sonra seni gercekten seven bi kizla olduğunda dersinki senelerdir ben kendimi kandiriyormusum bunun arasindaki farki yasamadan anlayamazsın.

Ne icin cabaliyorsun, kangoo ya kiz atma cabasi pek bir dramatik oldu. Baska ne gibi cabalarin var mesela. Böcek, pul koleksiyonu. Becerilen kizlarin fotograflarindan koleksiyon. Olsun seni kutlarim, ayrani yok icmeye atla gider yigit sicmaya. Dert etme, hizli giden atin boku seyrek düser. Ak akce kara gün icindir.

Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, anibal yazdı:

Bilindiği kadar, kızın öyle bir sorunu falan yok, jemşire mi, ne öyle bir şey bu hatun kişi.

Kendisine ömür boyu mutluluk dileriz. Ama mutsuz olursa, bunun sebei emin olun ki eşinin tipi olmayacak asla.

Gercekmis, ben bunun Beauty and Beast Türkiye versiyonu oldugunu saniyorum.

Tabiki zenginlerde Aglar ve Cirkin Kral Affetmez. Elimizde olanin degerini bilmeliyiz.

Dikkatli bakinca kizda o kadar abartili güzel degil, cok görmüs gecirtmis köprüler yaptirtmis birine benziyor. Bende bir ömür boyu mümkünse etrafta görünmemelerini diliyorum.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, deadanddark yazdı:

Gercekmis, ben bunun Beauty and Beast Türkiye versiyonu oldugunu saniyorum.

Tabiki zenginlerde Aglar ve Cirkin Kral Affetmez. Elimizde olanin degerini bilmeliyiz.

Dikkatli bakinca kizda o kadar abartili güzel degil, cok görmüs gecirtmis köprüler yaptirtmis birine benziyor. Bende bir ömür boyu mümkünse etrafta görünmemelerini diliyorum.

Sana mı soracaklar gezip tozmayi?

Ayrıca bu aşağılık kompleksi nedir,kadına ne cüretle iftira atıyorsun ahlaksız herif.

Eziğin tekisin.

Etrafta görünmesinnler ne demek?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...