Jump to content

Kızlar neden popoyu gösterir?

Recommended Posts

• İleti 45
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

3 saat önce, democrossian yazdı:

Saçma sapan tavanarası bir başlık açılınca bütün manyakların içindeki cinsel ayrımcı canavar ortaya dökülmüş. Kadınları mal olarak, obje olarak, mazoşist olarak gören nice hasta manyaklar...

Tavanarasına bundan daha layık bir başlık daha görmemiştim. Hayır beklenti ne anlamadım? Kadınların kalçalarından utanıp gizlemeye çalışmalarını mı bekliyorsunuz ne bekliyorsunuz?

Her ne kadar kadınlar hakkında biraz olumsuz görüş bildirsem de kalbimde onlar için ayırdığım ve beklettiğim bambaşka bir dünya var. Hiç bir zaman kadınları obje ,mal olarak görmedim görmek istemedim ve bunun hep karşısında oldum. Fakat bazı kadınların ısrarla kendini böyle göstermek istemesi ve yine böyle gören erkeklere kucak açması hasabiyle çoğu zaman psikolojimi alt üst eden dumurlar yaşadım. Şimdi bu tecrübelerimi çekinmeden dürüstçe yazıyorum. Kimseyi şahsi olarak hedef almadım fakat çoğu kadının (hatta hepsinin) içinde böyle bir yön var ve onlar kendilerini iyi biliyorlar.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, democrossian yazdı:

Anlamayacak bir şey yok, kalçasını göstermeyip ne yapsaydı, saklasa mıydı? Utansın mı kalçasından, örtmeye gizlemeye mi çalışsın, görmesinler diye çabalasın mı? Nedir yani sıkıntı, anlamadım! Kalça görmek istemiyor musun? Kalçası görünmek ayıp mı, günah mı, nedir? Özellikle gözünün içine mi sokuyorlar kalçalarını zannediyorsun? Kadın bu, kalçası doğum yapabilmek için adamlardan biraz daha geniş. Ne yapsın, küçülttürsün mü ameliyat olup? Kadınların kalçaları hakkında beklentin ne, anlamadım.

Biraz bol giyinsinler, kotları popolarına sıfır yapışmasın diyorsan, aslında sağlıklı olan bol giyinmektir evet ama yakışıyor şimdi! Hoş duruyor. Sıcakta ben de havadar bir eteklik tavsiye ederim. Ama sıcak değilse streç bir kot kadar estetik duranı yoktur! Özellikle kalça yuvarlakları birbirini tamamlayan yarım küreler değil de ikisi de ayrı birer küre şeklindeyse son derece estetiktir, güzellik iç açar! Güzel, hoş durur şimdi yukarda allah yok! :D

Çevrenizde güzel şeyler görmek rahatsız etmemeli. Buna sevinmelisiniz.

Oglum sen salak misin? Biz bunu mu konusuyoruz?

Diyorum ki, disi bir homo sapiens, neden universitede poposunu gosterecek kadar kot sort giyer?

Yani, bu davranisin altinda yatan sebep ne? Dogurgan oldugunu filan mi belli ediyor?

Yoo, popolarini gostersinler, benim icin sorun yok.

Bol mu giyinsinler demissin. Benim dediklerimden bunu mu anladin simdi?

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, democrossian yazdı:

Değilim, sen? Sende olsa o popo, sen de giyerdin merak etme! :0_80cbc_37a71a73_L:Öyle herkes giyemez onu, kendine güvenen giyebilir. Güvenecek poposu olmayıp da giyenlerin ne kadar komik olduğunu görüyoruz. :lol:

Gercekten beyninde sorun var senin. Benim ne demek istedigimi bile anlamiyorsun.

Bunun kendine guven ile alakasi da yok.

Biz burada memeden, gotten filan konusmuyoruz. Davranislarin temel sebepleri hakkinda konusuyoruz. Yani bilimsel bir cevap istiyorum. Siz ise olayi yanlis anliyorsunuz. Yanlis anlamaniz da normal gerci.

