Jump to content

Kızlar tipe önem verir mi?

Recommended Posts

2 saat önce, deadanddark yazdı:

Ne icin cabaliyorsun, kangoo ya kiz atma cabasi pek bir dramatik oldu. Baska ne gibi cabalarin var mesela. Böcek, pul koleksiyonu. Becerilen kizlarin fotograflarindan koleksiyon. Olsun seni kutlarim, ayrani yok icmeye atla gider yigit sicmaya. Dert etme, hizli giden atin boku seyrek düser. Ak akce kara gün icindir.

Kangoo ya kız atmamış.Adam halinden memnun ve kadınları da mutlu edebiliyor belli ki.Dramatik bir durum yok  sadce senin gibi tek işi hiç bir bok olamayıp bütün gün millete laf atan mahalle karılarının aksine,her şeye rağmen mutlu,çabalayan  özgüvenli ve belli ki iyi bir partner.

tarihinde adalet123 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 220
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

45 dakika önce, adalet123 yazdı:

Kangoo ya kız atmamış.Adam halinden memnun ve kadınları da mutlu edebiliyor belli ki.Dramatik bir durum yok  sadce senin gibi tek işi hiç bir bok olamayıp bütün gün millete laf atan mahalle karılarının aksine,her şeye rağmen mutlu,çabalayan  özgüvenli ve belli ki iyi bir partner.

Yanlis anlamisim, kangoo yu kiza atmis.  Icindeki agirlik malzemeleri ile birlikte üstelik.

Sitelerde Paylaş
55 dakika önce, adalet123 yazdı:

Sana mı soracaklar gezip tozmayi?

Ayrıca bu aşağılık kompleksi nedir,kadına ne cüretle iftira atıyorsun ahlaksız herif.

Eziğin tekisin.

Etrafta görünmesinnler ne demek?

Hayvanlarda gösteris meraklisidir. Parlak ve kabarik tüyler, irilik, güzel sesler ,kokular.... disiyi etkiler. Gösteris ,güzel görüntü dogada etkili, insanda da etkilidir. Yakisikli bir cocugu adam etmek icin israrla ugrasir kizlar. Bazilari ugrasir, bazilari gec pes eder.

tarihinde deadanddark tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, Hristiyangenç18 yazdı:

Benim hiç sevgilim olmadı,21 yaşındayım ve kendimi çirkin buluyorum.Eğer yakışıklı olsaydım belki de sevgilim olacaktı.Kızlar bence tipe önem veriyor.

Üzülme, insanlar yaslandikca güzellesebiliyor. Bak mesela George Coloney yaslandikca güzellesti.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, deadanddark yazdı:

Hayvanlarda gösteris meraklisidir. Parlak ve kabarik tüyler, irilik, güzel sesler ,kokular.... disiyi etkiler. Gösteris ,güzel görüntü dogada etkili, insanda da etkilidir. Yakisikli bir cocugu adam etmek icin israrla ugrasir kizlar. Bazilari ugrasir, bazilari gec pes eder.

Her şey görüntü değil ama.Öyle aşırı bir çirkinliğin ve vücut sorunun olmadığı müddetçe,diğer erkeklerden hiç bir eksiğin olmaz.Her zaman daha yakışıklı erkek ve daha güzel kadın vardır.Ama kadını hepsi anlayamaz.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, adalet123 yazdı:

Her şey görüntü değil ama.Öyle aşırı bir çirkinliğin ve vücut sorunun olmadığı müddetçe,diğer erkeklerden hiç bir eksiğin olmaz.Her zaman daha yakışıklı erkek ve daha güzel kadın vardır.Ama kadını hepsi anlayamaz.

Bak dünyaya isinlanan arkadas ne demis:

zengin adamı kullanan kızlar konu cinsellik oldumu bana deli oluyor ama. gayet yakışıklıyım 21 yaşındayım cinsellik performans aslan gibi. benim evim yok kirada kaliyordum maddi durumlardan dolayi kangoo da kalıyorum suan arabanın içine demir plaka kısa bar koydum ayarlı göğüs sehpası koydum yatak koyacak yer yok başka ihtiyaclarim var protein tozu aldim şeker yağlı besinler herşeyden uzak durdum cunku ben çabalıyorum. sürekli seninle aramızdaki fark bu işte. konuya gelecek olursak omuzlar top gibi biceps bitimi damarlar gözüküyor. sürekli bi sevgilim olur imkanlar kisitli ev yok mecburen kızı bodrum katına depoya indirdim sordum dedim bak dar orası eşyalar var istemezsen anlarım dedim yok gelirim sen iste dedi...

ben nasıldım biliyormusun dünyanın en mutlu erkeği.

bülbülü altın kafese koymuşlar vatanım demiş.

trilyonlarca paran olsada seni sen olduğun için değilde paran için seven biriyle asla mutlu olamazsın. eskiden bunu bilen erkekler önce köleyi azad eder sonra sorardı çünkü biliyorki gönül işiyle olan bir ilişkinin menfaate bakan bi ilişkiye göre bin basacak. yani paraya gorede evlilik olmaz hicbisekilde olmaz seni sen olduğun için sevecek yoksa kendini kandirirsin sadece kendi kendine beni seviyor dersin sonra seni gercekten seven bi kizla olduğunda dersinki senelerdir ben kendimi kandiriyormusum bunun arasindaki farki yasamadan anlayamazsın.

