Jump to content

domatesin hali ne olacak?

Recommended Posts

37 dakika önce, İlluminatus yazdı:

bugün yakınım beni domates aldırmaya gönderdi alt tarafı domates alacağız bende en ucuz markete gittim   ve alışveriş yaptım 

aldığım 2 kilo domates tutar 17 lira  öyle diri renkli domates değil bildiğiniz plastik gibi ama bu fiyatlarda nedir ? 

neyse kriz yok bunlar psikolojik

Domates üreticisinin yerine koy kendini.

Asgari ücret için kaç kilo domates satması gerektiğini hesaplarsın artık.

Aracıların karlarını her alım satım alınan vergiyi filanda hesaba kat.

Çok kar alıyorlar dersen kendin yetiştirmeyi dene.:)

tarihinde teknisyen tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
25 dakika önce, teknisyen yazdı:

Domates üreticisinin yerine koy kendini.

Asgari ücret için kaç kilo domates satması gerektiğini hesaplarsın artık.

Aracıların karlarını her alım satım alınan vergiyi filanda hesaba kat.

Çok kar alıyorlar dersen kendin yetiştirmeyi dene.:)

yok hesap mesap bunların hepsi manipülasyon 

şikayet eden vatan hayinidir bunlar psikolojik

tarihinde İlluminatus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, Satanspilgrim yazdı:

Bu söylediğin; "Yollar araba kaynıyor, her yerde son model arabalar, oteller ağzına kadar dolu. Ne krizi ? Bunlar psikolojik."  diyen kişinin mantığıyla örtüşüyor.

Kırmak istemiyorum. Ne dediğimi anladığına eminim.

tabiki psikolojik başka ne olacaktı ?

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, İlluminatus yazdı:

bugün yakınım beni domates aldırmaya gönderdi alt tarafı domates alacağız bende en ucuz markete gittim   ve alışveriş yaptım 

aldığım 2 kilo domates tutar 17 lira  öyle diri renkli domates değil bildiğiniz plastik gibi ama bu fiyatlarda nedir ? 

neyse kriz yok bunlar psikolojik

Domates ve biber Eylül ayı enflasyon şampiyonu olan iki meyve.

Her şey öyle pahalı. Üç ay önce yaptığım alış verişte aldıklarımın aşağı yukarı aynısını alıp kesin olarak iki kat para ödedim. İki üç aydır her şey uçtu.

Evet, elbette psikolojik bunlar. Amerika ve başta Almanya olmak üzere Avrupa ülkelerinin üzerimizde oynadığı hain oyunlar yüzünden dolar çıktı ama biraz düşürdük şükür.

Hepimiz aynı gemideyiz neticede. Birlik olup vatan hainlerinin manipülasyonlarıyla mücadele edeceğiz.

Bu sırada zamlara da katlanacak, şikayet etmeyeceğiz. Şikayet eden haindir, Fetöcüdür.

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Her şey öyle pahalı. Üç ay önce yaptığım alış verişte aldıklarımın aşağı yukarı aynısını alıp kesin olarak iki kat para ödedim. İki üç aydır her şey uçtu.

Evet, elbette psikolojik bunlar. Amerika ve başta Almanya olmak üzere Avrupa ülkelerinin üzerimizde oynadığı hain oyunlar yüzünden dolar çıktı ama biraz düşürdük şükür.

Hepimiz aynı gemideyiz neticede. Birlik olup vatan hainlerinin manipülasyonlarıyla mücadele edeceğiz.

Bu sırada zamlara da katlanacak, şikayet etmeyeceğiz. Şikayet eden haindir, Fetöcüdür.

+1 eğer enflasyon şampiyonuysa demekki kaliteli ve bol olduğunu gösterir iki kat fazla ödedin ama iki kat zenginleştin 

şikayet eden fedocudur

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Türk Ateist yazdı:

tarihinde Summertime Sadness tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...