Jump to content

Kuran’dan tutarsız ayetler..

Recommended Posts

Bir saat önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

göğün  yere  düşmemesi  için  direksiz  yaratıldığı

Sen dalga mı geçiyorsun yoksa gerçekten mi salaksın! Herhalde dalga geçiyorsundur! :lol: Göğün yere düşmemesi ha! :D

Tabii yıldızların şeytanlara atmalık taşlar olarak yaratıldığı da bilimsel mucize, onu da atlamayalım! :0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
  • İleti 72
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

39 dakika önce, democrossian yazdı:

Sen dalga mı geçiyorsun yoksa gerçekten mi salaksın! Herhalde dalga geçiyorsundur! :lol: Göğün yere düşmemesi ha! :D

Tabii yıldızların şeytanlara atmalık taşlar olarak yaratıldığı da bilimsel mucize, onu da atlamayalım! :0_80cbc_37a71a73_L:

göğün  derken  (güneş  ay  yildizlarin)

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, democrossian yazdı:

Güneş de mi dünyaya düşecekmiş! :D Ve yıldızlar ha! Kız olsaydın senle iyi dalga geçilirdi! :lol:

sorularla islamiyet  sitesi  buna  bu  şekilde  mucize  diyerek  kılıf  bulmusta  direksiz  duruyor  dünyaya  düşmemesi  için  Allah tutuyor  gibisinden. 

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, democrossian yazdı:

Yine mi sorularla islamiyet! Bırak artık şu geri zekalı sitesini okumayı! :lol: 

karşılaştırma  yapmak  için  tek  taraflı  yaklaşmamak  için  meselâ  ateist  forumun  manipüle  ettiği; zulkarneyn olayı  ve  spermin  bel  ile  göğüs  arasından  diye  addettigi  ayetin açıklamasını  okudum  ikna  oldum. 

Sitelerde Paylaş
12 minutes ago, akılsızşuursuzatom said:

karşılaştırma  yapmak  için  tek  taraflı  yaklaşmamak  için  meselâ  ateist  forumun  manipüle  ettiği; zulkarneyn olayı  ve  spermin  bel  ile  göğüs  arasından  diye  addettigi  ayetin açıklamasını  okudum  ikna  oldum. 

Olmasaydın şaşardım, sen zaten ikna olmaya programlanmışsın zamanında, adamlar ne yumurtlasa yutmaya hazırsın.

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, sağduyu yazdı:

Olmasaydın şaşardım, sen zaten ikna olmaya programlanmışsın zamanında, adamlar ne yumurtlasa yutmaya hazırsın.

çok  onyargilisiniz.Bu siteden  ve  diğer  dinsizdeist  gibi  sitelerden  okuyorum  sonra  savunmalarini  okuyorum.Ama  sizin  bana  tavsiyeniz  ateist  bakış  acısını  oku  bu  sana  yeter  savunma  var  mı  doğru  mu  yanlış  mı  dikkat  etme  demek  gibi  bir şey 

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

sorularla islamiyet  sitesi  buna  bu  şekilde  mucize  diyerek  kılıf  bulmusta  direksiz  duruyor  dünyaya  düşmemesi  için  Allah tutuyor  gibisinden. 

Sen müslüman deyilmisin?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, güven yazdı:

Her  başlıkta  farklı yazıların dikatimi çekiyor ne olduğunu ortaya koy çekinecek bir iey yok müslüman olsanda söyle kimse müslüman yemiyor burda.

nasıl  yani  belli olmuyor  mu  deist  mi  teist  mi  ateist  mi  agnostik  mi  olduğum?

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, akılsızşuursuzatom said:

çok  onyargilisiniz.Bu siteden  ve  diğer  dinsizdeist  gibi  sitelerden  okuyorum  sonra  savunmalarini  okuyorum.Ama  sizin  bana  tavsiyeniz  ateist  bakış  acısını  oku  bu  sana  yeter  savunma  var  mı  doğru  mu  yanlış  mı  dikkat  etme  demek  gibi  bir şey 

Bu kadar okuyup hala neyin ne olduğunu anlamadıysan senin zekanda sorun var demektir. Bu İslami sitelerin savunmaları da umurumda değil, her salakça savunmaya laf mı yetiştirmeliyim yani?

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

güzeldi tebrik  ederim. Ateistler  beni  peygamber  kabul  edeceğine  Hz.Muhammed'i  ederler.

Yav uçmuşun sen  uçkuruna düşkün çöl ebdevisini ne  yapayım ayrıca bana peygamber lazım deyil size lazım karnızı muhmmed istese verirsiniz inan buna.

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
32 dakika önce, akılsızşuursuzatom yazdı:

güzeldi tebrik  ederim. Ateistler  beni  peygamber  kabul  edeceğine  Hz.Muhammed'i  ederler.

MUHMMED BİLE BEN İMDİRDİM DİYORM SİZ HALA ÇÖŞNEDESİNİ PEYGAMBER SANIYORDIUN

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...