Para yok ama görüntü var. Damarlari var, üstelik haritalardaki nehirler gibi belirgin. Ben de neden hep damar belirginlestirmek icin ugrasiyorsun, kizlar böcek koleksiyonu olanlarida sever dedim.Bize ne senin sahdamar atardamar ve aortundan , baska bir halt biliyor musun demiste olabilirim.Hepsi bu kadar. Bana cok kizdin ama ayni seyi düsünüyoruz.

tarihinde deadanddark tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, deadanddark yazdı:

Bak dünyaya isinlanan arkadas ne demis:

zengin adamı kullanan kızlar konu cinsellik oldumu bana deli oluyor ama. gayet yakışıklıyım 21 yaşındayım cinsellik performans aslan gibi. benim evim yok kirada kaliyordum maddi durumlardan dolayi kangoo da kalıyorum suan arabanın içine demir plaka kısa bar koydum ayarlı göğüs sehpası koydum yatak koyacak yer yok başka ihtiyaclarim var protein tozu aldim şeker yağlı besinler herşeyden uzak durdum cunku ben çabalıyorum. sürekli seninle aramızdaki fark bu işte. konuya gelecek olursak omuzlar top gibi biceps bitimi damarlar gözüküyor. sürekli bi sevgilim olur imkanlar kisitli ev yok mecburen kızı bodrum katına depoya indirdim sordum dedim bak dar orası eşyalar var istemezsen anlarım dedim yok gelirim sen iste dedi...

ben nasıldım biliyormusun dünyanın en mutlu erkeği.

bülbülü altın kafese koymuşlar vatanım demiş.

trilyonlarca paran olsada seni sen olduğun için değilde paran için seven biriyle asla mutlu olamazsın. eskiden bunu bilen erkekler önce köleyi azad eder sonra sorardı çünkü biliyorki gönül işiyle olan bir ilişkinin menfaate bakan bi ilişkiye göre bin basacak. yani paraya gorede evlilik olmaz hicbisekilde olmaz seni sen olduğun için sevecek yoksa kendini kandirirsin sadece kendi kendine beni seviyor dersin sonra seni gercekten seven bi kizla olduğunda dersinki senelerdir ben kendimi kandiriyormusum bunun arasindaki farki yasamadan anlayamazsın.

Para yok ama görüntü var. Damarlari var, üstelik haritalardaki nehirler gibi belirgin. Ben de neden hep damar belirginlestirmek icin ugrasiyorsun, kizlar böcek koleksiyonu olanlarida sever dedim.Hepsi bu kadar. Bana cok kizdin ama ayni seyi düsünüyoruz.

Haklısın galiba.

Sitelerde Paylaş
On 22.08.2018 at 21:13, Tengrizm said:

Benim hiç sevgilim olmadı.Ve kızlara iyi davranıyorum ama sevgilim hiç olmuyor.Kendi mi çirkin buluyorum.Ve kızların çoğunun tipe ve paraya önem verdiğini düşünüyorum.

Kızlar tabii ki tipe önem verir , sen tipe önem vermez misin ?

Bu tip olayı , yakışıklılık , güzellik falan başlangıçta büyük avantaj sağlar , bunu kim yok sayabilir. 

Ama dediğim gibi, bu sadece bir avantaj , her şey değil. 

Ve de bundan şikayetçi olması gereken taraf , dişı taraf , sen değil. Erkeklerin çok istisnai durumlar hariç , her türlü gideri vardır. Ama bir çok erkek kendine bakmadığında bu potansiyeli değerlendiremiyor. Ayrıca erkeklerin dış görünüşten başka değerlendirmede çok daha fazla kriteri var. Bunlarin başında kendine güvenme ve güç geliyor. Bu ikiside erkek olmayı (toplumun erkeklere yüklediği rolü becerebilmeyi) getiriyor. Bundan kastım da erkeğin kendi ayakları üstünde durması , özgür olması be kendi kendini geçinsirebilmesi (bu bağımsızlıktır).. kadınların ise elindeki tek sermaye güzellikleri. 

