Jump to content

KIZGIN ATEİST VE MANTIK..

Recommended Posts

Ben bu foruma 2009 yılında katıldım. Bu tarihte gerçek ateist düşüncede olanların büyük bir kısmını bu forumda artık göremiyoruz.

Kalanlar ise kendini deşarj etmek ve sapkın dini ritüellerin ve mantık dışı toplumun boğucu atmosferinden kaçmak için buraya atıyor.

Bir kere eski forum nezaketi ve sağ duyusu  gerçeklikten çok uzakta.

2. konu ise Açılan topiklerin çoğunluğu bayatlamış topiklere susam serpilip  tekrar fırına verilerek. Topik sahibinin egosunu tatmin etmek ten başka hiç bir şeye yaramıyor.

Bazı üyelerin profiline bakıyorum. adam binlerce yorum yapmış.

ama adı üzere laf ola beri gele. Örneğin. "Ne alaka"  "Ne bu şimdi"   "hadi git yat" gibi iki kelimelik absürt yazılar.

Adamın biri Dini savunuyor. o adama olmaz hakaret ve küfürler,  Karşı tarafa aşır bir kızgınlık var. O anda eline geçse adama tecavüz edecek kadar kızgın ve agresif bir tavır 

içinde olan o kadar çok üye var ki.

Bunlar yanlış şeyler olduğu kadar Ateizm olgusuna da o kadar ters davranışlardır. Zamanında elbette bizi de çileden çıkaranlar olmuştur. ben de ver yansın etmiş.

agresif olmuşumdur. 

Ama sizin farkında olmadığımız. tek şey reklamını yaptığınız ürüne zarar verdiğiniz gerçeğidir. 

Geçenlerde bu konu hakkında bir topik te yazmıştım. 

Ateist olduğunuzdan ne kadar eminsiniz.?

Eğer kızarak, agresif cevaplar yazarak bir konu paylaşıyorsanız. Kendinize ateist demeyin. Muhtemelen zihninizde bir soru olarak kalmış bir tanrı vardır. Kızgınlığınız tanrının absürt tutumunadır.

Tekrar hatırlatayım  Ateist, Zihnindeki sorulardan kendini arındırmış. tüm olaylara objektif ve pozitif fikirlerle yaklaşmaktır. insanlık tarihini tehdit eden bu din denen Veba ya  kızgın ve agresif tutumla çözüm bulmanız maalesef mümkün görünmemektedir. 

Sizlerin din hastalığına kapılmış,  zihinleri hasta bireylere karşı daha akademik ve mantıksal yaklaşımlarda bulunmanız ve forum kapsamını genişletmek zorunda olduğunuzu hissetme olgusudur. 

Her türlü antipatik yaklaşım unutmayın ki ateizme zarar verir.

tarihinde Mempish tarafından düzenlendi
edit
Sitelerde Paylaş
  • İleti 137
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sayın mempis bu muhteşem yorumunuz içn sizi ayakta alkışlıyorum şimdiye kadar okuduğum çok ender ve anlamlı yorumlardan biriydi. eski atheist üyeler hem çok zekiydi hemde çok iyi niyetliydi. şimdiki  atheistler çok farklı,  konu başlığına mantıklı cevap vermek; 

yerine direk hakaret ve tahrik ederek, aklı başında iyi  üyeleri psikolojık baskı kurarak haksız çıkarmaya çalışmaktadırlar. 

bu çok ciddi bir konudur, yönetimin  bu konuda birşeyler yapması gerekmektedir, yoksa bu forumun geleceği olmuyabilir, şimdiden bunu ciddi sinyallerini alıyoruz. 

ben tanrıya çok kızgın biriyimdir, belkı şu forumda benim kadar tanrıya kızgın bir insan yoktur, ama ben hiç bir zaman kızgınlıgımı tanrı yoktur mantıgında bir silah olarak kullanmadım, aksine!  tanrıyı uzun yıllardır  sürekli 

çok agır eleştirilerde bulundum, ayrıca tanrıyı eleştiren atheist olmaz, atheistlerin tanrıyla işi olmaz deyince

bana kızıyorlar ama kızmanın faydası yok ben her zaman haklıyımdır. şimdide haklıyım. bir sonraki iletimdede 

yine haklı olucam. 

bu tarz insanlar atheizmede ciddi anlamda zarar veriyor, atheizmi kötü gösteriyor altını çizelim. 

tarihinde evrenselalp tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Mempish yazdı:

Şu yazılanlar la Bu topicteki başlığın ne kadar isabetli olduğu daha iyi anlaşılmıştır.

İşte bu nedenle bu forumdan sıkıldım. Yönetim bir an önce konuya el atmalı..

Hocam bende bu trolün yüzünden forumdan sıkıldım.Eskiden foruma girerken iyi hissediyordum.Bu troll yüzünden forumdan iyice sıkıldım.Yönetim bence de artık bir şeyler yapmalı.

Sitelerde Paylaş

Yönetimin işi yok da ruh hastaları ile mi uğraşacak. Ben olsam ben de uğraşmam. Ruh hastalarını kaale alırsanız onlar da kendilerini mübarek devenin bereketli boku sanmaya başlar. :D Kaale alıp besleyip sonra da yöneticimiz uyuyor muuu diye bağırmak lüzumsuzluk. Ruh hastasını besleyen sizsiniz. Onu kaale alarak bunu yapıyorsunuz.

