Jump to content

İzmir'in kızları neden güzeldir?

Recommended Posts

2. sıraya yada bazen 1. sıraya Eskişehir'i de koyarlar. Lakin kızların güzel olup olmaması önemli değil daha önemlisi ne kadar kültürlü oldukları ve tanışmak ve yeni insanlar tanımak için istekli olup olmadıklarıdır. Eskişehir bünyesinde iki üniversite bulunduruyor ve 3. açılıyor. Dolayısıyla küçük bir şehirde Anadolu Üniversitesi gibi dev bir üniversitenin bulunuyor olmasından dolayı kesinlikle mükemmel bir öğrenci şehridir ve insanlarla daha kolay tanışıp arkadaş olabilirsin. Aslında Eskişehir'in has kızları da çok güzeldir büyük çoğunluğu göçmen kızıdır fakat diğerleri Türkiye'nin her yerinden bakımlı üniversite öğrencileridir. Burada adam başına neredeyse iki kız düşüyor. İzmir'de de öyle mi bilmiyorum. Az daha konuşsam pezevenk sanacaksınız neyse bu kadar yeter :0_80cbc_37a71a73_L:

En güzel bakımlı ve kültürlü kızlar Eskişehir'de dir.

tarihinde ilahişaban tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Her ne kadar zevk meselesi dense de, ilk 10´da şu ülkelerin adı geçer:

Kolumbiya
Bezilya
Amerika
İspanya
Rusya
Hollanda
Fransa
Bulgaristan
İsveç
İtalya

Üzgünüm sevgili forumdaşlar, şirin memleketimizin güzel kızları bunların arasında yok. :D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, kavak yazdı:

Kolumbiya
Bezilya
Amerika
İspanya
Rusya
Hollanda
Fransa
Bulgaristan
İsveç
İtalya

Üzgünüm sevgili forumdaşlar, şirin memleketimizin güzel kızları bunların arasında yok. :D

Letonya?

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, kavak yazdı:

Kolumbiya
Bezilya
Amerika
İspanya
Rusya
Hollanda
Fransa
Bulgaristan
İsveç
İtalya

Üzgünüm sevgili forumdaşlar, şirin memleketimizin güzel kızları bunların arasında yok.

İzmir şehir ülke değildir ama, farkındaysan. İzmir'i Chp büyük farkla kazanıyor fakat, ülke bazında seçimleri büyük fark ile kaybediyor. :D:D:D:D:D

Bu bakım ile biraz alakası var sanırsam bir de, İzmir'in kızları özgür olduğu için istediği kişilerle beraber olabiliyor, buda ileriki nesillerin güzelleşmesine sebep oluyor sanırsam. Diğer şehirlerde kızlar evlendiği adam ile sevişirsen ve evlenirken, İzmir'de güzel bir kız, yakışıklı bir erkekle sevişir ve doğacak çocukları büyük ihtimalle de güzel veya yakışıklı olur. Bu sayede evrimin bir kuralı İzmir'de işlemiş olur. Chp'li yobaz olması dışında İzmir'i ve kızlarını çok seviyorum. 

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, ateyizreis yazdı:

İzmir şehir ülke değildir ama, farkındaysan.

Farkındayım, hele bizim memleket ilk ona girsin, sonra şehirlerarası mukayeseye başlarız.

33 dakika önce, ateyizreis yazdı:

İzmir'i Chp büyük farkla kazanıyor fakat, ülke bazında seçimleri büyük fark ile kaybediyor:D:D:D:D:D

Bu bakım ile biraz alakası var sanırsam bir de, İzmir'in kızları özgür olduğu için istediği kişilerle beraber olabiliyor, buda ileriki nesillerin güzelleşmesine sebep oluyor sanırsam. Diğer şehirlerde kızlar evlendiği adam ile sevişirsen ve evlenirken, İzmir'de güzel bir kız, yakışıklı bir erkekle sevişir ve doğacak çocukları büyük ihtimalle de güzel veya yakışıklı olur. Bu sayede evrimin bir kuralı İzmir'de işlemiş olur. Chp'li yobaz olması dışında İzmir'i ve kızlarını çok seviyorum. 

Konu sahibi olarak farkındaysan, bunların ne alakası var ?

Çaktırmadan siyasi mesaj mı vermek niyetindesiniz ?

Sitelerde Paylaş
46 dakika önce, kavak yazdı:

Farkındayım, hele bizim memleket ilk ona girsin, sonra şehirlerarası mukayeseye başlarız.

Konu sahibi olarak farkındaysan, bunların ne alakası var ?

Çaktırmadan siyasi mesaj mı vermek niyetindesiniz ?

Konuyu açarken İzmir'in kızlarını özele alıp, Türk kızları dünya kızlarından çok güzeldir babında bir cümle sarf ettiğimi hatırlamıyorum. Konuyu ulusaldan uluslararasına getiren sensin ben değilim.

Açtığım konuda sadece İzmir'in kızlarının Türkiye'nin gezdiğim birçok şehrin kızlarından güzel olduğunu belirtiyorum. Sen konuyu Türk kızları önce dünya güzellik yarışmalarında ilk 10'a girsin ondan sonra konuşalım gibi konuyla alakası olmayan bir cümle sarf ediyorsun.

Konumuz İzmir olduğu için siyasi duruşuna da az çok dokunmadan edemeyiz değil mi?

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Kadınlarıyla ün yapmış bir ülke İrandır.İspanyada 15 gün kaldım ne erkekleri nede kadınları ilgiçekiciler.Donul bir yüzleri sakin ınsanlardırlar.Avrupanın en dürüst insanı Yunanlıları takip ederler.İtalyanlarda güzellik olmadığı gibi 3 kâğıtçılıkta çoktur.Ne boy vardır nede pos.Fıransadada pek beğenilecek tipte ınsan yok.Yunanlılarda güzeldirler.Rusl kadınlarını görenlerin valla UÇKURLARI pat deye kopar.--------------------------------------------------------------------------------------------------Bizim Türklere gelince islamdan önce enaz ikinciydiler.İslamla ÇORBA gibi çok çeşitlerle karıştığımızdan  TÜRK-İSLAM TURŞUSU olduk.Genede arasıra rastlanan öyle kadınlar varkiiiii TÜRKLERDE Allah bile uzun zaman seyretmeden duramaz ,VALLADA  BİLLADA.

Almanyada hastanede iki iri yarı Alman kadınıyla ,birde keçi yavrusu gibi ufacık bir İtalyan kadınla masada oturup konuşuyoruz.Bir ara İtanyan kadın dediki aLMAN kadunları göstererek şunlara bak deve kadar iri yarılar.Bizle Türk kadınları UFACIKTIR ama süzme bal kadar tatlıyızdır deyince Alman kadınlar kalkıp gitti.Derken kadının kocası göründü ,aha dedi kocam geliyür.Dedimki yahu senin kocan çok gençmiş.Mustafa bey dedi,sakın kocamın yanında böyle söyleme bakarsın boşar beni :-))))

Dedigim gibi,İran kadınlarını seçmeye gerek yok.Emrike gadınlarına gelince benim tek tüyüm gıpırdamaz.İllede ERAN hatunları.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...