Sen bu dediklerimi sağlayabildikten sonra , istesen de yalnız kalamıyorsun. Tabiri caizse kendine güvenen , seni yanına yakıştıran kızlar sana kancayı takıyorlar , sen de onlardan birini seçiyorsun. 

Yani bu zamana kadar yalnız kalmanın sebebi salt dış görünüş olamaz. Bir şekilde onların senin yanına yakıştırabilecekleri seviyeye çıkman lazım , sırf bir kız arkadaşım olsun diye çaba sarfetme kendini geliştir. Bu tür şeyler olacaksa olur , kovalamaya gelmez. Lisede değilsin gidip kizlara çıkma teklif edesin. 

1- dış görünüş olarak eksiklik olduğunu düşünüyorsan , bir tarz bul, her erkege giden bir tarz var, tarz dediğin kılik, kiyafeti de kapsar. Aslinda bu kilık kiyafet dediğin şey seninle ilgili sandığiñdan çok fazla bir şeyler anlatır karşi tarafa. 

2- insan psikolojisinde güzel bir "bug" var. Olmak istediğin gibi görünmeye çalıştıkça , yeteri kadar öyleymiş gibi rol yapınca , bir zaman sonra rol yapmana gerek kalmıyor. Kendi kendini kandırmak çok kolay. Mesala sürekli özgüvenliymiş gibi rol yapınca bir zaman sonra gerçekten özgüvenli bir birey oluyorsun. Hatta , sürekli kendine yakışıklı dersen , yakışıklıymıs gibi davranırsan , onlar gibi triplere girersen bir zaman sonra kendinin gerçektwn de yakışıklı olduğunu düsünüyorsun ve daha ilginci sen oýle davrandığın için karşı taraf da seni öyle görüyor. 

3- bu da diğerleri gibi kız tavlamakdan çok kendine yarar bir tavsiye. Bir rotan , hedefin olacak , bu da kendi hayatını kurmak. Mesela kızlar arabalı erkekleri sever derler. Bu sadece maddiyatla iligili değil. Bir erkegin arabası olmasi onun özgür olması da demektir. İstediği zaman istediği yere gidebilir , bağımsızdır. Kadın gözünden ; işı var , arabası var , evi var yani yuva kurmak için önünde hiç bir engel yok. Yadırgayacak bir şey yok , o da kendi için en iyisini düsünüyor. Yani onun için en iyu olan şey aslında senin için en iyi olan şey.. 

Bu durum bence dünyanın en doğal şeylerinden biri. Sikayet etmemek lazım. 

Sitelerde Paylaş
5 hours ago, deadanddark said:

Gercekmis, ben bunun Beauty and Beast Türkiye versiyonu oldugunu saniyorum.

Tabiki zenginlerde Aglar ve Cirkin Kral Affetmez. Elimizde olanin degerini bilmeliyiz.

Dikkatli bakinca kizda o kadar abartili güzel degil, cok görmüs gecirtmis köprüler yaptirtmis birine benziyor. Bende bir ömür boyu mümkünse etrafta görünmemelerini diliyorum.

O iş öyle değil. Notre Dame'ın kamburu Quasimodo baya baya gerçek olabilir. Bundan çok çok daha güzel kızların, çok çok daha çirkin erkeklerle oldukları sık görülen vakadır. 

Burada olan bitene şaşırmayıp, doğruları, doğru okumayı seçmek gerekiyor. Kızlar tipe bakmaz, bu evrime aykırı, bizim evrimimize. Masallarda bile, prensesin rüyası, prenstir. Amanda en yakışıklı adam, en uzun boylu adam falan değildir. Prens, kral olacak, yani ortamların en dominant kişisi. 

Bu kız, romantik bir hatun kişi. Öyle kızların derdi, çok ama çooook sevgileri, aşkları olduğunu sanmalarıdır. Hayalperesttirler aslen. Ve o muazzam sevgileriyle birini kurtarmayı düşünürler. Bunların sevecekleri (diyelim) tip, daha doğrusu erkek olarak üstüne düşecekleri tip, sevgiye muhtaçlığı olan tiplerdir. Basitçe, "yazık, bu halde kim sever bunu.." denebilmesi lazım erkek için. Böyle sevgi için yalvarır, yakarır, aşka aç susuz kalmış olmalıdır erkek. İşte böyle bir erkek, yüzü sakat falan, bundan daha çok sevgiye muhtaç biri olabilir mi?

