Jump to content

Doğum günün kutlu olsun, Türk Ateist!

Recommended Posts

13 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Konuş, görürsün ne yapacağımı.

Sen, "Ben Akdeniz'de bir tatil beldesinde yaşıyorum" dedin, bize gittiğiniz hocanın reklamını yapıp durdun. Ben de ver bakalım şu hocanın telefonunu veya adresini, deşifre edelim şarlatanı" dedim. Bodrum veya Fethiye'ye yakındır umarım dedim ama kendim o sıra oralarda olduğumdan değil, arkadaşlarım oralarda tatil yapıyor olduğundandı. Azıcık eğlence çıkar dedim onlara da... Al aşağıda ileti. Öncesi ve devamı da aynı sayfada.

Ben sen gibi geri zekalı mıyım ki kalkıp da cinciye periciye gideceğim, üstüne de para vereceğim? Ben hayatında kahve falı baktırmamış insanım, sana bunu da söylemiştim di mi?

Cinler, fallar, büyüler senin gibi cahil takımının işi. Ben hastalanırsam gidip tıbba, bilime teslim olurum. Her aklı başında insan böyle yapar, yapıyor.

Sen de senin çevren de sefalet içinde yaşıyorsun. Sen sefilliği, düşkünlüğü, kokuşmuşluğu, pespayeliği fakirlikle, parasızlıkla ölçüyorsun çünkü beynin kokuşmuş. Kokuşmuşluğun, sefaletin yoksullukla en ufak bir ilgisi yoktur. Sen dedesinden kalan mirasla kendini zengin zanneden asalak, cahil, iki kuruş etmez bir cahilsin, hepsi bu. Sefaletin dibindesin, ondan bile haberin yok. Hiç acımıyorum senin gibi insanlara. Bu sefillik yetmiyor gibi bir de AKP'cisin, Atatürk düşmanısın, çocuklarla evliliği -ki biz bunu yapanlara sapık diyoruz- savunuyorsun; gözümün önünde etlerin lime lime olsa kılım kıpırdamaz. 

Ulan gerizekalı bende onu diyorum ya madem para vermek istemiyorsun gel ben adamın alacağı 100 lirayı vereyim diyorum onuda kabul etmiyorsun ? Bende diyorum ki neden çekiniyorsun ? Paran o kadar kıymetliyse ben vereceğim la işte adamın alacağı parayı diyorum ? Hatta arkadaşların gitsin telefonumu çaldırsın onlarada vereyim ama nedense korkuyorsunuz.Sonrada burdan ötüyorsun yok şöyle dedi böyle dedi.Git deşifre et bakalım hadi ? Ulan Fethiyede onlarca büyücü var dedim hatta sırf reklam yapıyor demesinler diye özellikle şuna gidinde demedim istediğinize gidin dedim.Sen önceki tartışmalarımızdada dediğim gibi ya ağır gerizekalısın ya işine gelmediğin yerlerde bilerek kıvırıyor anlamamazlıktan geliyorsun.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Ulan sen kimsin benim neyime acıyacaksın :))) Senin en iyi günün benim hergünüm gibidir.Bana acıyacakmış.Asıl ben sizin gibilere ne dünyada ne ahirette acırım.Hem maddi hem manevi sefaletin dibinde olan sensin bana diyorsun acımıyorum diye.Manevi sefaletin dibindesin çünkü malum olduğu üzere ateistsin.Maddi sefaletinde dibindesindir sen bu kafayla onada eminim kimbilir nerde 3 kuruşa çalışıyorsundur.Ben maneviyatımın ve paramın zekatını versem sen onunla bir ömür geçinirsin.Onun için karşında tanımadığın adamlar hakkında saçma sapan yargılarda bulunma.Daha kendi fikirlerinle bile çelişiyor doğru düzgün fikirlerini bile savunamıyorsun.Geçen tartışmada 18 yaşın altında evliliğe veya cinsel ilişkiye izin veren herkes sapıktır pedofilidir dedin.Bende o zaman kanunlarınızı aldığınız Avrupa Amerika ve bütün dünyanın %90 ı sapık pedofilidir dedim daha ona bile cevap veremedin şimdi burda ötüyorsun yok sefil yok bilmem ne diye.Asıl sefil ve ezik olan sensin.

