Jump to content

Doğum günün kutlu olsun, Türk Ateist!

Recommended Posts

5 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Demedim tabii. Aklıma da gelmedi. Ben sana dinci beslemesisisin siz dediğim için sen "Yetmez ama evetçi değilim" dedin. Sanki onunla bitiyor gibi.

Sen, F tipi, yani Fethullah tipi propagandanın gönüllü, ateşli savunucususun. AKP'nin çeşitlki kumpas ve iftiralarla yıllar boyu içeri attığı Atatürkçü gazeteci, subay, yazar vb kim varsa ellerini ovuşturansın. AKP, askeri vesayeti kaldırıyoruz diye sizin gibi aptalları kafalarken bizlere küfredensin. PKK'yle AKP açılım saçılım yaparken ve PKK'lılar filozoftan sayılırken bizi ırkçı, faşist ilan eden, Tayyip'in "Milliyetçiliği biz ayaklar altına aldık" cümlesi avuçları patlayana kadar alkışlayansın. Ahmet-Mehmet Altanları abi, Taraf vb gazeteleri kutsal kitap belleyensin. Türbana özgürlük nidaları atarken boğazı patlayanlardansın.

Ve sen radikal ateisttin.

Daha nasıl dinci beslemesi olunur ki...

Hani bu saydıklarımdan bazılarını desteklememiş olsan ne farkeder ki...

Yetmez ama evetci degilim derken bundan bahsediyorum zaten akılsız ulusalci. feto gibi dinci gerici teröristleri ve islamist despotizmi desteklemiyorum taraf gazetesi okumuyorum sen gelmis bunları ima ediyorsun sig zihniyet bu iste

tarihinde Radikal Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 150
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

4 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Yoo, sana hakaret etmedim. Sen çok şanslısın, iyi günüme denk geldin. Yoksa direkt ite köpeğe kemik yok burada der, hakaret eder geçerdim.

Dua et. Pislik yaptın oğlum sen. Geldin ve ilk iletin bana oldu. Alacaksın tabii cevabını.

Hain ve dinci yardakcisi hakaret değilde nedir 45 yaşına geldiğini soyluyorsun liseli kabadayılar gibi klavyeden insanlara abilik ablalık oynuyosun 

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, Radikal Ateist yazdı:

Hain ve dinci yardakcisi hakaret değilde nedir 45 yaşına geldiğini soyluyorsun liseli kabadayılar gibi klavyeden insanlara abilik ablalık oynuyosun 

Bak terbiyesiz çocuk, internette yaş ve cinsiyet yoktur, kişi eğer özellikle belirtmiyor ve dikkate alınmasını istemiyorsa. Ben de ne yaşımı ne de cinsiyetimi hiçbir zaman özellikle belirtmişimdir. Ama bilinir. Çünkü aynı zamanda gizlemem de. Ancak bu özelliklerimin konuşulmasından da vurgulanmasından da hoşlanmam.

Sen geldin, ikisini birden özellikle adice vurgulayarak politik malzeme ettin. E ben de yaşımı ve cinsiyetimi de giyinip sana öyle davrandım. Demek istiyorum ki sen istedin.

Şimdi artık kapa çeneni. Sıkıldım çünkü. Günahım kadar sevmem liberalleri, bu kadar doz bugünlük yetti de arttı bile.

Edit: Başlığı kilitlenmesi için raporladım. Liberali de şeriatçısı da kendi ideolojisinin propaganda alanına çevirdi. Güncelliğini çoktan yitirmiş kişisel başlığı bulup güncellemek ve politik saldırı yapmak adilikten başkası değil... 

tarihinde Türk Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Bak terbiyesiz çocuk, internette yaş ve cinsiyet yoktur, kişi eğer özellikle belirtmiyor ve dikkate alınmasını istemiyorsa. Ben de ne yaşımı ne de cinsiyetimi hiçbir zaman özellikle belirtmişimdir. Ama bilinir. Çünkü aynı zamanda gizlemem de. Ancak bu özelliklerimin konuşulmasından da vurgulanmasından da hoşlanmam.

Sen geldin, ikisini birden özellikle adice vurgulayarak politik malzeme ettin. E ben de yaşımı ve cinsiyetimi de giyinip sana öyle davrandım. Demek istiyorum ki sen istedin.