Neden peki? Asagidaki mesajin neden oldugunu cok iyi anlatiyor.

2 saat önce, democrossian yazdı:

Sıcakta ben de havadar bir eteklik tavsiye ederim. Ama sıcak değilse streç bir kot kadar estetik duranı yoktur! Özellikle kalça yuvarlakları birbirini tamamlayan yarım küreler değil de ikisi de ayrı birer küre şeklindeyse son derece estetiktir, güzellik iç açar! Güzel, hoş durur

Sitelerde Paylaş

Aslında ben bu konuya çok daha bilimsel bir yaklaşımla çoğu yerde bundan bahsettim. Beyaz kadınlar aslında karşı cinste son noktası güney afrikalı zenciler olan bir tipte birilerini ararlar. Bu esmerliğe sahip bayanlar ise tam tersi kontrast oluşturacak birilerini ararlar fakat erkeğin zenci olup beyaz bir kadını arzuladığı kadar hiç bir erkek bir kadını arzulayamaz. Diğer bir değişle beyaz tenli olup esmer bir kadını bir zenzinin sarışın beyaz tenli bir kadını arzuladığı kadar arzulayamazsınız. İşte tüm dünyada zencilerin cinsel üstünlüğünün olduğu ve bu özelliklere en yakın olanların kadınlar tarafından tercih edildiği bir durum yaşanıyor. Bunun sebebi ne derseniz gen çeşitliliğini artırmak ve mümkün olan en çeşitli kombinasyonların üstünlüğünün evrimsel açıdan denenmesi olarak söz edebilirim. Neandertal, Denisovan ve İlkel homo sapiens alt türleri arasında yaşanan bu cinsel olaylar sonucu bugün tüm ırklar meydana gelmiştir. 

Geriye kalan tüm unsurlar çok önemsizdir. Zencileri bu sebeple aşağılıyorlar ve çok acımasız rakipler oldukları için köle muamelesi edilerek bu potansiyellerini etkisizleştirip elemek istiyorlar.

Bugün hiç bir kadın güney afrikalı bir zencinin yaşatacağı bir orgazmı başka hiç bir erkekte yaşayamaz. Bunu birçok cinsel içerikli video ile tescilledim. 

tarihinde John Ahmet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Siz kadınların kıçları ve erkeklerin ten rengi ile uğraşa durun, cinsel açıdan en çekici bulunan erkek ve kadınların bacaklarının uzunluğu ortalamanın 5% üzerinde olduklarını bilimsel araştırmalar ortaya çıkarmış. Bu farklılık kişinin sağlıklı olduğuna işaret ettiği gibi  bunun önemli biyolojik bir anlamı da var. Bu özellik homo sapiensin atalarından beri hayatta kalmayı güvence altına almıştır. Uzun bacaklı olanlar daha hızlı koşabiliyordu, daha hızlı kaçabiliyordu, daha uzağa gidebiliyordu; kısaca daha avantajlıydı idiler.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, democrossian yazdı:

Sayın arkadaşım, başlığı açan kişi bilimsel yanıtlar istediğini belirtiyor, bu foruma da yakışan bir istek, bilimsel istekten daha makul ne olabilir?

Üstelik bu soruyu eleştiri bazında sormamış, ayrıca daha bir kaç gün önce bu konuda bilimsel bir araştırma yapıldığı için kendim bu konuda bir başlık açmıştım.

https://www.ateistforum.org/index.php?/topic/68350-evrimin-kadınlar-üzerindeki-etkisi/

Senden böyle dalgavari cevaplar beklemezdim, seni buna iten düşünü de merak ediyorum.