tarihinde Jobar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 150
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

13 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Aman yok be, bundan bir halt olmaz. Görgüsüz cahilin teki, babasının dükkanında asalak asalak yaşıyor işte. Bu yaşa gelmiş, bir yaraya derman olmamış, dededen kalan mirası hesaplayıp el ovuşturuyor, millete hava atıyor.

Ailece büyüle, cinle bozmuşlar. Hep birlikte tedavi edilmeliler de kime anlatacaksın...

Buralara demirlemesinin tesadüf olmadığı konusunda sana katılıyorum. Ancak motivasyonu inanç vs değil. 

Sevimsiz, saçma sapan bir cahil işte...

Bak işte gene boş boş ötüyorsun.Ulan benim mal varlığımın aylık reel getirisi senin gibi 10 kişiyi ihya eder.Babamın dükkanındada istediğim gibi yaşarım.Kimseyide ilgilendirmez.Ulan tanımadığın etmediğin adamlar hakkında böyle cahil görgüsüz ne diye atıp tutuyorsun ya onada pes.Senin gibilerin hastalıklı ruh halinde ve hayalinde galiba en kötü ateist en iyi teistten bile kültürlü ve görgülüdür gibi saçma sapan bir düşünce var.

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, isabettin yazdı:

Demek hazır yiyiciyiz. İşte bu hiç güzel değil Jobar. Job'un temel meselesi empatiden yoksun olması ve ateizmi bizimle ölçmesi. Bizden nefret ederek ateizmden uzaklaşmayı deniyor, ama nafile. Yalnızlığı ve haklı olduğumuzu bilişi onu bize yeniden getirecek. Çünkü ruhu bu dinle huzur bulmuyor. Kutsalı kalmayana kadar parçalanacak ruhu. Kutsallığın yapaylığında uzuyor can çekişen totemin gölgesi, neyse ben yatıyorum.

O değil de, doğum günü kutlama başlığının tanrıtanımazları öcülerle teslim alma tartışmasına evrilişi çekti dikkatimi. Başlığın geçirdiği evrim, evrimin kör işleyen bir süreç olduğuna delalet ediyor bir kez daha.

Yine lafı evrime getirdim.

He hazır yiyiciyiz.Öz dedemin helal parasını yiyorum.Kimseyi ırgalamaz.Ömür boyuda çalışmayı düşünmüyorum.Sizde çalışın biriktirin sizin çocuklarda torunlarda yesin.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Birde değişik değişik konuşuyorsun.Yok ateist olacakmışta yok ruhu huzur bulmuyormuşta.Ne diyorsun sen değişik yav.Ulan ben Hanbeliyim.Daha önce duydunmu sen hiç Hanbeli ekolunu ? Kutsalı kalmayacakmışta bilmem ne.Bu can bu bedende durdukça akidemden dönmem.

tarihinde Jobar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, Jobar yazdı:

