Jump to content

Kızlar tipe önem verir mi?

Recommended Posts

9 dakika önce, anibal yazdı:

Hayatında öyle şeyler olanın, o hayatına bir kaç kız katması da çok daha kolay olacaktır. 

Neysen o olman, seni erkek kız işlerinde mutlu etmez. Neysen o değil, bildiğin taş gibi "erkek", sapına kadar adam olacaksın.

Anibal

Daha çok kızlarla takılan,konuşurken karşısındakine filan odaklanan türdeki bir kızı nasıl etkileyebiliriz?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 220
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

3 minutes ago, anibalfan said:

Anibal

Daha çok kızlarla takılan,konuşurken karşısındakine filan odaklanan türdeki bir kızı nasıl etkileyebiliriz?

Onunla ilgilenerek.

Ama genelde çabucak ters teper. O tiplerin ilgisini çekmek kolay olsa da, sürdürüp ilerletmek daha stratejik davranmayı gerektirir. 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, anibal yazdı:

Onunla ilgilenerek.

Ama genelde çabucak ters teper. O tiplerin ilgisini çekmek kolay olsa da, sürdürüp ilerletmek daha stratejik davranmayı gerektirir. 

Bide aklıma takıldı da

kızı tavlamak için bu şekillerde davranmamız felan gerek ya

Peki kızla sevgili olduk dan sonra oluşturduğumuz erkek profili devam mı etmeli

yoksa değiştirmeli miyiz?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, anibalfan yazdı:

Bide aklıma takıldı da

kızı tavlamak için bu şekillerde davranmamız felan gerek ya

Peki kızla sevgili olduk dan sonra oluşturduğumuz erkek profili devam mı etmeli

yoksa değiştirmeli miyiz?

Sonuçta kızın beklediği erkek profili sevgili olduktan sonra değişebilir?

Sitelerde Paylaş

istediginiz kadar kasiniz tipiniz olsun işi bilmiyosaniz kizi tavlayamazsiniz tavlamayi birak gidip soramazsiniz bile. dolayisiyla bu islerin parayla veya hicbiseyle alakas yok. parasi olmadigi halde evlenen insanlar var. kira odeyemeyen gecim sıkıntisi yasayan hala evliler neden kadin baskasini bulamazmi bulur ama ask var arada bağlar var. kızdan kiza değisir o zevkine duskundur adamı beğenir evlenir ki zevk onu en cok mutlu edecek sey zaten. bi baskasi belki paran icin evlenir. sanmaki o parayla seni aldatmayacak bal gibide aldatir her kizin gonlunde sevdigi biri olacaktir. işi bilmek derken civitmak değil gidip sorarsin duzgunce zaten kiz beğenirse sana sans verir beğenmezse zaten yolu verir.

kilo, yağsız olmak kas ve tip de önemli aslında  ama işi bilmekten sonra gelir.

tarihinde "dünyayaışınlanıpçoğaldık" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 hours ago, anibalfan said:

Sonuçta kızın beklediği erkek profili sevgili olduktan sonra değişebilir?

Pek bilinemeyen şey, o kızdan hayır görmek istiyorsan, ilişkinin hemen her aşamasında biraz daha farklı bir profil göstermen gerekmesi. Ki bu da aslen gene olan bir şeydir zaten doğal olarak. 

Şöyle bak, bir kızla ilk tanıştığında biraz resmi olursun, hadi el sıkışırsın falan. Ama iş ilerleyince gelir kucağına atlar, sarmaş dolaş olursun o zaman sokak ortasında. Bunun gibi, ilişki de başka boyuta değişmelidir. Tabi, ilk aşamada ne, sonraki aşamalarda ne, nasıl olmalı, bu kızına bağlı bir husus. 

Fakat olayın, genelde 4 aşaması var. Tanıma, arzulama, rahatlık ve birliktelik. Birliktelik, öyle bir birliktelik değil, birlikte bir şeyler yapmak, oyun oynamak, geziye gitmek, hazine aramak, ders çalışmak falan gibi bir şeyler yapamk.

Her kız için, bunlar farklı sıralarda gerçekleşir. Yani kimi kız ilk önce tanıma aşamasında olur, kimisi ise rahat olma aşamasında. Çoğunlukla ilişkilerin ilk üç aşaması çabucak geçer gider. Hem de çok çabucak, bazen saatler içinde bile. Ve genelde bu noktada doğru ilerlemediği için erkek, kız onu ya kanka yapar ya da ilişkiyi ilerletmez. 

