Jump to content

Canlılar neden birbirini yiyerek yaşarlar ?

Recommended Posts

• İleti 91
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Dine inananlar yüzlerce yıldır aynı şeyi yapıyor. Kıvırıyor. Modern bilim o gün ne söylese bi türlü kıvırarak aslında inançlarına aykırı bir şey olmadığını iddia ediyorlar. Kün fe yekun ne demek ola ki? Tanrı neden sürekli türler yaratıp bir süre sonra yok ediyor acaba? Bu tanrı sadist falan mı durmadan bi şeyler yaratıp sonra da onları katlediyor

Sitelerde Paylaş
8 hours ago, akılsızşuursuzatom said:

ailesi imtihana giriyor.

Bebeğin günahı ne?

Ailesinin günahı ne?

Seni gelip dövsem, sonra imtihan ettim desem, o dayağın acısı yok mu olacak? Evladını aç bırakıp öldürsem, sonra bakalım imtihan ettik seni, isyan edecen mi diye desem, o çektiğin acı yok mu oluverecek?

Sitelerde Paylaş
42 minutes ago, akılsızşuursuzatom said:

günahsız  olduğu için cennete gider.

Nereye gideceğini de sormadım, hala anlama kıtlığın devam ediyor.

"Insanı hayvan yiyorsada insan için  imtihan  olur." demedin mi? Bebek insandan sayılmıyor mu diye sordum? Bir bebeğin yırtıcı bir hayvan tarafından yenmesi o bebek için nasıl bir imtihan oluyor, onu anlat.

Eğer insan bu dünyada imtihan için varsa neden bebekler ölüyor, neden akıl ve ve zeka bakımından yetersiz veya bozuk insanlar var? Bunlar insandan sayılmıyor mu?

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, sağduyu yazdı:

Nereye gideceğini de sormadım, hala anlama kıtlığın devam ediyor.

"Insanı hayvan yiyorsada insan için  imtihan  olur." demedin mi? Bebek insandan sayılmıyor mu diye sordum? Bir bebeğin yırtıcı bir hayvan tarafından yenmesi o bebek için nasıl bir imtihan oluyor, onu anlat.

Eğer insan bu dünyada imtihan için varsa neden bebekler ölüyor, neden akıl ve ve zeka bakımından yetersiz veya bozuk insanlar var? Bunlar insandan sayılmıyor mu?

Sayılmıyor....

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

ailesi imtihana giriyor.

7 saat önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

günahsız  olduğu için cennete gider.

1 saat önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

Sayılmıyor....

Salla gitsin....

Harbiden numuneliksin!

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...