Ulan gerizekalı bende onu diyorum ya madem para vermek istemiyorsun gel ben adamın alacağı 100 lirayı vereyim diyorum onuda kabul etmiyorsun ? Bende diyorum ki neden çekiniyorsun ? Paran o kadar kıymetliyse ben vereceğim la işte adamın alacağı parayı diyorum ? Hatta arkadaşların gitsin telefonumu çaldırsın onlarada vereyim ama nedense korkuyorsunuz.Sonrada burdan ötüyorsun yok şöyle dedi böyle dedi.Git deşifre et bakalım hadi ? Ulan Fethiyede onlarca büyücü var dedim hatta sırf reklam yapıyor demesinler diye özellikle şuna gidinde demedim istediğinize gidin dedim.Sen önceki tartışmalarımızdada dediğim gibi ya ağır gerizekalısın ya işine gelmediğin yerlerde bilerek kıvırıyor anlamamazlıktan geliyorsun.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Ulan sen kimsin benim neyime acıyacaksın :))) Senin en iyi günün benim hergünüm gibidir.Bana acıyacakmış.Asıl ben sizin gibilere ne dünyada ne ahirette acırım.Hem maddi hem manevi sefaletin dibinde olan sensin bana diyorsun acımıyorum diye.Manevi sefaletin dibindesin çünkü malum olduğu üzere ateistsin.Maddi sefaletinde dibindesindir sen bu kafayla onada eminim kimbilir nerde 3 kuruşa çalışıyorsundur.Ben maneviyatımın ve paramın zekatını versem sen onunla bir ömür geçinirsin.Onun için karşında tanımadığın adamlar hakkında saçma sapan yargılarda bulunma.Daha kendi fikirlerinle bile çelişiyor doğru düzgün fikirlerini bile savunamıyorsun.Geçen tartışmada 18 yaşın altında evliliğe veya cinsel ilişkiye izin veren herkes sapıktır pedofilidir dedin.Bende o zaman kanunlarınızı aldığınız Avrupa Amerika ve bütün dünyanın %90 ı sapık pedofilidir dedim daha ona bile cevap veremedin şimdi burda ötüyorsun yok sefil yok bilmem ne diye.Asıl sefil ve ezik olan sensin.

Terapist lan o. Yani hic de beyinsizlerin yapacagi bir iste calismiyor. Esi de doktordu galiba.

Bence gayet guzel, beyinlerini kullanarak para kazaniyorlar, senin gibi hazir paradan beslenmiyorlar.

Ben terapiste gittim, 1 seansa 200 lira odedim mesela. Bir terapist gunde 5 kisiye baksa, 1000 lira para alacak. Ayda 20 gun calissa, 20 bin tl. Oha. Ama bu hesapta bir yanlislik olmali, cunku Turk aileleri doktor, avukat veya muhendis ol diye ogut verirler, hic terapist ol diyeni gormedim. :D

Sitelerde Paylaş
Şimdi, isabettin yazdı:

Peki, o para senin çocuklarına da yeter mi? Hatta torunlarına. Hiç çalışmayacaklarını varsayarak.

Torunlarımın torunlarına bile yeter.Taşınmaz mal varlığın arsan dairen dükkanın olduktan sonra servetin hiçbir zaman eksilmez aksine katlanır.Tabi har vurup harman savurmaz taşınmaz mal varlıklarını satmaya kalkmaz kira gelirleriyle geçinip yatırım yapmaya devam ederlerse.Kıllarını bile kıpırdatmalarına gerek kalmaz.Dedemin zamanında 20-30 koyun verip aldığı arsalar bugün 3-4 milyon lira ve artmayada devam ediyor.Bunun gibi.50-60 yıl önce 20 koyunmuş bugün 4 milyon lira 50-60 yıl sonra belki 40 milyon lira.

Sitelerde Paylaş
5 minutes ago, Plantman said:

Bu Jobar denen salağı neden forumdan atmıyorsun?

Neden forumdan atılacak? Ondan nefret ettiğimiz için mi? Nefret edilmek forum kurallarına aykırı değil. Somut ve ağır bir gerekçe olmalı. Başka çare kalmamış olmalı.

