Jump to content

Kızlar neden popoyu gösterir?

Recommended Posts

1 saat önce, Market Wizard yazdı:

Isteyen istedigi gibi giyinir, bi' bok diyemezsin. Ben burada baska bir konuyu tartisiyorum.

İşte ben de onu diyorum giyin de nasıl giyinirsen giyin. Neyse sen tartış ben engel olmayayım.

tarihinde John Ahmet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • İleti 45
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hani bir laf vardır bilirsiniz. Gömleği gösteren ütüdür, kadını gösteren götüdür diye. Geçenlerde sosyal medyanın birinde bir cümle okumuştum. O kadar hazırlanmak için makyaj falan yapıyoruz ama erkeklerin tek baktığı yer götümüz oluyor diye. Demek ki, bunun da evrimle bir alakası mevcut. Kadın cinsellliğini çağrıştıran zaten iki bölge mevcuttur kadında, birisi götü, diğeri gögüsleri, bunlar ne kadar dikkat çekiciyse erkekleri dikkatini o derece celb eder. Tahta, kuru gibi kızlar neden dikkat çekmez de, götü büyük, memeleri o kadar dik kızlar dikkat çeker. 

Yemeğin salçalısı, kadının kalçalısı, pantalonu gösteren ütüdür, kadını gösteren götüdür. Domates salça bu ne biçim kalça, bu ve buna benzer cümleler çoğaltılabilir. Fakat genel manasıyla dünyada kadınlarda seksapellik kalça ile doğrudan bağlantılıdır. Bunu şiirle taçlandıralım. +18 şiirdir....

elinden düşmez tası tarağı kadının
baş tacı eder,yeterki iyi çalışsın y*rağın

ormana hayat verir diktiğin her çam
ömrüne ömür katar siktiğin her *m

kırışık pantolonu düzeltir ütü
y*rağı dimdik eder kadının götü

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, ateyizreis yazdı:

Hani bir laf vardır bilirsiniz. Gömleği gösteren ütüdür, kadını gösteren götüdür diye. Geçenlerde sosyal medyanın birinde bir cümle okumuştum. O kadar hazırlanmak için makyaj falan yapıyoruz ama erkeklerin tek baktığı yer götümüz oluyor diye. Demek ki, bunun da evrimle bir alakası mevcut. Kadın cinsellliğini çağrıştıran zaten iki bölge mevcuttur kadında, birisi götü, diğeri gögüsleri, bunlar ne kadar dikkat çekiciyse erkekleri dikkatini o derece celb eder. Tahta, kuru gibi kızlar neden dikkat çekmez de, götü büyük, memeleri o kadar dik kızlar dikkat çeker. 

Yemeğin salçalısı, kadının kalçalısı, pantalonu gösteren ütüdür, kadını gösteren götüdür. Domates salça bu ne biçim kalça, bu ve buna benzer cümleler çoğaltılabilir. Fakat genel manasıyla dünyada kadınlarda seksapellik kalça ile doğrudan bağlantılıdır. Bunu şiirle taçlandıralım. +18 şiirdir....

elinden düşmez tası tarağı kadının
baş tacı eder,yeterki iyi çalışsın y*rağın

ormana hayat verir diktiğin her çam
ömrüne ömür katar siktiğin her *m

kırışık pantolonu düzeltir ütü
y*rağı dimdik eder kadının götü

BANNED.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Summertime Sadness yazdı:

BANNED.

Niye ki, benim suçum göte göt demem midir?  Büyük topuklu ayakkabı, dekolte, götü gösteren pantalon, mini etek, gögüsleri dikleştirmek tek bir amaca hizmet etmektedir. Cinsellik yani sex ile alakalıdır. Kızlar da hemcislerinden bir adım önde olmak için bunları yapmaktadırlar. Erkeklere cinsellikle ilgili kaç soru soracak olursan ol, az veya çok bu dediklerimi alacaksındır.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

teşhircilik ? ( madem öyle laf atılınca niye kızıyorlar ? )

beğenilme,takdir edilme ,ilgi görme isteği ? ( yeterince ilgi görülmeye değer olmadığını mı düşünüyorlar ,bu son tek kozları mı   ?  hor mu görüldüler ,acısını mı çıkarıyorlar ,erkekler gibi bizde değer görmeyi hak ediyoruz mu diyorlar ? ? kendini kanıtlamak mı istiyorlar  ? )

ben bunun psikolojik rahatsızlık olabileceğini düşünüyorum fakat kesin teşhis koyamadım ;  psikologlara,psikiyatrislere,sosyologlara,astronotlara,nalburlara sormak lazım.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...