Ortamlarda sık sık edilen, "kızların efendi erkek yerien piç tercihi" konusunun ardında da bu yatar. Böyle kızlara, klasik kız tavlama teknikleri işe yarar. Gidip penceresinin önünde seranat yapın, camının önüne güllerle kalp çizip ortasına seni seviyorum yazın falan. Bunlara dikkat edin, bildiğin kızın sevgisi için yalvarıyor, resmen dileniyorsunuz. Mevzuyu farketmek bu kadar zor olmamalı. Ama akıllı uslu, yakışıklı, düzgün biri iseniz, ideal erkeksiniz, hiç şansınız yok. Ona potansiyel göstermelisiniz, serserinin biri olmalısınız. Sizi sevecek edecek, sizi adam edecek, onun güdüsü öyle. 

Ha, elbette hala böyle kızlar var, baya da bolca, ama artık kızlar genelde böyle olmuyor. Daha kötüsü, romantik gibi duran çok kızın altında, kendine bir kabuk arayan, ödlek, zayıf bir kız var. Onlarında aradığı şey, ezik ama statü sahibi, zengin mesela, doktor mühendis falan mesela, büyük esnaftan, eşraftan birinin oğlu falan mesela, öyle bir tip. İşte, genel olarak, kızlar paraya bakar, arabaya bakar falan lafının gerçekliğini sağlayan bu kızlardır. Bunlardan ülkemizde çok, baya çok hem. Hele, 40 yaş üstü kadınlardan çok çok fazla. 

"Aradığı" derken, bu gözle, üst beyinle falan olan bir şey. Bu kızların istediği erkek, daha doğrusu onlara iyi gelecek olan erkek, o tip erkek değil. Onlar genelde, erkekleri çizmiş olur, onlar için iyi erkek yoktur, kötünün iyisi vardır. Onlar için erkekler dövülmesi falan gereken şeylerdir. Doğru yaklaşarak, bu tür kızları da elde edebilirsiniz, statünüz falan önemli değil. Ama bu kızlar, eğer değişmezse, sizin ömrünüzü çalacaktır. Şu elemanın haline düşmeniz, çok çok olası bir haldir:

https://www.takvim.com.tr/yasam/2018/12/17/istanbulda-sok-olay-meger-3-cocugu-da-kendisinden-olmamis

Eğer bir kız, sizi doyurmayı değilde, sizin onu doyurmanızı bekliyor, bunu yapıp yapamayacağınıza falan bakıyorsa, o kızdan size hayır gelmez. Belki sizi böyle aldatmaz falan ama, hayatınızda israf yada müzmahal olur gider. 

Sitelerde Paylaş
13 hours ago, Hristiyangenç18 said:

Benim hiç sevgilim olmadı,21 yaşındayım ve kendimi çirkin buluyorum.Eğer yakışıklı olsaydım belki de sevgilim olacaktı.Kızlar bence tipe önem veriyor.

Bu ezik halinle, tahminen hiç bir zamanda olmayacak.

Sitelerde Paylaş
11 hours ago, adalet123 said:

Yahu, hiç mi duymadınız? "Erkeğin güzeli çirkini olmaz." 

Google'da bari aratın, kimler diyor bunu?

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, anibal yazdı:

Bende onu kastettim aslında.Kadın görünüme bakmaz.Çok çirkin olunmadığı müddetçe.Ama bu çok cirkinlerde istisnadır,öyle tipsiz denilen kişiler değil,deli gibi bir görünümü olanları kastediyorum.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, anibal yazdı:

Hayatinizda bir kiz olsun diye kendinizden ödün vermeyin, kendiniz olun, öyle kalin. Bir kizdan sizi daha cok mutlu edecek seyler var. Mesela Xbox One, bir fotograf makinasi, otomobil, telescope, Sisha, böcek koleksiyonu. Ben hayatinizda hickimse olmasin demiyorum, olsun ama size mutasyon yasatmasin. Neyseniz öyle olun. Ne yapiyorsaniz etkilemek icin degil kendiniz icin yapin. Fitness yapiyorsaniz kendiniz icin.

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, deadanddark said:

Hayatinizda bir kiz olsun diye kendinizden ödün vermeyin, kendiniz olun, öyle kalin. Bir kizdan sizi daha cok mutlu edecek seyler var. Mesela Xbox One, bir fotograf makinasi, otomobil, telescope, Sisha, böcek koleksiyonu. Ben hayatinizda hickimse olmasin demiyorum, olsun ama size mutasyon yasatmasin. Neyseniz öyle olun. Ne yapiyorsaniz etkilemek icin degil kendiniz icin yapin. Fitness yapiyorsaniz kendiniz icin.

Hayatında öyle şeyler olanın, o hayatına bir kaç kız katması da çok daha kolay olacaktır. 

Neysen o olman, seni erkek kız işlerinde mutlu etmez. Neysen o değil, bildiğin taş gibi "erkek", sapına kadar adam olacaksın.

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...