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, kavak yazdı:

Siz kadınların kıçları ve erkeklerin ten rengi ile uğraşa durun, cinsel açıdan en çekici bulunan erkek ve kadınların bacaklarının uzunluğu ortalamanın 5% üzerinde olduklarını bilimsel araştırmalar ortaya çıkarmış. Bu farklılık kişinin sağlıklı olduğuna işaret ettiği gibi  bunun önemli biyolojik bir anlamı da var. Bu özellik homo sapiensin atalarından beri hayatta kalmayı güvence altına almıştır. Uzun bacaklı olanlar daha hızlı koşabiliyordu, daha hızlı kaçabiliyordu, daha uzağa gidebiliyordu; kısaca daha avantajlıydı idiler.

Neandertaller normal insanlara göre daha uzun boylu ve iri idiler yine aynı şekilde bacak uzunlukları da aynı oranda homo sapiens'e göre daha uzundu fakat o halde neden elendiler? Ben cevabı bilsem de senin düşünceni merak ediyorum. Zaten savım yanlış değil en uzun bacak uzunluğuna sahip ırk bugün zencilerdir.

Bacak uzunluğu ve uzun boy önemli olsa da bu kriter ten renginden sonra değerlendirilebilir. Kutuplaşmanın oluşan popülasyonların ten rengine göre ayrıldığını çeşitli coğrafyalardaki insanların bu farklılıklarını gözlemleyerek anlayabilirsin.

Örneğin sarışınların nesli tükenmek üzereymiş ben bunu bu tezlerimle açıklayabiliyorum. Peki sen bu durumu nasıl açıklarsın? Erkekte ve kadında çekiciliğin kriterleri başlıklı bir yazı hazırlamayı düşünüyorum. Orada bu konuları daha detaylı tartışabiliriz.

tarihinde John Ahmet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 02.09.2018 at 00:02, John Ahmet yazdı:

Sütlü hormonsuz hormonsuz konuşma. Makyajın, ojenin, rujun evrim yada popoyla ne ilgisi var. Dikkat çekmek için daha seksapel ve erkeğin gözüne sokarcasına açık giyinmeyi tercih etmeleri çok anlaşılır bir durum. Böylece kendisiyle ilgili olmayanlara homoseksüel deyip kendini rahatlacak sonra bir enayi bulunca da işini gördürecek başka ne gibi bir açıklaması olabilir.

Erkeği etkileyemeden üreyemezsin. Erkeği etkileme isteği zihinlerinin içinde evrimsel açıdan kazınmıştır. 

Bu durum istediğiniz her şeyin cevabını verir. 

Sitelerde Paylaş

Mesele temelde basit aslında. Daha sonra neo-korteksimiz bunu daha karmaşıkmış gibi bir hale getirse de..

Kızlar kalçalarını gösteriyor.

Çünkü bu davranışın bir "şeçilim değeri" var.

Evrimsel olarak seçilim değeri.

Uyum'u, ya da ecnebi tabiri ile "fitness"ı artırıcı bir davranış şekli bu demek ki.

Tersi de geçerli.

Garip, ya da beklenmedik değil en nihayetinde.

Makyaj için de benzer durum geçerli bir nevi. 

Bunun illa ruj vb. olması gerekmiyor.

Dikkat çek(ebil)mek cinsinden ifade edilebilir hepsi.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Market Wizard yazdı:

Yahu, popo, ozel bir bolge ve anibal, ciplaklik normal bir sey degil demisti. Yani insanlar cinsel bolgelerini kapatiyorlar.

Tamam al şunları giy üzerine bir daha ulu orta böyle dolaşma... İnsanın cinsel uzuvlarını kapalı tutması daha yeğdir bunu hep böyle öğrendik nedenini tanrıya kadar bağlamaya gerek yok.  

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, John Ahmet yazdı:

Tamam al şunları giy üzerine bir daha ulu orta böyle dolaşma... İnsanın cinsel uzuvlarını kapalı tutması daha yeğdir bunu hep böyle öğrendik nedenini tanrıya kadar bağlamaya gerek yok.  

Isteyen istedigi gibi giyinir, bi' bok diyemezsin. Ben burada baska bir konuyu tartisiyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...