11 minutes ago, Jobar said:

Torunlarımın torunlarına bile yeter.Taşınmaz mal varlığın arsan dairen dükkanın olduktan sonra servetin hiçbir zaman eksilmez aksine katlanır.Tabi har vurup harman savurmaz taşınmaz mal varlıklarını satmaya kalkmaz kira gelirleriyle geçinip yatırım yapmaya devam ederlerse.Kıllarını bile kıpırdatmalarına gerek kalmaz.Dedemin zamanında 20-30 koyun verip aldığı arsalar bugün 3-4 milyon lira ve artmayada devam ediyor.Bunun gibi.50-60 yıl önce 20 koyunmuş bugün 4 milyon lira 50-60 yıl sonra belki 40 milyon lira.

Bu senin dinine uygun mu?

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, isabettin yazdı:

Neden forumdan atılacak? Ondan nefret ettiğimiz için mi? Nefret edilmek forum kurallarına aykırı değil. Somut ve ağır bir gerekçe olmalı. Başka çare kalmamış olmalı.

Bu senin dinine uygun mu?

Uygun tabi neyine uygun olmayacak ? Çalma yok çırpma yok dolandırıcılık yok ? Öz dedemin helal malı.Mirasta helaldir ticarette helaldir.Zekatını verdikten sonra 10 dünya malın olsun helaldir.Yeterki zekatını ver.İçine haram karıştırma.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Jobar yazdı:

Bak işte gene boş boş ötüyorsun.Ulan benim mal varlığımın aylık reel getirisi senin gibi 10 kişiyi ihya eder.Babamın dükkanındada istediğim gibi yaşarım.Kimseyide ilgilendirmez.Ulan tanımadığın etmediğin adamlar hakkında böyle cahil görgüsüz ne diye atıp tutuyorsun ya onada pes.Senin gibilerin hastalıklı ruh halinde ve hayalinde galiba en kötü ateist en iyi teistten bile kültürlü ve görgülüdür gibi saçma sapan bir düşünce var.

Görgüsüz, cahil öküz işte...

Sitelerde Paylaş
6 minutes ago, Jobar said:

Uygun tabi neyine uygun olmayacak ? Çalma yok çırpma yok dolandırıcılık yok ? Öz dedemin helal malı.Mirasta helaldir ticarette helaldir.Zekatını verdikten sonra 10 dünya malın olsun helaldir.Yeterki zekatını ver.İçine haram karıştırma.

İyi de, senin torunlarından da ateist olanlar çıkacaktır. O zaman ateiste miras bırakmış olmayacak mısın? Arsalar ateistlerin eline geçecek. İlla ki geçecek. Ateistlerin forumlarına giren torunlarını gördüğünde onlara bir şey diyemezsin. Tadına bakıyorlar çocuklar. Tadına bakanların arasından eve de bir kilo alıp getirmek isteyenler olunca, ne diyeceksin? Miras yok mu diyeceksin? Bunları merak ediyorum.

Sitelerde Paylaş
47 dakika önce, isabettin yazdı:

İyi de, senin torunlarından da ateist olanlar çıkacaktır. O zaman ateiste miras bırakmış olmayacak mısın? Arsalar ateistlerin eline geçecek. İlla ki geçecek. Ateistlerin forumlarına giren torunlarını gördüğünde onlara bir şey diyemezsin. Tadına bakıyorlar çocuklar. Tadına bakanların arasından eve de bir kilo alıp getirmek isteyenler olunca, ne diyeceksin? Miras yok mu diyeceksin? Bunları merak ediyorum.

Sen ancak avucunu yalarsın.Bizim soyumuzdan kafir çıkmaz.Biz evlatlarımızı islam ahlakı üzere yetiştiririz.Kafirlerden alevilerden laiklerden kemalistlerden kız bile almayız aynı şekilde kız vermeyiz.Velev ki Allah korusun öyle birşey oldu ki zaten olmazda velev ki oldu elbette evlatlıktan reddederiz.Mirastan bir kıymık bile alamaz.Ölmeden önce bütün mirası torunlarımın üstüne geçiririm mürted ancak avucunu yalar.Kafirlerle alevilerle laiklerle kemalistlerle evlenmeye kalkanı bile evlatlıktan reddederim.Mirastan bir kıymık bile alamaz.

