Jump to content

Doğum günün kutlu olsun, Türk Ateist!

Recommended Posts

3 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

İslam yüzünden böyle bu. Sahteliği empoze eden saçma sapan bir öğreti işte... 

Yaşı büyük diye birine saygı gösterilmez elbette. Diğer yandan hepimiz yaşının çok büyük olduğunu gördüğümüz insanlara ilk anda daha ölçülü davranırız. Bu da doğal. Ama baktık dandik, saçma salak biri, saygı falan göstermeyiz. Ben hiç göstermiyorum şahsen. 

Aynen. Bi' de bu dinci yaslilar "buyuge saygi kalmadi" filan diyorlar. Kendisi buyuk diye onunde egilmemi bekliyor.

Bu Islam kulturu, igrenc bir kultur. Mide bulandirici, les, lanet bir kultur.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 150
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 dakika önce, Market Wizard yazdı:

Aynen. Bi' de bu dinci yaslilar "buyuge saygi kalmadi" filan diyorlar. Kendisi buyuk diye onunde egilmemi bekliyor.

Bu Islam kulturu, igrenc bir kultur. Mide bulandirici, les, lanet bir kultur.

Saygıyı en önce küçüğe göstereceksin ki öğrenebilsin. Bunlar küçüğü yok sayar, alan tanımaz, ondan sonra da saygı bekler...

Deveye boynun neden eğri demişler meselesi işte.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Saygıyı en önce küçüğe göstereceksin ki öğrenebilsin. Bunlar küçüğü yok sayar, alan tanımaz, ondan sonra da saygı bekler...

Deveye boynun neden eğri demişler meselesi işte.

Ben bu tipleri hic kaale almam, bazen dalga gecerim.

Zaten bunlarin suratindan mutsuzluk akiyor. Yaslandi tabi, saygi bekliyor ama bakiyor kucukler bunu seyine bile takmiyor. :D Daha sonra da "buyuge saygi kalmadi" filan...

Iyi oluyor bunlara. Geberip gitsinler.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Yaşıma hürmet etme. Forumda yaş, cinsiyet vs önemini yitirir.

Saygı görmek veya göstermek için yaş yetmez. Daha önemli gerekçeler aramalısın.

Teşekkür ederim teflon. Hep birlikte nice yıllara... 

3 saat önce, Market Wizard yazdı:

Bunu soylemesinin sebebi cahil olmasi. Karakteri cahil bunlarin.

Cocuklugumda da anlamazdim bunu. Yasi buyuk diye birine saygi mi gosterilir ya...

3 saat önce, Türk Ateist yazdı:

İslam yüzünden böyle bu. Sahteliği empoze eden saçma sapan bir öğreti işte... 

Yaşı büyük diye birine saygı gösterilmez elbette. Diğer yandan hepimiz yaşının çok büyük olduğunu gördüğümüz insanlara ilk anda daha ölçülü davranırız. Bu da doğal. Ama baktık dandik, saçma salak biri, saygı falan göstermeyiz. Ben hiç göstermiyorum şahsen. 

Ulan birde söylediğimi ciddiye alıp büyük diye bana saygı gösterme bu ne biçim iş diye muhabbet çevirmişşiniz :)) Ciddi ciddi sizin gibi küffara hürmet göstereceğimizi falan mı sanıyorsunuz :))) İsterse yaşınız 90 olsun.Küffar küffardır.Zımmiler ve buluğ çağına ermeyen çocuklar hariç bütün küffarlar ezeli ve ebedi düşmanımızdır ne hürmeti :))) Ciddi ciddi müslümanların yaşlıda olsa küffarlara hürmet gösterdiğini falan mı sanıyorsunuz.Olsa olsa sizin hidayetiniz için dua edebiliriz.Hidayete erecek olanlara Allah hidayet nasip etsin etmeyecek olanların hesabını tez zamanda görsün.Allahümme Amin.

Sitelerde Paylaş
On 30.08.2018 at 18:55, Türk Ateist yazdı:

Çok teşekkür ederim Sevgili kavak ama üç haneliler biraz fazla değil mi? Sağlıkla yaşlanıp ölelim diyorum ben.

Yaşlandık zaten ama daha da yaşlanacağız. :) İnsan yaşlandıkça sağlığın önemini daha bir kavrıyor sanki...

Hiç de fazla değil. :)
Bilim ve teknoloji sayesinde insanların ömrü uzadıkça uzuyor. Avrupa´daki insanların ömrü 100 sene evvel 45 sene civarındaymış. Şimdi ise bu rakam neredeyse ikiye katlanmış durumda ve yükselmeye devam ediyor. Şimdi doğanların çoğunun ileride 3 haneli günleri görmelerinin olağan olacağından hiç şüphem yok.

Elbette en önemlisi herşeyden evvel sağlık, gerçi bunu gençliğimde pek umursadığımı söyleyemem. Şimdi ise sağlık, önemsediğim meselelerin başında yer alıyor.

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, kavak yazdı:

Hiç de fazla değil. :)
Bilim ve teknoloji sayesinde insanların ömrü uzadıkça uzuyor. Avrupa´daki insanların ömrü 100 sene evvel 45 sene civarındaymış. Şimdi ise bu rakam neredeyse ikiye katlanmış durumda ve yükselmeye devam ediyor. Şimdi doğanların çoğunun ileride 3 haneli günleri görmelerinin olağan olacağından hiç şüphem yok.