Şimdi artık kapa çeneni. Sıkıldım çünkü. Günahım kadar sevmem liberalleri, bu kadar doz bugünlük yetti de arttı bile.

Edit: Başlığı kilitlenmesi için raporladım. Liberali de şeriatçısı da kendi ideolojisinin propaganda alanına çevirdi. Güncelliğini çoktan yitirmiş kişisel başlığı bulup güncellemek ve politik saldırı yapmak adilikten başkası değil... 

Ne yasin nede cinsiyetin umrumda degil senin 45 yasindayim diyip ergen gibi ileti girmen komik

Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, Radikal Ateist yazdı:

Ne yasin nede cinsiyetin umrumda degil senin 45 yasindayim diyip ergen gibi ileti girmen komik

Terbiyesiz herif, sen gelip başlığı iğrenç amacınla politize ettin, yaşımı ve cinsiyetimi kullanarak. Bundan daha büyük terbiyesizlik ve saygısızlık mı var?

Umurunda değildi de ne diye geldin ve ilk iletinle bulaştın böyle terbiyesizce? Hem de güncelliğini çoktan yitirmiş doğum günü başlığını hortlatarak? İletin ön sayfada duruyor. 

Kapa çeneni, canımı daha fazla sıkma. Terbiyesiz.

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Terbiyesiz herif, sen gelip başlığı iğrenç amacınla politize ettin, yaşımı ve cinsiyetimi kullanarak. Bundan daha büyük terbiyesizlik ve saygısızlık mı var?

Umurunda değildi de ne diye geldin ve ilk iletinle bulaştın böyle terbiyesizce? Hem de güncelliğini çoktan yitirmiş doğum günü başlığını hortlatarak? İletin ön sayfada duruyor. 

Kapa çeneni, canımı daha fazla sıkma. Terbiyesiz.

Ulusalci gerici sig zihniyetle ilgili mizah yaptim ve dinci yardakciligi ile suçlandım terbiyesiz olan sensin insanları daha tanımadan itham ettiğin suçların farkına var once 

Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, Radikal Ateist yazdı:

Ulusalci gerici sig zihniyetle ilgili mizah yaptim ve dinci yardakciligi ile suçlandım terbiyesiz olan sensin insanları daha tanımadan itham ettiğin suçların farkına var once 

Hadi ordan, pislik herif. Mizah anlayışına da başlarım şimdi sana da. Terbiyesiz. Kafayı Atatürk'le bozmuşsun, nereden bulduysan da bu alakasız başlığı güncelleyip beni adice kullanıp rezil ideolojin kullanacağını sandın.  Sende azıcık terbiye, saygı olsa böyle adice bir videoyu getirip bu kişisel başlığa asmazdın.

Amacın belli. Yediririm sana o amacı ama. Pislik.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Hadi ordan, pislik herif. Mizah anlayışına da başlarım şimdi sana da. Terbiyesiz. Kafayı Atatürk'le bozmuşsun, nereden bulduysan da bu alakasız başlığı güncelleyip beni adice kullanıp rezil ideolojin kullanacağını sandın.  Sende azıcık terbiye, saygı olsa böyle adice bir videoyu getirip bu kişisel başlığa asmazdın.

Amacın belli. Yediririm sana o amacı ama. Pislik.

Sen hakaretten ve art niyet aramaktan başka birşey bilmezmisin iftira atıp sonra olayı ahlakciliga getirmek ne alaka

tarihinde Radikal Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
36 dakika önce, Radikal Ateist yazdı:

Sen hakaretten ve art niyet aramaktan başka birşey bilmezmisin iftira atıp sonra olayı ahlakciliga getirmek ne alaka

Hakaret edersen hakaret yersin. İlk iletinde etmeliydim ama büyüklük yaptım. Dedim ya, iyi günüme denk geldin.

Ama durmayıp pisliğe devam ettiğin için de ne olduğunu her şeyiyle yazdım. 

Seni de raporluyorum. Amacın pis, beynin pis. 

Sıktın artık.

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, Radikal Ateist yazdı:

Ulusalcı laik 45-50 yas araliginda ve kemalist 

Oh wait...

https://youtu.be/DQf9Nj3kZo4

Foruma üye olur olmaz gelip salça olmuşsun, doğum günü kutlamak için açılmış olan başlığı güncelleyip irinini akıtmışsın. Şutlanıyorsun...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...