Sitelerde Paylaş
38 minutes ago, Jobar said:

Sen ancak avucunu yalarsın.Bizim soyumuzdan kafir çıkmaz.Biz evlatlarımızı islam ahlakı üzere yetiştiririz.Kafirlerden alevilerden laiklerden kemalistlerden kız bile almayız aynı şekilde kız vermeyiz.Velev ki Allah korusun öyle birşey oldu ki zaten olmazda velev ki oldu elbette evlatlıktan reddederiz.Mirastan bir kıymık bile alamaz.Ölmeden önce bütün mirası torunlarımın üstüne geçiririm mürted ancak avucunu yalar.Kafirlerle alevilerle laiklerle kemalistlerle evlenmeye kalkanı bile evlatlıktan reddederim.Mirastan bir kıymık bile alamaz.

Senin saptayamadığın münafıklar çıkabilir ailenden, onlar da bizden olduğu için malın bize kalmış olur, onu diyorum. Kendine bir bak, ben senin torunun veya çocuğun olsam ve dinden ayrılsam, İslam'dan çıktığımı belli etmem ki, seni idare ederim, paranı yerim. Her çevreden çıktığı gibi eşcinsel de çıkar, deist de çıkar, ateist de çıkar, vegan da çıkar, normaldir. Normal olmayan şu ki, sizin gibi çevrelerden çıkan eşcinseller dışlanma ya da cezalandırılma korkusuyla kendilerini bastırmak, bastıramıyorsa gizlemek zorunda kaldıkları için işin yönü değişiyor, arka odalarda yangınlar patlak veriyor, çoluk çocuğa musallat oluyorsunuz. Üstelik senin dinin bunlara elverişli. Kadın-erkek izolasyonu konusunda titiz kurallarınız varken aynısını erkek-erkek mesafelendirmesinde göremediğimiz için çocuklara eğilim taşıyan kişilere kuran kursu, tekke gibi yerlerde gün doğmuş oluyor. Bu konuda katolik kilisesiyle aranızda tatlı bir rekabet de yok değil, o ayrı bir konu tabi. 

Sonuç olarak, dindar ailenin kafiri az, münafığı bol olur. Hele bir de ortada para varsa.

Hahahahaha

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, isabettin yazdı:

Senin saptayamadığın münafıklar çıkabilir ailenden, onlar da bizden olduğu için malın bize kalmış olur, onu diyorum. Kendine bir bak, ben senin torunun veya çocuğun olsam ve dinden ayrılsam, İslam'dan çıktığımı belli etmem ki, seni idare ederim, paranı yerim. Her çevreden çıktığı gibi eşcinsel de çıkar, deist de çıkar, ateist de çıkar, vegan da çıkar, normaldir. Normal olmayan şu ki, sizin gibi çevrelerden çıkan eşcinseller dışlanma ya da cezalandırılma korkusuyla kendilerini bastırmak, bastıramıyorsa gizlemek zorunda kaldıkları için işin yönü değişiyor, arka odalarda yangınlar patlak veriyor, çoluk çocuğa musallat oluyorsunuz. Üstelik senin dinin bunlara elverişli. Kadın-erkek izolasyonu konusunda titiz kurallarınız varken aynısını erkek-erkek mesafelendirmesinde göremediğimiz için çocuklara eğilim taşıyan kişilere kuran kursu, tekke gibi yerlerde gün doğmuş oluyor. Bu konuda katolik kilisesiyle aranızda tatlı bir rekabet de yok değil, o ayrı bir konu tabi. 

Sonuç olarak, dindar ailenin kafiri az, münafığı bol olur. Hele bir de ortada para varsa.

Hahahahaha

Aptal iste. Bunun torunu, bunun miras birakmayacak kadar yobaz oldugunu anlayacaktir ve musluman gibi gorunecektir. Bu Jobar'in paralari da elbet bir gun ateistlerin eline gececek.