Bir şizofrenin saçma sapan hezeyanları kaydedilip incelenmez. Ne dediği dinlenilmez bile. Bu konuşmaların herhangi bir hayvanın çıkardığı seslerden bir farkı yoktur.  

Amaç zaten ruh hastaları bastı, tadı yok deyip sizi topuklatmak. Niye sürekli mız mız mız şikayet halindesiniz! Niye sizi en çok heyecanlandıran göle ruh hastası bir ördeğin inmesi! Vak vak etti diye niye göldeki bütün ördekler heyecanlanıp vaaaak vaaak vaaaak oluyor, gerek yok ki!  

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, democrossian said:

Yönetimin işi yok da ruh hastaları ile mi uğraşacak. Ben olsam ben de uğraşmam. Ruh hastalarını kaale alırsanız onlar da kendilerini mübarek devenin bereketli boku sanmaya başlar. :D Kaale alıp besleyip sonra da yöneticimiz uyuyor muuu diye bağırmak lüzumsuzluk. Ruh hastasını besleyen sizsiniz. Onu kaale alarak bunu yapıyorsunuz.

Bir şizofrenin saçma sapan hezeyanları kaydedilip incelenmez. Ne dediği dinlenilmez bile. Bu konuşmaların herhangi bir hayvanın çıkardığı seslerden bir farkı yoktur.  

Amaç zaten ruh hastaları bastı, tadı yok deyip sizi topuklatmak. Niye sürekli mız mız mız şikayet halindesiniz! Niye sizi en çok heyecanlandıran göle ruh hastası bir ördeğin inmesi! Vak vak etti diye niye göldeki bütün ördekler heyecanlanıp vaaaak vaaak vaaaak oluyor, gerek yok ki!  

Bu toplumu duyarsızlıklar bu hale getirdi. Ağaçta öten cırcır böceği belki seni rahatsız etmeyebilir. Ama tam da odanın göbeğinde ötüyor ise elinde sopa böcek avlarsın.

Bir yahudi kısa misali vardır. 

Bozuk bir mal yakalandı. Yahudi "Beni ilgilendirmez."

"Ama senin semtinde" derler Yahudi "Benim sorunum değil" dedi. 

"Ama Bu semtte tek  turşucu sensin" derler.

İşte "şimdi senin sorunun" derler.

Bu sitenin  hamamböceği başka forumda kusuyorsa beni ilgilendirmez. 

Hatta aynı forumda başka bir topik te ise benim sorunum değil.

Ama benim Topiğimde üzerime kusuyor ise işte o zaman benim sorunum. derim.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, democrossian yazdı:

Adminler işi gücü yok elinde sopa akşama kadar sinek kovalasın! :D

Dert sizde derman sizde... ;)

Daha şurada bir kaç ay öncesinde. Anibal hakaret ediyor diye ortalığı ayağa kaldıran sen değil miydin ?  Bu ne tutarsızlık ? Gelen sövsün giden sövsün o zaman ? 

----------------

Hoş adminler de farklı değil ya  @Phaselis olayının üstünden çok geçmedi. 

İmam osurursa cemaat sıçar. 

tarihinde Sütlü Kase tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sanalda paranoyaklaşmak çok kolaydır. İnsanlar sanalın ne olduğunu hiç anlamış değiller henüz.

Sanaldan gerçeğe illa bir yol vardır tabii. Bağlantısız olduğunu iddia etmenin bir yolu yok. Ama çeşitli sanal ortamların çeşitli işlevleri vardır. Forum sinek peşinde koşturulacak bir ortam değildir. Forumda fikirlerin peşine düşülür, sineklerin değil.  

Sitelerde Paylaş
Just now, democrossian said:

Adminler işi gücü yok elinde sopa akşama kadar sinek kovalasın! :D

Dert sizde derman sizde... ;)

Sayın democrossian 

Adminlerin işi ne ?

Admin ne yapar. Ülke mi yönetir. Ticaret mi yapar.

Admin in tek görevi forumu yönetmektir.

Gören görmeyen de Admini Donalt Trump zanneder. 

Kardeşim admin Formun işleyişinden koordinesinden başka bir işi yoktur. Yazarlıkta  yapar. Ama bireyseldir. Bu forumu kişisel statüde yönetemez. Bu formun ve tüm üyelerin kişsel güvenliği Admine ve forum sahibine bağlıdır. 

Ne ben ne desen kurbağaların ve böceklerin olduğu bir havuza girmek istemeyiz. o kadar basit.

Sitelerde Paylaş
50 dakika önce, AteCafe yazdı:

Ben seni banladım ama halen cevap yazabiliyorsun. Demek ki pislik bir hacker sin. Forumu babanın çiftliği gibi kullanıyorsun. Bu olayı herkesin bilmesi gerek.

banladınızmı? engeledinizmi? sayın ate cafe  :)  merak atmeyin bu deliden hacker olmaz olsa olsa deli olur. siz onu engelleseniz bile 

eski hesapları ele geçirip size tekrar sataşabilir. öyle kolaymı? hacker olmak, bu dengesız gerçekten hacker olsaydı bu forum çoktan uçmuştu içiniz rahat olsun. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...