Jump to content

Hayvanlardaki davranışlar Tanrının delillerindendir.

Recommended Posts

On 24.09.2018 at 07:22, EnverPasa yazdı:

Benim inancıma göre eğer Allah varsa, Allah'ın kelamı yanlış olamaz. Kuran-ı Kerim için içinde 1 tane dahi hatanın var olmaması gerekir.

Aynen çok güzel açıklamışın katılmamak elde deyil.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 190
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

7 saat önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

guven sen şakamisin ya hala ne udu belirsiz bi kitaptan alinti yapiyosun bana kaynak ver kaynak test et beynini calistir bana kanitla bunu ne oldugu kimin yazdigi kanitlanamayan bi kitaptan ornek verme islamiyet inancdir kanit degildir...

Bunda anlamıyacak ne var dostum islamı  kaynağı ironi olsun diye yazmışım. DİNE İnanlarada  düşünme için yazdım. dini kaynakları inandığım için yazamadım. dine inanmıyorsan sorun yok şu durumda.

Sitelerde Paylaş
On 04.10.2018 at 13:49, güven yazdı:

Bunda anlamıyacak ne var dostum islamı  kaynağı ironi olsun diye yazmışım. DİNE İnanlarada  düşünme için yazdım. dini kaynakları inandığım için yazamadım. dine inanmıyorsan sorun yok şu durumda.

kardesim tamamiyle mantiksizsin dine inananlar icin yazdim inanmiyordan sorun yok diyorsun ama sorun surfa bir tane dogru var inansanda inanmasanda bana nuhun 1000 sene yasadigina dair yapilmis bi deneyden kanit ver gorsel kanitlarla

tarihinde "dünyayaışınlanıpçoğaldık" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

kardesim tamamiyle mantiksizsin dine inananlar icin yazdim inanmiyordan sorun yok diyorsun ama sorun surfa bir tane dogru var inansanda inanmasanda bana nuhun 1000 sene yasadigina dair yapilmis bi deneyden kanit ver gorsel kanitlarla

Anlaşamıyacağız seninle. olmayan bir şryin görsel kantımı olur? kuranın hangi kayanğı görselde vermedim kuran yalanlarla maslarla yazılmış ne kanıtı istiyorsun. mantıksız olan ne. BEN doğrunun 10 tanemi olduğunu yazdım nerden böyle alaksız şeyler yazıyorsun. nuhun bir defa 1000 senen yaşamamış kurana göre 1000 yıldan 50 eksik yaşamış bana bu saçama sapan şeylerimi savunduracaksın.

Sitelerde Paylaş
On 06.10.2018 at 11:29, güven yazdı:

Anlaşamıyacağız seninle. olmayan bir şryin görsel kantımı olur? kuranın hangi kayanğı görselde vermedim kuran yalanlarla maslarla yazılmış ne kanıtı istiyorsun. mantıksız olan ne. BEN doğrunun 10 tanemi olduğunu yazdım nerden böyle alaksız şeyler yazıyorsun. nuhun bir defa 1000 senen yaşamamış kurana göre 1000 yıldan 50 eksik yaşamış bana bu saçama sapan şeylerimi savunduracaksın.

hay ben senin aklini dikkat ettiysen bende ayetin yalan oldugunu savunmusum biz ayni dusuncedeyiz yanlislik olmus ayeti yazinca ben o ayeti savundugunu dusundum ?

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

hay ben senin aklini dikkat ettiysen bende ayetin yalan oldugunu savunmusum biz ayni dusuncedeyiz yanlislik olmus ayeti yazinca ben o ayeti savundugunu dusundum ?

:D Benim öyle masalları nasıl savunurum . Sanırım sen eskilerden deyilsin. Neyse sonunda anlşabildik.

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, güven yazdı:

:D Benim öyle masalları nasıl savunurum . Sanırım sen eskilerden deyilsin. Neyse sonunda anlşabildik.

ahahaha yok taniyorum nicke dikkat etmemisim ?

tarihinde "dünyayaışınlanıpçoğaldık" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, "dünyayaışınlanıpçoğaldık" yazdı:

ahahaha yok taniyorum nicke dikkat etmemisim ?

Canın sağolsun önemli deyil ben niklereden hiç anlamam kısa akılda kalan türk ismi olura unutmam anca onu nasıl tanırım profilindeki resimden  tanırım facede tiwterde  kimseyi ismiyla tanımam öyle isimler  koyuyrlar uzun yabacıca yav ben türçe alt yapım yok yabancı dili hiç okuymam hele araplarda var yok zürklynmi yok haci bilme ne taşı akılım almaz onları aklımda tutarsam evin yolunuda bulamam kusurma kimse bakmasın.

Sitelerde Paylaş
On 09.10.2018 at 17:22, güven yazdı:

Canın sağolsun önemli deyil ben niklereden hiç anlamam kısa akılda kalan türk ismi olura unutmam anca onu nasıl tanırım profilindeki resimden  tanırım facede tiwterde  kimseyi ismiyla tanımam öyle isimler  koyuyrlar uzun yabacıca yav ben türçe alt yapım yok yabancı dili hiç okuymam hele araplarda var yok zürklynmi yok haci bilme ne taşı akılım almaz onları aklımda tutarsam evin yolunuda bulamam kusurma kimse bakmasın.

süpersin dostum ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...