Elbette en önemlisi herşeyden evvel sağlık, gerçi bunu gençliğimde pek umursadığımı söyleyemem. Şimdi ise sağlık, önemsediğim meselelerin başında yer alıyor.

Ömür süresi Türkiye'de de epeyi yükseldi. En son baktığımda kadınlar 80'i aşmış, erkeklerse 78'e ulaşmış. Kadınlar kocalarını gömmeden ölmüyor.:)

Avrupa'da daha da yüksek olması doğal tabii. Giderek de artacağı kesin. 

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, Jobar yazdı:

Ulan birde söylediğimi ciddiye alıp büyük diye bana saygı gösterme bu ne biçim iş diye muhabbet çevirmişşiniz :)) Ciddi ciddi sizin gibi küffara hürmet göstereceğimizi falan mı sanıyorsunuz :))) İsterse yaşınız 90 olsun.Küffar küffardır.Zımmiler ve buluğ çağına ermeyen çocuklar hariç bütün küffarlar ezeli ve ebedi düşmanımızdır ne hürmeti :))) Ciddi ciddi müslümanların yaşlıda olsa küffarlara hürmet gösterdiğini falan mı sanıyorsunuz.Olsa olsa sizin hidayetiniz için dua edebiliriz.Hidayete erecek olanlara Allah hidayet nasip etsin etmeyecek olanların hesabını tez zamanda görsün.Allahümme Amin.

Aman senin hidayet duan da Allah'ın da senin olsun. Bedduan zaten sökmez bize.

Gökten kemik yağmıyor neticede, n'aparsın...

Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Aman senin hidayet duan da Allah'ın da senin olsun. Bedduan zaten sökmez bize.

Gökten kemik yağmıyor neticede, n'aparsın...

Çok dua etmişşin galiba ama düşürememişşin kemik ne yaparsın :))) Bu kadar üzülme kemik yoksa mama var teyzeciğim.Bedduanın söküp sökmeyeceğini gönderilenden başkası zamanı gelmeden bilemez.Bakalım hayırlısı be teyze.

Sitelerde Paylaş
On 02.09.2018 at 00:05, Jobar yazdı:

Çok dua etmişşin galiba ama düşürememişşin kemik ne yaparsın :))) Bu kadar üzülme kemik yoksa mama var teyzeciğim.Bedduanın söküp sökmeyeceğini gönderilenden başkası zamanı gelmeden bilemez.Bakalım hayırlısı be teyze.

Geri zekalı cinci... Kenar mahalle dilberleri gibisin.

Sitelerde Paylaş

Türk Ateist; bende geçmiş doğum gününüzün hayırlara vesile olmasını temenni ederim.Allah, Inşallah ölmeden size ve diğer arkadaslara hidayet nasib eder ,uzun ve sağlıklı ömür verir.İlmlerinizi O'nun yolunda harcamayı nasib eder Inşallah.

tarihinde DeepBlue tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 31.08.2018 at 16:36, Jobar said:

45 mi :)))) Daha önceden söylesene teyzeciğim.Yaşına hürmetli davranmaya çalışırdık mümkün mertebe :)

Dinlerin yaratılmasında ateistlerin hatırı sayılır emeği vardır. Bunu hissettiğin ve ateistlere hayranlık duyduğun için buradasın, bunu da yukarıdaki gülücüklü iletide "sızdırmışsın." İdeolojinle çeliştiğini fark ettiğin anda da eski katı söylemine geri dönmeye çalışmışsın, ama nafile. Yumuşak ve insani yönünü "mümkün mertebe" diyerek göstermişsin. Bunu geri alamazsın, hahaha.

On 01.09.2018 at 01:02, Jobar said:

"Mümkün mertebe"ye ne oldu? Şey de komik olmuş, şu bitirirken şeytan kovar gibi büyücü sözleri allahümme hümmüne filan değişik durmuş. Olgun göstermiş. Gene de sık sık kullanma bence, hem sıkar, hem de seni yaşlı gösterir. Ayrıca, ateistlere çok düşmanca ve aşağılayıcı davranma, durduk yerde anana bacına uzanan muhabbetler olmasın. Saygı denen şeye bunun için gerek var. Hem biz sizin Ebu Cehil ile olan çekişmenizde taraf değiliz, Ebu Cehilci değiliz, yani durum senin sandığın gibi değil. Ebu Cehil de dinine düşkün Muhammed de. İkisi arasında bizim için fark yok, biz dinsiziz, tanrıya inanmıyoruz. Sen bizi bu kavganın karşı tarafı olarak görme. Din-bilim çekişmesine dökersen, o zaman karşı taraf oluruz senle ki döküyorsun sık sık. Evrim gerçeğine karşı cahilce ve edepsizce inkar tutumu gösteriyorsun. Bak bu olmaz işte, bu asıl seni bizim gözümüzde kafir yapar, bunun farkına var. Küfür edip duracağına, ya da bizim için hidayet duası edeceğine, insanın 2. kromozomu neden uzun kolun ortasında telomerik bölge içeriyor, onu evrimsiz izah et, daha etkili olursun bizim üzerimizde. Burdan bir sürü adamı müslüman yaparsın. Belki senden oluruz, duaların bir anlamda kabul olur. Aramızdan seninle birlikte Türk Ateist'e "istersen 90 yaşında ol, saygı yok sana kafir" demeye başlayanlar bile çıkabilir, aynen dualarındaki gibi. Tek yapman gereken 2. kromozomun ortasında telomer dizisi ne arıyor, onu açıklamak. Bu kadar basit. Hadi bekliyorum, senden umudum var Bedir aslanı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...