Sitelerde Paylaş
45 dakika önce, isabettin yazdı:

Hahahahaha

Sen dediğim gibi ancak avucunu yalarsın.Allahın izniyle bizim soyumuzdan ne kafir ne ibne ne vegan gibi çürüklükler sapıklıklar çıkmaz merak etme.Armut dibine düşer demişler elbette bizim çocuklarımızda  bizim dibimize düşer.Çocuğun kişiliği şekillenirken çevresinden ve özellikle ailesinden ne görürse o yönde şekillenir.Sizin soydan ateistte çıkar ibnede çıkar veganda çıkar elbette.Ama bizden çıkmaz.Normal değildir.Her çevreden dediğinde sizin gibi dinle diyanetle ahlakla işi olmayan küffar çevreleri.Onlardan elbette çıkar ona birşey dediğimiz yok.              Tecavüze ibneliğe müsait olan bizim dinimiz değil sizin kanunlarınız.Siz laiklerin kanunlarında ne ibneliğin cezası var ne tecavüzün.İbnelik zaten serbest.Tecavüz desen 15 yıl içerde bir güzel besleyip salıveriyorsunuz.Dünya hayatında yapanın yanına kar kalıyor.Oysa biz müslümanların dininde tecavüzün cezası recmdir.Eğer Türkiye müslüman bir devlet olsaydı o tecavüzcü sapıkları şehir meydanında taşlayarak öldürürdük.Sizin gibi 15 sene bir güzel besleyipte salmazdık.O zaman görürdünüz bakalım kimse kimsenin kılına dokunmaya cesaret edebiliyor mu ? Ha velev ki etti burnundan fitil fitil getirmiyor muyuz şehir meydanında idam ederek.Siz laik hümanist sığırlar ancak 15 yıl bir güzel karnını doyurup serbest bırakın ki aynı işi bir daha yapabilsin.Çoluğunuzun çocuğunuzun başına aynı şey gelirse görürsünüz bakalım siz laik sığırlar 15 seneyi.

Sitelerde Paylaş
36 dakika önce, Summertime Sadness yazdı:

Aptal iste. Bunun torunu, bunun miras birakmayacak kadar yobaz oldugunu anlayacaktir ve musluman gibi gorunecektir. Bu Jobar'in paralari da elbet bir gun ateistlerin eline gececek.

Ulan dangalak.Eminim ki senin müslüman dedelerinde senin gibi bir kafir torunları olacağını öğrense ne yapar ne eder tohumunu atmazdı.Ama nereden bilsin dedelerin senin gibi bir kafirin kendi tohumlarından türeyeceğini.Ben öldükten sonra belki 10 nesil sonra bir kafir torun çıkacak alacak mirası ben nereden bileyim 10 nesil sonrayı garanti mi var ? Onun ne dünya hesabı ne ahiret hesabı bana ait değil.Ancak ben doğacak evlatlarımdan torunlarımdan Allahın izniyle emin olacağım.Onları o şekilde yetiştireceğim gözüm arkada gitmeyecek.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Jobar yazdı:

Ulan dangalak.Eminim ki senin müslüman dedelerinde senin gibi bir kafir torunları olacağını öğrense ne yapar ne eder tohumunu atmazdı.Ama nereden bilsin dedelerin senin gibi bir kafirin kendi tohumlarından türeyeceğini.Ben öldükten sonra belki 10 nesil sonra bir kafir torun çıkacak alacak mirası ben nereden bileyim 10 nesil sonrayı garanti mi var ? Onun ne dünya hesabı ne ahiret hesabı bana ait değil.Ancak ben doğacak evlatlarımdan torunlarımdan Allahın izniyle emin olacağım.Onları o şekilde yetiştireceğim gözüm arkada gitmeyecek.

Allah yok.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...