Velakin, işin daha korkunç bir tarafı vardır. Kız, ilişki ilerlerken değişebilir. Bu da erkek tercihini değiştirir. Sonra da "sorun sende değil bende" diyerek, erkeği posası çıkmış halde geride bırakıp gider. Bu çok sık yaşanır. Hatta, 8 yıl evli kaldıktan sonra bile görülebilir, tecrübe ile sabittir. 

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" said:

istediginiz kadar kasiniz tipiniz olsun işi bilmiyosaniz kizi tavlayamazsiniz tavlamayi birak gidip soramazsiniz bile. dolayisiyla bu islerin parayla veya hicbiseyle alakas yok. parasi olmadigi halde evlenen insanlar var. kira odeyemeyen gecim sıkıntisi yasayan hala evliler neden kadin baskasini bulamazmi bulur ama ask var arada bağlar var. kızdan kiza değisir o zevkine duskundur adamı beğenir evlenir ki zevk onu en cok mutlu edecek sey zaten. bi baskasi belki paran icin evlenir. sanmaki o parayla seni aldatmayacak bal gibide aldatir her kizin gonlunde sevdigi biri olacaktir. işi bilmek derken civitmak değil gidip sorarsin duzgunce zaten kiz beğenirse sana sans verir beğenmezse zaten yolu verir.

kilo, yağsız olmak kas ve tip de önemli aslında  ama işi bilmekten sonra gelir.

Gidip ne soracan kıza? 

Ama gidip kendine bir şeyler demeye bile maçası yetmeyen ödleğin birini hangi kız ne yapsın? Bu başka konu.

Kızın beğenmesini asla ve kata beklememen lazım. Kıza, bak sana lazım olan erkek benim, gelip benim olacaksın, budur diyeceksin. Tabi bunu, söylersen anlamaz, diğer sözlerinle, davranışlarınla göstereceksin. O seni elde etmek için uğraşacak. Dikkat et, uğraşacak ve bu sen onu bırakana kadar devam edecek, uğraşmayı kesmeyecek. Hoş, zaten öyle yapınca kızı, bir erkek olarak bir daha bırakmak falan istemezsin, gayet keyfin yerinde olur, o başka mesele.

Sitelerde Paylaş

Ben onunla konuşurken gözlerime çok nadir bakan ve bunu sadece bana değil herkese karşı yapan bir kız arkadaşım var, sevgililik yolunda ilerliyorum, ve daha sevgili olmadan da bazı şeyleri yaşadık. 

Ama şefkate ihtiyacım varmış gibi davranıp, uzaklara düşünceli bakışlar attığımda gözlerimin içine bakıyor. 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, CinleriGorenAdam yazdı:

Ben onunla konuşurken gözlerime çok nadir bakan ve bunu sadece bana değil herkese karşı yapan bir kız arkadaşım var, sevgililik yolunda ilerliyorum, ve daha sevgili olmadan da bazı şeyleri yaşadık. 

Ama şefkate ihtiyacım varmış gibi davranıp, uzaklara düşünceli bakışlar attığımda gözlerimin içine bakıyor. 

Daha sevgili olmadan,birlikte olmanız biraz erken olmamış mı?

Sitelerde Paylaş
On 27.02.2019 at 00:49, deadanddark said:

Adriana Lima beni görse dibi düser. Yalniz ben öyle kiz pesinde kosan angut kaz kafalilardan degilim. Onlar bana gelir.

Hahaha zuhahaha ? beni ne guldurdun ya. Kizlar gelse gelse senin maskaralagini gormeye gelir. Bahsettigin kadin dunyanin en iyi mankenlerinden @anibal sana bir sey anlatmaya calisiyor wanker

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, fumes yazdı:

Hahaha zuhahaha ? beni ne guldurdun ya. Kizlar gelse gelse senin maskaralagini gormeye gelir. Bahsettigin kadin dunyanin en iyi mankenlerinden @anibal sana bir sey anlatmaya calisiyor wanker

Halbuki bana göre kedi yavrusuna benziyor, al eline oyna oksa mamasini ver sonra birak evin icinde bir o yana bir bu yana ziplasin dursun.

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, deadanddark said:

Halbuki bana göre kedi yavrusuna benziyor, al eline oyna oksa mamasini ver sonra birak evin icinde bir o yana bir bu yana ziplasin dursun.

Sendende bu beklenirdi wanker. Oksa kedileri ? 

Bir de onceki mesajinda Turkiyeli kadin demissin. Turkcen ne kadar zayif mis? Sen biraz Turkce calis ben sonra yine gelirim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...