Jump to content

Dünyada Parayı İlk Kullananlar Lidyalılar Değil, Türklerdir

Recommended Posts

• 1 month later...
  • İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bugün 10 Kasım ve Atatürk'ün ölümünü hüzün ile anarken kendisinin son nefesini verene kadar okuduğu kitapları ve ilgilendiği konuları araştırırken karşılaşmıştım bu Mu kıtası konusuyla ve araştırdıkça üzerine ne kadar fazla delil olduğunu öğrendim. Böyle ilk etapta akla mantığa aykırı gibi görünen konular beni hep içerisine çekmiştir. Bu konu da aydınlanmayı bekliyor. Atatürk'ün Türklerin kökenini araştırırken elde ettiği bilgiler hâlâ Anıtkabir kitaplığında okunmayı bekliyor. Konu hakkında tepeden inme bilgilere sahipseniz öncelikle lütfen oraya gidip Atatürk'ün hatırına bu konuda bilgilenin.

Sizi bu konuya hazırlayacak forumda bir paylaşımım olmuştu. Çoğu konu hakkında bilgisiz kişi tarafından sabote edilse de cevap verilmek için değil anlamak için okunmayı bekliyor. Sakin bir zamanınızda en baştan son sayfaya kadar okumanızı öneririm. Araştırdıkça hakkında ne kadar çok kanıt olduğunu öğrenecek ve çok şaşıracaksınız. Öyle tepeden inme fikirlerinizle konuya yaklaşmayın derim.

Sonra Atatürk ve Mu kîtası hakkında Sinan Meydan bey ile yapılan bu tv programını izleyin çok farklı konularda bilgileneceksiniz. İlk etapta akla mantığa aykırı gelen bu tip konulara da iddia sahiplerine daha ılımlı yaklaşarak hakaret etmeden söylemek istediklerinizi dile getirin. Yukarıdaki tartışmayı okuyan biri kimin haklı olduğunu yada olmadığını kesin olarak söyleyebilir. Siz hakaret etmediğiniz sürece benden de çirkin hakaretler duymazsınız. Neyse günün anlam ve önemine leke düşüren gereksiz diyaloglardan kaçınıp bu anlam ve öneme uygun Atatürk'le ilgili dilediğiniz konuda bilgilenebilirsiniz. Ben bu konu ilginizi çekerse hemen paylaşımı yapayım, dileyen izleyebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=GqcfExszIj0

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

İsabettin gerçekten işkembeden çok atıyorsun.

Sana bişi diycem.

Darvin EVRİM  teorisini ortaya 1800 yıllalında attı.

Şimdi nere baksan EVRİM dendimi Darvin ortaya konur.1700 yıllarda yaşayan ERZURUMLU  İBRAHİM  HAKKI kıtabında EVRİMİ harfi harfine anlatıor.

Şimdi evrim deye birses duysak ardından DARRVİN gliyor.Kim kimi kopya etmiş.Onuda bırak,İbrahim Hakkınında kopyaladığı biri var.Asyalı TÜRKLERDEN bilmem hanki bilim adamı.Amaaaaa bütün dünya götünü yırtarcasına Darvin diyür bu konuda.

Neden acaba gerçeğini görmemezlikten gelipde sahtasına yapışmak neden.Şimdi sende TUTTURMUŞUN  en doğru benim.

Endoğru benler öldü artık.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...